Miliony uchodźców w Europie jako środek do wprowadzenia NWO?

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Zapewne wielu z nas zadaje sobie pytanie czy zachodni politycy są aż tak głupi i naiwni, że wspierają islamską inwazję, wręcz zachęcając do niej następnych "poborowych z ISIS". Nie można przecież nie zauważać koszmarnie negatywnych skutków społecznych tego, co lewica nazywa "ubogaceniem kulturowym". Wiele wskazuje na to, że ten chaos, który powstaje z tego powodu jest zaplanowany, a celem jest wprowadzenie Nowego Porządku Świata.

 

Nie jest to tylko luźna konstatacja, ponieważ są na to dowody. Na chwilę szczerości zdobył się były minister finansów Niemiec w rządzie Angeli Merkel, Wolfgang Schauble. Polityk wyznał, że w obliczu globalizacji, potrzebna jest jakaś nowa forma rządu międzynarodowego, zwanego też światowym. Wyraził też wątpliwość, że państwa narodowe mają szansę przetrwać.

 

Dodał też, że mozolnie tworzona jest nowa forma zarządzania ludzkością. Cynicznie stwierdził, że gdy widzi dowolnego rodzaju kryzys w Europie to czuje się "zrelaksowany", ponieważ oznacza to, że w społeczeństwie nasilają się postawy sprzyjające przeprowadzeniu planowanych przez nich zmian.

Przedtem również David Rockefeller twierdził, że wszystko czego potrzeba to naprawdę duży kryzys, a wtedy narody same zaakceptują nowy porządek świata. Cóż, wygląda na to, że ten kryzys już trwa. Zalew Europy falą uchodźców może być zatem celowo wzmagany, aby wywołać spadek poziomu bezpieczeństwa ze względu na wzrost ryzyka ataków terrorystycznych, gwałtów i poważnych przestępstw.

 

Procesy te nieuchronnie występują w każdym z europejskich krajów, które otworzyły granice na islamistów. Mieliśmy już przecież krwawe zamachy w Paryżu i potwierdzono, że kilku z terrorystów, którzy wysadzili się w powietrze w stolicy Francji przybyło wraz z "rzeką" uchodźców. Cały czas tworzone jest też w mediach napięcie i pojawiają się kolejne groźby przed nowymi, nawet tragiczniejszymi atakami.

 

W obliczu takiego niewidzialnego zagrożenia, które może dotknąć każdego, ludzie dużo chętniej decydują się na oddanie swoich praw obywatelskich. Nawet totalitarne państwo, gdzie każdy jest podsłuchiwany, będzie się wtedy jawiło jako coś koniecznego w celu zapewnienia bezpieczeństwa.

Aby jednak plan ten zadziałał w całej Europie konieczne jest wywołanie tego kryzysu we wszystkich krajach i tutaj wchodzi kwestia rozdziału tak zwanych uchodźców. Przecież zmuszenie islamistów do przyjazdu do kraju, z którego za chlebem wyjechało ponad 2 miliony obywateli (jak w przypadku Polski) nie byłoby rzeczą prostą. Można to osiągnąć tylko dodatkowo ich dotując, albo umieszczając pod strażą w obozach. Tak czy inaczej ludzie ci uciekną do bogatszych krajów, a gdy im się to uniemożliwi, mogą się zradykalizować szybko przenosząc problemy bogatej socjalistycznej zachodniej Europy do biedniejszych krajów członkowskich.

 

Jeśli uznamy, że kryzys migracyjny jest próbą realizacji scenariusza, o którym w przypływie szczerości opowiedział Wolfgang Schauble, to jasne jest dlaczego władcy UE z taką determinacją forsują pomysł stałych procentowych kwot uchodźców. Krok po kroku planują po prostu eksport problemu na wschód i to nie dlatego, że zachodni politycy chcą się pozbyć części problemu, ale dlatego, aby kryzys równo opanował wszystkie kraje, dzięki czemu zbudowanie Nowego Porządku Świata ma być dużo łatwiejsze.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Anna2345

Przepowiednie Nostradamusa

Przepowiednie Nostradamusa dla EUROPY I POLSKI
Wielka Wojna Religijna  Na początek XXI wieku Wielki mistrz Nostradamus przewiduje najazd islamu na Europę. Ma to być jednoczesny najazd wielkich armii muzułmańskich na Grecję i Bałkany oraz na Włochy, Hiszpanie i Francję  Ma dojść do wielkiego najazdu islamu na Europę.
Ma to być starcie dwóch wielkich cywilizacji. Cywilizacji Zachodniej z Kalifatem Wielkiego Talibanu - jak nazywał Nostradamus imperium islamskie.  Do Francji ma napłynąć tylu wyznawców proroka, że kraj ten nie będzie mógł sobie z nimi poradzić.
Najpierw ma wybuchnąć wojna domowa we Francji spowodowana przez żyjących w niej muzułmanów a potem krwawe walki ogarną cały kraj i nastąpi rozpad państwa. Paryż ma spłonąć z rąk swoich muzułmańskich mieszkańców.
Od tego momentu mają zacząć się wielkie rewolucyjne zmiany na całym świecie które Nostradamus określa jako wielki kataklizm. Podobny los czeka Hiszpanię i Włochy. Na rycinach widać kierunki ataków hord Mahdiego - tak nazywał Nostradamus wielkiego władcę imperium islamskiego który najedzie Europę. 
Podobnie tragiczny los spotka także część Niemiec i narody bałkańskie, do których islam od dawna rości pretensje - czasy tureckie.  Cała Europa Zachodnia ma cierpieć w wyniku wielkiej wojny cywilizacji.
Wojna ma mieć charakter religijny, totalny. Zabijani mają być wszyscy. Starcy, dzieci i kobiety. Do Europy powróci niewolnictwo wprowadzone ponownie przez islam. 
III wojna światowa ma stać się wojną religijną chrześcijaństwa z islamem. Wojną na śmierć i życie - któraś  z tych religii musi zniknąć jak pisze Nostradamus.
O prześladowaniach chrześcijan przez muzułmanów tak pisze wielki prorok Nostradamus : "To niesamowite, Porażające ... Nigdy przed III wojną i nigdy po nie było i nie będzie takich okropności."
Persage I. 13: "Wielkie ogniste zdobyczne grzyby i świetliste strzały spadając z nieba będą towarzyszyły jego pochodowi.
Wojna ! Wojna ! przybędzie do dumnych i chorych republik Zachodu". 
Ta straszliwa wojna ma potrwać 27 lat.
Polska ma być wolna od bezpośredniej okupacji islamskiej ale ma być pod jakimś wpływem islamu. 
Pierwszym krajem który odrodzi się w Europie po 27 letniej wojnie ma być Hiszpania. Wyzwalanie Hiszpanii ma zacząć się w latach 2041-2044. 
Czarne pola na mapie oznaczają główny zasięg terenów które podbije islam w Europie. Tereny te oznaczają prawie w ten sam sposób aktualni przywódcy państwa islamskiego. Mahdi - wódz świata islamu połączy obydwa zwalczające się obozy i runie na Europę.
Pod jego sztandarami znajdą się wielomilionowe armie w których będą i sunnici i szyici. 
W trakcie trwania III wojny światowej ma przyjść na ziemię kataklizm z kosmosu który spowoduje zatopienie wielu lądów i obszarów nadmorskich.
Ucierpią także polskie nadmorskie pasy wybrzeża oraz Zalane zostaną Żuławy.
Ojciec Klimuszko pisał, że może zginąć w Polsce nawet kilka milionów ludzi w wyniku tego kataklizmu. Ma zniknąć Hel i Gdańsk zalane przez morze.
Na rycinach powyższej współczesnej mapy Peter Lemesurier naniósł zupełnie inne linie brzegowe państw niż te które znamy dzisiaj.
Linie brzegowe są zaznaczone według wskazań Nostardamusa. Proszę zauważyć, że na mapach nie ma części polskiego wybrzeża oraz morze sięga od Szczecina prawie aż pod Poznań. Wpływ na zmiany klimatyczne ma mieć też masowe stosowanie broni jądrowej. 
Po wojnie w Europie ma zostać mniej niż połowa ludzi z czego Polska będzie najludniejszym krajem bo na jej terytorium nie będzie się toczyć wojna.   Cały widoczny na mapie czarny pas ziemi obejmujący Niemcy aż do Morza Czarnego ma zostać skażony i będzie długo niezamieszkały.
Po III wojnie światowej według Nostradamusa rządzić będą tylko dwa mocarstwa Polska i Francja. Obydwa kraje podzielą Europę - po wygnaniu wojsk islamskich - między siebie.
Granica Polski i Francji przebiegać będzie na Łabie. Do Lechistanu - bo tak będzie znowu nazywać się będzie Polska - powrócą stare słowiańskie ziemie przez 1000 lat podbijane przez Niemców. 
Polska ma zjednoczyć wszystkie ziemie Słowian, w tym podbije upadłą Rosję i pod jednym berłem - tzw. III Kraka władcy Niezwyciężonego.
Wielkiego dowódcy i stratega który nie przegra żadnej bitwy.
Granice Lechistanu sięgać będą aż do Uralu, Kaukazu i Morza Czarnego.  
W końcu dwudziestego przed Bożym Ciałem, (czyżby Andrzej Duda ur. 16 .05.1972 tj. przed Bożym Ciałem i pod koniec XX wieku)
Narodzi się biednemu Słowianinowi Trzeci Krak, 
Potomek Wielkiego Królewskiego Rodu Jagiellonów.
 Będzie największy z dwóch przed nim i dwóch po nim,
Niezwyciężony dowódca, wyzwoli kraj od wpływu muzułmanów. 
Zostanie Królem Polski i dwunastu Narodów Europy - jako przyjaciel króla Henryka !
 Persage IX 44, 88: "Po 500 latach kraj Jagiellonów powstanie z kolan. Zastąpi na wschodzie Wielkiego Rusa. Razem z Francją w wielkim Przymierzu. Po III wojnie rządzić będą razem Europą".  

Portret użytkownika Rodak

Zachodni politycy  wykonują

Zachodni politycy  wykonują  polecenia  tych którzy rządzą ( Rothschildów,  Rockefellerów  itp, itd.) a  Soros  i inni  to  tylko wykonawcy ustalen  na tajnych konwentyklach. Stwarzany chaos  terroru, eksodusu  ludów  Afryki Azji i Bliskiego Wschodu  na  Europe  to zamierzona i planowana akcja , na  nasz  koszt  oczywiście, bo w  zamiarze  jest wywołanie  wielkiego konfliktu  mi ędzu reliogiami i  róznymi kulturami, którego nie mozna  wywołać w inny sposób, bo ludzie juz nie daja się nabierac  na wojny, więc  trzeba im dac  powód  do walki.
Ludzie obudźcie  się  i  bierzcie sprawy we własne ręce  aby ratowac ludzkośc  przed zniewoileniem, bop to wszystko zmierza do tego celu.

Portret użytkownika zyx

Nie po to błoniłsław

Nie po to błoniłsław komołowski (przez złośliwych przezywany prezydentem) podpisał papiery umożliwiające sprowadzenie do Polski bratniej pomocy w postaci wojsk z dowolnego kraju.
No i czy przypadkiem nie jest od niedawna tak, że prezydent może być odwołany przez kilk urzędasów/polityków, jeżeli stwierdzą, że "przeydent nie jest zdolny do pracy"?
Czas na niepokoje i protesty to się skończył kilka lat temu. Wtedy trzeba było protestować jak przy ACTA, kiedy bydło się nagle zbuntowało bo myślało, że nie będą mieli na czym oglądać pornosów (a i tak rudy wuj wydymał Polaków tak koncertowo, że do tej pory się nie zorientowali Lol ).
Trzeba było protestować jak rudy ch. rostowski czy kopaczowa biegali na spotkania bilderbergów - gdzie wtedy były bohatery ze służb, wywiadów, CBA, ABW i bóg wie czego jeszcze? - pewnie przy harcerskim ognisku opowiadali zuchom i przedszkolakom jakie to z nich bondy i chętnym pokazywali zabójcze ciosy finką.
Wszy POwskie już napodpisywały wszystko co im podstawiono i teraz nawet meksykańska armia może przyjechać tłumić polskie zamieszki gdy polskie wojsko bedzie tłumiło zamieszki np w Belgiii - więc tak powstała  bariera językowa powinna sprowadzić na ziemie tych co liczą na to, że "nasze wojsko nie będzie do nas strzelało".
 

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

wszystkich zboczków i ich

wszystkich zboczków i ich zwolenników odpowiednie organizacje para militarne powinny wyłapać z ulic i domów, ciach w łeb jak nikt nie widzi a jak widzi to wywieźć tam gdzie nikt nie widzi i ciach...

Portret użytkownika Pilot

Teraz najwazniejsze jest, aby

Teraz najwazniejsze jest, aby pomóc nowemu rzadowi, który póki co jawi się być w porządku, tak, aby agentura PO i Petru nie zdołali im przeszkodzić w wyrywaniu Polski z obcych łap. Nigdy nie byłem zwolennikiem PIS-u, ale teraz robią dobrą robotę, zresztą nie ma nikogo, kto mógłby ich w tym zastąpić. Nie mamy alternatywy, tak czy inaczej. PIS chce iść dorogą Orbana, pognać złodziei, opodatkować banki i bandyckie korporacje. Już wszystkie niemiecko-żydowskie media plują na ten rząd, co daje im najlepszą z możliwych rekomendację. Trzeba pomóc. Nie wstydźmy się być patriotami. Walczmy o lepszą przyszłosć dla naszej Ojczyzny.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Wylęgarnią ''uchodźców'' jest

Wylęgarnią ''uchodźców'' jest Turcja. Tegoroczna fala ''uchodźców'' nastąpiła po tym jak zamknięto część ONZ-towskich obozów dla uchodźców rzekomo z powodu braku pieniędzy na dalsze ich funkcjonowanie. Tymczasem jak wiemy w Turcji od około setki lat władzę trzyma ten specjalny naród wybrany. Po tym jak zawłaszczyli to państwo zrobili Ormianom ludobójstwo. Podobnie było na Polskich Kresach, a wcześniej w Francji podczas tzw rewolucji mordowali własnych obywateli czyli chrześcijan w Wanderei. O mordzie na Rosji w wykonaniu jakiś bolszewików bezpaństwowych wspominać też nie wypada. Wnioski są takie że wybrańcy doświadczenie mają ogromne w tej materii. Cel mordów zawsze ten sam. Jak ktoś ma wątpliwości to niech pojedzie do Palestyny i zobaczy na własne oczy jak się sprawy mają. Powiecie że to co piszę to przeszłość i zabobony, bo mamy dziś już 21 wiek! Niestety dla mnie to wygląda jak średniowiecze udekorowane jedynie elektronicznymi zabawkami i lepszą bronią do mordowania.

Strony

Skomentuj