Francuscy policjanci ciężko pobici przez bandę imigrantów. Tak wygląda ubogacanie kulturowe

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube

Francja wciąż ma poważne problemy z nieintegrującymi się nachodźcami. Ich ubogacanie kulturowe sprowadza się do tego, że Francja zostanie w przyszłości uznana za kraj trzeciego świata. Niepokojące sytuacje mają miejsce w samym Paryżu oraz wokół stolicy.

 

W sylwestrową noc setki imigrantów zlinczowało dwóch policjantów. Funkcjonariusze przyjechali do islamskiego getta w podparyskiej miejscowości Champigny-sur-Marne, gdy otrzymali zgłoszenie o zamieszkach. Banda agresywnych ludzi próbowała wejść na prywatną imprezę.

 

Gdy dwuosobowy patrol zjawił się na miejscu, chuligani zjednoczyli się i rzucili na policjantów. Niektórzy z nich nagrali całe zajście i zamieścili film w sieci, aby pochwalić się jak ubogacają Francję. Widać na nim "uchodźców wojennych", którzy brutalnie biją policjantkę. Drugi funkcjonariusz również został ciężko pobity. Następnie imigranccy bandyci zniszczyli radiowóz wywracając go do góry nogami i uciekli. Skatowani policjanci zostali później odnalezieni przez ich kolegów i zabrani do szpitala.

Powyższa sytuacja dobitnie pokazuje, że agresywni imigranci pozostają bezkarni. Sprawcy nie zostali aresztowani i raczej nigdy do tego nie dojdzie, ponieważ tożsamość chuliganów nie jest znana. Prezydent Emmanuel Macron mydli Francuzom oczy twierdząc, że napastnicy zostaną zatrzymani, a jeszcze niedawno publicznie ogłosił, iż Francja będzie nadal przyjmować imigrantów z Afryki.

 

Fatalna polityka zagraniczna i bezmyślne sprowadzanie jak największych ilości obcych kulturowo ludzi nie pozostaje bez konsekwencji. Ulice Paryża i wielu innych miast stały się niebezpieczne, powstają tzw. strefy no-go, rośnie przestępczość, kwitnie handel narkotykami, bronią i islamski terroryzm. Tymczasem rząd działa wyraźnie na szkodę państwa i widocznie ma zamiar przekształcić je w jedno wielkie getto.

 

Ocena: 

Średnio: 3.7 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

„Uruchomienie procedury wobec

„Uruchomienie procedury wobec Polski przez Komisję Europejską jest bezprawne”, mówił we wtorek na antenie Polskiego Radia Jarosław Sellin, wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego.Polityk Prawa i Sprawiedliwości przypomniał, że w związku z uruchomieniem przez Komisję Europejską artykułu 7. Traktatu UE przeciwko Polsce rząd przygotował „ofensywę dyplomatyczną”, która rozpocznie się 9 stycznia. Wtedy bowiem Mateusz Morawiecki ma spotkać się m.in. z przewodniczącym KE Jeanem-Claudem Junckerem w sprawie rzekomego złamania przez Rzeczpospolitą zasad praworządności.W ocenie Jarosława Sellina brukselska instytucja kierowana przez byłego premiera Luksemburgu „wychodzi poza swoje uprawnienia i szkodzi Unii Europejskiej”. - Polska jest za tym, aby ten projekt (Unia Europejska – red.) się udawał, a nie destruował – podkreślił wiceminister.- Decyzje, które podejmują tacy politycy, jak Juncker, Timmermans, Verhofstadt czy Tusk, niszczą Unię Europejską – zaznaczył Sellin. Dodał, że „elity lewicowo-liberalne” chcą likwidacji obecnego systemu politycznego i „zmierzają do stworzenia superpaństwa” stanowiącego zaprzeczenie UE.http://www.pch24.pl/wiceminister-w-rzadzie-pis--eurokraci-chca-zniszczyc-ue-i-stworzyc-superpanstwo,57241,i.html#ixzz530ySCE9F

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika euklides

" Decyzje, które podejmują

" Decyzje, które podejmują tacy politycy, jak Juncker, Timmermans, Verhofstadt czy Tusk, niszczą Unię Europejską "

No to trzeba popierać Junckera, Timmermansa, Verhofstadta i Tuska, a nie idiotów z PiSu, którzy chcą żeby udał się projekt, który nas zniszczy.

Portret użytkownika BigStan

Ubogaciłbym to ścierwo

Ubogaciłbym to ścierwo ołowiem a truchło zakopał w dole ze świńskimi odpadami i całość takiego przedstawienia puściłbym w głównym krajowym wydaniu wiadomości aby dać jasny przekaz.

Na przykładzie takich i innych zachowań widać że miejsce brudasów jest tam skąd przyszli, jeżeli sami Francuzi się nie przebudzą i nie zrobią porządku w swoim kraju ( nie patrząc na sprzedajne decyzje polityków ) to doczekają się jeszcze większych burd i ataków kończącym się rzezią rdzennych Europejczyków .

Portret użytkownika sceptyyk

 

 

 Stan, wyluzuj się  :)  Żabojady zbierają karmę jaką zasiali... Przez setki lat dokonywali eksterminacji ludów maghrebu, w ich ojczystej Afryce, a teraz się odwróciło...   

 Uciekając przed represjami, niewielkie berberyjskie plemię schroniło się w kompleksie jaskiń Dahra. Tropiący ich pułkownik Jean Jacques Pélissier nie chciał tracić czasu; zamiast pościgu, nakazał swoim żołnierzom wrzucić do groty stosy płonących gałęzi. Dym zadusił około 600 osób,w tym kobiety, dzieci i starców. Masakra oburzyła opinię publiczną w Europie, ale Francuzi w Algierii nie przywiązali do niej większej wagi. Zamiast potępienia, Pélissier otrzymał awans na generała. 15 lat później został gubernatorem kolonii.

 Wystarczy wpisać do guglarki - francja kolonializm zbrodnie iiiii..... Włosy stają na głowie....     Pozdrówka  Smile

Portret użytkownika EkrudyDref

Francuzi są zachwyceni

Francuzi są zachwyceni działaniami swoich rządów i wybierają takich polityków, którzy zapewniają im dalsze ubogacenie kulturowe. Ich prawo. Nie mam nic przeciwko dopóki nie żądają byśmy i my się kulturowo ubogacali, a niestety takie żądania przedstawiają. Nie na darmo Anglicy nadali im nazwę France.

--------
Howgh!

Strony

Skomentuj