W ewentualnym referendum w sprawie POLEXITu zagłosował(a)bym

Za wyjściem z UE
73% (973 głosy)
Za pozostaniem w UE
22% (293 głosy)
Nie pójdę na referendum
5% (67 głosów)
Razem głosów: 1333

Komentarze

Portret użytkownika Nicco

Bez sensu

Strona zrzesza ludzi o prawicowych poglądach (przy czym już same artykuły są postronne i naładowane emocjami), więc te ankiety są lizaniem sobie jajek. To nie jest miarodajne, więc po co to? Jakby ktoś zorganizował referendum, to Polacy zagłosowaliby za pozostaniem w UE, tak samo jak od lat głosują na PiS i PO.

,,Socjalizm każdemu równo nosa utrze. Bogatych zdusi jutro, a biednych pojutrze".

Portret użytkownika Anonim

Przyganiał kocioł garnkowi.

Przyganiał kocioł garnkowi. Twoje lewactwo-robactwo robiło ankiety w klubach gejowskich i podczas parady równości. Potem publikowali takie dane jako prace naukowe!

Jaka to jest prawicowa strona? Przecież zawsze kiedy zechcesz możesz tu wejść i komentować. Zwyczajnie rozum ci odjęło, to jest częste zjawisko u osób którym funkcje czakry podstawy ulegają zaburzeniu i kał emocjonalny przeznaczony do wydalenia zawracany jest mechanicznie do mózgu. Piszą o tym wprost w Ajurwedzie i w Chińskiej medycynie.

Portret użytkownika Nicco

Przeczytaj ile sprzeczności i zakłamania w twoim komentarzu

... naładowanym z resztą emocjami. Przejdę od razu z grubej rury, bo nie lubię być dłużny chamom i prostakom, którzy nie potrafią kulturalnie pisać i coś sobie dopowiadają w tej swojej naćpanej główce. No więc... właśnie jesteś świetnym odzwierciedleniem tej strony. Nigdzie nie napisałem, że jestem "lewakiem" (nawet nigdzie tego nie zasugerowałem, równie dobrze mógłbym podać przykład ankiety na forum rysunkowym, czy lubicie rysować, ale pewnie i tak nie załapiesz), ale już mam tę łatkę, bo wytknąłem stronniczość strony (wolnościowe media powinny być bezstronne, tutaj ataki i emocje emanują z komentarzy jak i z atykułów). Dalej jeszcze odleciałeś totalnie w jakieś ajurwedy i chińskie medycyny, że o czakrach nie wspomnę. Jak można było tak odlecieć w stosunku do komentarza odnoszącego się do jałowej ankiety, to ja pojęcia nie mam. Ale to właśnie świetnie odzwierciedla wasz (tu w szczególności twój) chory, socjopatyczny umysł. 

Założę się, że jesteś typem osoby o "otwartym umyśle", który już zna na pamięć wszystkie filmiki z żółtymi napisami, ale zobacz... jesteś kolejnym bydłem w stadzie, śpiewający jak tu wszyscy wokół, ale nawet nie postarałeś się sam do czegoś dojść... nawet pomyśleć. Bo jesteś leniwą cip***ą łapiącą co gotowe. Weryfikujesz? Znasz w ogóle takie słowo?

PS. tak, niby każdy może napisać komentarz, ale nie ważne czy ten kto go napisze, ma rację, czy nie, to zostanie zjechany jeśli nie będzie śpiewał jak wy.

PS 2. Gdyby jeszcze ktoś nie załapał (tak, wiem, że to dla was trudne). Dam inny przykład. Zróbcie ankietę z pytaniem "czy zagłosujesz na PiS/PO w następnych wyborach?". Już mogę podać wynik. Na stronie wygra NIE, ale w wyborach wygra TAK. Ciekawe dlaczego... Gdyby ktoś dalek jakimś cudem nie załapał - NIE, nie jestem za tymi partiami, wytykam jałowość tego typu ankiet.

,,Socjalizm każdemu równo nosa utrze. Bogatych zdusi jutro, a biednych pojutrze".

Portret użytkownika gucio

POLEXIT

Polska powinna trzymac sie z Europa, nie z Ameryka. Nie mieszkamy w ameryce nie mamy interesu nabijac im kieszeni.

Skomentuj

Filtered HTML

 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
 • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
 8888888888    888 Y88b  d88P      
888 888 Y88b d88P
888 888 Y88o88P
8888888 .d88888 Y888P 888 888
888 d88" 888 d888b 888 888
888 888 888 d88888b 888 888
888 Y88b 888 d88P Y88b Y88b 888
888 "Y88888 d88P Y88b "Y88888
888
Y8b d88P
"Y88P"
Przepisz kod wyrażony w postaci znaków ASCII