Jacob Rothschild obawia się, że nowy porządek świata jest zagrożony

Kategorie: 

Źródło: Internet

Na przestrzeni ostatnich kilku lat, Jacob Rothschild z zaniepokojeniem wypowiadał się o sytuacji geopolitycznej i monetarnej na świecie. Tym razem, członek słynnej rodziny bankierskiej oraz założyciel RIT Capital Partners ostrzegł, że nowy ekonomiczny porządek świata jest zagrożony.

 

Jacob Rothschild, komentując najnowszy raport przedstawiający wyniki swojego funduszu inwestycyjnego RIT Capital Partners stwierdził, że globalny system ekonomiczny, który powstał po II wojnie światowej, jest w niebezpieczeństwie. Bankier wskazał na wojnę handlową między Chinami a Stanami Zjednoczonymi oraz kryzys w strefie euro jako główne zagrożenia dla obecnego porządku na świecie.

Jacob Rothschild zauważył, że po zamachu z 11 września 2001 roku oraz po kryzysie finansowym z 2008 roku, światowe mocarstwa współpracowały ze sobą. Lecz dziś, z powodu szerzącego się populizmu, który zagraża globalizacji, a także sytuacji geopolitycznej, związanej między innymi z Brexitem, Koreą Północną i Bliskim Wschodem, współpraca ta staje się znacznie trudniejsza.

Już w 2014 roku, członek największej i najbogatszej rodziny bankowej ostrzegał, że sytuacja geopolityczna jest najbardziej niebezpieczna od czasów II wojny światowej. Rok później ponownie ostrzegł, że wojna jest tuż tuż. Niewątpliwie są pewne podobieństwa czasów obecnych do tego co działo się w latach trzydziestych ubiegłego wieku, ale obecnie w Europie konflikty zbrojne prowadzi się inaczej. To czasy wojny hybrydowej, gdy najpierw na dany teren nachodzi dana grupa ludzi, a potem stopniowo przejmuje kontrolę.

 

Widzieliśmy to już na Krymie ze słynnymi zielonymi ludzikami i widzimy to na codzień w krajach Europy, gdzie rolę zielonych ludzików pełnią imigranci, zaprowadzający niepokój i narzucający swoje prawa. Takie wielkie niebezpieczne diaspory któregoś dnia, powstaną zbrojnie w poczuciu wspólnoty religijnej czy tożsamościowej. To czasy wojny, która jest prowadzona tak, że ludzie nie mają pojęcia o jej trwaniu. Zwolennicy zamordyzmu i NWO od dawna postulowali wywołanie jakiegoś kryzysu i wyjście z niego poprzez zmuszenie danej populacji do posłuszeństwa za cenę spokoju. Wygląda na to, że mimo słów nestora rodu Rotschildów, realizacja tego planu jest bliżej niż nam się to wydaje.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll
Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika sajas

Stresuje sie przeciez

Stresuje sie przeciez powiedzial. Zle ma byc wiec sie martwi. Obojetnie jak bogaty, ma inne ambicje, Ty chcesz wychowac dzieci aby w milosci zyly i dobrobycie.. wtedy czekasz na wnuki i znow kochasz tak mocno ze latasz..

On nie. On woli dawac pieniadze, liczyc ofiary i pozniej liczyc zyski. On sie nie uwaza za czlowieka, tylko jakiegos Boga, rozmiecie to ? To jest taki gosc, ktory wie o nieistnieniu Boga, bo sam bierze udzial w ksztaltowaniu wiary, jej wzlocie lub upadku. w zasadzie wspolczuje mu, takie zycie jak on nie chcialbym! Lucyfer na niego czeka i surowo go ukaze!  

Portret użytkownika przystojny inaczej

A tak sobie patrzę na tego

A tak sobie patrzę na tego Rotszylda na zdjęciu...Obrzydliwie bogaty od poczęcia...życie jak marzenie...tylko jeśli będąc potężnym podeptał kogokolwiek z "maluczkich" nie chciałbym być w skórze sqrwiela na łożu śmierci...

Portret użytkownika vava

Rodzina "R" posiada wielkie

Rodzina "R" posiada wielkie doświadczenie w zarabianiu na wojnach! Udowodnili to protoplaści Rodu w wieku XIX, ale i w XX. NWO to przecież "wasz plan", prawda? Ale ryzykowny, bo jakaś rosyjska rakieta może się przedostać przez Tarczę Rakietową i spaść na brytyjskie posiadłości Rodu. Dalej to tylko "futurologia", ale zarabianie na takiej wojnie może być już nierealne, panie Jacob.

Portret użytkownika tomaz26

mieliście swój czas i ''swoje

mieliście swój czas i ''swoje'' kreacje ''stwórca'' jest cierpliwy i nadzwyczaj tolerancyjny ..co nie znaczy ze inkarnacyjnie nie podtrzymuje waszych energii/wibracji.. tu pole kreacji nie zna granic ..człowiek nie zawsze inkarnuje jako naczelny nie zawsze jako zdrowy ,czy bogaty modry głupi itp /tu działa prawo przeciwieństw..na nic przeniesienia tzw świadomości i klubowe zabiegi..puki żyjecie macie szanse na zmianę siebie i otoczenia to wolny wybór za życia..

Portret użytkownika brayanzacharwick

ALE WIDAC PO JEGO JAKIE ŻE

ALE WIDAC PO JEGO JAKIE ŻE PAŁĘ CIĄGNIE SATANOWI Z POŁYKIEM ! CO ZA PIER...RODZINY BANDA MORDERCÓW I ...MORDERCÓW  !  ZYDÓWSKIE SCIERWA NIGDY NIE POWINNI SIĘ OSIEDLIC NA ZIEMI !  ZAKAŁY ŚMIECIE TO NIKT   !

Portret użytkownika euklides

Polskawe złodzieje pewnie ten

Polskawe złodzieje pewnie ten filmik zminusują... Podatek jest kradzieżą i tak należy to zjawisko nazywać. Polityk czy wysoki rangą urzędnik to najgorsza forma złodzieja, ponieważ kradnie bez honoru, zuchwale i bezczelnie. Miejsce tych SYSTEMOWYCH złodziei jest na bezludnej wyspie z dala od Polski.

Portret użytkownika debaucher

Po prostu Jacob dogorywa..

Po prostu Jacob dogorywa...Powiedzcie jak to jest...Sqrwiel ma pierdyliony $...Wygląda jak ostatni wypierd...Przecież to jest ROTHSCHILD!!!Facet powinien mieć 90 lat a wyglądać jak 50-cio latek! Qwa,światowy top,odżywki,terapie,chu.e muje...

Jak to jest,że te patafiany ze szczytów z każdą forsą,wyglądają gorzej niż ja w ich wieku?Skoro taki ROTHSCHILD żądzi,to czemu nie wygląda jak młody bóg?

Ni wuja nie qmam...

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Strony

Skomentuj