Zwycięstwo Macrona świadczy o islamizacji Francji

Kategorie: 

Źródło: Mutualité Française/CC BY-NC 2.0

Wybory prezydenckie we Francji wygrał Emmanuel Macron - obrońca "europejskich" wartości. Jest on zwolennikiem przyjmowania muzułmańskich uchodźców oraz wzywa do ich równomiernego rozmieszczania we wszystkich krajach Unii Europejskiej, również w Polsce. Nasz kraj powinien zdelegalizować islam. Musimy pamiętać, że islamizacja Francji nie pozostanie bez wpływu na bezpieczeństwo Polski.

 

Islam w Polsce należy zdelegalizować, ponieważ jest sprzeczny z konstytucją. Na przykład z artykułem 13, który zakazuje funkcjonowania w naszym kraju organizacji stosujących przemoc i dążących do wprowadzenia opartych na przemocy systemów politycznych, a przecież tym dokładnie jest dżihad. Potwierdzenia tego widzimy na terenie Europy, gdzie muzułmanie wprowadzają prawo szariatu. Inny punkt w konstytucji mówi o wolności wyznania i sumienia, a islam zakłada brak wolności. Każdemu apostacie, który odejdzie od tej religii grozi śmierć. Tak samo jak niewiernemu, ateiście czy Żydowi.

 

Polska konstytucja gwarantuje nam to, że mamy wolność wyznania tak daleko posuniętą, że jest legalizacja braku wolności, czyli islamu. W momencie, w którym pozwalamy na rozprzestrzenianie się tej religii, to automatycznie tworzymy strefy, w których obywatele są pozbawiani tych wolności. Na przykład kobiety i dzieci w islamie nie mają przecież żadnych praw. Także mężczyźni, którzy na przykład chcieliby się konwertować na chrześcijaństwo – widzą przecież jak wygląda świat wokół nich – nie mogą skorzystać z wolności wyboru religii. Boją się odejść.

 

Czytaj dalej na blogu www.miriamshaded.pl.

 

Autorem tekstu jest Miriam Shaded, polska działaczka społeczna oraz prezes Fundacji Estera. Artykuł pochodzi z bloga www.miriamshaded.pl.

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (6 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Postradamus

Nostradamus - Centurie:

Nostradamus - Centurie:

I.18. zapowiada tak:
W Wyniku sporu Francja zaniedba (politykę zagraniczną)
Tym samym otworzą się drzwi dla islamu;
Ziemia, podobnie jak Adriatyk spłynie krwią.
Port Phocaa (Marsylia) przepełniony będzie okrętami.

I.70. tego jeszcze nie było:
Deszcz, głód i wojna będą bez końca w Persji,

III.93. groźna zapowiedź dla Francuzów:
W Avignon będzie cały rząd państwa
Ponieważ Paryż jest zniszczony

V.73. jest i o nas:
Bóg sam będzie prześladował Kościół.
Święte Kościoły zostaną splądrowane.
Dziecko pozostawi matce tylko koszulę.
Wówczas Arabowie sprzymierzą się z Polakami.

IV.77. nadzieja:
Islamu zwycięzca osiąga pokój w Italii
Zjednoczy państwa i stworzy chrześcijańską świętą władzę

X.99
Ziemscy aniołowie z przyszłości,
Tylko na krótko mogą być widoczni,
Stwórca nigdy nie pozwoli im na zmianę,
Tego co się przez NIEGO już wypełniło.

1
-1
Portret użytkownika McLeod

<p>Nostradamus nie

<p>Nostradamus nie przepowiadał polsko-arabskiego przymierza przeciwko krajom europejskim; z jego “Centurii” wynika, że Polska będzie mieć umowę rozejmową z Arabami (europejskim państwem mahometańskim): “zostawcie nas w spokoju to my was też zostawimy w spokoju”. To wymaga surowego zakazu imigracji mahometańskiej do Polski, łącznie z Czeczenami. Nie wiemy kim może być zwycięzca nad Islamem. Opcje są otwarte. Nostradamus przepowiedział obecność wojsk rosyjskich we Włoszech. Qui vivra verra.</p>

1
0
Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Słuchajcie państwo. Podobno

Słuchajcie państwo. Podobno mamy tu już około 7 tysięcy żołnierzy ussrańskich. Podzielić na 3-4 ( bo tylu gdzieś siedzi w jednym czołgu, czy haubicy ) minus sztab z 1000. Zaraz 6000:4=1500. Eee, niemożliwe. Trzeba by odjąć z 4 tyś. ordynary troopers. To z 500. Tyle może być jednostek ciężkiego sprzętu bojowego obsadzonego ussrańcami-neoconi tu w Polsce. :

7692 Trzeba odjąć ordynary troopers z 4 tyś Bo co to ma być? :

https://www.youtube.com/watch?v=Px3qYnd5gMM

Trochę dużo tych czołgów u nas. I pewnie nasze są mniej nowoczesne. Robi się jakby spora armia ussrańska. Plus z 50.000 agentów mosadu w kluczowych, newralgicznych punktach władzy, sądownictwa, policji, wojska. Niepodoba mie sie to.

7690

7683

12
-2
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

POLITYKA OBECNEGO POLSKIEGO

POLITYKA OBECNEGO POLSKIEGO RZĄDU PCHA NAS W OBJĘCIA ZAGŁADY!

Oczywiście "nasz" rząd oraz "nasz" prezydent odpowiednio wczesniej poinformowani się zmyją do któregoś podziemnego bunkra w USA a nas wystawią na promienie śmierci...

 Teraz pytanie... Hipotetyczna zmiana władz w Polsce na prorosyjską wiązałaby się ze zmiażdżeniem polskiego wojska i likwidacją takiej władzy...w tydzień...

 Co na to bracia Moskale?... A no nic... Usrański sojusznik pogodzi Rosję i Niemcy rozbiorami Polski uczestnicząc jako notariusz..

 Już po nas..!!

9
0
Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

No to masz prostą odpowiedź,

No to masz prostą odpowiedź, że tylko wyjście z układu da jakiś efekt. Zgromadzenie Narodowe. Monarchia Konstytucyjna. Neutralność. Pieprzyć Gejunie.

8920

3
-1
Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Jak niemożliwa ??? Roszczenia

Jak niemożliwa ??? Roszczenia mogą sobie w dupę wsadzić jak będzie Król. Powrót do kontynuacji Monarchii z 1795 r . W/g konfederacji Spiskiej Król Polski jest jakby jej właścicielem. To te qrwy będą zwracać co naniszczyły i nakradły od tego czasu. Całą lichwę można unieważnić, bo nieprawna będzie.

Od kiedy parchołki PSL-SLD wpuścili parchate banki z całego świata w 1989r., to z Polski jest wyprowadzane co roku, każdego roku, 8-10 razy nasz budżet roczny. W tym roku chyba 385 mld złotych. To te sqrwysyny wyciągają z Polski 4 tryliony złotych rocznie !!! Wystarczy to ukrócić i wypierdolić lichwę parchatą z Polski w całości. Banki tylko Poskie i zobaczysz co się będzie działo. A jakby parchateria coś za głośno skowyczała, to po prostu dostaną nakaz eksmisji, bo Król jest jakby właścicielem Polski i tylko on decyduje kto tu będzie mieszkał z Nie-Polaków, a kto nie. Analogia do posiadania domu na własność. Ty decydujesz czy kogoś gościsz, czy kopem żegnasz.

A z uwagi na nasze bogactwa naturalne, po powstaniu Monarchii, calusieńki świat będzie pukał do naszych bram z zapytaniem o metale ziem rzadkich spod Suwałk. Bo inaczej będą mogli komórami po łbach się nap...dalać, a nie dzwonić.

1993

2
0
Portret użytkownika sceptyyk

O.K> Jestem za, ale musimy

O.K> Jestem za, ale musimy przedstawić kandydatów - Małysz i Lewandowski odpadają, bo nie mają syna... Ja stawiam na Rewińskiego - gosć jest postawny, lubi dobrze zjeść i wypić - wzbudza moje zaufanie i ma dwóch synów. Zapodawajcie swoich kandydatów. Smile

0
-3
Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Widzisz. Do tego można

Widzisz. Do tego można podejść poważnie. Nawet trzeba.

Teraz gadki o monarchii nie znaczą za wiele. Jedna z wielu niewiadomych opcji. Ale jak pupeńki zapłoną, to będzie to ze strachu rozpatrywana opcja. Ze strachu przed eksterminacją. Jak z Wołyniem.

Polska zawsze była Królestwem. Zawsze tylko nie ostatnie 222 lata. Ciekawa liczba.

Kandydaci powiadasz. Przy rozmowach o Monarchii zaraz pojawią się znafcy. Konfederacja Spiska. Najmocniej stojąca obecnie frakcja monarchistów polskich. W/g nich najbliżej do Tronu Polski miał Maria Emmanuel Wettyn. Zmarł w 2012. Bez potomków z prawego łoża, jako następców. Adoptował bratanka, ale ten nie przejdzie. Musi być linia krwi. Co ciekawe ostatnio wyszło, że ME Wettyn ( po sasach) bardzo zabiegał przed śmiercią, aby o prawo do tronu mogły ubiegać się również jego nieślubne dzieci. Czyli ma jakieś. I zostało to ujęte w testamencie i jest honorowane. Inny kandydat ma mocne papiery, mocniejsze od Wettynów, ale się nie nadaje, bo cierpi na depresję i rozchwianie emocjonalne. Do tego stwierdził, że go to nie interesuje. Po papierach inni są za słabi. Jakby nie było odpowiednio urodzonego, Konfederacja Spiska przewiduje ustalenie całkowicie nowej linii krwi i wybór kogoś odpowiedniego spośród wszystkich Polaków zwykłą większością  2/3 głosów Zgromadzenia Narodowego.

Tak że spokojnie. Kogoś się wybierze, jakby przyszła pora.

7004

2
0
Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

No proszę Cię !!! Watykanu

No proszę Cię !!! Watykanu już wtedy nie będzie. I na nikogo nie powinniśmy się oglądać, ani pytać o zdanie. Nasza kraina? Tu mieszkamy od zarania dziejów? To my decydujemy jak chcemy żyć i w jakim ustroju. Ale do tego potrzeba Zgromadzenia Narodowego. Nasze święte prawo bronić swojego istnienia. A jak, to ch.. kogo obchodzi. "Wolnoć Tomku w swoim domku". Jeżeli pacany unijne wyprały sobie mózgi gierkami, lansem, i wszystkim co tam tylko ich podnieca, to ich sprawa. I że nie rozmnażają się. Nosz do cholery przecież jest inseminacja ! To wolą dzikusów latających z interesem na wierzchu. Ich sprawa, ich moralność. Nasza jest inna. Mamy do niej,  q..., prawo ! Monarchia Konstytucyjna, jest pod egidą Narodu i Króla! I tylko Narodu i Króla.

4961

2
0
Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Ależ ty masz wizje Królestwa

Ależ ty masz wizje Królestwa z propagandy PRL-skiej.

Monarchia Konstytucyjna to forma rządów ( mono archia -jednowładztwo). Bez partii, bo te służyły do ustalania kieruku politycznego, a zastępuje je Król. Bez senatorów ( nie wiem co u nas robi 100 senatorów, ale kasę na biuro każdy ma 100 tysi miesięcznie), bo jest Rada Królewska. Tylko ministerstwa. Ile kasy zaoszczędzilibyśmy w ten sposób? Mnóstwo ! Sam Kalkstein załatwił robotę 150-ciu swoim pociotom. I każdy z 465 (chyba) obecnych posłów też gdzieś tylu. To jaki my tu mamy kierunek działania? Grabież w świetle prawa. I to jaka ! Spece od wręczania łapówek mówią, że w Polsce są najtańsze qrwy polityczne. Za to samo na Węgrzech musieli zapłacić 4 razy więcej.

Mamy teraz niepowtarzalną okazję wyprowadzić niezłą Monarchię, bo jest po długiej przerwie i nie ma starych, posranych układów. Więc teraz Król będzie taki, jakiego prawdziwie Naród wybierze. Proponowałbym tym razem dobrze się zastanowić, bo prawdopodobnie będzie to nowa linia krwi.

Sory, że machnąłem tekst drugi raz, ale nie jestem pewien, czy poszedł, bo coś mi się tu pochrzaniło w trakcie akceptacji przez serwis.

7038

0
0
Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Ależ ty masz wizje Królestwa

Ależ ty masz wizje Królestwa z propagandy PRL-skiej.

Monarchia Konstytucyjna to forma rządów ( mono archia -jednowładztwo). Bez partii, bo te służyły do ustalania kieruku politycznego, a zastępuje je Król. Bez senatorów ( nie wiem co u nas robi 100 senatorów, ale kasę na biuro każdy ma 100 tysi miesięcznie), bo jest Rada Królewska. Tylko ministerstwa. Ile kasy zaoszczędzilibyśmy w ten sposób? Mnóstwo ! Sam Kalkstein załatwił robotę 150-ciu swoim pociotom. I każdy z 465 (chyba) obecnych posłów też gdzieś tylu. To jaki my tu mamy kierunek działania? Grabież w świetle prawa. I to jaka ! Spece od wręczania łapówek mówią, że w Polsce są najtańsze qrwy polityczne. Za to samo na Węgrzech musieli zapłacić 4 razy więcej.

Mamy teraz niepowtarzalną okazję wyprowadzić niezłą Monarchię, bo jest po długiej przerwie i nie ma starych, posranych układów. Więc teraz Król będzie taki, jakiego prawdziwie Naród wybierze. Proponowałbym tym razem dobrze się zastanowić, bo prawdopodobnie będzie to nowa linia krwi.

7038

0
0
Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

W Królestwie ten nepotyzm

W Królestwie ten nepotyzm jest legalny. Rodzina Królewska.

I dobrym i nie dobrym przykładem może być GB. Mają ileś tam akrów i zamków z dziada-pradziada i tyle. U nas mógłby to np. być Kulczyk, bo sobie kupił po prostu. Kulczyk cię nie razi, a Królewska rodzina tak? To są właśnie uprzedzenia Polaków do króli wszelkich, bo tak ich propaganda leninowska przedstawiała. Z literatury też niewiele "wywrotowych" pozycji można było dostać. Pamiętasz drukowanie za komuny tajnych ulotek? Ten klimat.

A prawda jest taka, że to byli (chcieli, czy nie chcieli) gospodarze wielkoobszarowi (cały kraj). I musiał taki Król dbać o swoje gospodarstwo. Bo inaczej by go wywalili z fuchy, albo ścieli. Do tronu chętnych jeszcze więcej niż u nas kandydatów w wyborach. Tylko wtedy nie pyskowali na ambonach, tylko naparzali się armiami. To jak tam było coś nie halo, zaraz oponenci podjeżdżali do detronizacji. Gwardia, nie gwardia, król nóż w plecy mógł zawsze zarobić jak naprzeginał.

O pierwszy lepszy :

http://wypracowania24.pl/historia/7728/dynastia-saska-panowanie-sasow

I co mi się podoba, pojedynki były pół-legalne. To jak donek pysku-pysku do jarka, to zawsze mogli po szabli w łapę dostać i proszę bardzo. Jeden na jednego. Wyjaśniać, a nie cały Naród bałamucić prywatnymi waśniami.

Długo można by pisać. Wtedy zresztą celebra też istniała, to o czym mieli pisać w annałach, jak nie o wybrykach Króla. Coś jak zawracanie dupy teraz M.Żuk. Zależy od relacji Król-skryba. A August III Sas nie był najgorszy, tylko polska szlachta nie mogła się z nim dogadać. Pracowity był chłopina.

10622

10584

2
0
Portret użytkownika Eva11

Krolow koronuja ludzie !

Krolow koronuja ludzie !

poddani przyszlego wybranca ...

watykanu sie czepia ,a nawoluje do ucisku i uleglosci ...

co za roznica , putin stalin watykan unia czy trump bedzie uciskal !
odczepic pasozyty i problemu nie bedzie !
a nie wybierac lepszego !

wybrac Krola i jemu sluzyc ,a nie chorym sprzedajnym senatorom !

 

1
-6

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika Akamai

...i powstanie kondominium

...i powstanie kondominium niemiecko-rosyjskie pod żydowskim zarządem powierniczym.

Jak to ładnie określił chrześcijański misjonarz Grzegorz Braun.

4
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Dokładnie, tyle, że Putin już

Dokładnie, tyle, że Putin już zapowiedział, że Polacy będa musieli wybrać pod które wpływy się oddadzą. Ja wybieram Rosję. Polska pod tym rozbiorem będzie miała zapewnioną dużą autonomiczność.

7
-3
Portret użytkownika Eva11

jesli putin naprawde tak sie

jesli putin naprawde tak sie wyrazil...obiekcje juz jednak rozwial tymi slowami ...

,,Polska pod tym rozbiroem ,,,- oj Angelusie ,co sprawilo,ze taki sie stales ulegly ?!

zreszta co gorsze ,dlaczego propagujesz to i nawolujesz do poddanstwa ...

 

1
-5

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

O . Putin pierdnie a ty już

O . Putin pierdnie a ty już się zgadzasz. Ja wybieram Królestwo Polskie. Bez żadnych rozbiorów, a z wypierdalaniem parchów stąd.

3098

4
-5

Strony

Skomentuj