ONZ po cichu wprowadza globalną dyktaturę NWO

Kategorie: 

Źródło: internet

Organizacja Narodów Zjednoczonych chce przekazać władzę nad interenetem dyktatorskim reżimom, takim jak Chiny, w celu kontrolowania wolnej jeszcze sieci WEB, co budzi obawy przed masową czystką wszystkich niezależnych twórców. Zgromadzenie Ogólne zatwierdziło rezolucję sponsorowaną przez Chiny i Rosję w celu powołania komitetu „międzynarodowych ekspertów”, którego rolą byłoby zaprzestanie „wykorzystywania technologii informacyjnych i komunikacyjnych do celów przestępczych”.

Jednak wielu ostrzega, że ​​ruch ten jest jedynie tylnią furtką dla zamordystycznych reżimów, by rozpocząć cenzurę totalną i zaprowadzić Nowy Rząd Światowy Antychrysta. „Stany Zjednoczone, europejskie potęgi i grupy praw człowieka obawiają się, że język ten stanowi kod uzasadniający ataki na wolność wypowiedzi, wiele krajów totalitarnych określa krytykę rządu jako„ przestępczą ”, informuje AFP

Human Rights Watch informuje, że lista sponsorów ONZ-towskiej rezolucji globalnego internetu Antychrysta to „galeria zbójecka niektórych najbardziej represyjnych rządów na ziemi” i „zapewnia zbójeckim krajom ochronę prawną nad wprowadzeniem cenzury internetu, jednocześnie stwarzając potencjał kryminalizacji wolności słowa”. Rządy takie jak Chiny już cenzurują i wyłączają Internet w czasie niepokojów społecznych, jednocześnie wymierzając kary jako „ocenę zdolności kredytowej” dla tych, którzy krytykują państwo.

Kraj komunistyczny również planuje zmusić swoich obywateli do zdania testu rozpoznawania twarzy w celu każdorazowego korzystania z Internetu. Pod pozorem„ cyberbezpieczeństwa Nieformalny Rząd Światowy szaleńców z ONZ-NWO dąży do zdyskredytowania i zamknięcia istniejącej infrastruktury internetowej w poszukiwaniu nowej, scentralizowanej, regulowanej sieci WWW, a już niebawem Sztucznej Inteligencji biblijnej Bestii ! Fakt, że Organizacja Narodów Zjednoczonych usiłuje legitymizować te ramy, przekazując opresyjnym reżimom większą władzę w określaniu niektórych rodzajów mowy jako przestępczej, jest częścią długoterminowego programu Agendy 2030 i 2050. Już obecnie globalny pakt ONZ w sprawie migracji rozszerzył definicję „mowy nienawiści”, tak by krytyka masowej imigracji była przestępstwem.

W piątek 27/12.2019 Organizacja Narodów Zjednoczonych (Antychrysta) zatwierdziła rosyjską propozycję, która ma na celu stworzenie nowej konwencji w sprawie cyberprzestępczości. Zgromadzenie Ogólne zatwierdziło rezolucję sponsorowaną przez Rosję i popartą przez Chiny, które powołałyby komitet międzynarodowych ekspertów w 2020 r. Panel będzie pracował nad ustanowieniem „kompleksowej międzynarodowej konwencji w sprawie przeciwdziałania wykorzystaniu technologii informatycznych i komunikacyjnych do celów przestępczych”, powiedza rezolucja.

 

Coraz więcej niezależnych chrześcijańskich serwisów nazywa ONZ organizacją Antychrysta więc to co dzieje się obecnie jest kolejnym posunięciem by wprowadzić globalną dyktaturę, mającą oficjalnie być "środkiem bezpieczeństwa", tyle że nie dodano, iż bezpieczeństwa elit NWO oraz nadchodzącego Rządu Hybrydalnego NWO. Tym bardziej należy organizować się duchowo bo "Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich" List do Efezjan 6:12

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister
loading...


Komentarze

Portret użytkownika Owen

Moje świadectwo o tym, jak

Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę powiadomić ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkiej iluminacji, o tym, jak pomógł mi wspaniały członek Iluminacji. Nazywa się Pan Felix. Pomagając mi odzyskać życie ze stadium śmierci. po zwolnieniu przez około 5 lat i sześć miesięcy. Po oszustwie przez tylu członków iluminatów. Przez te wszystkie lata byłem beznadziejny, finansowo. Ale pewnego dnia, kiedy przeglądałem Internet, natknąłem się na stanowisko członka Wielkiej Iluminacji, pana Harrisa, mówiąc, że możesz być sławny, bogaty i odnosić sukcesy w życiu, będąc członkiem wielkich Iluminatów, natychmiast skontaktowałem się i Wyjaśniłem mu wszystko, a on mi polecił i pomógł, a ja płacę za formularz rejestracyjny, który zostanie użyty do inicjacji mnie, i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku świata iluminatów. po tym, a także dali mi wszystkie wytyczne i powiedzieli mi, że wszyscy nowi członkowie są nagradzani kwotą 1 000 000 USD w gotówce po inicjacji. Z pomocą pana Felixa. Zostałem w pełni zainicjowany jako kompletny członek Illuminati. Jeśli wcześniej nie spotkałeś się z oszustami, radzę ci spróbować z panem Felixem. Skontaktuj się z nim na e-mail: [email protected] lub Whats App +2348056051569.

Portret użytkownika inzynier magister

agentura NWO chce islamizować

agentura NWO chce islamizować Polskę !!! Prezydent Białegostoku wydał decyzję o warunkach zabudowy dla „Domu Kultury Muzułmańskiej” w tym mieście. Decyzja ta dotyczy również budowy „dominanty wysokościowej”, która sięgać będzie 16 metrów, czyli w rzeczywistości minaretu. Wskazuje to na funkcję sakralną „domu kultury”, więc może to być również meczet. Kontrowersji w tej sprawie nadaje fakt, ujawniony już dwa lata temu przez muftiego Tomasza Miśkiewicza przewodniczącego Muzułmańskiego Związku Religijnego w RP, iż budowę muzułmańskiego obiektu w Białymstoku finansuje król Arabii Saudyjskiej.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Najgorsze jest to, że część

Najgorsze jest to, że część ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że za pomocą technologii państwa i organizację międzynarodowe czynią z nich niewolników i rozbudowują w sieci aparat ucisku, który ma zajmować się pacyfikowaniem niepokornych i łamaniem im kręgosłupów.

Portret użytkownika znawca

ONZ - światowe koryto dla mas

ONZ - światowe koryto dla mas urzędniczych.

Jako tzw. Organizacja Narodow Zjednoczonych (warto rozszerzyć nazewnictwo - np. Organizacja Narodów Zjednoczonego Świata etc.) - w ramach swej działalności niczego nie osiągnęła. Została m.in. powołana na skutek traumatycznych wydarzeń kolejnej wojny światowej. Jej podstawowe zadanie miało polegać na zwalczaniu pojawiających się stref aktywności militarno-wojskowej na całym świecie - które z racji swej skali i zasięgu, miałyby przeistaczać się wprost w konflikty o charakterze zbrojnym.

Setki konfliktów : rewolucje - hunty wojskowe - zamachy stanu - wojny domowe, między-państwowe, na tle religijnym, czy etnicznym, to wszystko się wydarzyło  po 1945 r., a ... ONZ niczemu nie była w stanie zaradzić. Teraz - pierwsi szykują się do roli cenzora medium internetowego. Warto sobie przy tym wyrobić na ich temat - myślę, odpowiednie zdanie na czas Smile

Internet nie służy do inwigilacji, a jeśli to prawda, że nie da się tego osiągnąć, to wolę by był on dostępny tylko z urzędu, w środowisku pracy oraz w biznesie.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika alojzyX

inżynie magister vs

inżynie magister vs krytykowane przez niego rzeczy to trochę jak przysłowiowy wybór między dżumą a cholerą. Narzędzia "zniewolenia" te same, ale spór dotyczy jedynie tego kto nimi pokieruje. 
Najwyraźniej technologia przekroczyła granice przywoitości, jakie człowieczeństwo jest zdolne ogarnąć. Małpa z piłą mechaniczną jest groźna, ale małpa nie skonstruuje piły mechanicznej - należy się zastanowić kto dał małpie piłę. i wyciągnąć z tego konsekwencje. Surowe.

Strony

Skomentuj