Ambasador Mosbacher potwierdza, że USA naciska Polskę w sprawie "dziedziczenia rasowego" dla organizacji żydowskich

Kategorie: 

Źródło: Internet

W ostatnim wywiadzie dla Polsat News, pani ambasador Żorżeta Mosbacher potwierdziła, że rząd Stanów Zjednoczonych naciska na Polskę w sprawie plemiennych, rasowych roszczeń żydowskich względem majątku pozostawionego przez Polaków narodowości żydowskiej, którzy zginęli bezpotomnie w Holokauście. Od tego ma zależeć zgoda USA na dalszą okupację Polski.

 

Pani ambasador przyznała, że toczą się obecnie rozmowy z polskim rządem, które mają ostatecznie rozwiązać kwestię niezgodnego z prawem rzymskim dziedziczenia rasowego. Żorżeta Mosbacher zasugerowała, że od zapłaty tego może zależeć przyszła stała baza armii USA w Polsce oraz kwestia ruchu bezwizowego dla Polaków.

Amerykańska ustawa act 447, która zobowiązuje do wypłat odszkodowań dla środowisk żydowskich w ramach dziedziczenia rasowego, zobowiązuje Departament Stanu USA do pilnowania realizacji tego procesu w krajach, będących sygnatariuszami tak zwanej Deklaracji Terezińskiej z 2009 roku. Niestety wśród nich jest również Polska.

 

Ostatnie połajanki względem naszego kraju wypowiedziane przez Sekretarza Stanu USA, Mike'a Pompeo, podczas wojennej konferencji antyirańskiej, którą zorganizował sobie w Polsce, są właśnie przykładem takiego pilnowania realizacji oczekiwanej spłaty haraczu. Zresztą właśnie na mocy umowy terezińskiej Polska wypłaca obecnie ocalałym z Holokaustu specjalne emerytury, co rocznie kosztuje nas 250 mln złotych. Jednak jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia.

 

Polskie władze udają, że nie ma tematu, a wręcz torpedują wszelkie działania amerykańskiej Polonii, która rozumiejąc tragiczne konsekwencje ustawy 447 dla Polski, starała się o jej odrzucenie i nadal usiłuje coś tym zrobić. Polski rząd nie popiera działania Polaków za oceanem sugerując, że zagrożenia nie ma.

 

Można tylko przypuszczać, że oznacza to, iż podjęto jakieś tajne negocjacje w tej kwestii zgadzając się na jakieś ustępstwa. Przedstawiciele amerykańskiej Polonii przygotowali petycję do prezydenta Donalda Trumpa domagając się odstąpienia od realizacji ustawy 447. Polskie władze zamiast wesprzeć te działania, czynią kolejne zabiegi, aby zniwelować takie próby i zdusić je w zarodku.

Przedstawiciele polskiego rządu sugerują, że trwają próby wyłączenia Polski z działania ustawy 447, ale jest to bardzo mało prawdopodobne. Zwróćmy uwagę, że "przedsiębiorstwu holokaust" poszło bardzo łatwo z windykacją Szwajcarii czy koncernu Bayer. Zastosowano ten sam schemat działania jak ten z Polską, czyli akcja dyfamacyjna w mediach, działania Kongresu USA i naciski na władzę wykonawczą.

 

Zdumiewa też to, że żądania odszkodowań plemiennych nie są formułowane względem innych krajów, na przykład względem Ukrainy, a przecież na dawnych polskich kresach, w każdym nawet najmniejszym miasteczku, była diaspora żydowska.

 

Co się więc takiego się wydarzyło, że żandarm USA zajmuje się tylko uzyskaniem haraczu od Polski? Prawdopodobnie dzieje się tak dlatego, że w porównaniu do tych biednych społeczeństw my mamy jakieś pieniądze, które można nam zabrać.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Wmordepchaj Dollar

Powstała poważna kwestia: czy

Powstała poważna kwestia: czy Chyży Ruj i jego pożal się JHWH ambarasador - "panna Piggy" nie są w stanie zrozumieć że ani w Polsce ani w cywilizowanym świecie  nie istnieje takie coś, co oni powołali do życia w swojej chorej SrulsraHell'sko-USraHell'skiej wyobraźni: dziedziczność plemienna!? Dziedziczność plemienna - żeby było jeszcze kuriozalniej! - postawiona przed dziedzicznością państwową przysługującą każdemu cywilizowanemu państwu po jego bezspadkowych obywatelach, jakiej by oni nie byli narodowości, z tą najlepszą na świecie całem - narodowością żydowską?! A może nie daj im boże oni uważają już Polskę za Polin, czyli - tak jak w/w SrulsraHell - in nomine za państwo "naturae" niecywilizowane?!

"Pokaż jak sikasz, a powiem ci gdzie jest twoja synagoga".

Portret użytkownika Milosnik Putina

Ponizej zestawienie dat

Ponizej zestawienie dat wypedzania Zydow z Europy. W niektorych krajach rzadzacy musieli to robic wielokrotnie bo nacja handlowa potrafila sie zawsze "wykupic" od dekretow ich dotyczacych. Ale w koncu koncow wypedzono wszystkich ich na hиj z calej owczesnej Europy.

Anglia - 1290 rok
Francja - 1282, 1306, 1321, 1394 
Wegry - 1349, 1390
Slask - 1159, 1494 
Litwa -1445, 1495
Hiszpania - 1492
Portugalia - 1497
Tunezja - 1535
Wlochy - 1569 , 1593

Nawet nie wiedzialem. ze ci Polacy pomiedzy tak XIII a XVI wiekiem opanowali praktycznie cala Europe.
Albowiem ci polscy zwierzecy antysemici "wyholocaustowali" kuzynow Pana Jezusa z calej owczesnej Unii Europejskiej tak skutecznie, ze poczawszy od XVII wieku byly tylko dwa miejsca w Europie gdzie owczesne "gersdorfy" i "wildsteiny" schronic sie mogly :
Holandia i Polska. Dla stracencow owczesnych czyli takich "niesiolowskich" czy "balcerowiczow" pozostawalo tylko Imperium Osmanskie i Afryka bezkresna. No wiec nic dziwnego, ze garneli ci Starsi Bracia w wierze (SBww) masowo tak od konca XVI w. do tych Glupokatoli nadwislanskich gdzie ich wkrotce 3/4 calej owczesnej swiatowej populacji zydowskiej na nasze dzisiejsze nieszczescie zamieszkalo. Jak tak po 200 latach tego "zamieszkiwania" wspolnego nastapil niekoniecznie niezwiazany z tymi Nowymi Polakami II rozbior Polski to jak pisze Solzenicyn w swoim 1000 - stronicowym dziele "200 lat razem" - Zydzi pojawili sie wtedy po raz pierwszy w Rosji niejako jako wiano od Polakow. A po nastepnych 120 latach rozpierдolili cale Imperium Rosyjskie mordujac w ciagu tylko 35 lat dobre kilkadziesiat milionow slowianskich prawoslawnych "suwerenow". A teraz przyszla kolej na bezrozumnych slowianskich katolickich "suwerenow" i "europejczykow" . 
Panta rei.

P.S.

A zna moze ktos definicje Antysemityzmu ? Istnieje w ogole taka definicja ? Moze istnieje jakis test na ta chorobe straszliwa i przewlekla na ktora jak widac powyzej ja sam cierpie? Jakis papierek lakmusowy ? Czy tylko dr. Szechter Aaron stawia kazdemu tubylcowi diagnoze na lamach swojego biuletynu medycznego pod nazwa "Gazeta Wyborcza " ?

Portret użytkownika hyh

Prawdziwy plan zydow polega

Prawdziwy plan zydow polega na tym , ze ich nie interesuja pieniadze ani odszkodowania to jest ukrywanie prawdziwego celu dlaczego chca Polske.

Zeby to zrozumiec trzeba byc raczej wierzacym. Ale czasem i ateisci w cos wierza wiec przekaz jest i dla nich.

Iluminaci to wyznawcy kultu szatana i nie nawidza ateistow , ktorzy sa niereformowalni i do odstrzalu.

Od poczatku swiata Bog i szatan sa uzaleznieni od siebie ..Bog jest dobrem , szatan zlem. Bog nie moze byc zly bez szatana a szatan bez Boga.  Poniewaz szatan bedzie i jest oskarzycielem , chce postawic Bogu warunek , ktory juz sie spelnia.

Bog dal szatanowi na 1000 lat panowanie nad Ziemia ( stad teraz jest plaska dla innowiercow:))

Przez te 1000 lat szatan zrobi swoja reforme i swoj swiat ( skutki widac, wojny na terenie Polski , kult Maryji , postpeujacy LGBT sodoma i gomora i ateizm.) 

Szatan jako oskarzyciel moze zaproponowac Bogu tylko dusze ... Dusze te to zydzi ortodoksyjni czyli wierzacy w IZRAEL stary poswiecony Bogu ( TORA) nie mylic z nowym Izraelem obecnym (TALMUD)

Nie wiem dlaczego ale tych dusz ma byc 6 mln stad tak Talmudysci zadaja dla szatana i mowia o tych magicznych 6 mln.

By dostac te dusze trzeba czlowieka zabic. Zabito zydow podczas wojny 5 mln - a wiec brakuje 1 mln dusz.

A wiec warunek sie nie spelnil szatan przegrywa... dlatego w planach Pikea sa wymienione rozgrywki 3 wojen.

Ale to nie jest tak by zginelo 5 mln i w 1 mln jest tylko potrzebny. Tutaj klania sie mistyka walki szatana z Bogiem od zera.

a wiec walke o 6 mln dusz zydow wyznajacych TORe... Dlaczego zatem zydzi chca Polin ?

Otoz Polin jest kraina dla nich wybrana i tutaj musi sie to wszystko wypelnic. Zginelo w Polsce 5 mln zydow ortodoksow.

Jak wiemy musi ich zginac 6 mln i wiecej tu i tylko tu na ziemiach polskich.

Polin zamieszkali zydzi po to by sie tu osiedlic i tu spoczac - to drugi stary Izrael po potopie. To tutaj od Syberii przybylo plemie Jafeta 12 plemie zaginione Izraela. Wspomina o tym nawet jakas tam Zofia Przepiorka.. o piramidzie w Gdyni.

Jafet byl bogobojny a wiec Polacy sa od tego plemienia. Cham jako syn Noego wiadomo byl nasieniem diabla stad po splodzeniu Ewy w wyniku kuszenia szatana Kaina nasienie weza dostalo sie na Arke Noego w Chamie i jego zonie dalej.

Potop nie zakonczyl zniszczenia demonow ktore laczyly sie jako hybrydy z ludzmi.  Grzech sodomy i gomory nie byl glownym celem zniszczenia Ziemi przez Boga ale wlasnie hybrydy , skutek do dzisiaj jest widoczny po nich. Chamy sa wszedzie.

Na szczescie demony zostaly zgladzone , poniewaz demon nie moze zyc dlugo bez powloki cielesnej , wychodzac z trupow ludzkich zostaly unicestwione. Czesc demonow osiedlila sie w dzisiejszych CHinach stad rasa chinska.

Demony moga byc w zwierzetach i w ludziach. Wtedy maja dusze zawladniete , i stad opetania u ludzi moga nastapic od zwierzat ktore ludzie maja w domach . Mowi sie o dziwakach samotnych ze zwierzetami.

Wracajac do Apokalipsy to miasto bedzie Babylonem na 7 wzgorzach. Otoz falszywa interpretacja jest RZYM i Bruksela.

Oczywiscie jest to falszywy prorok i nierzadnica z Apokalipsy. ale zydom talmudystom chodzi o miasto 7 wzgorz w Polsce.

Gdzie sie takie znajduja  i gdzie powinny byc ulokowane dla szatana?

Otoz blisko miejsca zamordowanych zydow Tory  Oswiecimia ... Czy sa takie miasta?

Sa dwa : Krakow , Sandomierz. Obstawiam ,ze to bedzie Sandomierz jako , ze tam bylo wielu zydow i faktycznie miasto jest na 7 wzgorzach na ktorych bedzie panowac NIERZADNICA. Krakow stolica Polski podobno jest tez na 7 wzgorzach.

Idealnie blisko do Oswiecimia. Wg przepowiedni Polska bedzie znana na calym swiecie ze swiatyni odkupienia gdzie polski rzad zastosuje jakies prawo ktore bedzie wprowadzone po raz pierwszy na swiecie  ludzie beda sie uczyc jezyka polskiego itd.

Idealnie pasuje to na swiatynie Antychrysta. Prawo ktore moze byc pierwsze na swiecie : stawiam NEKROFILIA.

To ona moze dac szanse na kolejne dusze.

Zatem wiadomo ,ze szatan jako oskarzyciel potrzebuje nie 1 mln dusz ale znowu 6 mln dusz.

Pytanie skad je ma wziasc w Polin ? Przeciez w Polsce nie ma 6 mln zydow TORY. Jest 8 mln chazarow , zydow polskich ale czesc z nich to ateisci , talmudysci no i tora. Zatem musi ich sprowadzic z ... Izraela oraz z innych czesci Europy.

Wiedzac , czego chce szatan czyli NWO. wiemy ,ze plan jest prosty , nie oparty o pieniadze , chociaz one tez sa tutaj otrzebne do realizacji tego chytrego planu. ale o dusze.

Dlaczego ci psychopaci realizuja ten plan NWO ? Dlatego ze za 6 mln dusz pochodzenia izraelskiego Tory z plemienia Jafeta i Sema dostana obiecana im niesmietelnosc.

Dlaczego zydzi sa w NWO ? Dlatego ze sa bardziej cwani , pazerni i sprytni by zyc wiecznie niz pozostali syjonisci szabes goje. Zydzi zawsze interesowali sie magia , mistycyzmem tworzyli Golema legende , dazyli do niesmiertelnosci , Zohar , Kabala. Dlatego to oni beda miec pierwsi paleczke w NWO i stad jest Soros , czy inni w tej organizacji

Iluminaci to nie sa zydzi to sa Niemcy i Anglicy. Anglia to drugi Izrael falszywy ktory zastapil europejskie miejsce Polin.

Stad brexit ma wpuscic Izrael a tym samym odciagnac po raz drugi Anglie i falszywa stolice Talmudu od panowania nad Europa. Pierwszy raz udalo sie im wpuscic Jankesow podczas 1 w.s. i przejac neokolonializm po starej Anglii.

Poniewaz Anglia to falszywy Izrael czyli talmud rowniez jezyk angielski zostal po to wymyslony by przejac wladze na swiecie.

Jest to jezyk demoniczny. Dowodem sa przeklenstwa typu f... gdzie czlowiek caly sie wkurza mowiac to slowo porownajcie sobie kur... brzmi jak odprezenie a f.. jak wk....  nie mowiac slowo God czytane od tylu... co za bluznierstwo.

Wiedzac czego chce szatan wiemy ,ze dramat ma sie rozegrac w Polsce i tutaj ma byc wymordowane 6 mln zydow wyznajacych Tore. Skoro oni maja zginac to przy okazji jak to wojna zgina tez Slawianie ktorzy sa w 50 proc z haplogrupa R1a1 ilu z nich jest od starego Izraela zaginionego plemienia Jafeta? Skoro pokolenie JAFETA przybylo od Syberii po potopie( lodowiec ustepujac odslanial tereny Polski... to Rosjanie , i ziemie ukrainskie sa rowniez wazne dla Talmudystow.

Dlaczego? Tego nie wiem. Byc moze dlatego ,ze to jest ostoja Chrystusa ? A  moze sa tam zydzi wyznajacy Tore i sie nazbiera ich z kolejny milion?

Majac plan szatana minimum 6 mln zydow starego IZRAELA za niesmiertelnosc dla Talmudystow robi sie niewesolo.

Ktoz nie chcial by niesmiertelnosci ? Stad ich plan jest skutecznie realizowany i nawet jak juz umarli wierza ,ze ich nastepcy ich zbudza i dadza szanse przez kontynuacje na zycie wieczne.

Co ciekawe jest oni wierza ze moga robic co chca , czyli miec duzo kobiet , pieniedzy i wygod i otrzymaja niesmiertelnosc.

Latwiej niz chrzescianie co zeby ja otrzymac musza wykonywac 10 przykazan , ktore jest trudne?

Dlatego Talmudysci tak wielbia szatana , ktory ma im pomoc w tym co jest takie trudne zasluzyc na zycie wieczne.

Jak to zrobia wiadomo... szatan rzuci na szale wagi 6 mln zydow z Tory i sprobuje oskarzyc Boga ,ze nic nie zrobil by ich ratowac... Ot taki szantaz na zasadzie poczucia winy i wolnej woli oraz obietnic i sadu ostatecznego.

Mowiac krotko nie latwo jest zamordowac 6 mln zydow Tory , poniewaz jak to w mistycyzmie bywa musza byc spelnione warunki. Widocznie musi to byc zrobione podstepnie , chytrze i prawidlowo wg regul Boga.

Stad nie moga ot tak sobie wjechac zrzucic bomby na Izrael , POLSKE i powiedziec wypelnilo sie.

Czytamy zatem ze bedzie jeszcze wojna , antychryst i swiatynia wybudowana w Jerozolimie. A pewnie jeszcze czeka nas wiele zanim Polin spelni warunki wymordowania i zdobycia 6 mln dusz zydow Tory.

trzeba ich tutaj sciagnac ... z Europy , Izraela... i to musza byc 100 proc zydzi Tory a nie jacys podszywani.

Ponadto , jeszcze trzeba cos zrobic z faszyzmem , islamem... Roboty jest duzo... Moze to im zajac 100 lat ale moga sie i spieszyc. Poniewaz szatan ma tylko 1000 lat. Nie wiemy ile juz panuje. Czy od 966 ? Na pewno nie. Bo to jest wiecej niz 1000 lat. Czy od obrazu Maryji czarnej madonny na Jasnej Gorze w 17 wieku ? Byc moze!!!

Dlatego to nierobienie nic przez Polakow przyspiesza tylko plany NWO i szatana ktory nie ma czasu , musi sie zmiescic w ciagu 1000 lat w 6 mln dusz zydow Tory.

a my rozumiejac ten plan mozemy go poslac do diabla Smile przedluzajac walke o niesprowadzenie zydow Tory do Polin.

Ale zeby to zrobic nalezy walczyc i wierzyc w Boza pomoc ,ze opozni te plany i sie nie wypelnia.

Pytanie co sie stanie gdy sie to wypelni 6 mln zydow Tory i dostana niesmiertelnosc pacholki szatana NWO.?

czy dalej szatan bedzie zadal nastepnych dusz? Tego nie wiemy.

Wiemy ,ze musza sie wypelnic po kolei 3 wojny swiatowe by szatan dostal 6 mln zydow Tory.

Dopuscimy do tego ? Zalezy to od nas mamy wolna wole stad nie bylo ingerencji Boga w czasie wojen na tyle jak ludzie mysleli. Sami chcieli tego... Mozna nawet wysnuc teze ,ze czesc tych ludzi to pokolenie CHAMA wiec im sie nalezalo...

ale to juz zostawmy mistykom i innym zaglebiajacym sie dlaczego zginelo tylu Polakow 12 mln ... Rosjan 20 mln  i zydow 5mln

 

 

Portret użytkownika hyh

O Bogu , ktory stworzyl nasz

O Bogu , ktory stworzyl nasz wszechswiat . a czy sa jeszcze inni Bogowie dla innych wszechswiatow tego nie wiemy.

Dodam ,ze jeszcze Klimuszko mowil o tym ,ze bedzie sie przechadzac czarna Madonna po Polsce. O zgrozo Polska swiatynia szatana... i mowil ,ze zginie tylko kilka milionow w Polsce. Juz sobie wyobrazam islamistow ktorzy sa nadzorcami Polakow w Polsce zachodniej i Rosjan ,ktorzy sa w POlsce wschodniej. a nad tym wszystkim stoja zydzi i to od nich bedzie zalezec jak dlugo ma byc taki podzial Polski.

Przyszlosc Polski jest tragedia tego narodu... Zofia Nosko mowila ze beda jak manekiny ludzi niezdolni do niczego bo nimi zawladna demony. Stad nie da sie zjednoczyc Polakow az do wojny konwencjonalno nuklearnej. Pomarancza rosnace w Polsce to przyklad ocieplenia po nuklearnej zimie.

 

Portret użytkownika Medium

Uff, przeszłam przez to bagno

Uff, przeszłam przez to bagno. I znowu żydzi podstawiają swoich wg tej opowieści.

Jak to zrobia wiadomo... szatan rzuci na szale wagi 6 mln zydow z Tory i sprobuje oskarzyc Boga ,ze nic nie zrobil by ich ratowac... Ot taki szantaz na zasadzie poczucia winy i wolnej woli oraz obietnic i sadu ostatecznego.

W tym zdaniu jakbym czytała Maxa 1983. 

Portret użytkownika hyh

Zydzi talmudyczni sa

Zydzi talmudyczni sa wyznawcami , ktorzy sie nie cofna i wiedza czego chca. Swoje plany , manifesty przekazuja zawsze odkryte , poniewaz w ten sposob szukaja nowych czlonkow do wypelnienia planu.

Przykladem dekretow byly : MEIN KAMPF , Protokoly Medrcow Syjonu  czy plan Pikea. Niewykluczone ,ze czesc przepowiedni jest rowniez dekretem tego co bedzie.

Zydzi sa sprytni i przebiegli stad chca wykorzystac innych do misji , i sami dostac sie do grona wybranych po NIESMIERTELNOSC.

I tak jak zydopadlina cytuje " kwiki nie pomoga". Jak widze Polacy nie wiedza o co chodzi i nie daja wiary ,ze zydzi chca wymordowac zydow po to by dostac NIESMIERTELNOSC. Przy dzisiejszej nauce Polacy i tak nie moga zrozumiec swiata mistyki. Wiec trudno im bedzie nastawic sie by walczyc z talmudystami. Talmudysci wierza i realizuja to od setek lat.

a Polacy niestety wychowani sa w duchu materialistycznym a duchowym to umia tylko klepac pacierz i chodzic do Kosciola.

Ale zaden z nich nie rozumie o co w tym chodzi. Ateisci podobnie zaprzeczaja wierze w niesmiertelnosc stad sa niewygodni dla NWO - o czym mowi plan Pikea.

Gdyby Polacy rozumieli misje zydow nie popelniali by bledow i ruchow ktore sa chaotyczne i zupelnie niepotrzebne bo to nic nie da. Zydzi sie nie cofna przed niczym poniewaz obietnica niesmiertelnosci od szatana jest chyba najlepszym darem nad ta cholota zwana przez nich gojami.  I nie dziwie sie im , masoneria tez ukrywa wiedze przed pospolstwem bo wiedza ,ze dac wiedze komus kto ja wykorzysta nieodpowiednio do swoich celow moze skonczyc sie tragicznie.

Teraz pytanie : czy kobiety uzyskaja niesmiertelnosc ?  Jak na razie wszystkie grube ryby to mezczyzni

Zalozyciele sekty Iluminiati , NWO itd byli i sa nadal mezczyznami.

 

Portret użytkownika Kangur.

...ryzykantka jesteś Medium,

...ryzykantka jesteś Medium, wiesz, że czytanie takich wypocin grozi nieodwracalnym uszkodzeniem mózgu?...albo porażeniem mózgowym?...ja przeczytałem tylko to, co zacytowałaś i włosy na plecach mi zesztywniały i wypadły.

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika Milosnik Putina

Rammstein. "Deutschland". Jak

Rammstein. "Deutschland". Jak 3-4 dni temu pokazali tzw."trailer" kilkudziesieciosekundowy to zaraz synowi powiedzialem ze bedzie Megaantysemicki hit i skandal. Ja wiedzialem. Po 2 dniach ukazalo sie pelne wideo. Wrzask i rajbach w RFN zrobil sie okrutny. Herr Knobloch i Herr Wolfssohn a nawet sam Min. Spr. Zagr. Izraela orgazmu dostali. Wie ktos dlaczego ? Nie ? Na pewno nikt z was nie wie bo i nawet na niemieckich forach nikt tego nie zauwazyl.

Na filmie video do utworu "Deutschland" jest scena gdzie 4 wiezniow KZ stoi pod szubienica z petlami na szyjach. Sa to 4 muzycy Rammstein. 

Jeden z nich ma oswiecimski znak pedala, jeden wieznia politycznego a dwoch pozostalych zydowski. Czyli 50/50 .

A wiec skandal. Shoah 50 % ?

Holocaust 50 % ?

Szajs wiec te Rammsteiny wielgachny narobily. Jak to Helmuthy z NRD ....

Portret użytkownika hyh

Jestescie tak glupi ze chyba

Jestescie tak glupi ze chyba przejde na strone zydow by was totalnie wykonczyli

Powod ZAPYTACIE jaki wasza biernosc , sabotaz i brak patriotyzmu oraz zaslanianie sie silniejszymi a sami gowno robicie tylko piszecie jebane komentarze.

Nawet na grzyby nie mozna z wami isc :(  a juz najwiekszy/najwieksza idiota/idiotka to ten kangur zyjacy lajkami i memami.

szmaciarz i tchorz w jednej osobie.  Jak czlowiek moze sie nazwac KANGUR  przeciez to wiadomo ze kryptochazar osmiesza stworzenie Boze. 

 

Strony

Skomentuj