„Karawana migrantów” może uderzyć w USA akurat na czas wyborów

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Wielka migracja z Hondurasu nieprzypadkowo została zorganizowana właśnie teraz, gdy w Stanach Zjednoczonych trwają przygotowania do wyborów do Kongresu. Tysiące migrantów wkrótce dotrze do USA, a Donald Trump zagroził zamknięciem granicy i rozmieszczeniem wojska.

 

„Karawana” bez większych problemów przeszła przez Gwatemalę. W ostatnich dniach spotkała się z oporem na granicy z Meksykiem, lecz ostatecznie pokonano tę przeszkodę. W niedzielę, migranci przegrupowali się po drugiej stronie i dotarli do meksykańskiego miasta Tapachula.

Z doniesień medialnych wynika, że około tysiąc ludzi złożyło wniosek o azyl w Meksyku. Kolejne kilka tysięcy ludzi nielegalnie przedarło się na drugą stronę i kontynuuje marsz do Stanów Zjednoczonych. Kilka dni temu, w serwisie społecznościowym Twitter pojawiło się tajemnicze nagranie, na którym dwaj mężczyźni rozdają pieniądze (płacą?) migrantom, którzy są częścią „karawany” z Hondurasu. To wzbudziło podejrzenia, że ten ruch migracyjny zorganizowano po to, aby politycznie zaszkodzić Stanom Zjednoczonym.

Reakcje Donalda Trumpa były łatwe do przewidzenia. Prezydent USA stwierdził, że wśród migrantów z Hondurasu są niebezpieczni ludzie i kryminaliści, których nie ma zamiaru wpuszczać do kraju. Przyjęcie ich wszystkich będzie wiązało się również z ogromnymi kosztami. Trump zapowiedział zamknięcie granicy i rozmieszczenie wojska.

 

„Karawana” migrantów może dotrzeć do USA akurat na czas wyborów do Kongresu, które odbędą się 6 listopada. Nie ma wątpliwości co do tego, że jest to dobrze zorganizowany ruch, który zostanie wykorzystany do celów politycznych. Nie wiemy jednak, komu ma służyć takie zamieszanie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Leutu

Tak właśnie wyglądają

Tak właśnie wyglądają prawdziwi uchodźcy. Tam na prawdę są kobiety i dzieci, bo to zwykli ludzie uciekający od hiperinflacji, zadłużonych, zniszczonych przez upośledzonych umysłowo przywódców państw.  W Wenezueli jest totalny kryzys. Można to zobaczyć na vlogach podróżniczych ludzi z Polski. Ci uchodźcy uciekają od tyranii, dyktatury i ekstremalnej korupcji, a nikt im nie chce pomóc. Gdyby Trump dostał grubą kasę od pewnego miliardera, tak jak to ma miejsce w europie a zamiast prostych ludzi szli by sami fanatycy i nieroby to by tam mieli europę. Ale Trump nie jest tak skorumpowany jak bruksela. europejska dyktatura przypomina kraje Ameryki południowej.

Portret użytkownika Luk

Czy nie było powiedziane w

Czy nie było powiedziane w protokółach syjonu, że użyją mas jako broni?Albert Pike, lucyferjański mason przecież wspopinał w swoim liście proroczym do Maziniego(oczywiście wizje dostawał od samego diabła) że 3 wojna musi być spowodowana konfliktem między kultem księżyca a zachodem.Natomiast tu jest walka o senat i szataniści używają mas, bo wiadomo że Trump pomieszał im plany z Nowym Ordo.http://omegamanradio.com/   

Strony

Skomentuj