Kolejna strzelanina w Paryżu, kobieta wysadziła się w powietrze podczas szturmu policji

Kategorie: 

Źródło: twitter

Jak podaje francuskie Radio 1, bilans nocnej akcji policji w dzielnicy Saint-Denis w Paryżu to 3 osoby aresztowane i 2 osoby zabite. Jeden z podejrzanych został zastrzelony, a kobieta w kamizelce z ładunkiem wybuchowym, podczas szturmu policji popełniła samobójstwo detonując go.

 

Cały czas trwa akcja w północnej dzielnicy Paryża Saint-Denis. Cała dzielnica jest odcięta od świata. W obławę na Abdelhamid Abaaouda zaangażowano wielką liczbę policjantów. Na Rue Republique strzały słychać było od 4:30 rano.

 

Oprócz sił policyjnych w akcji bierze udział wojsko. W operację zaangażowanych jest przynajmniej 50 żołnierzy z sił specjalnych. Według świadków nad celem cały czas latają śmigłowce. Z doniesień agencyjnych wynika, że poszukiwany nie został ani zabity ani schwytany. Wiadomo tylko, że według służb francuskich Abdelhamid Abaaouda nie uciekł do Syrii po zamachach z piątku tylko wciąż przebywa w Paryżu i stąd ta akcja.

Od czasu gdy prezydent Francois Hollande ogłosił, że Francja znalazła się w stanie wojny z Państwem Islamskim na terenie kraju w zapewnienie bezpieczeństwa zaangażowano aż 115 tysięcy policjantów i żołnierzy. Biorąc jednak pod uwagę strategię ataków samobójczych wydaje się to nie do osiągnięcia.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika syriues

Przeciez nikogo nie

Przeciez nikogo nie schwytaja.A jezeli to zrobia i ktos sie wypowie to pewnie bedzie to ktos podstawiony.
 Chcialbym jedynie rzec,ze jedyne to co mozemy my zrobic to modlic sie za ludzi niewinnie skrzywdzonych.
Jednym zdaniem:telewizja klamie

Portret użytkownika XaX

Przepowiednie nostradamusa

Przepowiednie nostradamusa jak dotąd się sprawdzają niezawodnie, wojna w Europie rozpocznie się od wojny domowej we francji z muzułmanami i rozprzestrzni się na resztę Europy, polecą również atomówki wg tego. I teraz pytanie czy Nostradamus był naprawdę takim wizjonerem czy ktoś próbuje poukładać świat zgodnie z jego przepowiedniami?

Portret użytkownika volviak19

OutsiderR said 2015-11-18

OutsiderR said

2015-11-18 (środa) @ 11:57:40
„Belgijski rząd przyznaje: Straciliśmy kontrolę (..)”
I nic nie można na tym poradzić?
Znaczy, że państwo belgijskie istnieje tylko teoretycznie;-)
Ja bym im podał rad kilka (zupełnie za darmo).
Proszę tylko w komentarzu nie wyzywać mnie od faszystów, czy innych takich. Jestem po prostu pragmatyczny…
1. Należy wyznaczyć granice. Tej strefy. To norma w stosunkach między:
a) sąsiadami (poczynając)
b) państwami (kończąc)
Następnie granice te wyraźnie oznaczyć. Np. tablicami „Granica Państwa Islam”.
Krok kolejny to uczynienie granicy nieprzekraczalnej. Jak na ten przykład między USA i Meksykiem (bierzmy przykład z demokracji światowej).
2. Teraz się zaczyna operacja. Jaka? Zwyczajna, tak jak z rakiem się robi.
Wycina się przecież…
a) odcinamy wodę, gaz, prąd
b) dostawy do sklepów
c) czekamy spokojnie na posterunkach granicznych
d) przyjmujemy „imigrantów”. Pojedynczo
e) selekcja. I do obozów filtracyjnych.
Dalej nie opisuję, lecz po miesięcznym pobycie w obozie każdy „imigrant” na widok policjanta
robiłby w gacie, a na widok białego człowieka kłaniał się w pas.
Bo, jak do tej pory to przybysze z Afryki (na zasiłkach, a jakże) bawią się bijąc po
twarzy białe kobiety.
Filmu nie wstawiam, każdy może sobie znaleźć…
https://marucha.wordpress.com/2015/11/18/belgijski-rzad-przyznaje-stracilismy-kontrole-nad-zdominowana-przez-muzulmanow-dzielnica-molenbeek-w-brukseli/
Przestrzegam wszystkich Polaków, by nie robili zakupów w galeriach handlowych 26 i 27 listopada w całej Polsce- dotyczy także dużych marketów, w tym niemieckich i francuskich-groźba zamachu

Portret użytkownika  opętana wróżka

Nie pomyślałeś o tym że w

Nie pomyślałeś o tym że w zamian za korzystnie kupioną ropę i okupwanie terenu oczekują od tych krajów miejsca do życia?
Co wy wiecie o torturach z zachodu , ja doświadczałam ich "komputerowej propagandy" i wiem że mają już zamiast mózgu  olej.  
Brytyjczycy i Francuzi mają racje że Polacy są głupi , tego nie znaleźliście jeszcze w internecie ?
https://www.youtube.com/watch?v=XVqxceHwwXI

Portret użytkownika  opętana wróżka

Niestety Polki zaczęly mieć

Niestety Polki zaczęly mieć więcej rozumu niż Polacy , co nie zanczy że Polacy podnóżki  nie mają ptencjału inteligencji. 
Ciekawe  dlaczego w najlepszych liceach w Polsce 80 procent to kobiety ?
Chodzili z HAARP (9 lat temu) po najlepszych liceach w Polsce i werbowali , zabijali, dawali programy  Ave satan. 
 

Portret użytkownika Medium

Nie warto się wybijać, dla

Nie warto się wybijać, dla własnego bezpieczeństwa. Byłam w pewnej szkole wskazana przez kogoś jako najlepsza i źle to się dla mnie skończyło.
Zrozumienie zajęło mi trochę czasu, ale ŻYJĘ i moje dzieci też.
 

Portret użytkownika inzynier magister

Trzeba wzmocnić graniczne

Trzeba wzmocnić graniczne patrole i odwolać te umowy co je zaciągnęla poprzednia masońska władza ! Te limity niemieckiej masonerii powinni sami Niemcy sobie brać i niech u nich się wysadzają w powietrze a nie u nas ! Należy powołać silne służby specjalne które będą monitorować masonerię czy przypadkiem nie chcą wywołać jakichś rozruchow lewacko pederastycznych które są nasyłane z niemiec jak ostatni przysłali bojówki pederastyczne co kopały w twarz Polaków ! Trzeba powołać specjalny nadzór nad bankami i bansterami co to wywożą z Polski ogrone ilości pieniędzy do rajów podatkowych ! Należy odzyskać pieniądze zagrabione przez supermarkiety i inne mafie jak lekowa czy paliwowa ! Musimy wzmocnić szkolnictwo aby nie propagowało zboczeń i szaleństwa genderowaego, oraz dać rolnikom wszystkie prawa by ziemia należala tylko do Polaków, potem odbudować stocznie i poprawić infrastrukturę poniszczonych kopalni !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika N1KT

to wszystko prawda co piszesz

to wszystko prawda co piszesz ale ja bym dodał że trzeba zrobić taki szeroki pas przynajmniej stu metrowy z minami na granicy Polsko Niemieckiej i ogrodzić to dwoma płotami żeby zwierzęta nie ginęły bezsensu bo mają więcej rozumu niż ci co umią tylko gęgać allahu do piachu. Z litości dodał bym tabliczki uwaga gęste pole minowe z atomatycznymi laserami odcinającymi głowę. ACHTUNG MINEN
hahaha
 

Portret użytkownika Patriota

@abc ludzie zaczną 

@abc
ludzie zaczną  samodzielnie myśleć właśnie wtedy, gdy będzie już za późno. Dlaczego.? Bo większość z nich zasuwa codzień do pracy aby utrzymać rodzine, nie mają czasu interesować się głupia polityką tego świata . Wolą się podporządkować temu co jest im narzucane, nawet o tym nie wiedząc.

No music, no life.

Portret użytkownika abc

Wiem wiem, tak tylko

Wiem wiem, tak tylko symbolicznie zapytałem w chwilowej desperacji. Bo ogólnie zgadzam się z Medium i to nie tylko odnośnie Polski ale zaryzykuję, że dotyczy to czałej ludzkości.
A tzw demokracja dająca jakieś szanse na zmiany właśnie się kończy z wprowadzeniem we Francji stanu wyjątkowego wraz z automatycznym zlikwidowaniem podstawowych praw obywatelskich.

Strony

Skomentuj