Zwycięstwo Macrona świadczy o islamizacji Francji

Kategorie: 

Źródło: Mutualité Française/CC BY-NC 2.0

Wybory prezydenckie we Francji wygrał Emmanuel Macron - obrońca "europejskich" wartości. Jest on zwolennikiem przyjmowania muzułmańskich uchodźców oraz wzywa do ich równomiernego rozmieszczania we wszystkich krajach Unii Europejskiej, również w Polsce. Nasz kraj powinien zdelegalizować islam. Musimy pamiętać, że islamizacja Francji nie pozostanie bez wpływu na bezpieczeństwo Polski.

 

Islam w Polsce należy zdelegalizować, ponieważ jest sprzeczny z konstytucją. Na przykład z artykułem 13, który zakazuje funkcjonowania w naszym kraju organizacji stosujących przemoc i dążących do wprowadzenia opartych na przemocy systemów politycznych, a przecież tym dokładnie jest dżihad. Potwierdzenia tego widzimy na terenie Europy, gdzie muzułmanie wprowadzają prawo szariatu. Inny punkt w konstytucji mówi o wolności wyznania i sumienia, a islam zakłada brak wolności. Każdemu apostacie, który odejdzie od tej religii grozi śmierć. Tak samo jak niewiernemu, ateiście czy Żydowi.

 

Polska konstytucja gwarantuje nam to, że mamy wolność wyznania tak daleko posuniętą, że jest legalizacja braku wolności, czyli islamu. W momencie, w którym pozwalamy na rozprzestrzenianie się tej religii, to automatycznie tworzymy strefy, w których obywatele są pozbawiani tych wolności. Na przykład kobiety i dzieci w islamie nie mają przecież żadnych praw. Także mężczyźni, którzy na przykład chcieliby się konwertować na chrześcijaństwo – widzą przecież jak wygląda świat wokół nich – nie mogą skorzystać z wolności wyboru religii. Boją się odejść.

 

Czytaj dalej na blogu www.miriamshaded.pl.

 

Autorem tekstu jest Miriam Shaded, polska działaczka społeczna oraz prezes Fundacji Estera. Artykuł pochodzi z bloga www.miriamshaded.pl.

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (6 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Postradamus

Nostradamus - Centurie:

Nostradamus - Centurie:

I.18. zapowiada tak:
W Wyniku sporu Francja zaniedba (politykę zagraniczną)
Tym samym otworzą się drzwi dla islamu;
Ziemia, podobnie jak Adriatyk spłynie krwią.
Port Phocaa (Marsylia) przepełniony będzie okrętami.

I.70. tego jeszcze nie było:
Deszcz, głód i wojna będą bez końca w Persji,

III.93. groźna zapowiedź dla Francuzów:
W Avignon będzie cały rząd państwa
Ponieważ Paryż jest zniszczony

V.73. jest i o nas:
Bóg sam będzie prześladował Kościół.
Święte Kościoły zostaną splądrowane.
Dziecko pozostawi matce tylko koszulę.
Wówczas Arabowie sprzymierzą się z Polakami.

IV.77. nadzieja:
Islamu zwycięzca osiąga pokój w Italii
Zjednoczy państwa i stworzy chrześcijańską świętą władzę

X.99
Ziemscy aniołowie z przyszłości,
Tylko na krótko mogą być widoczni,
Stwórca nigdy nie pozwoli im na zmianę,
Tego co się przez NIEGO już wypełniło.

1
-1
Portret użytkownika McLeod

<p>Nostradamus nie

<p>Nostradamus nie przepowiadał polsko-arabskiego przymierza przeciwko krajom europejskim; z jego “Centurii” wynika, że Polska będzie mieć umowę rozejmową z Arabami (europejskim państwem mahometańskim): “zostawcie nas w spokoju to my was też zostawimy w spokoju”. To wymaga surowego zakazu imigracji mahometańskiej do Polski, łącznie z Czeczenami. Nie wiemy kim może być zwycięzca nad Islamem. Opcje są otwarte. Nostradamus przepowiedział obecność wojsk rosyjskich we Włoszech. Qui vivra verra.</p>

1
0
Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Słuchajcie państwo. Podobno

Słuchajcie państwo. Podobno mamy tu już około 7 tysięcy żołnierzy ussrańskich. Podzielić na 3-4 ( bo tylu gdzieś siedzi w jednym czołgu, czy haubicy ) minus sztab z 1000. Zaraz 6000:4=1500. Eee, niemożliwe. Trzeba by odjąć z 4 tyś. ordynary troopers. To z 500. Tyle może być jednostek ciężkiego sprzętu bojowego obsadzonego ussrańcami-neoconi tu w Polsce. :

7692 Trzeba odjąć ordynary troopers z 4 tyś Bo co to ma być? :

https://www.youtube.com/watch?v=Px3qYnd5gMM

Trochę dużo tych czołgów u nas. I pewnie nasze są mniej nowoczesne. Robi się jakby spora armia ussrańska. Plus z 50.000 agentów mosadu w kluczowych, newralgicznych punktach władzy, sądownictwa, policji, wojska. Niepodoba mie sie to.

7690

7683

12
-2
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

POLITYKA OBECNEGO POLSKIEGO

POLITYKA OBECNEGO POLSKIEGO RZĄDU PCHA NAS W OBJĘCIA ZAGŁADY!

Oczywiście "nasz" rząd oraz "nasz" prezydent odpowiednio wczesniej poinformowani się zmyją do któregoś podziemnego bunkra w USA a nas wystawią na promienie śmierci...

 Teraz pytanie... Hipotetyczna zmiana władz w Polsce na prorosyjską wiązałaby się ze zmiażdżeniem polskiego wojska i likwidacją takiej władzy...w tydzień...

 Co na to bracia Moskale?... A no nic... Usrański sojusznik pogodzi Rosję i Niemcy rozbiorami Polski uczestnicząc jako notariusz..

 Już po nas..!!

9
0
Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

No to masz prostą odpowiedź,

No to masz prostą odpowiedź, że tylko wyjście z układu da jakiś efekt. Zgromadzenie Narodowe. Monarchia Konstytucyjna. Neutralność. Pieprzyć Gejunie.

8920

3
-1
Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Jak niemożliwa ??? Roszczenia

Jak niemożliwa ??? Roszczenia mogą sobie w dupę wsadzić jak będzie Król. Powrót do kontynuacji Monarchii z 1795 r . W/g konfederacji Spiskiej Król Polski jest jakby jej właścicielem. To te qrwy będą zwracać co naniszczyły i nakradły od tego czasu. Całą lichwę można unieważnić, bo nieprawna będzie.

Od kiedy parchołki PSL-SLD wpuścili parchate banki z całego świata w 1989r., to z Polski jest wyprowadzane co roku, każdego roku, 8-10 razy nasz budżet roczny. W tym roku chyba 385 mld złotych. To te sqrwysyny wyciągają z Polski 4 tryliony złotych rocznie !!! Wystarczy to ukrócić i wypierdolić lichwę parchatą z Polski w całości. Banki tylko Poskie i zobaczysz co się będzie działo. A jakby parchateria coś za głośno skowyczała, to po prostu dostaną nakaz eksmisji, bo Król jest jakby właścicielem Polski i tylko on decyduje kto tu będzie mieszkał z Nie-Polaków, a kto nie. Analogia do posiadania domu na własność. Ty decydujesz czy kogoś gościsz, czy kopem żegnasz.

A z uwagi na nasze bogactwa naturalne, po powstaniu Monarchii, calusieńki świat będzie pukał do naszych bram z zapytaniem o metale ziem rzadkich spod Suwałk. Bo inaczej będą mogli komórami po łbach się nap...dalać, a nie dzwonić.

1993

2
0
Portret użytkownika sceptyyk

O.K> Jestem za, ale musimy

O.K> Jestem za, ale musimy przedstawić kandydatów - Małysz i Lewandowski odpadają, bo nie mają syna... Ja stawiam na Rewińskiego - gosć jest postawny, lubi dobrze zjeść i wypić - wzbudza moje zaufanie i ma dwóch synów. Zapodawajcie swoich kandydatów. Smile

0
-3
Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Widzisz. Do tego można

Widzisz. Do tego można podejść poważnie. Nawet trzeba.

Teraz gadki o monarchii nie znaczą za wiele. Jedna z wielu niewiadomych opcji. Ale jak pupeńki zapłoną, to będzie to ze strachu rozpatrywana opcja. Ze strachu przed eksterminacją. Jak z Wołyniem.

Polska zawsze była Królestwem. Zawsze tylko nie ostatnie 222 lata. Ciekawa liczba.

Kandydaci powiadasz. Przy rozmowach o Monarchii zaraz pojawią się znafcy. Konfederacja Spiska. Najmocniej stojąca obecnie frakcja monarchistów polskich. W/g nich najbliżej do Tronu Polski miał Maria Emmanuel Wettyn. Zmarł w 2012. Bez potomków z prawego łoża, jako następców. Adoptował bratanka, ale ten nie przejdzie. Musi być linia krwi. Co ciekawe ostatnio wyszło, że ME Wettyn ( po sasach) bardzo zabiegał przed śmiercią, aby o prawo do tronu mogły ubiegać się również jego nieślubne dzieci. Czyli ma jakieś. I zostało to ujęte w testamencie i jest honorowane. Inny kandydat ma mocne papiery, mocniejsze od Wettynów, ale się nie nadaje, bo cierpi na depresję i rozchwianie emocjonalne. Do tego stwierdził, że go to nie interesuje. Po papierach inni są za słabi. Jakby nie było odpowiednio urodzonego, Konfederacja Spiska przewiduje ustalenie całkowicie nowej linii krwi i wybór kogoś odpowiedniego spośród wszystkich Polaków zwykłą większością  2/3 głosów Zgromadzenia Narodowego.

Tak że spokojnie. Kogoś się wybierze, jakby przyszła pora.

7004

2
0
Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

No proszę Cię !!! Watykanu

No proszę Cię !!! Watykanu już wtedy nie będzie. I na nikogo nie powinniśmy się oglądać, ani pytać o zdanie. Nasza kraina? Tu mieszkamy od zarania dziejów? To my decydujemy jak chcemy żyć i w jakim ustroju. Ale do tego potrzeba Zgromadzenia Narodowego. Nasze święte prawo bronić swojego istnienia. A jak, to ch.. kogo obchodzi. "Wolnoć Tomku w swoim domku". Jeżeli pacany unijne wyprały sobie mózgi gierkami, lansem, i wszystkim co tam tylko ich podnieca, to ich sprawa. I że nie rozmnażają się. Nosz do cholery przecież jest inseminacja ! To wolą dzikusów latających z interesem na wierzchu. Ich sprawa, ich moralność. Nasza jest inna. Mamy do niej,  q..., prawo ! Monarchia Konstytucyjna, jest pod egidą Narodu i Króla! I tylko Narodu i Króla.

4961

2
0

Strony

Skomentuj