NASA śledzi Nibiru?

Kategorie: 

Wydaje się czymś niemożliwym aby przy nowożytnej technice mogło się udawać ukrycie czegoś takiego jak zbliżający się duży obiekt niebieski. Istnieje wiele osób przekonanych, że tak własnie jest i prawda o planecie X jest ukrywana przez rząd amerykański i inne rządy na świecie. Powyższe wideo przedstawia receptę jak można przekonac się samemu czy coś faktycznei zmierza w naszą stronę i czy faktycznie zmierza od strony tarczy słonecznej co czyni obserwację bardzo utrudnioną.

Ocena należy do każdego z nas.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Magdalena Struska

cyt.'Powyższewideo przedstawi

cyt.'Powyższewideo przedstawia receptę jak można przekonac się samemu czy coś faktycznei zmierza w naszą stronę i czy faktycznie zmierza od strony tarczysłonecznej co czyni obserwację bardzo utrudnioną.'Zmierzać w kierunku Ziemi od strony tarczy słonecznej może tylko obiekt, który znajduje się przed tarczą słoneczną. Takiego stwierdzenia  nie można przypisać w stosunku do hipotetycznej planety Nibiru. Gdyż, dla przykładu jeżeli w grudniu będzie zmierzała z przestrzeni w okolicy tarczy słonecznej to w kwietniu już pod dużym odchyleniem od tej tarczy, natomiast w czerwcu będzie zmierzała z przeciwnej strony niż tarcza słoneczna. Tłumaczenie że jest ona niewidoczna, bo zmierza od strony tarczy słonecnej jest absurdalne i prawdopodobnie  sprawa, należy do grona mistyfikacji.(www.andrzejstruski.com)

Portret użytkownika ILLUMIGEN

Drugi film jest zaprzeczeniem

Drugi film jest zaprzeczeniem trzeciego i odwrotnie- który jest mistyfikacją?. Jeśli na trzecim filmie Nibiru jest widoczne jako mały obiekt podobny do Saturna, a obok Wenus, to nie ma mozliwości zabaczenia Nibiru gołym okiem od tarczy słońca w takich rozmiarach jak przedstawia film drugi, co wydaje się być refleksem, gdyż Wenus byłaby widoczna gołym okiem jak 1/3 słońca w odniesieniu do Nibiru

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem