Meksykańska polityk oskarża Koreę Północną o wywołanie trzęsienia ziemi w jej kraju

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W wyniku zniszczeń spowodowanych przez trzęsienie ziemi o sile 7,1 w Meksyku, wielu ludzi postawiło sobie za zadanie znalezienie przyczyn tragedii, która miała miejsce w minionym miesiącu. Najbardziej niesamowita wersja wydarzeń została wysunięta przez Carmen Salinas Lozano, deputowaną z Partii Rewolucyjno - Instytucjonalnej (Partido Revolucionario Institucional, PRI), która wprost oskarżyła lidera Korei Północnej Kim Dzong Una o wywołanie trzęsienia ziemi z epicentrum w Morelos.

 

W wywiadzie dla dziennika Telemundo Carmen powiedziała: „Myślę, że to wszystko stało się przez tego pana w Korei Północnej. Wszystkie bomby wypuszcza on, jak szaleniec, bo ten człowiek jest szalony. To straszne. Uwierzcie mi, bo coś jest na rzeczy”.


Deputowana wprost oskarżyła Koreę Północną o detonowanie bomb nuklearnych pod Meksykiem, aby wywołać niszczycielskie trzęsienia ziemi, takie jak ostatnie o sile 7.1, w wyniku którego zginęło 350 obywateli, a ok 5,5 tys. zostało rannych.


Jeden z krytyków powiedział, że „ta kobieta nie powinna być posłem. Jest tyle specjalistów, którzy są bardziej przygotowani i mogą zrobić lepszą robotę, ale zarabiają tysiąc razy mniej. Mogę potwierdzić, że ta kobieta nie skończyła szkoły podstawowej. Jak to możliwe, że ktoś taki jak Carmen Salinas może być posłem. Czy ta kobieta słyszała o płytach tektonicznych ?!”


Korea Północna przeprowadziła w ostatnim czasie szósty i najbardziej potężny test nuklearny. Odgraża się, że może przetestować bombę wodorową na Oceanem Spokojnym. Jest to wynik eskalacji konfliktu ze Stanami Zjednoczonymi. Prezydent USA Donald Trump przyznał, że jego kraj jest „całkowicie przygotowany" do wojny z Koreą Północną.


Siedemdziesięciosiedmioletnia Carmen zadebiutowała w TV w 1964 roku. Wystąpiła w ponad 30 programach telewizyjnych i ponad 110 filmach, współpracując m.in. z takimi aktorami, jak Denzel Washington. Na stanowisko prezesa PRI wybrano ją w 2015 r.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Komentarze

Portret użytkownika Eva11

gdyby te skargi lecialy w

gdyby te skargi lecialy w strone stanow ,nikt by nie zauwazyl nawet czy sa madre i przez kogo slane ...

ale ,ze w strone frenda siadow ...to jednak i fakt uzywania przez kretyna bomb roznej masci i dokonywanie eksperymentow ktore odbijaja sie na calym swiecie nagle umyka ...

nagle to wszystko staje sie jakby nieistotne ...

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika helaa

Tylko idioci mysla, ze

Tylko idioci mysla, ze wystrzelenie kilku bomb nie ma wpływu na ruchy tektoniczne. No ale mamy xxi wiek, a idiotow na peczki.

Portret użytkownika euklides

Inni politycy są niewiele od

Inni politycy są niewiele od niej lepsi. Kim to przecież też półgłówek. Pytanie kto oddał świat pod władanie dresiarzy i przygłupów?

Portret użytkownika Kamil Kizmajas

Tej pani chyba coś w głowie

Tej pani chyba coś w głowie się odkręciło i upadło jej na stopę. Albo za dużo czytała innemedium.pl. No w sumie darmowa reklama.
Kim zapewne popuścił trochę cynamonu z gaci, wymieszał z uranem, umemłał z tego kulkę i wysłał do Meksyku drogą powietrzną co wywołało tsunami i trzęsienie ziemi. To jej logika wydaje się być. Z kobietą jednak się nie dyskutuje, szczególnie jak buzują jej hormony. Dlatego postuluję, żeby kandydatami na polityków w przypadku kobiet, były jedynie osoby po klimakterium.

Wasz Kamil.
semper appotus

Portret użytkownika Eva11

ma swoj wklad ,jak wiekszosc

ma swoj wklad ,jak wiekszosc czubow u wladzy ,nie zdajacych sobie sprawy ,ze sa tylko narzedziem w reku tych wiekszych czubow ...

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika kapitan ameryka

Efekt zażywania szałwi

Efekt zażywania szałwi wieszcza rosliny zwanej także szałwią proroczą, boską szałwią, szałwią czarownika. Występującej w Meksyku.W Polsce uznanej za dopalacze silnie halucynogenne.)

Skomentuj