Unia Europejska, aby zachęcić do przyjmowania uchodźców, może wprowadzić system nagród i kar

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Podczas gdy Europa wciąż jest zaludniana przez islamskich uchodźców, Bruksela zastanawia się jak przekonać niektóre kraje europejskie, w tym Polskę i Węgry, do wyrażenia dobrowolnej zgody na przyjmowanie mieszkańców Afryki i Bliskiego Wschodu. Wpuszczenie do swojego kraju ludności tak bardzo obcej kulturowo, wśród której znajdują się potencjalni dżihadyści, może nieść ze sobą bardzo poważne konsekwencje dla naszego bezpieczeństwa.

 

Po dwóch latach od pierwszej zmasowanej inwazji "pokojowo nastawionych uchodźców" ponownie powraca temat ich relokacji. Przypomnijmy, że setki tysięcy ludzi zaczęło dosłownie szturmować granice państw bałkańskich, aby za wszelką cenę dotrzeć do bogatych Niemiec. Media w większości relacjonowały, że wśród napływających cudzoziemców znajdowały się głównie syryjskie kobiety wraz z dziećmi. Szybko okazało się, że większość tzw. uchodźców to mężczyźni w wieku poborowym, którzy wcale nie byli tacy pokojowi.

Unia Europejska naciskała i chciała zmusić Polskę i Węgry do przyjęcia "pokojowych uchodźców", "kobiet i dzieci". Ówczesny Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schulz mówił nawet o wprowadzeniu siłowego rozwiązania, które na szczęście nie doszło do skutku.

 

Miliony muzułmańskich nachodźców zasiedliło już Europę, a w szczególności Niemcy, Austrię, Francję, Wielką Brytanię, Belgię, Włochy i Szwecję. Nielegalna migracja sprawiła tym krajom jeszcze większy problem przez Europę Środkowo-Wschodnią, która nie zgodziła się gościć na swoim terytorium agresywnych obcokrajowców.

 

Kanclerz Angela Merkel przez bardzo długi czas opowiadała się za otwartymi granicami i przyjmowaniem nachodźców. Dziś twierdzi, że 2015 rok był nauczką i pokazał, iż granice Unii Europejskiej nie były wystarczająco dobrze strzeżone. Kobieta obiecała również, że nasz kontynent nigdy więcej nie doświadczy masowej migracji, choć kryzys nie został jeszcze zażegnany.

Źródło: Ggia/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0

Mimo umowy zawartej pomiędzy UE a Turcją, tzw. uchodźcy wciąż masowo przedzierają się do Europy. Co prawda udało się zamknąć szlak bałkański ale inwazja cudzoziemców wraz z potencjalnymi terrorystami trwa w najlepsze i odbywa się na Morzu Śródziemnym. Włochy mają poważny problem ze stale rosnącym napływem uchodźców. Jak na obecną porę roku szlak morski jest wyjątkowo aktywny a okres letni dopiero przed nami.

 

Niemcy zaczynają zwracać uwagę, że Morze Śródziemne przekraczają już nie tylko Afrykańczycy, ale coraz częściej są to również mieszkańcy Azji Południowej. To sugeruje, że "uchodźcy" z takich krajów jak Bangladesz czy Pakistan zaczynają omijać zamknięty szlak bałkański a umowa Unii Europejskiej i Turcji nie jest już skuteczna w ograniczaniu masowej migracji.

 

Malta, która aktualne sprawuje prezydencję w UE, popiera wprowadzenie bardziej restrykcyjnego prawa azylowego. Prowadzone są dyskusje między innymi nad utworzeniem obozów w Afryce Północnej, gdzie przebywać będą potencjalni emigranci, co miałoby pozwolić wstrzymać ich napływ na nasz kontynent. Ważną kwestią jest również zaprowadzenie porządku w zdestabilizowanej Libii, skąd przybywa około 90% migrantów, a także rozwiązanie problemu deportacji obcokrajowców z państw europejskich, których wnioski o azyl zostały odrzucone.

Zislamizowane Włochy przyjęły dekret, który pozwoli w szybszym tempie deportować obcokrajowców. Władze chcą również nawiązać współpracę z najważniejszymi państwami afrykańskimi - przykładowo Nigeria ma otrzymać 50 milionów euro w zamian za wzmocnienie kontroli na granicy.

 

Malta zaproponowała również "kompromis", który ma zachęcić takie państwa jak Polska czy Węgry do przyjmowania uchodźców. Nowy mechanizm polega na tym, że za każdego przyjętego obcokrajowca powyżej wyznaczonej "kwoty" kraj otrzyma 60 tysięcy euro w ciągu 5 kolejnych lat. Oczywiście jeśli Polska sprzeciwi się relokacji migrantów, będzie musiała zapłacić UE taką samą kwotę. To oznacza, że na każdym tysiącu uchodźców można "zarobić" lub "stracić" 60 milionów euro.

 

Wcześniej UE domagała się zapłaty aż 250 tysięcy euro za każdego nieprzyjętego obcokrajowca i groziła innymi konsekwencjami, w tym zawieszeniem lub wydaleniem z Unii. Póki co Polska i Węgry nie otrzymały żadnych kar, lecz wkrótce termin relokacji określonej liczby islamskich uchodźców dobiegnie końca. Brytyjski dziennik The Times powiadomił niedawno, że na jesień nasz kraj ma otrzymać ultimatum - albo zaakceptuje "kwoty" uchodźców, albo pożegna się z członkostwem w Unii Europejskiej.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Medium

Włochy: Identaryści

Włochy: Identaryści zablokowali na morzu statek przewożący nielegalnych imigrantów

http://xportal.pl/?p=29303

Jak poinformowali przedstawiciele europejskiego ruchu identarystycznego, akcja przeprowadzona z użyciem łodzi motorowej na wodach przybrzeżnych Włoch jest początkiem szerszej inicjatywy pod nazwą „Defend Europe”, skierowanej przeciwko „organizacjom pozarządowym” masowo sprowadzającym do Europy nielegalnych imigrantów z użyciem własnych statków.

 

4
0
Portret użytkownika Kimbur

Inwazja dobrze zaplanowana i

Inwazja dobrze zaplanowana i skutecznie realizowana - makrela jest głównym oficjalnym cynglem jej realizacji, a za jej plecami ci, którzy sterują marionetkami - makrelami, tuskami, junkerami, timermansami itp.

Jeśli spojrzymy na polskie rządy po 1989 roku to widzimy, że jedno je łączy zdecydowanie: tym jest filosemityzm. A to naród wybrany pociąga sznurkami; u nas od polityków, przez banksterów, naukowców, celebrytów po pomniejszych dyrektorów. Obecny rząd - zgodnie z wolą zdecydowanej większości Polaków, lub na skutek tej woli - na razie oficjalnie jest przeciwko przyjmowaniu nachodźców. Ale to przecież naród wybrany steruje też nachodźstwem! 

Polską racją stanu jest niegłosowanie na kogokolwiek popierającego przyjmowanie rzekomych uchodźców - w rzeczywistości nachodźców, dawniej powiedzielibyśmy: najeźdźców - i niegłosowanie na tych, którzy niby zmienili zdanie i są teraz przeciw, jak choćby schetyniały przywódca oficjalny PO.

Wojna z islamem dopiero będzie - teraz jest to farsa dla ogłupienia ludów unijnych. Tę wojnę prawdziwą i straszną zapowiedział Nostradamus. Nachodźcy są jak wirus, który rozprzestrzenia się wewnątrz państw narodowych by je rozłożyć i zniszczyć. Nie mają nic wspólnego z uchodźcami! Tych jest bardzo mało. Nie dajmy sobie zabierać mieszkań, jadła i ziemi - obcym można pomóc, jeśli chcą pomocy, w ich krajach i ich domach.

Nie dajmy sobie wmawiać, że odmowa przyjmowania nachodźców jest niechrześcijańskim uczynkiem. Każdy chrześcijanin ma prawo bronić swojego domu, swojej wiary, tradycji, rodziny i swojego państwa przed obcymi. Papież Franciszek jest wrogiem chrześcijanstwa - chce zostać w naszych oczach męczennikiem zabitym przez islamistów, by wypełniło się orędzie fatimskie III, dlatego uczestniczy w ściąganiu islamskich dżihadystów do Unii.

Gdy islamiści ogłoszą dżihad wewnątrz Unii to narodowe kraje unijne spłyną krwią!

7
0
Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Ja tam nie jestem

Ja tam nie jestem administratorem, ale wygląda, że parchy zabierają się solidnie do rzeczy.

Dla tych co angielski słabiej, w skrócie : naziści (żydzi ashkenazyjscy, ashkenazi, nazi) zabrali się za eugenikę i wyprodukowali testy genetyczne w celu zbadania chorób (zaburzeń) genetycznych wśród populacji żydów ashkenazyjskich. Do zrobienia w domku jak ciążowe. 1 na 5 parchów z tej sfory ma jakieś zaburzenia genetyczne; wychodzi dalej. Ale łaskawie oświadczają, że jak im eksperyment wyjdzie( z łatwością i dostępnością), to proponują się wszystkim przebadać genetycznie w domku i wysłać im wyniki. I autor posumowuje, że coś za bardzo chcą pozbierać wzorce indywidualne DNA każdego, bo w usraelu od dekad pracują nad "bronią bioetniczną". Autor martwi się, że z jednej strony mówią, że to tylko w celach naukowych, a za plecami produkują bomby zabijające ludzi tylko z markerami specyficznymi dla poszczególych ras. I że takiego nemesis jeszcze nie widział.

No. To teraz co szanowni internauci na to? Dr Mengele już gromadzi sprzęcik. I oni będą coś pierdolić o antysemityzmie, jak to wrogowie ludzkości po całości ! Naród Wybrany skończona wszetecznica ich mać ! To co teraz posypią "w smudze" nam na łebki? Czytałem, że nowsze chemtraile są doskonalsze, bo zminimalizowali rozmiary cząsteczek i teraz już sypią w skali nano, a nawet posługują się włóknami polimerowymi z pakietem odpowiednich zarazków, wirusów podczepionych jak do bombowca. Specjaliści od eksterminacji. Channuka to rocznica wyrżnięcia Greków w Jerozolimie 164 lat p.n.e. Mają to we krwi.

Czyli nie robić żydowskich testów genetycznych w domku czy innej instytucji, bo podpisujesz na siebie wyrok.

Ta. To by to gdzieś znaczyło.

6075

6
0
Portret użytkownika dziadek ze wsi

To aluminium z smug

To aluminium z smug chemicznych jest jonizowane dodatnio. To że szkodzi jest drugą pieczenią, bo naród wybrany jest chytry i nie piecze 1 pieczeni w 1 kominku. Zjonizowane (+) cząsteczki rozpylone w atmosferze wpływają na pogodę na całym świecie - moim zdaniem to jest cel geo-inżynierii. Opryski ruszyły dopiero po tym jak pojawiły się patenty do zmian ładunku elektrycznego w małych cząstkach metalu. Planowali to od lat 50-70 wdrożyli dopiero około 2000 roku. Czytałem gdzieś o tym w sieci są nawet podawane nr tych patentów. Doskonale opisany wpływ aluminium na człowieka jest tu: http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-smugi-chemiczne/item/115007-geoinzynieria-a-aluminium

1
0
Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Tak.Tak.Tak. Wszystko fajnie,

Tak.Tak.Tak. Wszystko fajnie, ale co my z tym zrobimy? Tak będziemy sobie obserwować te chemtraile i co? Pokomentujemy skład, działanie,( ktoś zdjęcia wrzuci), wpływ długofalowy na organizm ludzki i wzystkie inne parametry. Za chwilę, będzie można komentować "potworki", które się urodzą po extra dawce chemii dla gojów. I co dalej? Wdychamy sobie spokojnie i modlimy się, żeby nam się za dużo nie zepsuło tym razem? Rosyjska ruletka, kiedy będzie "złoty strzał"?

Nie. Nikt nic nie robi. Komentują. I na tym się kończy.

Jaka Piękna Katastrofa.

Sory za sarkazm.

 

2042

1
0
Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Wiesz, obawiam się po prostu

Wiesz, obawiam się po prostu przyspieszenia biegu wydarzeń. A mam takie wrażenie. I że niewystarczająca ilość ludzi w porę się obudzi. Przecież trują nas cały czas. Posuwają się wtym coraz dalej swoją metodą małych kroków. "Najlepiej się człowiek naje małą łyżką" to żydowskie przysłowie. Non stop medialnie odwracają uwagę od prawdy. Ludzie wydają się jakby coraz głupsi na tym zasranym zachodzie. A nasze trojany rządowe kooperują ściśle z gejunią. No może by jakieś pozytywne info? Że np.taki soros zdechł? A nie, że kolejny artysta spotkał seryjnego samobójcę. Od 3 lat wszystko idzie w stronę "czarnej dupy". A do ludzi nic nie dociera.

No może troszeczkę się spesymizowałem, ale to chwilowe. Jak zwykle. Bezsilność i bezwładność tłumu.

5304

0
0
Portret użytkownika Medium

Rozumiem Twoje argumenty,

Rozumiem Twoje argumenty, jednakże nic nie trwa wiecznie. Jakieś zmiany z pewnością nadejdą. Jeśli będziesz lepszej myśli, stworzysz lepszy świat, na swoim małym, maleńkim polu, ale to się liczy jako wkład w całość. Pesymizm nie popłaca, warto się mu sprzeciwiać.
 

0
0
Portret użytkownika inzynier magister

Sensacja ! Adminie i państwo

Sensacja ! Adminie i państwo piszący tu ! Episkopat albo agentura w episkopacie chce zostać koniem trojańskim !  a może jest koniem trojanskim !? "Krystyna Pawłowicz, poseł PiS, bardzo krytycznie odniosła się na swoim profilu na Facebooku do pomysłu przedstawionego przez Caritas i Konferencję Episkopatu Polski. Dotyczy on utworzenia w Polsce specjalnego korytarza humanitarnego dla uchodźców uciekających przed wojną.Kardynał Kazimierz Nycz poinformował, że w ramach tego korytarza państwo polskie powinno „przyjąć kilkuset uchodźców potrzebujących pilnie leczenia, pomocy nadzwyczajnej, koniecznej do ich przeżycia”. Duchowny dodał, że w realizacji tego zadania potrzebna jest otwartość władz państwowych. „Chodzi tu o wrażliwość miłosierdzia, o której mówi Jezus w Błogosławieństwach, a o której przypominał święty Jan Paweł II. Chodzi o znaczący symbol tej naszej wrażliwości na ludzi potrzebujących radykalnej pomocy” - zaznaczył.Pomysł Caritasu i Konferencji Episkopatu Polski, mówiąc najdelikatniej, nie spodobał się poseł PiS, Krystynie Pawłowicz. „W czasach wojen, terroru, totalnych kłamstw i morderczej, bezwzględnej żądzy niszczenia chrześcijaństwa nie pozwólmy się sterroryzować ani podstępnie szantażować zabójczym, fałszywym miłosierdziem! Mamy pierwszy obowiązek obrony Krzyża, a nie Półksiężyca. Oraz Polaków - gdziekolwiek są. Jest chrześcijański porządek miłosierdzia” – napisała na swoim profilu na Facebooku. Jej zdaniem „w czasach zamętu i zniszczenia nie ma możliwości sprawdzenia, kto najbardziej potrzebuje pomocy” i dlatego w jej ocenie, tego typu propozycje Caritas i KEP są „szaleństwem”.„A co potem? Znowu wywożenie do domu? Czy dołączanie do tych najbardziej potrzebujących pomocy, przywiezionych na nieokreślony zresztą czas i w niesprecyzowanym celu, po kilku członków tęskniącej rodziny?” – pyta Pawłowicz.http://www.pch24.pl/posel-pawlowicz-krytykuje-korytarz-humanitarny--ten-pomysl-to-szalenstwo,51567,i.html#ixzz4h8thP4na

tzeba się modlić za posłankę bo mogą ją zamordować ! chcą zmiksować czyste słowienakie narody z innymi rasami i wprowadzić zamiast chrześcijaństwa islam !!!

7
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Forgetolerance

Kawałek tego artykułu:

Kawałek tego artykułu:

http://www.renegadetribune.com/the-source-of-it-all/

"A slave morality is required in order to keep such a system running. Once a upon time Christianity was used to install that. A proto-version of Christianity was used in Egypt as well, especially during the time of Akhenaton who basically installed a proto-Yahweh worship. I wonder who got to his mind, right? Once Akhenaton was brainwashed, Egypt was attacked and invaded; we are told that he didn’t aid his people because “he must love his enemies” and “not resist evil”. The Jew is the Virus, he is the organic, mental, physical Parasite upon this planet – his mission is to conquer the entire World and establish an artificial system which will enable him to rule supreme and without any struggle. Civilization, once you comprehend the Nature of the Jew, is the Resistance to him."

Identyczna taktyka.

To naszym ludziom trzeba przetłumaczyć, jak ktoś w tym biegły.

2
0
Portret użytkownika Forgetolerance

W sumie powinienem był się

W sumie powinienem był się spodziewać ze zablokowane w Europie.

 

" The REAL Holocaust CAUSED by Eastern European Communism..!! "

 

W USA jewtube może jeszcze nie wie.

Zreszta, tutaj sport i murzyńskie idole to świętość i tylko to istnieje. Debile.

W szkołach, siemnota która jest w sporcie gwałci białe dziewczynki ile chce i szkoła, miasto ich broni żeby nie zaszkodziło ich "karierze" i reputacji szkoły.

Same się na nich pchają, to fakt ale, czasami twierdzą ze był gwałt.

Jak werbują wszelka ciemnote do sportu to im obiecują białe kobiety. Nie żart. Fakt.

 

Pamietajcie ze "Amerykanie" uważają się za ponadludzi. (Po znajomosci kraju trudno uwierzyć). Polski i Polaków nielubia i się wyśmiewają ze zacofani ludzie itd. Pomimo ze USA to już wszelkiego "gatunku" syf, bród, smród, Sodoma i Gomora. Jak blizny mi światkiem.

Jak jeżdżą do Polski, Europy, to jak inne rasy, na trzepanko. No cóż,  tak świat "nauczyły."

...

2
0
Portret użytkownika Medium

" The REAL Holocaust CAUSED

" The REAL Holocaust CAUSED by Eastern European Communism..!! "
 

Teraz OK. Daję link do wideo działającego w Polsce: https://www.youtube.com/watch?v=539VvhPQpTo

Informuję jednakże, że odbieram to jako film propagandowy CIA, który wrzuca wszystko do jednego worka nie tłumacząc porządku rzeczy. Winnymi głodu na Ukrainie byli złodziejscy urzędnicy, którzy nie realizowali względem ludności założonego programu. Później to oni zostali rozstrzelami w dużej liczbie.

Sprawa podobna mafii włoskiej, która wygrawszy przetarg na posiłki dla imigrantów okrada fundusz ze środków na wyżywienie ich. Teraz sprawą zajęła się prokuratura we Włoszech. Ktoś tu linkował z TVP INFO.

2
0
Portret użytkownika Forgetolerance

Ciekawe artykuły dla ciebie,

Ciekawe artykuły dla ciebie, jak śmigasz po angielsku.

http://www.renegadetribune.com/the-source-of-it-all/

"A slave morality is required in order to keep such a system running. Once a upon time Christianity was used to install that. A proto-version of Christianity was used in Egypt as well, especially during the time of Akhenaton who basically installed a proto-Yahweh worship. I wonder who got to his mind, right? Once Akhenaton was brainwashed, Egypt was attacked and invaded; we are told that he didn’t aid his people because “he must love his enemies” and “not resist evil”. The Jew is the Virus, he is the organic, mental, physical Parasite upon this planet – his mission is to conquer the entire World and establish an artificial system which will enable him to rule supreme and without any struggle. Civilization, once you comprehend the Nature of the Jew, is the Resistance to him."

4
0
Portret użytkownika ajwaj

Sensacja? Wielowątkowa,

Sensacja? Wielowątkowa, stabilna i systematyczna praca od setek lat polegajca na praniu ludziom mózgów i ogłupianiu ludzi przez kazanie im godzinami napierdzielać jakieś mantry, bezsensowne zlepki zdań itd itp, a bokiem odwalają takie numery jak kanał watykański czy skłócanie i dojenie narodów i prowokowanie wojen.
Zadna sensacja.

6
0
Portret użytkownika Akamai

Plan jest czytelny.

Plan jest czytelny.

Kraje, które nie będą przyjmować uchodźców zapłacą haracz tym, którzy zgodzą się na ich „relokację” u siebie. 

Cel zostanie osiągnięty, a budżet unijny pozostanie nienaruszony. 

Trzeba tylko dopasować „kwoty”.

9
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Haracz? Ode mnie mogą dostać

Haracz? Ode mnie mogą dostać najwyżej charę, bo im się należy. Ale szkoda nawet śliny.

4139

5
0
Portret użytkownika ajwaj

4139 itp? ... hmm... czekasz

4139 itp? ... hmm... czekasz aż ktoś powie w stylu:
ojej! A skąd znasz mój pin od karty bankomatowej?! Jakem jan kowalski z dziada pradziada mieszkający w koziobekach pod numerem 666 - nigdym nikomu go nie zdradzał!
?

5
0
Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Ta ojejej zwłaszcza ty

Ta ojejej zwłaszcza ty ajwajwajaj.

Nie, ale to wyląda jak film "Dług" i to jest ich taktyka : zadłużanie tak, żebyś nie mógł nigdy w całości spłacić. I mnie to wq... wiadomo. Stąd taki wpis.

A te numerki to nie wiem co to jest. Myślałem, że to coś z edytorem typu : ile literek zostało do końca "szpalty" czy coś, ale dałem sobie spokój z dociekaniem. Jak ktoś znajdzie racjonalne wytłumaczenie z chęcią poczytam.

8850

2
0
Portret użytkownika Medium

A te numerki to nie wiem co

A te numerki to nie wiem co to jest. Myślałem, że to coś z edytorem typu : ile literek zostało do końca "szpalty" czy coś, ale dałem sobie spokój z dociekaniem.

Jeśli to nie jest Twoja produkcja, to nie lekceważ ich. Piszesz jako niezarejestrowany, ale nie Ty jeden, a tylko u Ciebie numerki się pojawiają. Widać je w miejscach, gdzie edytor wykorzystywany portalu często aplikuje zbędne spacje (tj. znaki <br>) sam z siebie. Możesz to sprawdzić wyłączając edytor linkiem w dole okna tekstowego 'Disable rich-text'.

Na Twoim miejscu zrobiłabym solidny skan systemu, może masz jakiegoś nieproszonego gościa?

I jeszcze coś: jakiej przeglądarki używasz?

2
0
Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Liska z ESET-em.

Liska z ESET-em.
Wyłączyłem rich-text. I co?

2
0
Portret użytkownika Medium

I po wyłączeniu rich-text

I po wyłączeniu rich-text widziałeś jakieś liczby?

BTW: Już nie masz cyferek Smile

U kogoś dziś jeszcze widziałam w miejscu spacji 3 cyferki. U Ciebie zawsze były cztery.

Tak z ciekawości - ściągnę sobie liska Wink
 

2
0
Portret użytkownika ajwaj

A nienie, co do zadłużenia to

A nienie, co do zadłużenia to się absolutnie zgadzam.
Pytając o numery pin to miałem na myśli tylko żart, że wymieniasz losowo wszystkie piny (w końcu jest ich tylko niecałe 10 tysięcy) z nadzieją, że ktoś zdziwiony zapyta skąd go znasz, może poda swój adres, a wtedy z kumplami pojedziecie i skroicie kartę Wink

Szkoda, że z numerkami to tak przypadkowo. Już miałem nadzieję na zabawę w tym ponurym jak $#$ świecie....

2
0

Strony

Skomentuj