Wojna z ISIS jako test zdolności obronnych na wypadek buntu ludzkości przeciwko NWO

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Na Bliskim Wschodzie mamy wielki konflikt zbrojny, w który zaangażowały się regionalne oraz największe mocarstwa. Oficjalnie mówi się, że jest to wojna z terroryzmem, lecz warto wziąć pod uwagę to, że światowym mediom niekoniecznie musi zależeć na tym aby prawda wyszła na jaw. Zresztą już wiele razy byliśmy świadkami jak media potrafią skutecznie zafałszować prawdziwy obraz danych sytuacji.

 

Zacznijmy od tego, że przywódca tzw. Państwa Islamskiego, według nieoficjalnych doniesień (czyli takich które nie potwierdzają światowe media), jest podstawionym zachodnim agentem. To już w zupełności powinno wystarczyć aby dojść do wniosku, że powstanie tak wielkiej i potężnej organizacji zbrojnej, która chce rzekomo zniszczyć świat, nie było spontaniczne.

 

W swoich rozważaniach możemy pójść dalej. Nieoficjalnie mówi się, że ISIS powstało przy wsparciu Arabii Saudyjskiej, Turcji, Izraela i USA ale Rosja, rzekomo największy przeciwnik Zachodu, jakoś nie sypie oskarżeniami na prawo i lewo. Jedynym wyjątkiem jest Turcja. Rosja postanawia jednak przyłączyć się do tej międzynarodowej szopki, zwanej dla przykrywki wojną z terrorem, a następnie zgadza się z Zachodem że w Syrii potrzebne są nowe wybory, nowa konstytucja i nagle, po wielu latach mordów, światowi przywódcy dostrzegli że kraj jest już zrujnowany i trzeba coś z tym zrobić.

 

Przecież Stany Zjednoczone, Rosja, Chiny, niektóre kraje arabskie i państwa europejskie posiadają tak wielką potęgę militarną, że gdyby wszystkim naprawdę zależało na natychmiastowym zniszczeniu tego nowotworu, zwanego Państwem Islamskim, wystarczyłyby nie lata, lecz miesiące, aby zrobić porządek na Bliskim Wschodzie.

Skoro ISIS nie jest dziełem przypadku, musi spełniać jakiś konkretny cel. Pojawia się więc teoria, że podstawiony agent a zarazem przywódca islamistów mógł zrobić sztuczne powstanie, bunt przeciwko obecnemu systemowi. Terroryści są dobrze uzbrojeni i wyposażeni, przygotowani na wszystko, mają duże dochody dzięki ropie naftowej, funkcjonuje u nich propaganda oraz nabór kolejnych bojowników na wszystkich kontynentach, lecz nie mają oni pojęcia, że mogą być jedynie częścią wielkiego planu.

 

Bardzo często w mediach pojawiają się doniesienia, że mieszkańcy poszczególnych państw, niczego nieświadomi i nasiąknięci propagandą, chcieli przyłączyć się do ISIS i zapowiadali ataki terrorystyczne. W rzeczywistości największe potęgi na świecie mogą w ten sposób analizować jak wyglądałby ewentualny bunt przeciwko NWO i przygotować się do przyszłego prawdziwego powstania.

 

Odsunięcie od władzy jednego światowego rządu będzie wymagało przede wszystkim walki zbrojnej i działalności propagandowej na całym świecie, czyli tak jak robi to ISIS. Można więc stwierdzić iż ta rzekoma wojna z terroryzmem to nic innego jak symulacja takiego buntu przeciwko NWO. To jednocześnie oznaczałoby, że USA, Rosja, Chiny, Europa i pozostałe mocarstwa grają w jednej drużynie a wszelkie podziały, jak np. konflikt USA-Rosja, jest tylko wytworem podległych im mediów. W tym czasie poszczególne państwa zajmują się zwalczaniem wszelkiego poparcia dla ISIS, eliminacją aktywnych i rozumnych jednostek oraz zwiększaniem inwigilacji jako narzędzia do walki z terroryzmem. Jeśli pewnego dnia dowiemy się, że międzynarodowy terroryzm przestaje zagrażać światu, prawdopodobnie będzie to czas powstania jednego światowego rządu.
 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Rodak

Nie jest wykluczone, ze to co

Nie jest wykluczone, ze to co się dzieje to celowe działanie elit dla wprowadzenia NWO, bo cvhaos spowodowany wojnami inicjowanymi przez elity USA  i innych panstw  na świecie, exodus islamistów na Europę, to inny plan zmuszenia mijscowej ludnościu do obrony lub asymilowania się z islamistami, a ma to sp[owodowac wymieszanie narodów aby nie było przewagi poszczególnych narodów nad innymi, co przećwiczonow USA z czarnymi wprowadzanymi do enklaw narodowych , rozbijając je
'Jest to taktyka wyugrywania jednych przeciwko drugim, a w to miejsce wchodzenie z władza do osłabionego srodowiska i manipulopwanie nim do swoich celów.
Ta taktyka jest przedstawiona przez SunTzu tj, wojny ze społeczenstwami.
Czy zgadzamy sie na to, bo np. Merkel zgadzając sie na exodus islamistów do Euiropy realizuje plany USA w tym zakresie  i wcale sie nie przejmuje niezadowoleniem ludnosci, bo ma poparcie elit amerykańskich, bop panstwa niemieckiego praktycznie nie ma, a jest protektorat amerykabnski nad Niemcami, który trwa od 1945 r.

Portret użytkownika Lila

Tylko że jeśli to jest

Tylko że jeśli to jest prawda, że Putin współpracuje z masonerią to by praktycznie negowało potrzebę takiego testu - przecież to Rosja i Chiny są jedyną przeciwwagą dla nich. A jeśli wszyscy znaczący władcy państw mają takie same zamiary to po co im te podchody?
 
Możliwe, że to naiwne zawierzać Putinowi ale ja będę dalej utrzymywać, że masoni chcą zniszczyć Rosję - i chcieli to zrobić conajmniej od czasów wojny, bo nigdy tak naprawdę nie mieli władzy w tym rejonie. Dla nich to zawsze była niedosięgła dzicz i stąd mamy tą całą propagandę przeciwko Rosji, sankcje i wszelkie inne próby zgnojenia ich. I gdyby nie Putin to pewnie by im się to udało dlatego nie sądzę by byli po tej samej stronie. Bo nie wierzę, że ten status quo byłby utrzymany gdyby np Putin zginął i jego miejsce zajął jakiś mapet. Dlatego dla mnie jest to jedyny pewnik w obecnej sytuacji na którym opieram dalsze pojmowanie polityki globalnej.
 
Co do samej możliwości ISIS bycia jakimś testem - całkiem prawdopodobne.

Portret użytkownika bogdan4957

Bez wątpienia,jest to jeden z

Bez wątpienia,jest to jeden z wielu elementów całości,globalnego przejęcia władzy przez pasożydomasonerię i wprowadzeniu NWO.Myślę że Polska ( PiS ) rozpoczoł wielką kontrę Illuminatom, na razie angażując UE,która sama wpada we własne sidła piętnując Polskę i polski suwerenny,rząd na arenie światowej.I tak jak powiedział Korwin,UE się rozpadnie z wielkim hukiem.Spowoduje to reakcję łancuchową i włączenie się innych oświeconych państw,pozwalając na chwilowe oddalenie wdrażania NWO.Dopóki 80 osób na całym świecie,będzie posiadało 80% światowych finansów i kierowniczą władzę na poziomie światowym,będą dążyli by osiągnąć swój cel, czyli podbój globalnyJedynie kiedy zostną oni aresztowani i pozbawieni potencjału finansowego,historia zatoczy koło i wszystko zacznie się od początku.
To są tylko moje przeyślenia,na podstawie obserwacji i wyciągania wniosków z wielu dziedzin,min.polityki,gospodarki,nauki itp.
Pozdrawiam.

asenizator

Portret użytkownika Surun

Szwecja finansuje ze środków

Szwecja finansuje ze środków publicznych kurs strzelecki dla świeżo przybyłych „uchodźców” jako część swojego „programu integracyjnego”.

Gazeta Allehanda informowała czytelników o małej skali szkoleń, jednak przemilczała jak wielkie zainteresowanie miały one pośród imigrantów.
Z możliwości nauki strzelania do tarczy na początku skorzystało 50 imigrantów – głównie z Syrii i Afganistanu. Kurs odbywa się w gminie Sollefteå. Mogą korzystać ze broni sportowej.
Kurs strzelania rozpoczął się w 2013r. w miejscowej szkole średniej i oferowany jest w ramach kursu językowego. Opłacany jest przez państwo jako program „integracji” w szwedzkim społeczeństwie.
– Tutaj uczą się języka szwedzkiego w innych kontekstach społecznych, mogą poznać nowych ludzi i spędzać czas w innych formach. To jest dobre, szczególnie dla słownictwa. Ponadto, to z pewnością nauczy dyscypliny i bezpieczeństwa – mówi nauczycielka strzelectwa Birgit Höglin.
 
 za:http://ndie.pl/szwecja-finansuje-ze-srodkow-publicznych-kurs-strzelania-dla-uchodzcow/
 
Niemcy
https://pl-pl.facebook.com/Anonymous.Kollektiv/videos/1029285630451230/
za: https://pl-pl.facebook.com/ToczegoniezobaczyszwTV

Portret użytkownika Akamai

„Jeżeli boisz się głosić

„Jeżeli boisz się głosić prawdę - już jesteś niewolnikiem” 
Tak brzmi życiowe motto pisarza Henryka Pająka, którego z pewnością warto promować. Wykonał ogromną pracę, zbierając materiały do swoich książek o rzeczywistych kulisach tego, co dzieje się w Polsce i na świecie. Dopóki pisał o czasach stalinowskich i okresie PRL- u, był przez „władzę” hołubiony. Ale kiedy zaczął się odnosić się do spraw bieżących, to władza nagle przestała go "lubić". Już same tytuły jego książek mówią wiele: „Bestie końca czasów” , „Lichwa - rak ludzkości”, „Chazarska dzicz panem świata”. A jego najnowsza książka: „Naród wyklęty przez męty”.
Ale i on pomylił się w ocenie Putina, postrzegając go kiedyś jako niezłomnego patriotę i troskliwego ojca narodu rosyjskiego. Swoja ocenę Putina skorygował w książce o „katastrofie” smoleńskiej „Ostatni transport do Katynia 10+04+2010”, gdzie 2/3 treści poświęcił sprawom rosyjskim. 
Stawia w niej tezę, że Putin jest marionetką żydowskiej sekty Chabad - Lubawicz, która domaga się redukcji populacji ziemskiej do 600 mln osób.

Organizacji ta działa także w Polsce. Ma siedzibę w Warszawie i w Krakowie.

I to są naprawdę niebezpieczni ludzie.
 
 
 
 
 
 
 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Angelus Maximus REX2

Putin musi się z Chabadem i

Putin musi się z Chabadem i Lubawiczem liczyć, ale oni nie bardzo go lubią i czynią intrygi przeciwko niemu. Putin wbrew pozorom trzyma Lubawicza i jego chołotę za pysk.. a nacjonalizacją CBR ( Rotschilda) załozył im także smycz. Putin to arcymistrz politycznej i dyplomatycznej szachownicy.
 Zamch smoleński był nie do odwrócenia przez Putina. Przecież ostrzegał Kaczyńskiego, aby ten nie leciał do Smoleńska.
Zamach zorganizowały rosyjskie GRU wespół z b. WSI i inspiracją Chabadu do spółki z lożami żydoniemieckimi.
 Pajk sie myli..
 Po zamachu Putin robił tylko dobrą mine do złej gry a jego pogardliwe spojrzenie na szmatę Tuska gdy ten "żółwika" mu serwował mówi samo za siebie. Puyin tego żółwika nie podjął..

 

Portret użytkownika Angelus Maximus REX2

Na tym filmiku ten szmaciarz

Na tym filmiku ten szmaciarz Tusk wygląda jak kiblowy woźny w toalecie dworcowej... Takie male g...o ze skompleksionym przyklejonym uśmieszkiem sztubaka.
 Jak takie gó..o jak Donald Tusk mógł rządzić naszym krajem??!

Strony

Skomentuj