Kalendarz Iluminatów część 2 - wiara w Szatana

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Wiara w szatana, to mity czy prawda? Czy istnieją społeczności, które wielbią i oddają pokłon demonom i potajemnie wielbią szatana? Czy to możliwe, aby te praktyki trwały od tysięcy lat?

 

Nie jeden czytający ten artykuł może powiedzieć, że obecnie żyjemy w czasach ateistycznych, więc skąd taki temat? Ateizm bardzo często jest wynikiem braku inteligencji emocjonalnej. Nie dotyczy to wszystkich niewierzących i nie chce nikogo obrażać, ale w dużej mierze jest to właśnie powodem braku jakiejkolwiek wiary. Jak się można dowiedzieć z Biblii już w dawnych czasach bunt ludzi przeciw Bogu miał swoje miejsce, takim przykładem jest wieża Babel, jako bunt i chęć zbliżenia się do Boga. To samo obecnie widać w naszych społeczeństwach, technika, ingerencja w DNA oraz wiele rzeczy się z tym wiążących jest naszą współczesną wieżą Babel.

 

***

 

Trwający od ponad pół wieku spór na Bliskim Wschodzie jest wynikiem wierzeń w to, że Izrael i sami izraelici są narodem wybranym przez Boga i że mają pełne prawo do Ziemi Biblijnej, czyli Ziemi Obiecanej.

 

Czy oznacza to, że zgadzamy się z tym i jest to wynikiem wiary w Boga ( Yahveh)?

Nic bardziej mylnego, świat tak samo jak wierzy w Boga tak samo czci i oddaje hołd szatanowi. A Bóg przez satanistów jest zwalczany w każdy możliwy sposób. Przyjrzyjmy się uważniej tematowi szatana i okultyzmowi. Dla większości jest to jedno i to samo, ale prawda jest taka, że są to dwa odrębne tematy. Satanizm jest wielbieniem szatana natomiast okultyzm, czyli z łac. occulo znaczy – ukrywać, trzymać w tajemnicy, occultus – schowany, ukryty tajemny. Są to doktryny ezoteryczne zakładające istnienie w człowieku i przyrodzie siły tajemne i nieznane. Bada możliwość ich wykorzystania oznacza rzecz tajemną, niedostępną.

 

Okultyzm to magia, astrologia, nadnaturalne moce, agencje, wiedza tajemna, UFO. Sekrety ujawniane jedynie ludziom wtajemniczonym. Czy nie brzmi to wszystko znajomo i nie przywodzi na myśl rożnego rodzaju organizacji, które pośrednio lub bezpośrednio sprawują władzę nad rządami a tym samym światem, w jakim żyjemy?

 

Całe te oszustwo i zatajanie wiedzy widać doskonale w mediach, podręcznikach do nauki czy w historii, jakiej się uczymy. Na szczęście dla nas czasem dochodzi do wycieku pewnych informacji na temat tych wierzeń oraz samej ideologii. Więc czy pytanie o to, że władze ukrywają coś przed nami jest daleko idące, czy jednak mają do ukrycia swoje nikczemne plany przed nami, czyli przez masami jak zwykli na nas mówić lub goja. O tych ludziach często się słyszy, jako o Iluminatów, ludzie ci skrywają przed nami wiedzę, która ma swoje początki w świecie starożytnym a do której obecnie odnosi się wiele świąt.

 

Iluminati stoją poza sceną polityczną i są przez Rządy dobrze ukrywane. Można by postawić pytanie jak jest możliwe by w tych czasach utrzymać to w tajemnicy. Bardzo prostą odpowiedzią jest poziom wtajemniczenia, dzięki któremu są w stanie kontrolować ludzi przynależących do Iluminati oraz ich wiedzę na temat samych siebie.

 

Kręgosłupem Iluminatów jest Watykan, a poszczególnymi gałęziami są organizacje jak Skull 'n' Bone, Thule Society, CFR, Bilderberg Group, Bohemian Grove, Różokrzyżowcy czy wiele innych. W przeszłości znamy Zakon Krzyżacki, Zakon Templariuszy czy jeszcze inne organizacje.

 

Cechą wspólną owych organizacji jest wielbienie Szatana. Ale pewnie każdy zna historie szatana z Biblii i wie, że był on pierwszym kłamcą, okłamał parę w Edenie, spowodował ich śmierć stając się tym samym pierwszym mordercą. Kłamstwo i śmierć ( zabijanie) to dwie podstawowe cechy szatana.

 

Kolebką okultyzmu jest Kabała. Uważana za żydowski wynalazek, aczkolwiek jej rzeczywiste pochodzenie nie jest nam dokładnie znane. Jest wiadome, że Żydzi posiedli tę wiedzę podczas pobytu w niewoli babilońskiej po pierwszym zburzeniu Jerozolimy, które to było karą Boga Yahweh za czary, okultyzm oraz za wielbienie Baala, Marduka, Dagona, Astarte i wielu innych. Daje to nam dalszy element pochodzenia Kabały, czyli Babilon. Kabała jest głównym elementem wiedzy tajemnej i jest mocno strzeżona przez Iluminatów. Na tą wiedzę składają się geometria, (Widać ją dobrze w symbolach państwowych oraz rożnych organizacjach) wymiary w geometrycznych figurach oraz numerologia.

 

Protokoły Mędrców Syjonu to zakodowany plan żydowskiej supremacji nad światem. W protokołach tych zostały specjalnie wprowadzone błędy by wyprowadzić w pole niewtajemniczonego czytelnika. Zamiast słowa Iluminatii wstawiono termin – Mędrcy Syjońscy a zamiast mas stosuje się dobrze znane określenie Goja. W ten sposób Protokoły te wyglądają pozornie na plan podboju świata przez Żydów. Prawidłowa nazwa powinna brzmieć: Protokoły Iluminatów.

***

Następny rzecz to składania ofiar. Nawet we współczesnym społeczeństwie do tego dochodzi. Jednym z takich przykładów znanym na całym świecie jest WTC i zamach, jaki miał miejsce w 2001 r., ale o tym obszerniej napisze w osobnym artykule.

***

 

Żydowski historyk Ariel Toaf twierdzi w swojej książce, że rytualny mord to prawda, mowa w tej książce o rytualnym składaniu ofiar z gojowskich dzieci. ( Nawet ostatnio w potyczkach pomiędzy Palestyńczykami a izraelitami doszło do śmierci dzieci i kobiet po stronie Palestyńskiej. Oczywiście wszystko w wyniku akcji zbrojnej, które nie miały na celu zabicia dzieci i cywilnej ludności. Tak oto zawsze słyszymy i tak podają nam informacje media) Ariel Toaf twierdzi ze od roku 1100 do 1500 r kilka krotnie miało miejsce ukrzyżowanie chrześcijańskich dzieci, co wywołało zemstę na całym żydowskim społeczeństwie. To dobrze by tłumaczyło niechęć do żydowskiej kultury i samych żydów. Jego książka „Blood Passovers: The Jews of Europe and Ritual Murder”, czyli „Krwawe Paschy: Żydzi z Europy i rytualne morderstwa” Opisuje ona wiele wydarzeń, jakie miały miejsce w historii gdzie żydzi dopuszczali się mordowania chrześcijan, nawiązuje on do kabalistycznych opisów terapeutycznych zastosowań krwi i stwierdza, że po obu stronach Alp kwitł czarny rynek na dużą skalę z kupcami żydowskimi sprzedającymi ludzką krew razem z rabinicznym certyfikatem produktu – „Koszerną Krwią”

 

Twierdzi on, że przez te zabiegi ludzie w 1475 roku dopuścili się rzezi na kobietach, mężczyznach i dzieciach żydowskich w Trencie i innych rejonach a Żydzi nie byli niewinnymi ofiarami. Prawda ta jest szokująca, ale jest ona wynikiem kabalistycznych wierzeń żydowskich, które sprowadziły na nich wrogość ludzi innych wyznań. Podobnie wygląda satanistyczna wiara i obrządki podczas rytuałów. Wiadomym jest, że osoby składane w ofierze są torturowane. Cel tortur nie jest jednoznaczny. Są teorie, które twierdzą, że paniczny strach ofiar przez bólem oraz śmiercią wyzwala w nich negatywną energię o wielkiej mocy, która jest pożywką szatana i demonów. Z drugiej strony ludzkie ciało podczas panicznego strachu oraz nieludzkiego bólu tortur wyzwala określone endokryny, enzymy czy inne wydzieliny organów ludzkich. Owe substancje dostają się do krwi. Świeża krew z takich ofiar po wypiciu daje podobno niezwykłe efekty spożywającym.

 

***

 

O składaniu ofiar napisał Juliusz Cezar, opisywał druidów, jako teokracje zniewalającą wieśniaków poprzez terror, jakiego się dopuszczali. Składali oni ofiary w każdej możliwej sytuacji, która wiązała się z ich obrzędami. Podczas świętowania zbiorów łączono te dni ze składaniem ofiar z ludzi a przeważnie kobiet i dzieci. Przez ich praktyki spłonęło tysiące ludzi. Tak oto pisze rzymski historyk Strabon w I wieku n.e:

 

Rzymianie położyli kres obyczajom jak i ludziom związanym ze składaniem ofiar oraz wróżbiarstwem gdyż nie były one zgodne z ich drogami. Tym samym rzymianie a nie chrześcijanie przyczynili się do rozwiązania teokracji druidów. Kiedy kilka wieków później upadło mocarstwo Rzymu a władzę zastąpił kościół Rzymskokatolicki? Ci postanowili wpisać święta druidów w świętą chrześcijańskie. Takim sposobem do świąt chrześcijańskich dostały się różne obrzędy. Dzień Wszystkich Świętych niegdyś był tradycją wydawania członka rodziny w zamian za magiczną protekcje przed duchami a został zastąpiony prośba o jedzenie w zamian za modlitwę za zmarłych. Biblia nic nie wspomina o Dniu Wszystkich Świętych.

 

W tym miesiącu grudniu, jako Chrześcijanie obchodzimy święta Bożonarodzeniowe a oto jak wyglądają te dni w kalendarzu Iluminatów:

·         21 grudnia – Dzień św. Tomasza

Wielki sabat, festiwal ognia.

·         22 grudnia – Przesilenie zimowe

Orgie seksualne/składanie ofiar (rytuały pogrzebowe dla niektórych grup)

·         24 grudnia – High Grand Climax (Wielki Finał)

Składanie krwawych ofiar.

·         25 grudnia – Yule/Yuletide

 

Narodziny Tammuza, reinkarnacji boga słońca. W przeszłości również święto perskiego Mitry (również bóstwa solarnego).

Jest to również data rzymskich Saturnalii, które kończyły się wielką ucztą (wielkie, świąteczne żarcie).

Kiedy narodził się Jezus ?

***

Przez długi okres barbarzyńskie rytuały były zakazane po to by na nowo je wskrzesić pod przykrywką Rewolucji Francuskiej, w której to ulicami paryskiej stolicy spływały rzeki krwi chrześcijan. Sam Robespierre przewodniczył osobiście Festiwalowi Najwyższej Istoty a wszystko to trwało 10 miesięcy i była to jedna wielka rzez na ludziach.

 

Najważniejsze w tym wszystkim jest czczenie szatana i lojalność a składanie ofiar to jeden z obowiązków wyznawców diabła. Krwawe rytuały odbywają się od tysięcy lat i trwają nadal, są mocno strzeżoną tajemnicą i bardzo mało się na ten temat można dowiedzieć. Większość tych ludzi a są wśród nich bardzo wpływowe osoby tego świata prowadzi podwójne życie. To publiczne i to, do którego strzegą dostępu.

 

Postać osoby Bahometa jest pokazana w wyraźny sposób w postaci obojnaka. To by dobrze tłumaczyło, dlaczego lesbijki, obojnacy oraz inne zboczenia i odchyły od normy są szczególnie chronione przez Rządy. Pedofilia przez wyznawców szatana jest szczególnie chroniona i bardzo przez nich ceniona. Pozornie walczy się z wszelkimi jej objawami, tymczasem rzeczywistość jest zupełnie odmienna. Walczy się jedynie z niezwykle jaskrawymi przypadkami, których nie da się już ukryć przed opinią publiczną. Czego świadkami jesteśmy w informacjach, jakie do nas docierają z mediów jednak szybko tracą na mocy i są wyciszane. Przykład spawa księży w Irlandii i inne.

 

CDN...

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Zahi
Portret użytkownika Zahi

Komentarze

Portret użytkownika prim

Zastanawiam się czy autor

Zastanawiam się czy autor tego tekstu skończył już szkołę podstawową,bo składnia gramatyczna artykułu,o ile w ogóle można go tak dumnie określić(?),pozostawia chwilami wiele do życzenia.Nad samą treścią też warto się pochylić ( admin ) ,zanim sąd zainteresuje się homofobem saczącym antysemickie treści,klsyfikujacym UFO oraz agencje (Bóg jeden wie o jakie chodzi,aż się boję pomyśleć) w sferze nauk okultystycznych.Nad resztą nie będę się rozpisywał,bo zwyczajnie szkoda mi czasu.

Portret użytkownika jako777

żeby ogarnąć kim jest grupa

żeby ogarnąć kim jest grupa ,należy zapoznać się z historią masoneri
pierwsi wolnomularze to rycerze króla Artura  założyciele Bractwa Okrągłego Stołu.
Król A wysłał rycerzy na poszukiwania  świętego Graala.legenda mówi że Graal mógł zostać znaleziony tylko przez najbardziej prawego spośród ludzi.
 więc  zorganizowano wyprawę poszukiwawczą, zakończoną sukcesem ,
historycy twierdzą że św gralem był kielich co jest kłamstwem .
rycerze króla Artura odkryli lochy pod świątynią króla Salomona .i odnaleźli skarb.
tym skarbem była cała  wiedza Salomona , jak i również arka przymierza .
przywieźli ten skarb do  Angli i go ukryli .
po czym założyli zakon wolnomularzy.pierwszy na świecie zakon wolnomularski to bractwo okrągłego stołu.
Za radą czarownika Merlina Artur założył rycerskie Bractwo Okrągłego Stołu

angole  okradli świątynie Salomona przywłaszczyli sobie arkę i całą jego wiedzę i założyli okultystyczny zakon wolnomularzy
 zmienili historię zakonu , i pracowali w ukryciu aż do 1700 roku ,aż do oficjalnego otwarcia wielkiej loży Angli .
podczas oficjala mieli jóż na świecie loże masońskie w całej Europie,niesamowitą władzę i bogactwo .przewyższającą Watykan.
na zdjęciu kopia jednej  ze stron, sekretów anatomii człowieka ,pochodząca ze świątyni Salomona i przepisana w zamku Camelot .
[IMG]http://imageshack.us/a/img59/4091/43221j.jpg[/IMG]
należąca do zbiorów Merlina czarownika Artura.

oficjalnie od 1900 roku  ustalają prawo ,edukację ,i mają prawie cały system finansowy w kieszeni , jednocześnie kontrolując wszystkie państwa.

żeby zrozumieć jaką wiedzę posiedli należy przeczytać książkę . Mniejszy Klucz Salomona
warto przeczytać bo tylko w taki sposób można zrozumieć .
co porabiają masoni za zamkniętymi drzwiami swoich lóż masońskich .

 
do roku 1700 ukrywali się w podziemiach ,ponieważ byli prześladowani przez Watykan .
dopiero po osiągnięciu światowych wpływów i bogactwa .odważyli się na założenie legalnego i oficjalnego bractwa .
tak właśnie powstała masoneria od wolnomularstwa angielskiego .
a masoneria to  wolnomularstwo od słowa Free czyli wolni ,masonery czyli murarze .w prostym języku wolni murarze .budowniczy nowego porządku.

żeby zrozumieć skąd się wzięło wolnomularstwo ,
należało by przeczytać Legendę o Królu Arturze i Rycerzach Okrągłego Stołu i poznać historie założenia królestwa brytyjskiego .
Bractwo Okrągłego Stołu to to samo co dzisiejsza masoneria czy zakon iluminatów. używają tych samych rytuałów ,ksiąg itd;

Wolnomularstwo to to samo co templariusze a templariusze to po prostu rycerze świątyni Salomona .czyli strażnicy arki przymierza.
tak bynajmniej  chcą by ich nazywano.a w prawdzie są zwykłymi złodziejami tych tajemnic.

Ale matką i ojcem wolnomularstwa jest Anglia ,i do dziś Matką i głónym nadzorcą całej światowej śmietanki .
jest Matka loża Angli ,czyli wielka zjednoczona Loża Angli.
to anglia odpowiedzialna jest za stworzenie tych wszystkich masońskopodobnych bractw.i zakonów.
typu illuminati, cfr, vril, thule, bildeberg czaszka i piszczel  .zawsze,pomysły i  rozkazy założenia wychodziły z Londynu.
i sponsorowane były równierz przez Londyn .Nawet założenie U_S_A było pomysłem Angielskich MASÓNÓW.i do dziś jest ich prywatnym krajem.
od brudnej roboty ,
kródko mówiąc ,
 

oto nieoficjalny prywatny  dowód,, zdjęcie prawdziwej zaginionej arki przymierza trzymanej w tajnych bunkrach masońskich .
[IMG]http://imageshack.us/a/img854/2050/zdjeciearkiprzymierza.jpg[/IMG]
i z bliska
[IMG]http://imageshack.us/a/img840/3738/arkaprzymierza.jpg[/IMG]

potwierdzają posiadanie, Herbem Wielkiej Zjednoczonej Loży Anglii .na szczycie tarczy widać arkę przymierza .
pod zawołaniem widać klejnot bractwa .klejnotem bractwa jest arka przymierza
.proszę też zwrócić uwagę Dewizę umieszczana wstędze znajdującej się pod tarczą herbową, AVDI VIDE TACE, Motto HEAR SEE BE SILENT
patrz obserwuj i milcz .
[IMG]http://imageshack.us/a/img138/3729/unitedgrandlodgeofengla.png[/IMG]

proszę popatrzeć na budowę herbu ,
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dewiza_herbowa

w międzyczasie wymyślono śmieszną historyjkę legende o hiramie abiffie ,czyli 3 królach na nią się powołują.
oto oficjalna wersja ,
Hiram Abiff – centralna postać legendy wolnomularskiej,
[IMG]http://imageshack.us/a/img210/6117/dwm2013010409084746.jpg[/IMG]
następnie hiram pochodzący z tyru
[IMG]http://imageshack.us/a/img600/6158/wejscie1.jpg[/IMG]
opowiadającej o mistrzu murarskim budującym biblijną świątynię króla Salomona.
Legenda odtwarzana jest podczas masońskiego obrzędu trzeciego stopnia.
na zdjęciu wejście do masońskiej świątyni co potwierdza prawdziwość legendy ,
[IMG]http://imageshack.us/a/img51/1842/wejsciex.jpg[/IMG]

Według legendy Hiram Abiff pochodził z Tyru, był synem wdowy oraz głównym architektem Króla Tyru Hirama I
który oddelegował go na głównego architekta świątynni Salomona.

Hiram Abiff jako jedyny na świecie człowiek znał najistotniejszy sekret mistrza masońskiego „Grand Masonic Word”
(Wielkie Masońskie Słowo), którym jest imię Boga. Według nauk okultystów, poznanie imienia ducha jest kluczem do władzy nad nim,
 a więc Hiram Abiff dzierżył potężną moc. Obiecał on, że po zakończeniu budowy świątynni zdradzi sekret wszystkim robotnikom,
 aby i oni mogli stać się mistrzami oraz pobierać odpowiednią dla mistrza zapłatę.

Pewnego dnia, około godziny dwunastej, jak zwykle poszedł do „secrets of a Master Mason”, aby pracować nad projektem prac na najbliższe dni.
 Gdy Hiram Abiff skończył prace i wyszedł, podszedł do niego jeden z robotników (Jubela) i zażądał wyjawienia sekretu,
 nie czekając na zakończenie budowy. Gdy Hiram Abiff odmówił mu, potraktował go grubiańsko, ale uciekł.
 Podobnie było przy wizycie drugiego robotnika (Jubelo). Podobną odpowiedz dostał trzeci robotnik Jubelum, nie dostawszy czego chciał,
 zabił Hirama Abiffa uderzając go młotkiem w czoło. Początkowo ciało ukryto w śmieciach świątynnych,
 później przeniesiono ciało na szczyt góry i tam pochowano, grób oznaczono gałęzią akacji.
 Trzech łotrzyków po nieudanej próbie ucieczki statkiem z kraju, schroniło się w górach.

Gdy zauważono zniknięcie głównego architekta, powiadomiono o tym fakcie króla Salomona. Poszukiwania nie przyniosły rezultatu,
 wtenczas dwunastu robotników opowiedziało królowi Salomonowi, że razem z trzema innymi próbowali wymusić na architekcie wyjawienie sekretu,
 ale zrezygnowali, a tamci trzej zabili wielkiego Mistrza Hirama. Król rozesłał ich na poszukiwania, po trzech w każdą stronę świata.
 Po przesłuchaniu właściciela statku, którym łotrzyki chcieli opuścić kraj, trzej poszukujący udali się w kierunku grobu zaznaczonego gałęzią akacji.
 Po odnalezieniu ciała, robotnicy powiadomili o tym króla.

Ten kazał zidentyfikować ciało oraz ożywić za pomocą „grip of an Entered Apprentice” (uścisku Ucznia).
 Tak uczynili, lecz nie udało się ożywić zmarłego, gdyż już mięso oddzielało się od kości. Robotnicy powiadomili o tym króla Salomona,
 a ten kazał ożywić ciało za pomocą „grip of a Fellowcraft” (uścisku czeladnika).
 Również ta metoda nie poskutkowała, gdyż skóra pękała i ześlizgiwała się z ciała.
 Wtenczas król Salomon udał się osobiście do ciała Hirama Abiffa, aby ożywić jego ciało za pomocą uścisku „grip of a Master Mason”
 (uścisku Mistrza Masońskiego) o nazwie „Strong Grip of a Lions Paw” (Silny uścisk łapy lwa).
 Hiram Abiff nie tylko powstał z grobu, ale również powrócił do życia. Pierwsze słowo, które wypowiedział,
 zostało uznane za odpowiednik utraconego Wielkiego Słowa Masońskiego, które zostało utracone wraz ze śmiercią Hirama.
 Słowo to przekazywane jest masońskim mistrzom po dzień dzisiejszy.

a prawdziwa historia wygląda tak.

 na zdjęciu Salomon ,Hiram abiff,i Hiram of tyre ,plus narzędzia .
[IMG]http://imageshack.us/a/img685/2596/page1xv.jpg[/IMG]
obrazki pochodzą z bibli masońskiej ,na końcu ,link
[IMG]http://imageshack.us/a/img132/6100/15583498.jpg[/IMG]
 
 A więc  trzech króli dostało po sylabie .
 w taki sposób że anioły które zeszły na ziemie ,by obdarować Salomona wiedzą ,
 odwiedziły również dwóch pozostałych króli ,i przekazały każdemu po sylabie .by jeden król nie był w posiadaniu tak potężnej mocy.
,no i każdy każdy dostał  po sylabie ,
 każdy nabył jedną sylabę, tajnego słowa .Dziś uznawane jako Wielkie MASOŃSKIE słowo .
 Abiff miał trzecią sylabę.
 3 królów  zamierzało  użyć tajne Słowo , by wykonać wielki  rytuał w w nowo wybudowanej świątyni  po zakończeniu Budowy .
 oczywiście już wcześniej odprawiali rytuały za pomocą tego słowa np;rytuał  zamknięcia , demonów w mosiężnym naczyniu.
[IMG]http://imageshack.us/a/img96/55/naczyniewktrymsalomonza.jpg[/IMG]

 co piekielnie rozzłościło szatana.być może sam szatan nakłonił Salomona do odebrania 2 królom  mocy.
 Salomon, chciał być w wyłącznym posiadaniu tego słowa.
 
 więc  Wynajął trzech łotrów by  wydobyć sekretną  sylabę od Abiffa, który był w świątyni,
 Jeden z łotrów zażądał  sylabę od Abifa,
 jedno jest pewne , mógł być to żaden z pracowników ponieważ królowie mieli zakaz ,mówienia komukolwiek o mocy jaką posiedli.
 
 tylko  królowie wiedzieli że są w   posiadaniu  tajnej  sylaby. nikt poza kręgu 3 króli o tym nie miał pojęcia .
 a winą za zbrodnię , zostali na kartach historii , obciążeni robotnicy.co jest nie prawdą i nawet przeczy logice.
 Salomon więc  wysłał  łotrów żeby wyciągnęli od Hirama sylabę i następnie go zabili.
 miał podobny plan w obec trzeciego króla ponieważ chciał tą moc posiąść na wyłączność.
 Hiram nie wyjawił sylaby i w wyniku szarpaniny został zabity .
 wynajęci łot-rowie schowali ciało i uciekli.
 Salomon gdy dowiedział się o zabójstwie za-symulował i i wydał rozkaz  złapania  łotrów ,
 morderców złapano po czym  zabito . konieczne było ich uciszenie by nie wydali Salomona
.i właśnie dlatego  w oficjalnej wersji król Salomon udał się osobiście do ciała Hirama Abiffa, aby ożywić jego ciało ,chciał odzyskać sylabę
 
 Na pogrzebie, dwaj królowie byli naprawdę wkur?ieni  bo stracili możliwość korzystania z mocy grand Word,
 później potajemnie, królowie przeszli do dwuczęściowej wersji utraconego słowa DO wersji JH-WH- ostatnia sylaba[??] zaginęła ,JH-WH-[??]  
.o czym wie tylko garstka wtajemniczonych.dzisiejsza wersja to J-H-W-H brakuje dwóch liter.??
 poniżej zdjęcie strony z podręcznika dla masonów 33 stopnia .
[IMG]http://imageshack.us/a/img542/2006/dwm2013010219250404crop.jpg[/IMG]
 
co oznaczało by że ,że w dzisiejszych czasach, masoni nie mają władzy nad duchem ,
 
 ostatnia sylaba składająca się z dwóch liter  została utracona i nigdy jej nie odzyskano .do dziś jest zaginionym symbolem Masonerii .
 wolnomularze chcą dokończyć budowę świątyni Salomona ,[odbudować]ją i wykonać   wielki  rytuał w w nowo wybudowanej świątyni .
 na zdjęciu plany świątyni
[IMG]http://imageshack.us/a/img545/7717/planswiatyni.jpg[/IMG]

 rytuał który nie został dokończony , przez śmierć Hirama .
 podobno ten kto go wykona Będzie rządził światem .taka jest wersja oficjalna

  w lożach stopnia 33  do dziś jest ujawniany[ sekret niekompletnego słowa ],tak-zwane wielkie słowo .które nie jest kompletne.
  czyli utracone wtedy przy śmierci Hirama ,zostało stracone i zapomniane na zawsze ,
  do dnia dzisiejszego mistrzowie 33 stopnia są okłamywani i używają słowa zastępczego.
  tak w skrucie wygląda historia masoneri ,

powyższy opracowany  na podstawie ,podręcznika dla dla inspektora generalnego ostatni stopień 33.
[IMG]http://imageshack.us/a/img338/179/dwm2013010319402066.jpg[/IMG]

i na podstawie biblii masońskiej  link pod spodem .
http://www.amazon.com/Holy-Bible-Masonic-Heirloom-Edition/dp/1556655150#reader_1556655150

Portret użytkownika hetman

"Kręgosłupem Iluminatów jest

"Kręgosłupem Iluminatów jest Watykan" 
 
TRZEBA BYĆ IDJOTĄ ŻEBY TAKIE HEREZJE WYPISYWAĆ . PRZECIEŻ GŁÓWNYM CELEM ILUMINATÓW JEST ZNISZCZENIE KOŚCIOŁA WIĘC JAK KOŚCIÓŁ MA BYĆ ICH KRĘGOSŁUPEM? 
MYŚLEĆ A PÓŹNIEJ PISAĆ 

Portret użytkownika student

Watykan nie jest żadym

Watykan nie jest żadym kręgosłupem Iluminatów. To że gdzieś na masońkich spotkaniach widzieliście ludzi przebranych jak księża to nic nie znaczy. Jakbym był Iluminatem to właśnie Kościów były moim największym wrogiem. Uderzyłbym w Watykan, wsadził tam tylu swoich ilu się da i niszczył od środka, próbował zdyskredytować w oczach wiernych. Skandale wypływają z Watykanu, jakieś dziwne oświadczenia o NWO z i to dyskredytuje cały Watykan. Stad wiadomo, że Iluminacji działają... ale nie znaczy że trzeba się odcinać!

Portret użytkownika student

Ale żeście nawymyślali.

Ale żeście nawymyślali. Przecież Kościół wyraźnie uczy nauk i czci Jezusa. Jego dzień narodzin został przyjęty jako 24 grudnia to właśnie aby przykryć pogańskie święta. Ale wy dajecie się złapać na NewAge'owy (Lucyferiański) haczyk i odcinacie się od jedynej prawdziwej religii. Myślicie, żę wszystko już wiecie... a tymczasem zostaliście bardzo sprytnie pozostawieni sami sobie... i sami tego chcecie

Portret użytkownika normalny76

Ktoś se wierzy w jakiegoś tam

Ktoś se wierzy w jakiegoś tam boga,a kto inny w jakiegoś szatana.A wedłóg mnie wiara w takie rzeczy jest dla ludzi słabych,którzy z tych czy innych powodów muszą mieć kogoś większego i silniejszego nad sobą.bez tego nie potrafią sobie poradzić w życiu.

Portret użytkownika Ja

Wiara opiera się na czymś

Wiara opiera się na czymś irracjonalnym czego niemozna dowieść, wierzymy komuś bo nie mamy pewności co do intencji tej osoby, wierzymy w coś jeśli jesteśmy przekonani podświadomie że szansa na istnienie tego jest bliska zeru... nadzieja kolejne uczucie trzymające w nie możności i w trwaniu...
 
A prawie każdy niezależnie od wyznania czy pochodzenia składa pokłon i modli się do najpoteżniejszego demona na ziemi "MAMONIE" - :]

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Strony

Skomentuj