Bruksela w panice, wojsko weszło do miasta, a metro zostało zamknięte z powodu groźby ataku bronią chemiczną

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Bruksela boleśnie odczuwa teraz konsekwencje dekad samobójczej polityki multikulti. Po zamachach w Paryżu okazało się, że matecznikiem terrorystów jest szczególnie dzielnica Molenbeek w Brukseli, skąd pochodzili niektórzy terroryści. Kolejne akcje policji i wojska prowadzone po szokującym ataku we Francji doprowadziły do znalezienia broni maszynowej, materiałów wybuchowych i broni chemicznej.

 

Prawdopodobnie zamknięcie metra ma związek właśnie z tym, że potwierdzono, iż arabscy terroryści z belgijskimi paszportami mogą spowodować masakrę ludności cywilnej na niespotykaną skalę. Aby jakoś przeciwdziałać temu zagrożeniu podjęto szereg bezprecedensowych decyzji z wprowadzeniem wojska na ulice włącznie.

 

Już w sobotę rano w Brukseli ogłoszono najwyższy poziom zagrożenia terrorystycznego. Ze względu na prewencyjne zamknięcie metra, mieszkańcy miasta zostali zmuszeni do korzystania z transportu naziemnego. Dokładne powody radykalnej decyzji władz miasta nie zostały podane. Jednak tajemnicą poliszynela pozostaje fakt, że otrzymano wiele ostrzeżeń przed groźbą ataków ze strony bojowników organizacji terrorystycznych powiązanych z barbarzyńcami z tak zwanego Państwa Islamskiego. Według władz, zagrożenie zamachem jest "bardzo prawdopodobne, jeśli nie nieuniknione."

 

Założenia są takie, że terroryści zorganizują ataki tej samej skali co w Paryżu. Oznacza to, że można się spodziewać symultanicznych zamachów w wielu miejscach jednocześnie. Na celowniku mogą być centra handlowe, teatry, muzea albo kluby nocne. Z tego powodu ruch w centrum miasta został wyłączony, a wszystkie imprezy rozrywkowe odwołane.

Oprócz odwołania imprez, obywatele Belgii są proszeni o powstrzymywanie się od wizyt w miejscach zatłoczonych. Według belgijskich władz istnieją "dość wiarygodne informacje" na temat zbliżających się ataków terrorystycznych w Brukseli. Nowe zagrożenie to wspomniany atak biologiczny lub chemiczny, do którego może wkrótce dojść w Paryżu, albo w Brukseli. Istnieją też poważne podejrzenia, że terroryści mogą próbować zatruć wodę pitną. Wszystko to rysuje nam dramatyczny obraz nowej europejskiej rzeczywistości.

 

Wiele krajów, w tym na przykład USA, nałożyły ograniczenia w podróżowaniu do Belgii. Turystów ostrzega się o zagrożeniu atakami terrorystycznymi. Europejskie dowództwo US Army wprowadziło 72-godzinny limit na wyjazdy do Brukseli dla wszystkich amerykańskich wojskowych i cywilnych pracowników Pentagonu.

 

Ci, którzy muszą być obecnie w Brukseli zostali poproszeni o pozostanie w miejscach zamieszkania. Jak wiadomo, Bruksela jest siedzibą NATO, więc nie jest to taka sobie niedogodność, tylko poważny problem. Wszystko wskazuje na to, że czwarty, najwyższy poziom zagrożenia terrorystycznego w Brukseli pozostanie również w następnych dniach.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika FOL

Cała tzw "Zachodnia Europa"

Cała tzw "Zachodnia Europa" do konca 2016 roku bedzie w takim stanie jak obecnie Ukraina. Polska narazie jest chroniona przez USA i nie bedzie tu żadnej wojny. W Rumuni może wkrótce być "odpalony majdan" przez Ruskich.

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Zenek :)

"Zaginięcia" albo ZEJŚCIA

"Zaginięcia" albo

ZEJŚCIA DO PODZIEMIA by budować nazistowską, zydowską partyzantkę....

Przecież z OFICJALNYCH UCHODŹCÓW nie będzie ona budowana..... a być musi bo ktoś w imieniu zatroskanych zbyt białą i etnicznie spójną Europą bomby pod kościoły podkładać musi..... A oni są do tego IDEALNĄ WYMÓWKĄ......

Portret użytkownika inzynier magister

Na początku XIX w. została

Na początku XIX w. została wymyślona idea hybrydy. Idea wyglądająca jak wspólnota, ale mająca na celu zabór. Idea opierająca się na hasłach Rewolucji Francuskiej - równości i braterstwa, mająca jednak zlikwidować suwerenność, tradycje i tożsamości narodowe, włącznie i przede wszystkim z ideą chrześcijaństwa.
Uniesieni orgią antykatolicką, masoni kierujący, czyli oświeceni mówią o Bogu-rozumie, Bogu-narodzie, Bogu-człowieku lub wprost o człowieku itd. Wszystko staje się u nich Bogiem, za wyjątkiem prawdziwego Boga.

Ci, którzy dotychczas nie odstąpili Wielkiego Architekta Wszechświata, jak Anglicy i liczni Amerykanie, otwierają swoje sesje jego imieniem i przysięgają na jego imię itd., oddając mu cześć.

Kult Lucyfera nie jest tak tajemny, żeby nie doszedł do uszu tych, którzy zajmowali się masonerią. W czasie inicjacji w stopniu Kawalera Brązowego Węża adoruje się piekielnego węża, wroga Boga, przyjaciela ludzi, który gdy zwycięży zaprowadzi ludzi z powrotem do Edenu. W 20. stopniu przewodniczący mówi do inicjowanego: "Na święte imię Lucyfera odrzuć obskurantyzm". Już wiemy co oznacza to słowo w języku masońskim. Według pewnego pisma masońskiego Jan Żiżka był tym, który [...] stworzył podstawy dla masonerii w Czechach. Przedstawiał on Szatana jako niewinną ofiarę despotyzmu, zrobił z niego towarzysza niedoli wszystkich uciśnionych. Poszedł nawet dalej: postawił szatana ponad Bogiem z Biblii. Stare powiedzenie "Bóg z tobą" zamienił na "Niech Cię ma w swej opiece ten, któremu czyni się niesprawiedliwość". Dlatego wzywa go Proudhon mówiąc: "Przyjdź Szatanie, wygnańcu księży, błogosławiony w moim sercu" (Benoit F. M., I, 460-462).

Unia Europejska zamierza zorganizować specjalny szczyt z udziałem ateistów i masonów, na wzór spotkań z religijnymi przywódcami! - poinformowała "Rzeczpospolita"

W ostatni poniedziałek przywódcy UE na czele z prezydentem Hermanem Van Rompuyem i przewodniczącym europarlamentu Jerzym Buzkiem spotkali się z religijnymi przywódcami. Rozmawiali o ubóstwie na świecie. Co ciekawe jednak - na jesieni podobne spotkania mają odbyć się z przedstawicielami... ateistów i masonów! Na zaproszenie tych drugich do rozmów naciskała Belgia.
Nadprzyrodzona Polska vs elity NWO - szansa na wolność
https://www.youtube.com/watch?v=Vy0GRoOmMDw

Z takiej decyzji jest z kolei zadowolony sekretarz Polskiego Stowarzyszenia Wolnomyślicieli Krzysztof Mróź - Regularne spotkania spowodują, że ruchy wolnomyślicielskie będą miały szerokie pole do działania, choć nie takie jak Kościół. Będzie im łatwo lobbować we własnej sprawie - przekonuje.
Polska kolejny raz najechana ? 
https://www.youtube.com/watch?v=qlh4pFbvg1s
Adriano Lemmi, szef najwyższy masonerii włoskiej nie kryl swojego kultu dla szatana. "We Włoszech, mówi Margiotta, wszyscy wiedzą, że Adriano Lemmi jest satanistą".

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Zenek :)

Ktoś tu gdzieś wkleił linka

Ktoś tu gdzieś wkleił linka do inicjatywy Łukaszenki odnośnie ZJEDNOCZENIA SŁOWIAŃSKICH PAŃSTW. Inicjatywa jak widziałem spotkała się z odzewem, nawet ze stołków dzieleniem, a ale nie ZAPOMNIJCIE ZABRAĆ na spotkanie Syna Człowieczego. Bez niego ono wam na nic. ;p

A i radził bym się z nią pospieszyć bo jak Gwiazdki zaczną swój taniec to już nic nie powstrzyma zniszczenia.... A zaczną na pewno gdyż albowiem był taki "mały druczek" w jednej z Apokaliptycznych zapowiedzi..... zdaje się tendencyjnie ignorowany przez wszystkich. Smile

I jeśli liczycie z czymś na dudę to z niego podobny pożytek/
AKTOR jak a murzynka bambo co w białym wychodku mieszka..... To figurant Kaina co spławił Abla na smoleńskiej brzozie....

Portret użytkownika Mojeimię44

niestety nie znajdziesz

niestety nie znajdziesz bowiem masz wyraźnie napisane w ewangeli św. Jana że w tych dniach pełno będzie fałszywych proroków z których każdy będzie świadczył nieprawdę. Będą mówili Jezus jest tu Jezus jest tam. Jednak nie szukajcie go do puty na ziemie nie zejdzie antychryst i nie spełni się cała apokalipsa. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Strony

Skomentuj