innemedium.pl

W USA znowu znajduje się dziwnie okaleczone i pozbawione krwi bydło

Właściciele położonego we wschodniej części stanu Oregon rancza Silvies Valley twierdzą, że kila należących do nich krów i byków uległo tajemniczej śmierci. W kilku miejscach rancho znaleziono 5 martwych osobników. Wszystkie zwierzęta miały odcięte języki, genitalia a ich ciała zostały całkowicie pozbawione krwi.

Dziwne indonezyjskie laleczki Voodoo stały się magicznymi amuletami

Indonezja jest krajem bardzo zróżnicowanym pod względem kulturowym. Opowiadane są tam liczne legendy o duchach i dziwnych stworzeniach zamieszkujących tamtejsze dżungle. Jednak jedna tradycja wydaje się szczególnie dziwna. Chodzi o niesamowite kukły przypominające mumie i okraszone długimi kłami i włosami.

Coś z kosmosu spadło na Chile i wywołało liczne pożary

W ubiegłym tygodniu, 25 września, na Chile spadły jakieś niezidentyfikowane obiekty z kosmosu. Niektóre kule ogniste zdołały dotrzeć do powierzchni ziemi wywołując kilka pożarów. Tajemnicze zdarzenie badają obecnie chilijskie władze.

Nieznane zwoje z rodzinnej willi Juliusza Cezara zostaną odczytane po raz pierwszy od 2 tys. lat

Zwoje rzymskich papirusów, liczących 2 tys. lat, które zostały zwęglone podczas erupcji Wezuwiusza, w końcu odszyfrowano je przy użyciu światła jaśniejszego niż Słońce. Większość z 1800 zwojów znajduje się w Biblioteca Nazionale di Napoli, chociaż kilka zostało podarowanych dygnitarzom przez króla Neapolu i trafiło do Biblioteki Bodleian na Uniwersytecie Oksfordzkim, Biblioteki Brytyjskiej i Institut de France.

Grupa dziwnych świateł widziana w pobliżu wybrzeża USA

Oto niewyjaśniona obserwacja wykonana 18 września bieżącego roku w trakcie rejsu promem z miejscowości Ocracoke do Swan Quarters w Stanach Zjednoczonych. Autor nagrania był zszokowany tym co widzi, a wraz z nim inni uczestnicy rejsu.

Czy Greta Tunberg została przewidziana w Simpsonach?

Wielu użytkowników sieci społecznościowych jest przekonanych, że w serialu animowanym The Simpsons wielokrotnie przewidziano przyszłość. Najnowsza teoria zakłąda, że pojawienie się Grety Tunberg, aktywistki klimatycznej, zostało przepowiedziane już przed laty.

Kobieta bez twarzy miała badać ofiary porwania UFO z Pascagoula

Niewiele osób pamięta dzisiaj, że zbliżamy się do rocznicy dość ciekawego zdarzenia. Otóż 11 października 1973 roku, doszło do jednego z najciekawszych w historii bliskich spotkań 3 stopnia. Co więcej, niedawno pojawiły się zresztą nowe informacje na temat tamtych wydarzeń, które pochodzą od jednej z dwóch ofiar tego wydarzenia, a więc niejakiego Calvina Parkera.

 

Czy Greta Thunberg może być zapowiadanym antychrystem? 

Gdy czytało się kiedyś opisy na temat nadejścia antychrysta wydawało się, że jeśli do tego dojdzie to nie za naszego życia. Jednak  może się okazać że było to nieuzasadnione oczekiwania, a odwrotność Jezusa Chrystusa żyje już na Ziemi i zaczyna działać w spektakularny sposób.

Strony