Islamista zabił dwie kobiety na przedmieściach Paryża. Policja twierdzi, że to był "spór rodzinny"

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Maarten Van Damme/CC BY 2.0

Dziś po godzinie 10:00, we francuskiej miejscowości Trappes na przedmieściach Paryża doszło do ataku nożownika. Napastnik zdążył zabić dwie kobiety i poważnie zranił trzecią, zanim został zastrzelony przez policję.

 

36-letni mężczyzna, którego nazwiska nie podano, rzucił się z nożem na swoją siostrę i matkę, zabijając obie kobiety. Trzecią ofiarą jest przypadkowa kobieta, która znalazła się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie. Policja twierdzi, że nożownik był bardzo agresywny, krzyczał: „Allahu Akbar” i groził im śmiercią. Służby zastrzeliły go na miejscu.

 

Okazało się, że morderca był dobrze znany francuskim służbom. W ostatnich latach publicznie popierał islamskie zamachy terrorystyczne. Jednak Minister Spraw Wewnętrznych Gerard Collomb stwierdził, że nożownik był chory psychicznie. Co więcej, służby nie traktują tego zdarzenia jako islamskiego ataku terrorystycznego i mówią o „sporze rodzinnym”. Trudno nazwać to konfliktem rodzinnym, gdy dorosły mężczyzna rzuca się z nożem na przechodniów i chce zabijać z Bogiem na ustach.

Władze Francji oraz tamtejsza policja często usprawiedliwiają morderców, którzy mają związek z islamem. Za wszelką cenę próbuje się ukrywać związki między masową imigracją do Europy a zamachami terrorystycznymi. Najczęściej mówi się, że zamachowcy są niezrównoważeni, a ataki nie mają nic wspólnego z wojną cywilizacyjną. Kierując się tą logiką trzeba byłoby uznać, że wyznawcy islamu są chorzy psychicznie.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Weź puknij się w czoło i

Weź puknij się w czoło i zatańcz z żydami w koło. Na wsi roboty jest od 5 rano do 20 wieczorem. Grupka nierobów żyjących z brania dotacji na plantacje orzechów to nie są rolnicy tylko tacy sami lichwiarze jak ci z kantorów lichwiarskich zwanych obecnie ''banki'' A tu masz przykład jak sam p. patryjot Maciorewicz zrobił wała z Polaków:

https://www.youtube.com/watch?v=A3iPeykluDs

Portret użytkownika Max 1983

Johm "szanuję"twoją walkę o

Johm "szanuję"twoją walkę o to by udowodnić że każdy muzułmanin i czarny to potencjalny morderca, ale jednak pare rzeczy mi nie pasuję.Po pierwsze ich jest już w europie zapewne kilkanaście milionów ,zdajesz sobie sprawe że przy takiej ilości nawet gdybyś codziennie opisał jeden przypadek gdy "obcy"kogoś zabije to i tak by było bardzo mało??Może więc powinieneś zrobić specjalną rubrykę kryminalną i tam wpisywać każdy taki przypadek ,zapewne jak się tylko na nich skupisz to będzie ich więcej .

Tylko pamiętaj że jeśli chcesz być obiektywny to obok powinna być taka sama rubryka z mordami dokonywanymi przez białych w tym Polaków.Myślisz że zabraknie ci przypadków wariatów biegajacych z nożami ,zabijających swoich bliskich ??Zapewniam że nie.Codziennie przeglądam interet i jest tego pełno.Różnica jest taka że nie robą tego w imię Boga(no chyba że ktoś słyszy głos Boga który mu coś kazał itp ,ale to nie czeste)tak więc rozumiem że masz na celu pokazanie fanatyzmu tych ludzi??

Ok tylko czy powody zabijania są ważne?U nas może to być alkohol(którego oni nie piją ,przynajmniej oficjalnie bo księża też celibat mają i tak dalej)czy np dopalacze...czy wtedy będzie to mniej straszne?

Nie neguje tego że masz prawo pisać o mordach ,tylko się zastanawiam czy to wtedy są zmiany na ziemi, czy po prostu kronika kryminalna.Co innego gdy jest to zorganizowana akcja zamach ,ale świr(bo każdy kto robi coś takiego jest też świrem)biegający z nożem po ulicy i mordujący wlasnych bliskich to jednak bliżej pojęciu zbrodni ,albo dewiacji niż zamachu.

Ostatnia rzecz ,mi się tez niepodoba że pod przykrywką ratowania ludzi przed wojną(co też było prawdą, bo wielu uciekało przed wojnami zwykle wywołanymi przez nasz zachodni świat)robi się z europy afrykę i tez uważam że proces ten zaczyna się zamieniać z humanitarnego w kolonizacyjny ,ale czy drogą która przyjmujesz by to negować, czyli wyciąganie pojedynczych zbrodni w celu pokazania że ci ludzie to genetyczni dewiancji(a wielu twoich czytelników mysli dośc prosto ,własnie przez taką narracje ,czyli każdy czarny a zwłaszcza muzułmanin to terrorysta)jest słuszna?

Zastanawiam się też czy warto przekonywać już przekonananych?W Polsce rządzi partia która jak wiesz buduje swoją władze na dwóch filarach 500+ i właśnie niechęci do "czarnych"Póki co nie widac na horyzoncie realnego zagrożenia zalania nas islamską falą....ale są inne zagrożenia.Ludzie szczęśliwi że Pis ich chroni przez muzułmanami nie widzi tego co się robi choćby w kwestii sprowadzania tu Ukrainców!!!Nie które źródła mówią już o 3 milionach!!!Sądze że warto otwierać ludzom oczy ,bo jeśli wybiora ponownie Pis zadowoleni że ci nie wpuszczą jednej zarazy tzn że nic się nie stanie jak tamci wpuszczą drugą??

Zresztą dużo groźniejszą bo muzułmanie u nas choćby z powodu róznic kulturowych, a nawet czysto wizualnych są mniejszym zagrożeniem, nie wtopią się w tłum jak we Francji....Ukraincy już tak.Nie nawołuje do ataków czy nienawiści względem Ukrainców, bo jak wiesz daleki jestem od wrzucania wszystkich do jednego worka ,ale zwracam uwage że skoro piszesz tyle o w sumie odległym dla nas zagrożeniu to może warto spojrzeć na własne podwórko ,zwłaszcza że powoli liczbą przestępstw z udziałem Ukraincow rośnie.Choćby dzis czytam o  21 letnim Ukraincu który w Tarnowskich Górach zdemolował sklep z porcelaną.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika Banji

W sumie słusznie prawisz, w

W sumie słusznie prawisz, w każdej grupie społecznej, religijnej, czy rasowej są ludzie dobrzy i debile, ale...

1. Zalewanie Europy muzułmanami jest robione specjalnie i metodycznie, w celu zmiany tego kontynentu, a więc to będzie zmiana na Ziemi. Mieszkam na stałę w Szwecji i to nie jest ten sam kraj, co jeszcze 10-15 lat temu.

2. O Ukraińcach zalewających Polskę i niebezpieczeństwie z tym związanym też jest tu dużo artykulów. Poszukaj.

3. Rodowici mieszkańcy Europy, biali jak wolisz, nie wybuchają wśród ludzi dla jakiejś książki, zabójstw jest wiele, to prawda, ale głównie w afekcie i osób powiązanych z zabójcą, a nie jak w przypadku tej dziczy, osób przypadkowych. Statystyki są ukrywane, ale da się do części dotrzeć i wynika z nich, że ok. 80% przestępstw popełniają nowo przybyli. Czyli 8 na 10 zabitych, rannych, czy zgwałconych osób, nie byłoby poszkodowanych, gdyby unijne urzędasy nie sprowadziły tych zwierząt na siłę z Afryki. Na siłę, bo absolutna większość z nich przed niczym nie ucieka, przybywają tu na socjal.

Portret użytkownika John Moll

Wg. mnie, powinniśmy

Wg. mnie, powinniśmy oddzielać przestępstwa popełniane między Polakami, Niemcami, Brytyjczykami czy białymi, a tymi, które popełniają czarni i muzułmanie wobec białych i Europejczyków. Oni tu przyjechali i są u nas gośćmi, a zachowują się roszczeniowo i zabijają gospodarzy. Dlatego nie traktuję tych ataków jak zwykłych morderstw - oni dosłownie wybijają białych, co przy niskiej dzietności zakończy się katastrofą w ciągu kilku dekad. We Francji masowo powstawają meczety. Oni próbują przekształcić Europę w Afrykę i Bliski Wschód jednocześnie.

Na tej samej zasadzie, osobno traktuję liczne napaści Ukraińców na Polaków. Oni są tutaj gośćmi, ale nasz kochany rząd sprawił, że to my w naszym własnym kraju mamy czuć się jak goście....

Co do PiSu - to są zwyczajni oszuści. Miało nie być imigrantów. A mamy miliony Ukraińców i coraz więcej czarnych i muzułmanów. Ostatnio widziałem na chodniku muzułmankę w hidżabie. W ten sam dzień, widziałem dwóch młodych "ciapatych". Innym razem, w tym samym miejscu, widziałem trzy Ukrainki.

Rasistą nie jestem, ale niepokoi mnie ta wielokulturowość, której miało nie być. PiS naobiecywał, a Polacy dali się nabrać. Jak zawsze.

Portret użytkownika Max 1983

Wzasadzie moge się zgodzić z

Wzasadzie moge się zgodzić z wieloma rzeczami ,choć nadal uważam że bardziej powinieneś się skupiać na kwestiach kulturowych, takich jak liczba budowanych meczetów itp, niż na pojedynczych wariatach.W tym przypadku on zabił swoją matkę i siostrę, więc jak można to uznać za zamach terrorystyczny, jeszcze wobec białych??Po prostu wariat i już.Ale ok to co napisales trzyma sie kupy i możesz mieć taki pogląd .Jest tylko jedno ale ,bo zakończyłeś słowami że Polacy dali się nabrać....nie John, nie dali tylko dalej dają,Dlatego tak ważne jest pokazywanie ,nie tylko tego co zrobił z europą zachód ,ale tez tego co robi z Polską Pis ,bo mam wrażenie że z każdym artykułem o wojujących muzułmanach rośnie im poparcie, no bo oni nas bronią przed tym.....i tu jest rola piszacych artykuły ,ludzi takich jak ty .Trzeba to kłamstwo odkrecać, bo sondaże pokazują że znów będa mieć samodzielną władze .W tym kraju nie ma dobrych rozwiązań ,każda partia ma coś za uszami ,ale już lepiej ich zmusić do dogadywania się(koalicji)niż oddawac kraj w ręce jednej opcji.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika John Moll

Kwestie kulturowe też

Kwestie kulturowe też poruszałem. Pisałem np. o islamizacji świąt chrześcijańskich, upadających kościołach i nowych meczetach we Francji oraz o Szwecji, która jako pierwsza w Europie może stać się typowym państem imigranckim.

Oczywiście masz rację. Bez żadnego "ale" Smile

Strony

Skomentuj