Słynny wywiad z Davidem Icke usuwany z sieci! Co takiego powiedział?

Kategorie: 

Źródło: David Icke

W mediach społecznościowych, bardzo wiele mówi się ostatnio o wywiadzie internetowym, ze słynnym teoretykiem spiskowym Davidem Icke'iem. Ludzi interesują w nim jednak nie same opinie wygłaszane przez tego brytyjskiego pisarza, ale fakt że wielkie sieci społecznościowe zdają się usilnie usuwać je ze wszystkich platform na jakich się pojawiło.

 

Takie zachowanie ze strony platformy Facebook, Youtube a nawet nieco mniej popularnego Vimeo, prowadzi do zrozumiałego wrażenia, że w nagraniu kryje się coś niezwykłego. Obecnie jest ono dostępne jedynie na niszowych portalach pokroju bitchute.com. Na obecną chwilę zainteresowało ono sobą ponad 105 tysięcy osób, a to i tak tylko w naszym kraju. Wersja anglojęzyczna zbliża się tam już do miliona odsłon. Warto chyba postawić więc pytanie, co takiego znajduje się w tym nagraniu?


Icke, rozpoczyna swój wywód od dość ambitnego twierdzenia, że koronawirus znany jako SARS COV-2 nie istnieje. Szczególnie interesujące w całej jego wypowiedzi, jest to, że swoje tezy opiera on miedzy innymi na słowach autora testu PCR wykorzystywanego do wykrywania zakażeń SARS-COV-2 (Dr. Kary'ego Mullisa) oraz kontrowersyjnych, choć wspartych naukowo badań Dr. Andrew Kaufmana.


Okazuje się, że Mullis zwracał już wcześniej uwagę społeczności naukowej na istotne problemy z wykorzystaniem jego techniki do wykrywania wirusów. Ten zmarły już noblista, twierdził że podczas gdy metoda PCR może stanowić doskonałe narzędzie badawcze, wykorzystywanie jej jako testu na obecność wirusa mija się z celem. Mężczyzna odniósł się do tego w szczegółach w wiadomości e-mail skierowanej do wdowy po bokserze Thomasie Morrisonie, którego kariera została zniszczona na skutek zdiagnozowania u niego wirusa HIV właśnie przy pomocy estu PCR. Zgodnie z jego opisem:

„PCR wykrywa bardzo mały segment kwasu nukleinowego, który jest częścią samego wirusa. Konkretny fragment jest określony przez nieco subiektywny wybór wykorzystanych starterów DNA, które stanowią końce powiększonego fragmentu"


Badacz twierdził więc, że jego "test" nie wyszukuje wirusa, a raczej fragment jego DNA. I to właśnie obecność wirusowego DNA ma stanowić dowód odnośnie zarażenia danej osoby. Uczciwość nakazuje jednak napomknąć tutaj, że Mullis był dość kontrowersyjną postacią i przez wiele lat stał w opozycji do społeczności naukowej. Kwestionował chociażby to, że wirus HIV jest odpowiedzialny za AIDS (co jego zdaniem nie zostało potwierdzone w żadnym badaniu), lub sugerował że pacjenci leczeni azydotymidyną są truci przez służbę zdrowia.


Kary Mullis
Źródło: Dona Mapston 


Dla Icke'a słowa Mullisa stanowiły jednak zaledwie wstęp do dalszej części wywodu. Opierając się na wypowiedzi Dr Andrew Kaufmana, stwierdził on bowiem, że COVID-19 nie istnieje i jest jedynie błędną interpretacją chińskich lekarzy. Kaufman sugeruje bowiem, że pochopnie uznali oni, iż choroba która uderzyła w chiński targ rybny jest spowodowana nowym wirusem. Kaufman uważa, że badanie PCR wykryło materiał genetyczny o zupełnie innej naturze.


Badacz przypisał pochodzenie tego materiału egzosomom. Są to małe pęcherzyki błonowe wydzielane przez różne typy komórek, między innymi gdy te narażone są na działanie toksyn, stresu bądź też innych czynników (w tym też pomieniowania elektromagnetycznego). PCR jest w stanie wykryć ich obecność i znajdują się one w organizmach bardzo wielu ludzi. We wczesnym etapie trwania epidemii, wszelkie zakażenia były oparte o materiał genetyczny wydobyty z kilku zakażonych ofiar. Przy nieodpowiednim podejściu do testu, materiał genetyczny w egzosomach mógł zostać omylnie zinterpretowany jako nowy wirus. Tak przynajmniej prezentuje się opinia Dr. Kaufmana.

 


Jego zdaniem tłumaczyłoby to również mocno odmienne objawy chorobowe, ponieważ egzosomy wydzielają się w organiźmie niezależnie od rodzaju choroby z jaką mierzy się nasz organizm. Innymi słowy, każdy zdiagnozowany pacjent z COVID-19 mógł być chory na dowolną inną chorobę, a obecność egzosomów błędnie zinterpretowanych jako nowy wirus skieruje lekarzy na konkluzję, iż mają doczynienia z wirusem SARS COV-2. Jest to jednak zaledwie hipoteza, którą Dr Kaufman zaprezentował na swoim kanale na Youtubie aby podjąć dyskusję z innymi badaczami.
Sęk w tym, że wspomniane powyżej badania to zaledwie kropla w morzu jeśli chodzi o całość wywiadu. Icke odnosi się w nim do wielu przedawnionych już informacji, jak choćby to, że wirus nie został jeszcze zsekwencjonowany. Wbrew słowom Icke'a doszło do tego jeszcze w marcu za sprawą zespołu z Uniwersytetu Toronto. Kluczem do ocenzurowania filmu ma być jednak sianie przez niego paniki na punkcie technologii 5G. Zdaniem platform Facebook i Google, to między innymi te doniesienia (wliczając do tego ostrzeżenia przed zawartymi w szczepionkach czipami przeznaczonymi do kontroli ludzkości), popchnęły administracje tych portali do podjęcia drastycznych kroków wraz z usunięciem filmów z sieci.

 

Taka decyzja ustanawia jednak niebezpieczny precedens, w którym każdy przekaz może zostać usunięty z internetu w imie dowolnej idei. Szczególnie istotne w kontekście słów Icke'a są tezy Kaufmana oraz Mullisa które jakby nie patrzeć, są wsparte naukowymi dowodami. Ich weryfikacja lub negacja leży już w gestii środowiska naukowego, a nie międzynarodowych korporacji. Wszystkich zainteresowanych całą tą sprawą odsyłam do zamieszczonej poniżej listy filmów.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Sytuacja jest prosta. To

Sytuacja jest prosta. To Ujawnienie, czyli słynna Apokalipsa !

Powoli, ale to baaaaardzoooooo powoli ludziom rozum wraca.

 "słynnym teoretykiem spiskowym Davidem Icke'iem."

I co? Teorie spiskowe stają się na naszych oczach faktem. Dalej wszyscy, zwłaszcza media, będą twierdzić, że to "Teorie spiskowe"? Czy może już przejdziemy do sedna, i uznamy, że to po prostu Spisek Przeciwko Ludzkości.

Jak Redaktor W-K, słusznie zauważa. Skąd tym razem W-? Nie poznamy nigdy całej prawdy, możemy jedynie nużać się w jakże pomocnych sugestiach zdrowomyślących strażników najświeższych wiadomości !! Opracowania nurtujących ciekawą publiczność medialną zagadnień oczywiście na najniższym poziomie wklejania. Sukces goni sukces. Możemy podziękować redaktorom, że z narażeniem życia wycinają w niebezpiecznych warunkach i donoszą...donoszą...ciekawe komu i na kogo, ale z trudem donoszą jednak. I potem wklejają, wklejają w znowu niebezpiecznych dla życia i zdrowia warunkach, ale jednak poświęcają się, poświęcają. Myślę, że powinni zostać uhonorowani przez samego Prezydenta!! Długopis mu nie zadrży, na pewno nie zadrży. Ale warci są tego, Ci z pierwszej linii frontu (klawiatura nie gryzie?), aby dostarczyć nam zziajani, ale szczęśliwi, jakże oni są szczęśliwi, że donieśli.. przed porannym popkornem z mlekiem.

Portret użytkownika rochel57

Ludzie, co więc robimy ? 

Ludzie, co więc robimy ? 

Wysłałem ten materiał bez słowa wstępnego, ale z tytułem wskazującym do Premiera. 

ze słowem wstępnym otrzymali 

prof. Włodzimierza Gut,

dr Jaśkowski Jerzy

dr Martyka Zbigniew 

dr Kaczorowski Andrzej

Zięba Jerzy,

Haretski Aleksandr  oraz 

red.Zagórski Janusz NTV

Także komentarze w artykułch na portalach: do Rzeczy, Niezależna.pl, wPrawo, Interia Fakty i

Najwyższy Czas - tu niestety 3x wpisywałem i 3x komentarz wykasowali. Z kim oni grają i na jakim poziomie ? 

Na obecną chwilę najgorsz są nadajniki 5G. Stoją nielegalnie w niemal 100%, co wykazał mistrz tematu Zbigniew Gelzok - zapomniałem do niego napisać, zaraz wyślę.

Portret użytkownika Mojeimię44

Wszyscy wszystko wiemy ale

Wszyscy wszystko wiemy ale odpowiedzcie sobie co z tego wynika? Nic. Ludzie na wysokich stanowiskach boją się mówić gdyż jest to im na rękę lub wiedzą że dotkną ich represje a my na dole wiemy ale każdy z nas podąża z oświeceniem w inną stronę przez co się rozpraszamy. Niestety ci co rządzą coraz bardziej się umacniają i jest antychrystów coraz więcej.

Dziś Emanuela Macrona papież Franciszek namaścił na przywódce nowego porządku świata. 

https://youtu.be/yc44x_ppAqc

Pozostali antychryści coraz częściej pokazują swoją przynależność i pokazują nam kto rządzi światem. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Alejakto

3 Maja 2020 LondonReal

3 Maja 2020 LondonReal

David Icke i Brian Rose (LondonReal host) w kolejej odslonie, tym razem na platformie LondonReal, aby obeszlo sie bez banowania filmu i stream'u.

odbedzie sie najwiekszy live stream na ponad 1mln uzytkownikow, zapraszam wszystkich zainteresowanych tematem na londonreal.tv 3 maja 2020r.

link do oryginalu video oraz zrodla o ktorym mowa w tym artykule

londonreal.tv/icke

 

 

Po kontrowersyjnym streamie ktory odbyl sie niedawno z Davidem Icke o ktorym mowa powyzej, LondonReal zdecydowalo sie zrobic kolejny, tym razem najwiekszy stream na wlasnej platformie, ponownie z udzialem Davida.

 

 

ps. Badzcie na bierzaco.

Strony

Skomentuj