W ewentualnym referendum w sprawie POLEXITu zagłosował(a)bym

Komentarze

Portret użytkownika Nicco

Bez sensu

Strona zrzesza ludzi o prawicowych poglądach (przy czym już same artykuły są postronne i naładowane emocjami), więc te ankiety są lizaniem sobie jajek. To nie jest miarodajne, więc po co to? Jakby ktoś zorganizował referendum, to Polacy zagłosowaliby za pozostaniem w UE, tak samo jak od lat głosują na PiS i PO.

„Ludzie głosujący na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami, są ich wspólnikami.”

Portret użytkownika Anonim

Przyganiał kocioł garnkowi.

Przyganiał kocioł garnkowi. Twoje lewactwo-robactwo robiło ankiety w klubach gejowskich i podczas parady równości. Potem publikowali takie dane jako prace naukowe!

Jaka to jest prawicowa strona? Przecież zawsze kiedy zechcesz możesz tu wejść i komentować. Zwyczajnie rozum ci odjęło, to jest częste zjawisko u osób którym funkcje czakry podstawy ulegają zaburzeniu i kał emocjonalny przeznaczony do wydalenia zawracany jest mechanicznie do mózgu. Piszą o tym wprost w Ajurwedzie i w Chińskiej medycynie.

Portret użytkownika Nicco

Przeczytaj ile sprzeczności i zakłamania w twoim komentarzu

... naładowanym z resztą emocjami. Przejdę od razu z grubej rury, bo nie lubię być dłużny chamom i prostakom, którzy nie potrafią kulturalnie pisać i coś sobie dopowiadają w tej swojej naćpanej główce. No więc... właśnie jesteś świetnym odzwierciedleniem tej strony. Nigdzie nie napisałem, że jestem "lewakiem" (nawet nigdzie tego nie zasugerowałem, równie dobrze mógłbym podać przykład ankiety na forum rysunkowym, czy lubicie rysować, ale pewnie i tak nie załapiesz), ale już mam tę łatkę, bo wytknąłem stronniczość strony (wolnościowe media powinny być bezstronne, tutaj ataki i emocje emanują z komentarzy jak i z atykułów). Dalej jeszcze odleciałeś totalnie w jakieś ajurwedy i chińskie medycyny, że o czakrach nie wspomnę. Jak można było tak odlecieć w stosunku do komentarza odnoszącego się do jałowej ankiety, to ja pojęcia nie mam. Ale to właśnie świetnie odzwierciedla wasz (tu w szczególności twój) chory, socjopatyczny umysł. 

Założę się, że jesteś typem osoby o "otwartym umyśle", który już zna na pamięć wszystkie filmiki z żółtymi napisami, ale zobacz... jesteś kolejnym bydłem w stadzie, śpiewający jak tu wszyscy wokół, ale nawet nie postarałeś się sam do czegoś dojść... nawet pomyśleć. Bo jesteś leniwą cip***ą łapiącą co gotowe. Weryfikujesz? Znasz w ogóle takie słowo?

PS. tak, niby każdy może napisać komentarz, ale nie ważne czy ten kto go napisze, ma rację, czy nie, to zostanie zjechany jeśli nie będzie śpiewał jak wy.

PS 2. Gdyby jeszcze ktoś nie załapał (tak, wiem, że to dla was trudne). Dam inny przykład. Zróbcie ankietę z pytaniem "czy zagłosujesz na PiS/PO w następnych wyborach?". Już mogę podać wynik. Na stronie wygra NIE, ale w wyborach wygra TAK. Ciekawe dlaczego... Gdyby ktoś dalek jakimś cudem nie załapał - NIE, nie jestem za tymi partiami, wytykam jałowość tego typu ankiet.

„Ludzie głosujący na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami, są ich wspólnikami.”

Portret użytkownika gucio

POLEXIT

Polska powinna trzymac sie z Europa, nie z Ameryka. Nie mieszkamy w ameryce nie mamy interesu nabijac im kieszeni.

Portret użytkownika Anonim

Sojusz z Rosją w każdym

Sojusz z Rosją w każdym możliwym scenariuszu kończy się w taki sam sposób, zresztą w ten sam sposób kończy się sojusz z EU, Polska jest "konsumowana" i służy drugo/trzeciorzędnym celom. Rosja chyli się ku upadkowi podobnie jak USrael, nastepne pokolenia w tych krajach przymierać będą głodem natomiast Zachód uświadczy religii pokoju i na tę chwilę Polska zalicza się do grona państw, które będą okupowane przez islam bowiem dziś nawet w stolicy budowane jest getto przy ulicy Ryżowej 41 blok od A do H (te rewelacje łatwo zweryfikować zresztą nie tylko w stolicy). Choć łączą niezaprzeczalnie Nas Polaków z Rosjanami więzy krwi, bowiem haplo grupa R1a1 Y DNA jest naszym wspólnym mianownikiem to jedyne czego możemy po Ruskich się spodziewać to wyzysk i uginanie karku w każdej możliwej interakcji. Nie jest moim zamiarem śmiać się z Twoich teorii po prostu podchodzę do sprawy na chłodno bez sympatii. Z Rosji po prostu dla świata a tym bardziej dla Polski nigdy nic dobrego nie wyszło [poza kilkoma pisarzami]! Jedyne co możemy zrobić by przetrwać to cholernie zręcznie lawirować między ścierającymi się potęgami ale już dziś wiemy dzięki naszym umysłowo chorym politykom, że będzie to nierealne i w przypadku konfliktu pójdziemy na pierwszy ogień czy to ze strony UE czy USraela z którymi Polska spółkuje jak dziwka!

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem