W Davos trwa wirtualne spotkanie, na którym ustalany jest Nowy Porządek Świata

Kategorie: 

Źródło: WEF

W Szwajcarskim Davos rozpoczęło się Światowe Forum Ekonomiczne (World Economic Forum). Biznesowe i polityczne elity spotykają się wirtualnie i nawołują do Wielkiego Resetu, który ma zostać przeprowadzony za pomocą koronawirusa.

Spotkanie potrwa do 29 stycznia, prawdopodobnie ustalone zostaną nowe plany i cele ze względu na epidemię. Sugestywne jest to, że spotkanie rozpoczął chiński komunista, prezydenta ChRL Xi Jinping. Biorąc pod uwagę co elity zamierzają osiągnąć dzięki pandemii jest to bardzo symboliczne.

 

Mozolne tworzenie światowego rządu i wykuwanie NWO trwa w najlepsze. Właśnie rozpoczęło się wirtualne Forum Ekonomiczne w Davos. Otworzyło je wystąpienie prezydenta ChRL Xi Jinping, mówiącego, dokładnie jak założyciel WEF, Klaus Schawb, że nie będzie już powrotu do świata sprzed koronawirusa, a nowy ład wymaga współdziałania globalnego.

„Powinniśmy pozostać zaangażowani w nadążanie za duchem czasu, zamiast odrzucać zmiany. Teraz jest czas na poważny rozwój i poważną transformację ”. - Prezydent Chin Xi Jinping

Chiński przywódca przestrzegł też przed nową "zimną wojną" tylko nie wiadomo jak miałoby do niej dojść skoro władzę w USA przejęli jego amerykańscy towarzysze komuniści.

 

Wirtualne Forum Davos 2021, które potrwa do 29 stycznia bieżącego roku, odbywa się pod hasłem "Kluczowy rok odbudowy zaufania". Jako główne tematy wyszczególniono szczepienia przeciwko COVID-19, a także tworzenie miejsc pracy i przeciwdziałanie tak zwanym "zmianom klimatu". Klaus Schwab - inicjator Forum - oświadczył, że potrzeba nam ożywienia gospodarczego, które będzie "odporniejsze, bardziej sprzyjające włączeniu (społecznemu) i bardziej zrównoważone".

 

Wśród licznych mówców była też niemiecka Szefowa Komisji Europejskiej - Ursula von der Leyen  domagała się na szczycie w Davos honorowania przez firmy farmaceutyczne swoich zobowiązań względem dostaw szczepionek. W tym panelu dyskusyjnym prezydent RPA, Cyril Ramaphosa, skrytykował też bogate kraje zamawiające nadliczbowe ilości szczepionki przeciw COVID-19 i zaapelował, by udostępnić je uboższym państwom.

 

Przewodnicząca Komisji Europejskiej zasygnalizowała również, że nadchodzi czas kooperacji rządowo-korporacyjnej, nazywając to "podejściem publiczno-prywatnym". Padły również gładkie słowa o cenzurze w Internecie, które można skwitować tak, że Ursula von der Leyen zachęca kartele internetowe dysponujące portalami społecznościowymi, aby "rozważnie" cenzurowały publikowane treści. Kilka komunałów wypowiedziała też maskotka globalistów - Greta Thunberg - ale jak zwykle nic sensownego nie powiedziała.

 

Wszystkie teorie uważane za spiskowe, ekspresowo się odspiskowują. Rzeczy, które jeszcze rok temu były niewyobrażalne, stają się faktem. Wiatr zmian przyspiesza i jeśli ktoś myśli, że nie może być już gorzej, można tylko powiedzieć, że niestety może i będzie.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika baca

dziś byłem w szwajcari, bo do

dziś byłem w szwajcari, bo do dwóch metrów śniegu w nocy pół metra dopadało i sie zblokowało na granicy ale nie zauważyłem donalda trampa i jego patriotów...
pewnie zaatakują jutro... chyba o świcie - poczekają taktycznie aż ludzie wstaną i włącza telewizory i wtedy donald tramp im wszystko opowie...
no chyba że go we wszystkich stacjach znowu zabanują...
najważniejsze że ma PLAN, więc na wszelki wypadek włącze także radio czekając na opowiadanie donalda trampa... który wszystko nam opowie...

 

Portret użytkownika Pejzel

Wszystkie teorie uważane za

Wszystkie teorie uważane za spiskowe, ekspresowo się odspiskowują. Rzeczy, które jeszcze rok temu były niewyobrażalne, stają się faktem. Wiatr zmian przyspiesza i jeśli ktoś myśli, że nie może być już gorzej, można tylko powiedzieć, że niestety może i będzie.
To wszystko jest warte tyle ile reklamy pod artykułem. Wy tak naprawdę???!!!

Portret użytkownika Mojeimię44

Gdyby nazwali się rząd

Gdyby nazwali się rząd światowy to by wszyscy wiedzieli, że taki jest i by nie była to tylko teoria. Nie każdy człowiek wie, że słowo agenda może oznaczać rząd, porządek więc jest to rząd światowy i sama nazwa o tym mówi. Kolejna sprawa to słowo agenda ma ukryte w sobie dwa słowa age end- koniec wieku/epoki. Age end a great reset. Wszystko to pod symbolem 666 i Szatana. 

Portret użytkownika mordo schab ciało

Na pewnym portalu przypadkiem

Na pewnym portalu przypadkiem wpisałem NWO. z marszu zaliczyli mnie, że jestem z jakiegoś Qanon. To chyba coś związane z Trupem z Ameryki. Te zjeby lubią żyć w nieświadomości nawet gdy rzeczywistość przechodzi obok nich i łapie za ramię, po czym daje z liścia w twarz na pobudkę. I nawet wtedy będą spać. Martwy jest świat. Ludzie się dali wytresować na robotników i tylko tyle potrafią.

Skrypt Java (TamperMonkey) dla ZnZ przeciw niechcianym komentarzom: greasyfork.org/en/scripts/452807-zmiany-na-ziemi-bablock-plus.

Strony

Skomentuj