Symulacja przejścia blisko Ziemi znacznego obiektu rzekomo pochodząca z NASA

Kategorie: 

W sieci pojawił się nowy film pokazujący symulację hipotetycznego przejścia mitycznej planety X. Symulacja pochodzi podobno z NASA, ale nie ma możliwości potwierdzenia tej informacji.

 

Według opisu w 1985 roku satelita IRAS (Infrared Astronomical Satellite) wypatrzył brązowego karła nazwanego potem M6V 11825 (Minoris). Krótko po odkryciu zorientowano się, że zmierza w naszą stronę, ale obawiając się wybuchu paniki wycofano z publikacji oficjalne oświadczenie NASA.

 

Po pół roku odkryto kolejnego brązowego karła. Nazwano go M6V 11826 (Majoris). Oba obiekty podejrzewano o opuszczenie układu słonecznego Gliese 881.

 

Podczas gdy 11826 sukcesywnie oddala się dzięki grawitacji Słońca., 11825 wydaje się został na orbicie wokół Słońca kończąc ją, co około 300 milionów lat. Było to często spekulowane wśród ludzi, którzy mieli dostęp do danych, czy nie jest było to przyczyną wymazania z powierzchni Ziemi dinozaurów podczas bliskiego przejścia.

 

Autor filmu dodaje potem:

 

„Obecnie wiadomo, że dokładnie to samo wydarzy się w 2012 roku, jak pokazano w symulacji. Nie mam żadnych dalszych informacji. Było tylko 6 innych, którzy mieli dostęp do tych danych w ostatnim czasie. Być może ktoś coś jeszcze przedstawi.”

 

Jak jest naprawdę? Trudno stwierdzić, ale film dodajemy, jako ciekawostkę.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Xarod

No i mamy 23.10.2012 r. i

No i mamy 23.10.2012 r. i dotychczas nic specjalnego nie wydarzyło się a wg. przedstawionej symulacji już dawno powinno. Ba, dolecieliśmy nawet do Marsa, bezzałogowo ale jednak. Ta symulacja to ściema.

Portret użytkownika Bubson

nic nie moglem odczytac z tej

nic nie moglem odczytac z tej symulacji a odnosnie nibiru to może byc kolejny pretekst do tego abysmy mieli się czego bac w 2012 roku. Osobiście nie wierze w to że owa "planeta" przeleci dośc blisko nas aby zmienić klimat na ziemi. Po drugie ziemia nie ma 3600 lat a z tego co wyczytałem owa planeta mija ziemie we właśnie takim okresie czasu więc policzcie sobie ile "końców" świata powinno być

Portret użytkownika edgar

Powiedzcie dlaczego tak

Powiedzcie dlaczego tak sciemnacie ludzi ? czy nie wiecie tego tempaki ze gdy bedzie blisko juz tej daty ludzie mogą popełniac samobójstwa z obawa ze to koniec cywilizacji i istnienia. Juz nawet teraz ludzie odbieraja sobie zycie bo wieza w takie głupoty. Kto ? pytam kto z NASA wypuscił by w sieć filmik przedstawiajacy nibiru ktora przelatuje przez nasz układ słoneczny zmieniajac orbity planet.. siejac przy tym panike i histerie na cały swiat.zastanówcie sie sie troche bo media zyja takimi sprawami a my w nie wierzymy. i zgadzam sie co do słowa z powyzej nampisanym kometarzem.Nikt nie zna daty ani godziny !  pszepraszam za błedy pozdrawiam.

Portret użytkownika suzej wen

Niestety to

Niestety to prawda...
analizując symulację sprawy będą się miały nastęująco. Orbity wszystkich planet w tym układzie ulegną zmianie. Masa nibiru sprawi iż wody wszystkich oceanów i mórz zachowają się w sposób podobny do przypływów tych związanych z księżycem jednakże proporcjonalnie większych w stosunku do masy nibiru. Następnie ziemia początkowo zbliży się do centrum układu czyli słońca co sprawi wysoki wzrost temperatur i stopienie się mas lodowcowych. następnie siły oddziaływań wypchną naszą planete której orbita będzie znacząco większa niż obecna orbita wokół słońca. to sprawi iż temperatury spadną do ekstremalnie niskich wartości. Wydaje mi się również, że kalendarzowy rok w związku z wydłużeniem orbity również już nie będzie wynocił tyle dni co teraz. To będzie początek kolejnej epoki lodowcowej... początek nowej cywilizacji
PS. głowy największych panstw wiedzą co nas czeka... niestety nic nie możemy zrobić.. jedynie możemy się na to przygotować/zabezpieczyć

co ma być to będzie

Portret użytkownika Obrońca Ziemi

Wszystkie filmy które

Wszystkie filmy które wypuszcza NASA są przez nią autoryzowane i posiadają odpowiednią "pieczętkę" na obrazie. Ten film to fake, na 10000000 %.Osobiście skłaniam się do stwierdzenia, że ktoś specjalnie wypuszcza takie bzdury by się z efektów swojej "pracy" ze śmiechu kłaść po ziemi. W nasze Niebo skierowane są miliony oczów i przyrządów, z tych większość prywatnych - wrzask byłby już dawno wielki i olbrzymi, gdyby jakiś większy obiekt od Kamyczka zbliżał się do Układu Słonecznego. Mnie ciekawi, o czym będziemy pisać w roku 2012, jeżeli Nibiru nie przyleci. Czy przyznamy się do swojej naiwności, lub będziemy twierdzić że Nibiru w ostatniej chwili skręciło w lewo, bo nasz czas jeszcze nie nadszedł? Jaką będziemy mieli wymówkę?Jaką będzieli mieli wymówkę, gdy przeleci Kamyczek Elenin i nic się nie stanie?Oczywiście zmiany na Ziemi mają miejsce, ale "zagrożenie" nie jest żadnym zagrożeniem, tylko normalnym etapem zmian. Zmiany będą raczej wywołane fotonami, słońcem i zwiększeniem świadomości.--- Mogę sobie wyobrazić, że poprzez zwiększenie świadomości niektórzy zobaczą inne światy obok nas. Te światy, które nie muszą do nas przylecieć, ale zawsze tu są, tylko myśmy ich nie widzieli. Istoty typu Orbs, Planety innych wymiarów które tu są i zawsze były. Inne Ziemskie Cywilizacje, które wycofały się z naszej materii robiąc nam  miejsce na rozwój. Kiedy ci z czwartej przechodzą do piątej, robi się miejsce dla nas. Osiągnięcie wyższej świadomości ma swoje fundamenty na większej Akceptacji. Kto chce wyższą świadomość osiągnąć, ten MUSI zdobyć najwyższy stopień Akceptacji, jaki tylko możliwy, aby zobaczyć to, co ludzie z betonu i ze stali nigdy nie zobaczą. Drzwi do wyższej świadomości są malucienkie, znajdują się w naszych mózgach, i kto ich nie znajdzie, nie  będzie miał możliwości przejść. Te drzwi nie przyjdą do nas, one są - a my musimy je otworzyć. Inne światy są obok, na wyciągnięcie ręki, ale tą rękę trzeba włażnie wyciągnąć.Absolutna Akceptacja i Absolutne Otwarcie na rzeczy Niemożliwe są fundamentem na którym stoją drzwi do przejścia. Jak wielbłąd przez ucho igielne. To dobre porównanie. Ten facet był mądry, bo wychował się u Egipskich Kapłanów, którzy posiadali Tajną Wiedzę.Otwarcie Oczów prowadzi więc do odnalezienia przejścia. Przejście nie nastąpi poprzez przelot kamyczka, ani poprzez przylot Nibiru; przejście nastąpi (może nastąpić) w naszych mózgach niezależnie od sytuacji zewnętrznej jaka zapanuje. Niektórym nie pomoże ani kamyczek, ani Nibiru. Akceptacja - Zrozumienie - Niezależne Myślenie (czyli likwidacja programowania na 3 wibrację) = odnalezienie przejścia, które mieszka w każdym z naszych mózgów. Tu następuje przejście. ___ Roni potrzebuję twego maila by przesłać Tobie E-Booka z moimi wierszami. Są jeszcze chętni?___Pozdrawiam. 

---
Miłego pobytu na Planecie Ziemi
 

Portret użytkownika devoratus

"Hmmm - obejrzłem i jak z

"Hmmm - obejrzłem i jak z datowania wynika orbity planet np. Marsa JUŻ od 2010 roku powinny zacząć się rozjeżdżać - a żaden astronom amator nie podniósł wrzasku, że Mars jest w innym miejscu.
A jeśli to jest prawdą - to nie koniec cywilizacji, a całego życia na Ziemi...
Do zoabczenia w Sylwestra 2012 ;)"
 
No właśnie od końca 2010 roku - orbity zaczęły się lekko rozjeżdżać - poczytaj choćby o księżycu...

Portret użytkownika ZIWK

Hmmm - obejrzłem i jak z

Hmmm - obejrzłem i jak z datowania wynika orbity planet np. Marsa JUŻ od 2010 roku powinny zacząć się rozjeżdżać - a żaden astronom amator nie podniósł wrzasku, że Mars jest w innym miejscu.
A jeśli to jest prawdą - to nie koniec cywilizacji, a całego życia na Ziemi...
Do zoabczenia w Sylwestra 2012 Wink

Portret użytkownika MacGyver

Animacja została wygenerowana

Animacja została wygenerowana programem Universe Sandbox. Każdy może wygenerować podobną symulację. Można zmieniać masy, orbity, dodawać nowe obiekty by ostatecznie zobaczyć jak to wszystko wpłynie grawitacyjnie na dynamikę ciał niebieskich.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem