Apokalipsa w Szanghaju - Chińczycy brutalnie walczą z wariantem Omikron - O co im chodzi?

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Skutki lockdownu w Szanghaju są przerażające. Krzyki z okien i błaganie o jedzenie. Drastyczne sceny z Szanghaju, obiegły internet. Filmy pokazują jak ludzie masowo skaczą z okien wierzowców, zabijając się. Jest też dużo bestialstwa w postaci nagrań z zabijania psów pałkami a kotów są składowane po kilka w workach. Wszystko to dzieje się podobno przez kolejny lockdown, ludzie nie wytrzymują zamknięci w czterech ścianach.

Βlokada Szanghaju, największego portu przeładunkowego świata, a tym samy przerwanie jednego ważniejszych łańcuchów dostaw, świadczy o tym, że dzieje się coś dziwnego. Trudno uwierzyć, że Chińczycy rzeczywiście walczą z bardzo zakaźnym wariantem Omikron, o którym sam Bill Gates mówił z dezaprobatą, że okazał się tak powszechny i lekki pod względem objawów, że stał się czymś w rodzaju naturalnej szczepionki.

 

Do Chińczyków jednak ta opinia nie dociera i robią coś dziwnego, zagładzając i niszcząc psychicznie mieszkańców wielkiego miasta o populacji porównywalnej z Rumunią! Można podejrzewać, że Covid jest tylko pretekstem do blokady Szanghaju, największego portu przeładunkowego świata. Być może celem jest aby ucierpiały łańcuchy dostaw, nadal jednak cele pozostają niejasne.

 

Lockdown w Szanghaju wygląda tak, że są trzy strefy. Pełny lockdown gdzie władze zaczęła umieszczać pieczęcie na każdym gospodarstwie domowym., drugi poziom gdzie można się poruszać w ramach osiedla oraz trzeci gdy wolno poruszać się po dzielnicy. W praktyce najczęściej w mieście przeważają dwie pierwsze strefy ze wskazaniem na lockdown.

 

W niektórych miejscach spawano drzwi jak za pierwszego lockdownu z Wuhan w 2020 roku. Skutkiem tego ludzie głodują we własnych mieszkaniach. Są to działania bezwzględne i w sowiecki sposób antyludzkie, łamiące wszystkie światowe standardy praw człowieka. Ludzie nie mają co jeść, krzyczą z okien, niektórzy w desperacji z nich skaczą, żegnając się z życiem. Władze robią z tym tyle, że rozdają niektórym torby z warzywami, żeby nieco walczyć z nieuchronnym głodem.

 

Kluczowe wydaje się zatem pytanie z czym właściwie walczą chińskie władze, bo może chodzi właśnie o walkę z mieszkańcami miasta a COVID jest tylko pretekstem? Czy to może być chiński test na idiotyzm zachodu i sprawdzenie czy znowu za 3 miesiące spróbują tego samego na europejskich czy amerykańskich miastach? A może władza pokazuje Chińczykom, gdzie może dojść terror na przykładzie najbardziej wolnego miasta?

 

A może to po prostu podstępna wojna gospodarcza Chin z USA, pretekst do wstrzymania produkcji i eksportu? Na pierwszy kowidzie Chińczycy dobrze zarobili i osłabili Zachód. Być może teraz rozkręcają wersję 2.0. Pytanie, czy Zachód będzie taki głupi, że ponownie da się w to wciągnąć?

 

Ocena: 

Średnio: 3 (10 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Polecam wszystkim przemyśleć

Polecam wszystkim przemyśleć te zdjęcia, bo zachodnim sektom loży istot ufo hybrydalnych ordo ab chao udało się zaszczepić ufonautyczne szaleństwo w chinach które są wyznawcą reptilianina smoka węża Nachasza !!!

część opętanych chiończyków tak jak na zachodzie chce zdepopulować chiny a część chce zniszczyć całe pańśtwo i oddaćje dla rządu światowego bilderberg ! tak czy inaczej dzieją się w chinach tajemnicze rzeczy nadzorowane przez isrtoty z innego wymiaru i z kosmosu, co już skutokwało produkcją hybryd i dzieci hodowanych w sztucznych workach z płynami ! Chiński rząd zainicjował kolejny projekt, który budzi mnóstwo kontrowersji natury moralnej i etycznej. Przyszli obywatele będą "hodowani" w sztucznym macicach i doglądani przez robotyczne pielęgniarki, by następnie stać się rasą panującą i zbudować pojazdy dyskoidalne i połączyć się z genetycznie modyfikowanymi istotami z kosmosu !

Okazuje się, że rząd Chin chce wprowadzić w życie tę metodę na masową skalę. Mówi się tutaj nawet o "hodowli" milionów nowych obywateli udoskonalonych. Obrońcy praw człowieka biją na alarm, że rząd chce stworzyć sobie armię nadludzi i niewolników jak roboty, dzięki którym koncerny będą mogły obniżyć koszty produkcji towarów sprzedawanych na całym świecie i tym samym uczynić je konkurencyjnymi z innymi, a ostatecznie zbudować nowego nadczłowieka ufonautę !

Antypapież Franciszek BerGOG-lio poświęcił Rosję istotom UFO płodności w ramach loży sankt gallen !!

https://www.youtube.com/watch?v=qYmYTpbXvIc

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika w polsce nie lepiej

Ustawa wprowadziła ponadto

Ustawa wprowadziła ponadto zakaz stosowania, używania lub propagowania symboli lub nazw wspierających agresję Federacji Rosyjskiej na Ukrainę, którego naruszenie podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Ustawa wchodzi w życie w dniu następnym od dnia ogłoszenia.

 

⚡️Ustawa wnosi cenzurę która nie jest precyzyjnie określona oraz nie przedstawia dokładnej interpretacji zapisów dlatego może dotyczyć szerokiego zastosowania.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika spokoluz

u nas to samo tylko z

u nas to samo tylko z przeciwnym wektorem - w mediach urkoland okrążył  władywostowk - oczywiście jest to sarkazm oparty na doświadczeniu przekazu informacji spod "świątecznego stołu". Przecież ukroland wygra , zajebiście się bronią i odbijają wiele miesc bo szambomendiatv tak przekazują. Azowstal się broni, nie Mariupol bo oni ku..wa nawet nie wiedzą gdzie jest Azowstal i  nie tłumaczyłem im bo po co . Pułk Azow to bohaterzy dla nich jak westerplatte i chyba samo się wytłumaczyło .  

Zauważyłem jedną tendencję , że Ci co są zagorzałymi fanami Koalicji Obyfatelskiej teraz są zagorzałymi  pisiorami jeśli chodzi o przekaz mendialny z wydarzeń na urkolandzie. Nawet nie zauwaqżyli , że stali się fanami pisiorów bo tefałszen nadaje tak samo jak tefałszp a tego z założenia nie oglądają. W szprycach też wierzyli w tvścierwo i są zaszprycowani. Te tvzombii są na totalnym odlocie jak żałosny z tym , że ten drugi to ma prawo mieć odlot. Na dokładkę dali pokaz wiedzy jak co się nazywa po urkolsku i ku..wa mi gacie opadły ale po zagajeniu , że nie będą sobie robić szamba z mózgu i dogadują się nimi po rusku bo musza go znać stwierdziłem , że ich pojeb..ło do końca - tu im w doopę włażą ale zarazem drażnią wyznawców "miłośników Polaków w ich historii i nauczaniu" spod znaku binderylandu onucowo orkowym sposobem porozumiewania się z urkoladowcami. No ku..wa kuriozum.

słowian dobrej woli jest więcej -słowiański wiec , słowiański zew , słowiański duch , słowiańska krew !

Strony

Skomentuj