Subskrybent kanałów

Starożytne hinduskie teksty mogą opisywać wojny przedstawicieli obcych cywilizacji

innemedium.pl -

Istnieje wiele pozostałości po poprzednio żyjących cywilizacjach, które łatwo jest ukrywać, jako niepasujące do oficjalnej historii. Często jednak obiekty, które pozostały po poprzedniej cywilizacji, są wprost przed naszymi oczami. Na pewno do takich miejsc należy kompleks piramid w Gizie, ale można wskazać równie oczywisty dowód istnienia w przeszłości zaawansowanej cywilizacji zdolnej do inżynierskich prac na najwyższym możliwym poziomie, nawet przewyższającym dzisiejszy. Takim przykładem jest Most Ramy między Indiami a Cejlonem.

Nad Wietnamem pojawiła się tajemnicza smuga światła

innemedium.pl -

Dziwna smuga światła, podobna do jaskrawoczerwonego meteoru, pojawiła się na niebie Quang Ngai, powodując, że wiele osób o tym rozmawiało. Nocą 1 października 2021 r. Nguyen NT (zamieszkujący w gminie Tinh Ki, miasto Quang Ngai) zamieścił na swojej tablicy na Facebooku materiał z wieloma zdjęciami dość dziwnego paska świetlnego pojawiającego się na niebie Quang Ngai po południu 29 września.

Manna z nieba, niewyjaśniona zagadka Starego Testamentu

innemedium.pl -

Słynna manna z nieba - zwana przez niektórych maną - zgodnie z Biblią została wysłana przez Boga i przekazana Izraelitom podczas ich podróży przez pustynię. Dostawy tego niesamowitego pożywienia rozpoczęły się już na samym początku ich czterdziestoletniej wędrówki, tuż po egipskim eksodusie. Jednak czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym czym tak naprawde była ta niezwykła substancja?

Październik miesiącem Maryi!

innemedium.pl -

Październik jest miesiącem Maryi! Nie da się ukryć, że postać Matki Bożej w naszym kraju ma ogromne znaczenie – to ku Jej czci kapłani odprawiają wzniosłe nabożeństwa, a wierni odmawiają cząstki Różańca oraz litanię. Kult maryjny występuje w naszej kulturze od wieków, dowód na to może stanowić chociażby najstarszy zachowany wraz z melodią polski tekst poetycki „Bogurodzica”.

Kolejne rzekome tankowanie UFO w okolicy Słońca

innemedium.pl -

Ujęcia uchwycone przez satelitę NASA SDO-AIA 171 ukazują masywny kulisty obiekt, w pobliżu Słońca. Po chwili, niezidentyfikowany obiekt wystrzeliwuje w kierunku przestrzeni kosmicznej. Tego typu zjawisko, jest przez przez niektórych nazywane "tankowaniem na Słońcu".

Albert Einstein rzekomo badał wrak UFO z Roswell

innemedium.pl -

Podczas niedawnej audycji internetowego podcastu Coast to Coast, omówiono bardzo ciekawe nagranie. Najwyraźniej, istnieją dowody na to, że Albert Einstein został poproszony o pomoc w zbadaniu wraku niezidentyfikowanego pojazdu latającego, który rozbił się w Roswell w 1947 roku.

Pas fotonów, dziwaczna teoria czy realny obszar w kosmosie?

innemedium.pl -

Wśród wielu czasami wzajemnie się wykluczających teorii na temat zmian na ziemi, jedna zasługuje na szczególną uwagę. Jest to tak zwana hipoteza pasa fotonów, do którego ma wlecieć nasz układ planetarny z Ziemią włącznie. Niektórzy właśnie w tym zjawisku upatrują początku procesu, którego ostatecznym efektem będzie reorganizacja ludzkości i przedefiniowanie jej priorytetów rozwojowych z materialnych na duchowe. To tyle, jeśli chodzi o oficjalne oczekiwania, ale co ma z tym wspólnego tajemniczy pas fotonów?

Mars mógł zostać zniszczony przez wojnę nuklearną!

innemedium.pl -

Broń jądrowa zmieniła sposób w jaki ludzkość, patrzy na świat. Po jej stworzeniu, rodzaj ludzki uzyskał realną możliwość zniszczenia całego życia na Ziemi. Od lat, dyskutowano nad tym, czy nasz gatunek, aby napewno pozyskał tą broń dopiero w XX wieku. Istnieje wiele podań i legend, które sugerowały istnienie bardzo podobnej broni przed tysiącami lat. Nieoczekiwanie, materialne dowody świadczące o jej istnieniu, odnaleziono nawet na powierzchni Marsa. Wskazują na to rzekome ślady po eksplozjach jądrowych na Czerwonej Planecie.

UFO przeleciało nad pałacem Windsorów. Niezwykła obserwacja z 1783 roku

innemedium.pl -

W 1783 roku, uczestnicy przyjęciu w zamku Windsor, byli świadkami przelotu niezidentyfikowanego obiektu latającego. UFO poruszało się z północy w kierunku centrum Londynu. Zapiski z tego incydentu, mówią o potężnym huku i wielkiej białej kuli, od której oddzielały się mniejsze obiekty. W pewnym momencie, wokół UFO, zaczęła się tworzyć kulista chmura. Po 15 minutach, obiekt zniknął z pola widzenia obserwatorów z Północnego Tarasu Zamku Windsor.

Następny nawiedzony pub w Wielkiej Brytanii

innemedium.pl -

Hayley Budd z Cardiff w Wielkiej Brytanii, była świadkiem, a nawet uwieczniła niezwykłe zjawisko paranormalne, podczas przerwy w pracy. Tajemniczy incydent miał miejsce we wrześniu 2021 roku i został uwieczniony na kamerze telewizji przemysłowej.

Strony

Subscribe to zmianynaziemi.pl subskrybent