Subskrybent kanałów

Nowy silnik jonowy agencji NASA pobił rekord wydajności

tylkonauka.pl -

Naukowcy z Uniwersytetu Michigan we współpracy z agencją NASA i Siłami Powietrznymi Stanów Zjednoczonych stworzyli nowy silnik jonowy X3, który podczas testów pobił dotychczasowe rekordy wydajności. Technologia może mieć istotne znaczenie dla przyszłych załogowych misji kosmicznych na Marsa.

W Niemczech sfotografowano błyszczący orb

innemedium.pl -

Mężczyzna wykonał niesamowitą fotografię przedstawiającą orb o błyszczącej strukturze, nad miastem Münsing w Niemczech. Zdjęcie zostało zrobione telefonem komórkowym Samsung Galaxy a5 2 października 2017 roku.

Mieszkaniec miasta wykonał kilka innych zdjęć tego obiektu, aby sprawdzić, czy nie jest to zabrudzenie na soczewce aparatu lub odbicie promieni słonecznych, lecz na wszystkich fotografiach wyraźnie widać orb o dziwnej strukturze.

Odnaleziono legendarną pieczęć króla Salomona

innemedium.pl -

Starożytny i niezwykle cenny relikt został odkryta na północy Turcji podczas obławy na przemytników. Chodzi o pieczęć z brązu, która przypuszczalnie należała do króla Salomona. Legendarny artefakt, będący własnością trzeciego władcy żydowskiego, został uznany za stracony już ponad pięciu wieków.

Kwasy tłuszczowe Omega-6 obniżają ryzyko cukrzycy typu 2 o 35%

tylkomedycyna.pl -

Nowe badania dowodzą, że dieta bogata w wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega-6 może zmniejszyć ryzyko wystąpienia cukrzycy typu 2 o ponad jedną trzecią. Przeanalizowano prawie 20 badań z udziałem 40 tysięcy dorosłych i stwierdzono, że osoby z wyższym poziomem kwasu linolowego we krwi rzadziej chorowały na cukrzycę typu 2.

Ludzie współistnieli z dinozaurami? Oto dowody!

innemedium.pl -

Powszechnie uważa się, że dinozaury występowały na Ziemi około 65 milionów lat temu. Ich egzystencja została gwałtownie ucięta, gdy w Ziemię uderzyła masywna asteroida, na jakiś czas pozbawiająca planetę życia. Okazuje się jednak, że istnieją dowody na to iż część z nich mogła przetrwać.

Zwierzęta rolne były okaleczane od dziesiątek lat. Czy ma to związek z UFO?

innemedium.pl -

Upublicznione dokumenty amerykańskiego FBI ujawniły, że tamtejsze służby wywiadowcze były mocno zainteresowane tysiącami przypadków okaleczania bydła w Stanach Zjednoczonych. Śledztwa w tej sprawie trwału od co najmniej 1970 roku. Zgodnie z dokumentacją FBI, zjawiska tego typu miały miejsce od początku lat 60 i w większości były położone w stanie Pensylwania i Kansas.

 

Dlaczego zdrowo jest pić ciepłe napoje?

tylkomedycyna.pl -

Picie właściwej ilości płynów wspiera zdrowie skóry, mięśni oraz stawów. Woda pomaga organizmowi wchłaniać składniki odżywcze oraz zwalczać infekcje. Picie każdego dnia kilku szklanek ciepłego napoju może więc przynieść wiele korzyści zdrowotnych. Choć niewiele jest naukowo potwierdzonych badań na temat zalet picia ciepłych napojów zwolennicy medycyny naturalnej twierdzą, że są one łatwym sposobem na poprawę ogólnego stanu zdrowia.

Niezwykła gwiazda Tabby, wokół której może być zbudowana przez obcych sfera Dysona, znowu zaskakuje astrofizyków

innemedium.pl -

Naukowcy bacznie przyglądają się zagadkowej gwieździe o nazwie KIC 8462852. Odległy obiekt kosmiczny zachowuje się w dość nietypowy i nieprzewidywalny sposób - chodzi o nieregularne spadki jasności, których nie potrafimy w żaden sposób wytłumaczyć. Jednak im bardziej zależy nam na zbadaniu KIC 8462852, tym więcej odkrywamy "dziwności" z nią związanych.

Unikalne na skalę Polski znalezisko odkryto na polu pod Oławą na Dolnym Śląsku.

tojuzbylo.pl -

Pozostałości monumentalnej konstrukcji sprzed 7000 lat odkryto na polu w okolicach Oławy na Dolnym Śląsku. W czasie archeologicznego rekonesansu lotniczego zauważono kręgi w zbożu.

 

Drewniano ziemną konstrukcję wznieśli ludzie nie znający jeszcze metalu używając prostych narzędzi kamiennych. Archeolodzy szacują, że budowlę wzniesiono około 4900-4600 lat p.n.e.

 

Oto przepowiednie Baby Wangi na temat przyszłości rodzaju ludzkiego

innemedium.pl -

Bułgarska jasnowidzka znana szerszym kręgom jako Baba Vanga, zmarła 21 lat temu. Na przestrzeni swojej kariery jako medium przewidziała ona między innymi wydarzenia z 9 listopada, tsunami w 2004 roku, powstanie ISIS, a nawet to, że 44 prezydent USA będzie Afroamerykaninem. Zwykle jej przepowiednie spełniały się w około 85 % i obejmowały szerokie spektrum czasowe. Trudno więc nie zadać pytania co możen nas czekać w nadchodzących latach?

Poznaj korzyści zdrowotne jakie daje koper włoski

tylkomedycyna.pl -

Koper włoski jest jedną z najbardziej rozpowszechnionych roślin leczniczych, zwalczających między innymi takie dolegliwości jak kolki i zapalenie spojówek. Napar z kopru włoskiego ma przyjemny aromat i jest stosowany od wieków w wielu kulturach.

Strony

Subscribe to zmianynaziemi.pl subskrybent