W pełni zaszczepiony były sekretarz stanu USA, zmarł wskutek powikłań po COVID-zie

Kategorie: 

Źródło: Wikipedia

W wieku 84 lat zmarł Colin Powell - pierwszy czarnoskóry sekretarz stanu USA oraz były przewodniczący Kolegium Połączonych Szefów Sztabów.

Rodzina Powella oświadczyła, że był w pełni zaszczepiony przeciwko COVID-19. Mimo tego faktu, jego śmierć związana jest z powikłaniami związanymi z koronawirusem.

Polityk, który w latach 90-tych XX wieku, często postrzegany był jako kandydat na prezydenta USA, z wielkimi szansami na wygranie wyborów, ostatecznie jednak nigdy nie zdecydował się na kandydowanie.

To prawda, że w wieku 84 lat nie jest się wielkim okazem zdrowia, ale w wypadku Powella, który był swego czasu najwyższym rangą wojskowym w Stanach Zjednoczonych, raczej nie można mówić o tym, że lekceważył pandemię i reżim sanitarny.

Przyjął obie dawki szczepionki, które miały skutecznie walczyć z koronawirusem, a jednak nie był w stanie uchronić się przed powikłaniami.

Jego śmierć jest zatem kolejnym przykładem na to, że "hype" wokół szczepień jest zdecydowanie przesadzony.

Nie jest to zresztą pierwszy przypadek znanej osoby, która po zaszprycowaniu umiera. Z pewnością jednak Powell jest jedną z najsłynniejszych z dotychczasowych milionów ofiar COVID-u.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Binx

Może nie wiecie : najbardziej

Może nie wiecie : najbardziej znana linia komórkowa to HEK293 pochodzi z aborcji w 1970. Liczba 293 to liczba eksperymentalnych prób które musiały być wykonane aby otrzymać funkcjonującą linię komórkową. Więc stosunek aborcji do linii komórkwej to nie jest 1 do 1 , wykonano setki aborcji w ramach badań aby uzyskać tą linię komórkową. Skrót HEK oznacza "human embryonic kidney" ludzka embrionalna nerka. Aby zebrać embrionalną nerkę do tego celu  potrzebne jest zdrowe dziecko (płód) wystarczająco rozwinięte aby jego nerka była rozwinięta a płód usunięty z łona matki żywy - zwykle cesarskim cięciem - aby można wyciąć nerki. Taki zabieg nie może być wykonany przy użyciu środków znieczulających podanych dziecku ponieważ pogarsza to jakość pobranych organów. Zamiast być trzymane, kołysane od tego momentu do momentu śmierci organy są wycinane z żywego organizmu.
Linia komórkowa HEK293 wykorzystywana jest do produkcji szczepionki mRNA firmy Pfizer.
Astra Zeneca: HEK 293 , Johnson&Johnson: PER.C6 

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

Chciał bym żeby tak było,

Chciał bym żeby tak było, wymordowali by się na wzajem i nie musieli byśmy sobie nimi rąk brudzić. Znając jednak fakt że przeciwko naszej świadomości prowadzone są działania wojenne 4 generacji, wiem że jego "śmierć" to kolejny pocisk wypuszczony w naszą stronę.

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Portret użytkownika Max 1983

A nie to że ja leniwy to masz

A nie to że ja leniwy to masz rację!!Ja jestem tak leniwy że nawet na sądzie ostatecznym nie stanę bo mi się nie będzie chciało!!Tylko że mam też inną cechę ,jestem bardzo szczery....to bardzo zła cecha tak między nami.Tak więc nie odkryłeś ameryki z ty lenistwem, bo sam się do tego nie raz przyznawałem.

 Tylko że tu mamy inny problem.Chodzi o to że teraz jest co raz więcej świrów na świecie i każdy świr ma jakąś swoją z dupy wziętą teorię na wszystko.Na temat tego jaki jest Bóg ,na temat tego kiedy będzie koniec świata ,na temat tego o co chodzi w tym bajzlu w którym żyjemy itp.Zasadniczo każdy z nas ma prawo mieć swoje przemyślenia ale problem pojawia się wtedy kiedy taka teoria nie poparta senswnymi dowodami a jedynie swoimi przypuszczeniami ,jest dla nas jedyną słuszną teorią i każdego kto się z nią nie zgadza nazywamy debilem.Więc ja zakładałem że to jakaś kolejna z dupy wzięta teoryjka, bo na oko tak brzmi.No ale skoro już się zebrało pokaźniejsze grono świrów tak że nawet w google zaistnieliście to faktycznie poczytam ,przyjrzę się....pośmieje::)

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Strony

Skomentuj