Czy Polska stanie się żydowskim Disneylandem?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Filosemityzm jest obecnie oficjalną ideologią państwową. Wysmagany na arenie międzynarodowej, pod zarzutem antysemityzmu i współsprawstwa w holokauście, polski rząd, padł przed swoimi mądrzejszymi szefami z Izraela, już nie tyle na kolana, co na twarz. Teraz trwa licytowanie się polskich polityków o to kto jest bardziej prożydowski i przybiera to groteskowe formy.

 

Można już chyba ogłosić całkowitą kapitulację polskiego rządu w sporze o nowelizację ustawy o IPN. Ustawa właściwie nie działa, a polskojęzyczni politycy wdzięczą się do środowisk żydowskich zapewniając, że można pluć bezkarnie na Polaków i nikomu nic nie grozi, tak jak nic nie groziło przed jej przyjęciem. 

 

Dodatkowo puszcza się oko w stronę tych właśnie środowisk zwracając uwagę, że przepisy te wciąż są właściwie w zawieszeniu, bo przecież zostały skierowane do Trybunału Konstytucyjnego przez polskojęzycznego prezydenta Andrzeja Dudę, a taki stan może trwać odpowiednio długo. Jeśli przyjdzie rozkaz z zagranicy, przepisy ustawy o IPN zostaną zdmuchnięte w jednym momencie a wszelkie polskojęzyczne media nie spoczną zanim tego nie objaśnią tubylcom z kraju nad Wisłą.

 

Zresztą po ostatnim wezwaniu senatorów USA wystosowanym do premiera Morawieckiego, można stwierdzić, że media czeka wkrótce objaśnianie czegoś znacznie bardziej oburzającego. Trzeba będzie wytłumaczyć Polakom dlaczego organizacje żydowskie domagają się odszkodowań od Polski za skutki II wojny światowej!

Wiadomo, że coś jest na rzeczy, bo trwa zagadkowe milczenie w polskich mediach w sprawie słynnej ustawy act 447, procedowanej w Senacie USA. Ta szykowana właśnie za oceanem kontrowersyjna ustawa ma umożliwiać naciski na kraje, które sprzeciwiają się wypłata haraczu dla środowisk żydowskich. Innymi słowy Amerykanie zostaną wykorzystani jak windykatorzy.

 

Aż 59 senatorów USA ze stuosobowej izby napisało do polskiego premiera, aby zadośćuczynił żądaniom dotyczącym bezspadkowego mienia po ofiarach holokaustu. Ostatnie szacunki wskazują, że wyciągnięto ręce po mienie wartości 300 mld dolarów, a skoro ich nie mamy możemy oddać w zamian cześć Polski. 

 

Zresztą za rządów poprzedników podjęto taką próbę. Podczas nocnego głosowania próbowano sprzedać lasy państwowe w celu zyskania pieniędzy na wypłaty rekompensat dla Żydów. Działo się to wtedy gdy media rozpisywały się o tym, że jedna z posłanek jadła sałatkę na sali sejmowej. Tak właśnie odwraca się uwagę od rzeczy istotnych kierunkując ją na totalne gówna.

 

Wygląda na to, że miały być reparacje wojenne dla Polski, ale zamiast będzie bezprawna restytucja mienia dla wybrańców wskazanych z zagranicy. USA de facto domagają się od Polski "zadośćuczynienia" za II wojnę światową. Od nas, od ofiar wojny, której przecież nie wywołaliśmy, a która zrujnowała nasz kraj, a naród postawiła na krawędzi biologicznej zagłady. Trudno to nazwać inaczej jak wstyd i żenada.

 

Na dodatek rządząca polską partia PiS potwierdziła plan budowy dwóch dodatkowych muzeów żydowskich. Po sfinansowanym przez Polaków muzeum Polin, które okazuje się być teraz niemal izraelską eksterytorialną antypolską instytucją, zapowiedziano już budowę nie jednego, a dwóch kolejnych żydowskich muzeów. Chodzi o muzeum getta warszawskiego i muzeum chasydów.

 

Tak właśnie objawia się chorobliwy filosemityzm. Nie ma jeszcze ani Muzeum Kresów Wschodnich, ani Muzeum Narodów Rzeczpospolitej, a nawet Muzeum Historii Polski, ale będzie za to seria muzeów żydowskich. Zresztą i bez tego już teraz można spokojnie nazywać Polskę żydowskim "Disneylandem".

 

Izrael posiada przecież właściwie na naszym terytorium Muzeum w Auschwitz, które jest odwiedzane przez eksterytorialne wycieczki młodzieży żydowskiej, która separuje się od młodzieży polskiej i jest strzeżona przez uzbrojonych w broń automatyczną agentów Mossadu, którzy pozwalają sobie często na obezwładnianie Polaków, co miało miejsce wielokrotnie na przykład na krakowskim Kazimierzu.

 

Nie ma chyba co liczyć na to, że polskojęzyczne władze w naszym kraju zdobędą się na normalną propolską politykę. Musimy się chyba pogodzić z rolą narodu skolonizowanego, utrzymywanego w letargu dzięki propagandzie medialnej. W sposób dla większości niezauważalny Polska zmienia się w park rozrywki dla Żydów,usłany kolejnymi antypolskimi w wydźwięku muzeami.

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (9 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Mojeimię44

Wiecie o co tu jest problem?

Wiecie o co tu jest problem? O kamienice. Kamienice pokradzione w każdym większym mieście przez polskich polityków. Uwłaszczyli sobie mienie niczyje za darmo albo za przysłowiową złotówkę. Niestety kochani sprawa ta dotyczy kilkudziesięciu tysięcy kamienic w całym kraju bo nie sądzicie chyba, że ta sprawa dotyczyła tylko Warszawy? Nie sądzicie, chyba że ta sprawa dotyczyła tylko kilku kamienic pokazowych? Te komisje są zrobione tylko po to by pokazać spoleczenstwu, że jest prawnie i sprawiedliwie po PO! W sumie to i tak ten cały PO i PIS to jeden wielki popis. Natomiast co z tym wspólnego mają byli Polscy żydzi i ich wnuczkowie? Skoro polscy popisowcy mogli za darmo przejąć kamienice to i oni też za darmo chcą. To jest tak oczywiste. Skoro wszyscy mogą pić wino nierządu z [email protected]@rwą Rzeczpospolitą (rzeczą pospolitą) to i oni też nierząd chca pić. Żydzi są zawsze tam gdzie jest interes do zrobienia. 

Moje posty mają charakter karykaturalny i artystyczny. 

Portret użytkownika rechotek

Naćpałeś się? Kto nakradł

Naćpałeś się? Kto nakradł kamienic, te ruiny, które cały naród odbudował by mieć gdzie mieszkać? A może myślisz, że te kamienice to oni budowali? Oni żyli ze złodziejstwa, z oszustwa, tak zdobywali majątki i kamienice przejmowali za fikcyjne długi, za lichwę.

Niestety, sprzedajne szuje bez własnego kręgosłupa oddają Polskę przybłędom z Afryki, pozostawili tu podobnych do Słowian zdrajców, których Polacy uważają za swoich a to nikt inny tylko pełniący obowiązki Polaków żydzi, piąta kolumna niszcząca podstawy egzystencji tego kraju.

Jeśli organizacje narodowe nie zrobią porządku w tym kraju to ten kraj przepadnie, stanie się pustynią tak jak pustynią stał się ich kraj w Afryce. Rak w porę nie wycięty niszczy zdrową tkankę bo żeruje do chwili aż organizm go zwalczy lub zginie wyniszczony chorobą nowotworową.

Naród który nic dobrego swoim istnieniem nie wniósł do budowy cywilizacji, lubujący się w wojnach, przelewaniu cudzej krwi, niszczeniu lub kradzieży dorobku innych ludzi. Świat ma ogromny problem.

Portret użytkownika Medium

Mojeimię44, Ty nie myślisz

Mojeimię44, Ty nie myślisz ani po polsku, ani po jankesku, ani po rosyjsku, Ty myślisz po jewrejsku. Takie partykularne jewrejskie interesy niszczą Polskę.

I dziwię się, że otrzymałeś duże poparcie wśród czytelników za swoją wypowiedź, tę i inne też.

Widać naród po prostu nie rozróżnia.

Portret użytkownika ben

Witam Angelus i w 100%

Witam Angelus i w 100% podpisuje się  pod twym komentarzem z(2018-03-31 20:27)Dodam  marginalnie że syjonistyczne  ścierwa mordują  Palestyńczyków za aprobatą innych państw ku chwale ich szatana  bo jak już wielokrotnie pisałem z Bogiem  nie mają  nic wspólnego  są jak pasożyt który żywi się  na innych narodach. Powiem  szczerze wierzyłem jeszcze  że może ten znienawidzony Pis  coś zmieni ale dziś potwierdza się że Polska jako kraj nie istnieje  że Polska została  sprzedana już wielokrotnie że zdradzili nas sojusznicy czyt: angole psy zdradzieckie  ale największej zdrady dopuszczono się w Magdalence  daliśmy tym parchom  wotum zaufania  i co dostaliśmy  w zamian !? Zdrada  na najwyższych  szczeblach  władzy wróg jak koń trojański  niszczy nas od środka a my My musimy podnieść się z kolan powiedzieć dość  ale coś w narodzie  pękło już słowo ojczyzna  straciło sens .

Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy.
Co nam obca przemoc wzięła,
Szablą odbierzemy.

 

Portret użytkownika ben

http://www.tekstowo.pl

http://www.tekstowo.pl/piosenka,ptaku,zdrada_w_magdalence.html

Tekst piosenki:

Od kiedy pamiętam, sprawa nie jest prosta
38 milionów - to nie jedna Polska
Farsa przy "okrągłym stole" i zdrada w Magdalence
Od Kaszub do Śląska - zdrajcy są wszędzie

Mówią, że ciągle ci sami i że nic się nie zmieni
Że wojna polsko-polska, że jesteśmy podzieleni
I po części to prawda, bo to samo koryto
Przyciąga lewicę laicką, przegnitą!
Ten kraj to ofiara "okrągłego stołu"
I nie jest argumentem, że mogło być gorzej!
Bo prawda jest taka - od pierwszego do pierwszego
Większość z nas żyje na co dzień w horrorze!
Nic się zmienia, bo nikt się nie zmienił
Niesioł, Tusk, Pawlak i towarzysz Miller
Gronkiewicz, Kaczyński, Kwaśniewski, Wałęsa
Od dwudziestu trzech lat na nasz koszt żyją!
Ten kraj, biedny Naród zniszczony przez komunizm
Bez wybitych elit, gdy zdradził sojusznik
Wraz z planem Marshalla, "ojciec pokoju"
Pomocy odmówił, ze światem poróżnił!

Od kiedy pamiętam, sprawa nie jest prosta
38 milionów - to nie jedna Polska
Farsa przy "okrągłym stole" i zdrada w Magdalence
Od Kaszub do Śląska - zdrajcy są wszędzie

Pchają nas siłą, jak wtedy, w socjalizm
Kłamią, fałszują, przemilczają, chcą oszukać
Odbierają rozum, dzielą, okradają
"Bolek", "Leopold", "Wojewoda", Szczuka!
Walka z wiatrakami - mówią, pytają o pomysł
Nie wierzę Wyborczej, w żaden news TVN-u
Z "okrągłego stołu" nie ufam nikomu
Widzę problem, gdzie tamci nie widzą problemu!
Dzieleni podstępem przez lewackich aparatczyków
Tak samo, jak dzisiaj, tak w '45-tym
Zdradzeni przez Angoli, wyrżnięci przez rząd
Ścigani, mordowani przez ubeckie hordy!
Gwiazdy czerwone Gwardii Ludowej:
Od PPS-u po Ruch Palicioty!
Zamazać ich pamięć! Powiesić na drzewach!
Zarżnąć, zakopać czerwoną hołotę!

Od kiedy pamiętam, sprawa nie jest prosta
38 milionów - to nie jedna Polska
Farsa przy "okrągłym stole" i zdrada w Magdalence
Od Kaszub do Śląska - zdrajcy są wszędzie

Nie lewica, nie prawica - narodowy-radykalizm!
Frustracja lewacka liczona w adolfach!
Towarzyszu Szechter, za zdradę w Magdalence
Nie zamknie mi ust żaden lewak czy Wyborcza!

Od kiedy pamiętam, sprawa nie jest prosta
38 milionów - to nie jedna Polska
Farsa przy "okrągłym stole" i zdrada w Magdalence
Od Kaszub do Śląska - zdrajcy są wszędz

Zdrajcy zabezpieczyli się na wypadek braku prądu !

Strony

Skomentuj