Wielka Brytania ostrzega przed zamachami na jarmarki świąteczne w Polsce i w Europie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Zislamizowana Europa, po sprowadzeniu milionów nielegalnych imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu, obawia się zamachów terrorystycznych. W wielu europejskich miastach postanowiono zastąpić tradycyjne jarmarki świąteczne neutralnymi religijnie „zimowymi jarmarkami”, aby nie drażnić innowierców – w szczególności muzułmanów. Jednak tam, gdzie otwarto jarmarki bożonarodzeniowe, potrzebna jest policja i wojsko, ponieważ mieszkańcy są narażeni na islamskie ataki terrorystyczne.

 

Biuro Spraw Zagranicznych Wielkiej Brytanii (Foreign and Commonwealth Office) ostrzega swoich obywateli, aby zachowali czujność, gdy przebywają w zatłoczonych miejscach, np. na jarmarkach świątecznych. Ostrzeżenie to wystosowano względem aż dziesięciu państw Unii Europejskiej.

 

Na liście państw zagrożonych islamskim zamachem terrorystycznym znalazły się przede wszystkim Niemcy i Francja – w tych krajach, społeczeństwa praktycznie przez cały czas narażone są na terroryzm. Rząd Wielkiej Brytanii wymienił również Austrię, Belgię, Czechy, Danię, Holandię, Szwecję, Włochy, a nawet Polskę.

Grudzień to czas, w którym Europa jest szczególnie zagrożona przez niebezpiecznych islamistów, planujących ataki na „niewiernych”. W tym okresie, służby muszą wykazywać się nadzwyczajną czujnością. Nie byłoby tego, gdyby Niemcy i w ogóle Unia Europejska nie sprowadzały milionów obcych kulturowo ludzi, z którymi to my musimy się teraz integrować - pod groźbą więzienia, lub nawet śmierci.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.6 (5 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika mirjam

Hm  testem dla  Polski będą 

Hm  testem dla  Polski będą  nadchodzące podwyżki jeżeli to przełkniemy to islam też nie straszny ,sprawdzają co tak naprawdę dla nas Polaków jest bardziej niewygodne życie, czy życie razem z tą hordą, A elity i kasty już się zabezpieczyły. A my pospulstwo jesteśmy tylko do robienia kasy dla tych wszystkich hamów od góry zaczynając, tak jak wydymała nas Solidarność.

Portret użytkownika winner

niech nie daj Boże raz to

niech nie daj Boże raz to zrobia w Polsce, a bedą wszystkie "ciapki" mieli prze... ebane, zobaczycie, to bedzie rzeź... i tak ma byc, jak mamy przetrwac, niestety szkoda mi niewinnych, ale inaczej sie nie da, bo nas wymorduja...

Portret użytkownika baca

zamachy to może spowodować

zamachy to może spowodować afromurzyńska księżna, która wyszła za rudego angielskiego żyda...

jak się z tego eksperymentu wyrodzi rudy, fałszywy islamista to pozamiatane i rodzina królewska będzie musiała dosiąść Camilii i uciekać z Anglii galopem...

 

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Polska geograficznie znajduje

Polska geograficznie znajduje się w Europie. Tyle, że teraz jak oglądałem wydane w ciągu kilku ostatnich lat mapy, to zauważyłem, że do Europy zaczyna wliczać się: Armenię, Azerbejdżan, Gruzję i Izrael, które przecież nie leżą w Europie. Przez to uczniom mąci się w głowach.

Portret użytkownika Nara

Wywieść wszystkich arabów

Wywieść wszystkich arabów spowrotem do ich gówno-dziur na bliskim wschodzie. Ogdrodzić posterunkami z działkami automatycznymi grubego kalibru które strzelają do wszystkiego co się rusza i problem rozwiązany. Mieli 15 lat na asymilację, chociaż ludzie odpowiedzialni za ich sprowadzanie dobrze wiedzieli jak będzie i owszem, są śmiertelnym zagrożeniem dla wszystkich Europejczyków. Agresywna, mordercza ciemna masa przy której nie ma mowy o żadnej asymilacji. O inwazji to już predzęj! Precz!

Strony

Skomentuj