Według ONZ, normalność taka jak ta sprzed pandemii, nigdy już nie wróci

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

ONZ ostrzega przed „fałszywym poczuciem bezpieczeństwa" i zapewnia, że koronawirus wciąż może być groźny. Zastępca sekretarza generalnego ONZ, Amina Mohammed powiedziała wprost, że społeczeństwa nie mogą wrócić do „poprzedniej normalności”.

Świat jaki znaliśmy w 2019 roku i pierwszym kwartale roku 2020 wydaje się już jak odległe wspomnienie. Wszędzie jest szpital, wszyscy chodzą w maskach obawiając się wirusa, który nie jest przenoszony drogą powietrzną, a nawet jeśli jest to wilgotna szmatka jest taką ochroną przed wirusem jak druciany płot chroniący przed komarami. Można odnieść wrażenie, że decyzja już zapadła i normalność nie wróci - czeka nas zamaskowana, dziwaczna, dystopijna nowa normalność, czyli nienormalność.  

"Musimy obserwować powagę sytuacji” – przekonuje Amina Mohammed - "Powrót do normalności w niektórych regionach nie może wprawić nas w fałszywe poczucie bezpieczeństwa.”

Koronawirus oficjalnie zainfekował 13 milionów osób i spowodował do ponad 570 tysięcy ofiar. Według raportu Banku Światowego na skutek pandemii, od 70 do 100 milionów ludzi może popaść w skrajne ubóstwo, a świat może doświadczyć największego spadku dochodów na mieszkańca od lat 70 tych XIX wieku.

„Pandemia COVID-19 spowodowała, że ​​założenia Agendy 2030 i cele zrównoważonego rozwoju są bardziej odpowiednie i istotne niż kiedykolwiek wcześniej” – zapewniła Mohhamed 

ONZ ma przygotowywać propozycję zachowań w pięciu kluczowych obszarach dla każdego kraju, UJęte mają być takie zagadnienia jak opieka zdrowotna czy pomoc w tworzeniu miejsc pracy.

 

Oprócz ONZ i jego agendy WHO, o braku możliwości powrotu do normalności mówią też inni specjaliści i dobrze znani filantropi - jak Bill Gates. WYpowiedział on w jednymz niedawnych wywiadów dość autorytarny pogląd na temat powrotu do stanu sprzed koronawirusa.

"Myślicie, że macie wybór? Ale wy nie macie żadnego wyboru! ... normalność nie powróci, dopóki nie zaszczepimy całej populacji świata!" - Bill Gates

Problem w tym, że nawet gdyby udało się stworzyć szczepionkę, która chroniłaby przed zachorowaniem na dany szczep koronawirusa, to przy mutującym wirusie może być potrzebna co roku - jak szczepionka przeciw grypie. Naukowcy będą sobie wyobrażać który szczep może być dominujący i będą komponować skład szczepionki. Poza tym udowodniono, że przeciwciała u ozdrowieńców pozostają w organizmie najwyżej kilka miesięcy, zatem efekt szczepienia też będzie krótkotrwały.

 

Lepiej skupić się na opracowaniu lekarstwa i terapii, która pozwoli przechodzić bezpieczniej zakażenie koronawirusem przez pozostałe 2 proc. populacji. Reszta i tak "choruje bezobjawowo". Tylko czy to uzasadnione, aby wszyscy zaczęli żyć jak w śnie paranoika, żeby ochronić przed zakażeniem tą mniejszość? Skutki społeczne takich obostrzeń jak te obecne przy koronawirusei, będą ogromne, a stan zdrowia psychicznego populacji już teraz jest w opłakanym stanie. No chyba, że właśnie taki jest cel działań konstruktorów medialnej epidemii, aby normalność odeszła w przeszłość, a ludzie stali się donoszącymi na siebie paranoikami. 

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

ONZ to jest przybudówka rządu

ONZ to jest przybudówka rządu NWO lucyferian więc wiadomo o co im chodzi, o zniszczenie świata i zaprowadzenia chaosu i następnie ordo ab chao ! "McGuire opisuje "Wieli Babilon" jako zbiór wielu globalnych ośrodków (lóż - 'wielogłowa bestia') decyzyjnych, współpracujących ze sobą, pośrednio i bezpośrednio, w celu stworzenia nowego systemu Antychrysta - cywilizacji śmierci. Na planecie Ziemia pojawił się jednak inny ważny gracz - Chiny. Komuniści spod znaku Antychrysta szybko rozwijają środki przymusu - ciągłego nadzoru nad własnymi obywatelami. Uznają się za potęgę równą, jeśli nie większą od USA, co w oczywisty sposób przyciąga uwagę Stanów Zjednoczonych i prowadzi nas do globalnych wydarzeń, przepowiedzianych przez Maryję Dziewicę, ale o tym za chwilkę.Z jednej strony mamy więc bezwzględnego molocha - komunistyczne Chiny, których elity nienawidzą chrześcijaństwa, niszczą wyznawców Chrystusa, z drugiej Stany Zjednoczone, zbudowane na podstawie wytycznych loży angielskiej i francuskiej, jako wzorcowe państwo iluminackie. Jednak w USA ciągle jeszcze Biblia jest dozwolona, a prezydenci są zaprzysiężeni w oparciu o "Świętą Księgę". (Jednakże nie wiemy jaka Biblia jest używana w tej ceremonii!)"

Niemiecka prasa jest niezadowolona ze zwycięstwa wyborczego prezydenta Andrzeja Dudy. Ma jednak nadzieję, że w drugiej kadencji polityk wykaże większą niezależność od Prawa i Sprawiedliwości.Zwycięstwo wyborcze prezydenta Andrzeja Dudy jest w niemieckich mediach szeroko komentowane, tym więcej, że do ostatniej chwili ważyły się losy Rafała Trzaskowskiego, kandydata wyraźnie popieranego przez Berlin. Większość tytułów demonstruje niezadowolenie ze zwycięstwa kandydata PiS

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika euklides

pomoc w tworzeniu miejsc

pomoc w tworzeniu miejsc pracy

Przy tworzeniu miejsa pracy można skorzystać z doświadczeń takich ekspertów ONZ jak Lenin, Stalin, Hitler czy Pol Pot. W gułagu czy innym konzentrationslager pracę znajdzie każdy, nawet pisowska madka, kiedy już dziecko, które sprzedała za pięć stów państwu pójdzie na części do zakładów Billa.

Portret użytkownika axell69

Jeśli masz wątpliwości  co do

Jeśli masz wątpliwości  co do tego czy ta pangemia istnieje  naprawdę  to po pierwsze znajdź   ognisko   zapalne tej  choroby w Polsce   , po drugie udaj się tam , a po czwarte  poprostu zachoruj i w tedy opowiesz nam jak  było . Trzeci punkt    napiszę jak spełnisz  cztery pierwsze :)punkty no to  do dzieła, życzę  ci i  powodzenia  i zdrowia  zarazem  oraz otwartego  horyzontu   umysłowego . 

Portret użytkownika S

Ognisko zapalne, padłem.

Ognisko zapalne, padłem. Boisz się aut na ulicy? Nie? A czemu? Wiesz, że masz identyczne szanse zarazić się tą niby "chorobą" co być rannym w wypadku drogowym? Masz również identyczne szanse zginąć w wypadku drogowym, co w tej niby pandemii. Nie wierzysz? Sprawdź statystyki. Również otwartego umysłu życzę, bo to ostatnio rzadkość.

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika Krystian Kornas

Jestem że Slaska z regionu

Jestem że Slaska z regionu często odwiedzanego przez dudnienie i trzaskanie mam wielu znajomych i znajomi też mają znajomych żaden nie ma chorego znajomego testy górników znikają "zgubiły się to na 2 to na 3 tyg 1 test poz. 2 neg. I tak u setek znajomych górników ognisko w kopalniach ale znajomi i znajomi znajomych zdrowi albo bezobjawowi jadę na wczasy do Zakopanego wchodzę do sklepu mówię że ze Śląska to myślałem że widły wyciągną mówię jak jest ze media kłamią przewijam temat nagle kasjerki maski zdejmują kuwa one dalej tyle mies. W hownie chodzą LUDZIE GDZIE WASZE MOZGI

Portret użytkownika Jack Ravenno

A jaka ma być? To klasyczna

A jaka ma być? To klasyczna zagrywka przykrywająca coś większego poprzez zaabsorbowanie uwagi w jak największym stopniu. Strach jest świetny w takich zastosowaniach. Zwłaszcza o dzieci, które w zasadzie teraz nie chorują ale strach JEST!

Strony

Skomentuj