Antyislamskie zamieszki w Ełku po zabójstwie 21 latka

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Mimo, że islamizacja jeszcze nam raczej w Polsce nie grozi, na wschodzie Polski doszło do pierwszych zamieszek antyislamskich w naszym kraju. Wczoraj zamordowany został 21 letni mieszkaniec Ełku. Okazało się, że zginął za to, że wrzucił petardę do lokalnego baru z kebabem.

Po ostatnim brutalnym ataku islamskich radykałów w Berlinie emocje społeczne na wschodzie Europy są wyraźnie rozchwiane. Zapewne w takich uprzedzeniach należy upatrywać pobudki chuligańskiego wybryku z petardą. Jednak odpowiedź islamistów robiących interesy w Polsce, była taka jak wszędzie. Odpowiedzieli tak jak zwykle, czyli spotęgowaną agresją i zabili nieszczęśnika za pomocą noża.

Obrzydliwe było to, że początkowo polskie media starały się nie informować o narodowości sprawców tego morderstwa. Jednak było to dość oczywiste kto zamordował skoro policja zaczęła ochraniać miejsca sprzedaży kebabów. Ostatecznie przyznano, że podejrzewani o zasztyletowanie Polaka są 4 mężczyźni będący obywatelami Algierii, Maroka i Tunezji.

Doszło do zamieszek w wyniku których zniszczeniu uległ lokal sprawców. Był to klasyczny samosąd i policja zupełnie nie panowała nad tłumem. Kolejne zamaskowane osoby rzucały kamieniami w witrynę lokalu z kebabem. Wyglądało to bardzo groźnie i chyba był to po prostu wybuch wściekłości za Berlin, którego wyzwalaczem stała się niepotrzebna śmierć tego młodego człowieka.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Komentarze

Portret użytkownika star

 Nagranie warte wysłuchania,

 Nagranie warte wysłuchania,

ale większość komentarzy świadczy o tym, że poziom intelektualny ich autorów nie wystarczy do zrozumienia tego co autor nagrania chciał przekazać. Ja osobiście próbuję się pocieszać,  że to zdebilowacenie jest wynikiem nadmiaru sylwestrowego alkoholu, który jeszcze nie zdążył wyparować.

Wszyscy znają sentencję "dziel i rządź", ale jak widać trudno jest wiekszości zrozumieć co to znaczy i jaki jest tego sens. Społeczeństwo zostało tak podzielone, zmanipulowane i zantagonizowane, że nawet w rodzinach ludzie się kłócą  - tragedia smoleńska, PO-PIS, Trump-Clinton, trybunał konstytucyjny, krzyże, aborcja, kodziarze, muzułmańscy nachodźcy, a teraz jeszcze do kompletu morderstwo w Ełku. W powyższych tematach, powiedziano, napisano i zrobiono tyle podłych i nikczemnych rzeczy, że aż trudno w to uwierzyć. Po prostu koszmar.

Obawiam się, że społeczeństwo tak ogłupione a jednocześnie tak nienawistne, nie zasługuje na dostatnie, spokojne i  szcześliwe życie...

"99% populacji to owce przeznaczone do strzyżenia w czasie pokoju i na rzeź w czasie wojny. Politycy i biurokraci to owczarki, a gospodarzami farmy są bankierzy i midasy - światowa finansjera"(motto+awatar z www.glosulicy.pl)

Portret użytkownika Eva11

taa..a te zamieszki to

taa..a te zamieszki to dlatego ,ze zbrodniarze nie winni zapewne ,a Ten chlopak ...

chlopak zgina , winni wracaja do dmou ,ostatniemu pewnie dadza zawiasy i nieumyslne ...

ostatnio tez bylo zajscie i winni ,prawdziwie winni krzywdy na Polakach nie zostrali ukarani ,a sprawa uciszona ...

teraz w Polsce ludzie beda chodzic jak na szpilkach,bo Ci logicznie myslacy wiedza czemu to dziala ...

nie bedziecie chuliganami to wam nic nie grozi ....ani waszej rodzinie ...

wystarczy byc grzecznym ....a nie spotka nikogo sprawiedliwosc wymierzana w naszym kraju przez obcokrajowcow...

przykro tylko,ze zostaly odkryte tak straszne ludzkie oblicza ....

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika inzynier magister

Wszyscy islamiści powinni

Wszyscy islamiści powinni zostać z Polski natychmiast wydaleni do niemieckiego "raju" gdzie rozdają w dużych ilościach kasę za darmo ! "Otóż dany uchodźca wielokrotnie meldował się (zawsze pod innym nazwiskiem) w różnych, a czasami nawet w tym samym urzędzie dla imigrantów i po zarejestrowaniu otrzymywał finansową pomoc socjalną. Podstawowa pomoc socjalna na każdego uchodźcę średnio wynosi ok. 350 euro (ale dochodzą do tego liczne dodatki na dzieci, na żonę, na mieszkanie, ubranie itd.). Oszuści, którzy meldowali się po kilka lub nawet kilkanaście razy pod różnymi nazwiskami (raz z brodą, raz w okularach, raz z wąsami), wielokrotnie pobierali pieniądze. Jak podaje telewizja N-TV, uchodźcy wyłudzali miesięcznie nawet po kilkadziesiąt tysięcy euro (rekordzista „zarabiał” miesięcznie 45 tys. euro!). Łącznie do tej pory złapano ponad 300 oszustów, którzy zdążyli wyłudzić ze skarbu państwa kilka milionów euro.Niemieccy urzędnicy tłumaczą się, że we wszystkich punktach, gdzie przyjmuje się i rejestruje uchodźców zdecydowanie brakuje personelu (także tłumaczy) - i dlatego było i nadal jest możliwe stosowanie tego typu oszukańczych praktyk. Zrozpaczone niemieckie media pytają „Dlaczego uchodźcy nam to robią, przecież robimy da nich tyle dobrego?”. Pytanie to pozostaje jednak bez odpowiedzi."

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Jolek

Ta. Chociaż przeczytajcie

Ta. Chociaż przeczytajcie relacje z wydarzenia, zanim stworzycie swoje. Dwóch polskich dżentelmenów zaczepiało i wyzywało pracowników baru, po czym ukradło dwie butelki. Obsługa (z nożem) wyskoczyła za złodziejami. Petarda poszła w lokal już po bójce. Należy się więzienie za morderstwo (o ile taką sytuację można nazwać morderstwem), ale martwego śmiecia nie żal. Narodowość nie miała tu żadnego znaczenia (chyba, że jako powód chuligańskiego ataku). Jątrzcie tak dalej, a będziecie mieli nową kryształową noc.

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Ja mam odwagę i kolega wyżej

Ja mam odwagę i kolega wyżej nie jest żadnym śmieciem, tylko pisze jak było.

Zbrodniarze będą siedzieć to pewne a następnym razem niech nasi prowokatorzy nie prowokują.  Jak jesteś taką obrończynią tego polskojęzycznego rozwydrzonego zydowskiego chuligana co zginął,  idź sama rzucić petardę i ukraść pepsi bo cię suszy po dragach...

Strony

Skomentuj