Agenda 21 to planowa destrukcja narodów

Kategorie: 

future.wikia.com

Agenda 21 to plan ONZ mieszczący się na 300 stronach i 40 rozdziałach. Ideą ONZ jest odebranie wolności społeczeństwu światowemu, ograniczenie swobodnego wyboru, możliwości decydowania o sobie, w wielu przypadkach więzienie.

 

Agenda 21 działa

Nie ma tu fikcji, ani przesady. Te cele wypisane są przez specjalistów ONZ. Pod pretekstem ochrony środowiska i globalnego ocieplenia, zostanie nałożony podatek od powietrza. W pierwszej fazie będą płacić go przedsiębiorcy, kopalnie i inni „truciciele”. W drugiej fazie, społeczeństwo.

 

Cały czas będą wmawiać nam zanieczyszczanie powietrza przez naszą działalność. Przekręt polega na wykorzystaniu cykli przyrody. Co jakiś czas występuje większe stężenie dwutlenku węgla w powietrzu. Dawniej, kiedy nie było samochodów i fabryk, naukowcy odkryli występowanie okresów wysokich stężeń CO2. Teraz żyjemy w podobnych czasach klimatycznych.

 

Oczywiście, że cywilizacja truje środowisko. Ale nie ma to wiele wspólnego z rosnącym stężeniem CO2. Nie ma powodu, aby nakładać dodatkowe podatki na przedsiębiorstwa. Największym trucicielem są USA i Chiny. W tych krajach nikt nie będzie płacił takiego podatku, który obligatoryjnie nałożyła Unia Europejska. Jest to jeden z elementów programów Agenda 21 i Agenda 2030.

 

Najlepsze jest to, że te dwa projekty wdrażane są pod niewinnymi hasłami: „zrównoważony rozwój”, „ochrona środowiska”, „ochrona dzieci” itd. Natomiast celem programów jest na przykład podważenie instytucji rodziny. Unia obligatoryjnie nałoży program nauczania seksualnego dla sześciolatków, w którym przedstawi gejowskie czy lesbijskie związki za normalną rodzinę. Będą nauczać o naturalnym współżyciu seksualnym wśród nastolatków. Bardzo trudno będzie „nawrócić” dziecko, kiedy w taki sposób przedstawiają obraz rodziny: nauczyciele, koledzy i koleżanki.

 

Agenda 21 – to dzieje się naprawdę

Takie są plany rozpisane na wielu stronach Agendy 21 i Agendy 2030. Najgorsza jest ich konsekwencja. Prą naprzód jak buldożery. Nieświadome społeczeństwo nie rozumie, co kryje się za ładnymi hasłami. Rozpoznanie fałszu utrudnia im zatrudnianie takich osób, jak Leonardo di Caprio, Bush, Obama czy papież Franciszek, który w ostatniej encyklice „Laudati si” poparł GMO, globalizacje i ocieplenie klimatu. To samo powtórzył w kongresie USA i na forum ONZ.

 

Takie osoby zaciemniają prawdę, doprowadzają do braku czujności społeczeństwa. Pomimo faktu, że społeczeństwo budzi się, coraz mocniej rozumie prawdę, to jednak kult jednostki nie pozwala im dostrzec w tych materiach fałszu, obłudy i okrutnego podstępu.

 

Na dowód, że to wszystko jest prawdą, należy wspomnieć o dwóch umowach międzynarodowych. TPP – umowa pomiędzy Azją wschodnią a USA i TTiP- umowa pomiędzy Unią Europejską a USA. Są to kolejne umowy międzynarodowe, które odbierają suwerenność narodom. Wypierają prawo lokalne i zastępują go międzynarodowym. O racji prawnej przedsiębiorstwa i Kowalskiego, będą decydować prawnicy z największych korporacji prawniczych.

 

Wdrażanie tych planów dokonuje się na naszych oczach. Społeczeństwo światowe pozwala na przejęcie kontroli nad narodami przez prywatne korporacje, których właścicielami są międzynarodowi bankierzy. George Bush powiedział: „Skuteczna realizacja Agendy 21 wymagać będzie, głębokich przemian w społeczeństwie, jakich świat do tej pory nie doświadczył…”

 

 

Źródło: robert.brzoza.pl

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika achiles

Tak zwane " państwo islamskie

Tak zwane " państwo islamskie " wymyślone i utworzone zostało nie przez muzułmanów a tylko ich rękami ! Tu chodzi o coś o wiele gorszego niż " ISIS " , tu chodzi o Nowy Porządek Świata ( NWO ) ! Należy najpierw zastraszyć społeczeństwa aby te dobrowolnie " w imię bezpieczeństwa " pozbawiły się całkowicie swoich praw wolnościowych. To już się wprowadza w krajach UE .Organizuje się zamachy, które wykonują " urobieni " muzułmanie a następnie wprowadza się stany wyjątkowe, zakazy, nakazy, kontrole. Wyprowadza się wojsko na ulice aby ludzie przyzwyczaili się do widoku uzbrojonych po zęby żołnierzy. Wyprowadza się pojazdy opancerzone na ulice, nad głowami mieszkańców latają uzbrojone śmigłowce, wojskowe i policyjne drony. Zakaz urządzania tradycyjnych jarmarków świątecznych, występów , eksponowania szopek bożonarodzeniowych, choinek itp. Społeczeństwa zachodniej Europy godzą się na to bez szemrania. UE ma przygotowaną ustawę zabraniającą jej mieszkańcom posiadania broni palnej a nawet jej replik. W starej UE może się im udać zniewolić tamtejsze społeczności bo oni już dawno żują jak cyborgi w myśl przepisów stworzonych przez urzędników UE oraz ich państw. W Polsce i innych krajach naszego regionu tak łatwo im nie pójdzie bo Polacy udowodnili nie raz że wolność cenią sobie ponad inne wartości. Polacy nawet przy pomocy procy na kamienie potrafią wywalczyć wolność dla siebie i swoich przyjaciół co już wielokrotnie udowodnili. My Polacy nie zawahamy się walczyć o swój byt. Niech każdy w UE ale nie tylko o tym zawsze pamięta !!! Tu będzie Polska dla Polaków ! Tu nie będzie rządów masonów i innej maści lewactwa. Komintern budujcie sobie gdzie indziej jeśli tamte społeczności się na to godzą. Od Polski wara ! Tu będzie zawsze Polska - nie Polin !!!! 
Edukacja przyszłości (po prostu mega).. POLSKI LEKTOR :
 https://www.youtube.com/watch?v=IbX4Vq0st4I

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika inzynier magister

Znana masonaka Apelbaum ta od

Znana masonaka Apelbaum ta od masona radka chciałaby zamknąć internet ! Sieci społecznościowe wedle Applebaum miały „zniszczyć” możliwość publicznej debaty i widoki na wypracowanie konsensusu, gdyż ludzie czytają dziś to co chcą i tkwią w swoich „bańkach”, kręgach znajomych, do których nie można już dotrzeć.
Odjazdowo szczere, LOL.
Ujmę to jak zwykle brutalnie. Czyli Anne Applebaum opłakuje śmierć medialnego dyktatu? Scentralizowanego przekazu? Skokowy wzrost znaczenia internetu? Racja; to se uź ne vrati… To właśnie dzięki tym zjawiskom, nad którymi lamentuje Applebaum, w październiku Polska odzyskała niepodległość. Telewizja i Gazeta Wyborcza przestały być skuteczne. To one nie dotarły z przekazem. Nie są już efektywnymi narzędziami pałowania ofiar.
Roztrzaskanie scentralizowanego medialnego przekazu – w tym nawet, jak to w warunkach polskich, medialnego dyktatu Targowicy – owszem ma i złe strony. Ma. Bóg jeden raczy wiedzieć, czy te złe strony kiedyś, w przyszłości, nie przeważą. Ja jednak na razie widzę przewagę plusów. Nawet w atomizacji i separacji „baniek” na serio nie widzę nic złego. Z kim w Polsce debatować? Z Michnikiem? Debata z zawodowymi dezinformatorami, z kłamcami, oszustami, albo ludźmi bez zasad – mija się z celem. Trzeba ich odseparować właśnie, albo przestać słuchać – i do tego moim zdaniem sprowadza się stan opisywany z żalem przez Applebaum.
Właśnie „jednolitego stanowiska” trzeba się obawiać. Różnorodność jest piękna.
Niech każdy czyni w swym kółku co każe duch Boży, a całość sama się złoży.Czy jakoś tak.
Wstręt do różnorodności – a pośrednio, i wolności – jak i pragnienie jednolitego scentralizowanego przekazu są charakterystyczne dla ustrojów totalitarnych przeszłości. A dziś – poprzebieranych w kradzione szatki „obrońców demokracji” stalinowców; bez urazy.
http://3obieg.pl/wolny-czyn-moc-truchleje-albo-zale-anne-applebaum

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj