innemedium.pl

Czym jest tajemniczy obiekt uwieczniony na jednym z ostatnich zdjęć sondy Cassini?

Jeszcze niedawno, internet wrzał w związku z finałem misji kosmicznej sondy Cassini. Ziemska maszyna zdołała dostarczyć naukowcom wiele interesujących danych poprzez wejście i w konsekwencji spłonięcie w atmosferze Saturna. Jak się okazało tuż przed jej spłonięciem, sondzie udało się sfotografować "niewyjaśniony obiekt" umiejscowiony na pierścieniach Saturna.

Sensacja archeologiczna! Egipcjanie doopłynęli do Ameryki już 5 tysięcy lat temu!

W egipskich mumiach znaleziono substancje pochodne koki, tytoniu oraz marihuany  – czy jest to ostateczny dowód na przekroczenie oceanu przez Egipcjan? Może to oznaczać, że cywilizacja starożytnego Egiptu była znacznie bardziej zaawansowana niż do tej pory przypuszczano, konstruując statki umożliwiające żeglugę do innych kontynentów.

Rosjanie odnaleźli szczątki tajemniczego stworzenia

Mieszkańcy rysyjskiej miejscowości Sokół, odnaleźli pozostałości nieznanego latającego stworzenia. Ludzie są zdziwieni, ponieważ taki potwór nigdy wcześniej nie był obserwowany w okolicy. Opierając się na rozmiarach i rozpiętości jego domniemanych skrzydeł możemy założyć, że to monstrum potrafiło latać.

Ponadto, na jego długim ogonie znajdują się ostre kolce a sama istota poruszała się na kopytach.

Dziwne obiekty UFO widziane na Hawajach

Mieszkańcu Oahu, jednej z największych wysp na Hawajach, w nocy z 19 września byli świadkami pojawienia się na niebie UFO. Na niebie zaobserwowano trzy jasne obiekty, a następnie kilkadziesiąt osób zobaczyło je z rożnych części wyspy.

Obserwacje UFO oczami dzieci. Bujna wyobraźnia czy coś więcej?

Dzieci, które uważają, że widziały UFO, nie są zwykle traktowane poważnie. Dorośli biorą takie relacje za dziecięcą, bujną wyobraźnię. Jednak prawdziwe, udokumentowane przypadki kontaktu dzieci z Obcymi zmieniły opinię sceptyków w tej kwestii.

Chupakabra zaatakowała zwierzęta na farmie w Wielkiej Brytanii

Trzy z czterech jagniąt pozostało bez uszu po ataku niezidentyfikowanego stworzenia. Zwierzęta zostały pokąsane przez dzikiego psa, lisa lub jak twierdzą niektórzy chupakabrę. Zdarzenie miało miejsce w brytyjskim Scottish Borders.

 

Ten straszliwy incydent nastąpił na farmie niedaleko jeziora Acreknowe, niedaleko Hawick z czwartku na piątek (14 i 15 września br). Claire White, właścicielka zwierząt twierdzi że to pies lub sfora psów zaatakowały zwierzęta.

Tajemniczy symbol na rzeźbach z całego świata – co on oznacza?

Ludzkość jest gatunkiem z amnezją – upływ wieków pozbawił nas większości wiedzy na temat starożytnych oraz ich technologii. Dziś wiele zabytkowych rzeźb, posągów oraz dzieł sztuki jest obiektem analizy i dyskusji, gdy ludzie starają się na ich podstawie dowiedzieć czegoś o swoich przodkach.

Ślady zaawansowanej technologii z przeszłości są rozsiane po całym świecie

Najdalsza historia Indii to fascynujący temat, który sięga czasów, o których nasze podręczniki do historii praktycznie nic nie wspominają. Wiele razy powoływaliśmy się na święte hinduskie pisma pokroju wed, niemniej jednak na terenie tego kraju znajduje się wiele starożytnych świątyń które również zasługują na naszą uwagę. Zresztą nie tylko tam, ale do tego zaraz wrócimy...

W Argentynie sfotografowano obcego

Argentyńscy media donoszą o dziwnym zdarzeniu, które miało miejsce 13 września 2017 r. Zdjęcie nieznanego humanoida wykonała podobno policja z miasta portowego Corrientes sfotografowała istotę, które została szybko nazwana "obcym".

Krokodyl zaatakował szamana i wciągnął go pod wodę

W indonezyjskim okręgu Kutay-Kartanegara krokodyl zaatakował szamana i wciągnął go pod wodę, informuje Coconuts.co. Miejscowi zwrócili się do krokodyli, aby te oddały Arjunę – mieszkankę wioski, która zniknęła dzień wcześniej.

Kontrowersyjny chrześcijański badacz przepowiada "pochwycenie chrześcijan"

Nadchodząca data domniemanego Sądu Ostatecznego pobudziła chrześcijańskich teoretyków do tworzenia nowych teorii. Zgodnie z jednąz nich niebowzięcie chrześcijan ma rozpocząć się już w tę sobotę. Właśnie wtedy niektórzy chrześcijanie mają dostać się do nieba, podczas gdy Ziemia pogrąży się w chaosie, który będzie stanowił torturę dla ludzi, którzy na niej pozostali.

Tajemnice starożytnej bramy w archipelagu Tonga

Wśród polinezyjskich wysp można znaleźć wiele interesujących miejsc. Jednym z nich jest na pewno brama na wyspie Tongatapu. Według  jednych wierzeń istnieje  kilka takich dni w roku, kiedy można za jej pomocą przenieść się do wymiaru, gdzie przebywa lokalne bóstwo. Niektóre legendy podają, że w tym miejscu palono ciała zmarłych przywódców. Jeszcze inni twierdzą, że brama musi mieć związek z obcymi. Czy uda nam się kiedyś poznać jej tajemnicę?

Zmasakrowane zwłoki owiec są znajdowane na całym świecie

W czerwcu na polu w Nowej Zelandii znaleziono makabrycznie okaleczone ciała martwych owiec. Policja została wezwana na pola golfowe, gdzie funkcjonariusze zastali rozszarpane ciała owiec – każde ze zwierząt było brzemienne.

Włoski egzorcysta twierdzi że Kim Jong Un to Szatan i że nadchodzi koniec świata

Znany włoski egzorcysta Don Antonio Mattatelli ma bardzo interesującą teorię odnośnie szeregu klęsk żywiołowych w jego rodzinnym kraju i na świecie oraz rzekomo nadchodzącym końcu świata który ma mieć miejsce 23 września. Jak twierdzi, ostatnie burze, huragany i powódzie, rzeczywiście mogą być oznaką bliskości biblijnej apokalipsy. Słynny łowca demonów uważa, że głównym powodem dla takiego stanu rzeczy jest Szatan, który opętał przywódce Korei Północnej Kim Jong-Una.

Labirynty pod meksykańską piramidą zostaną ponownie zbadane

Archeolodzy zaczęli badania starożytnej świątyni Majów na cześć Kukulkana - według ich wierzeń, stworzyciela świata i krzewiciela cywilizacji. Zbadane zostaną także inne ruiny Chichen Itzá - prekolumbijskiego miasta założonego przez Majów na półwyspie Jukatan. Użyte zostaną specjalnie zmodyfikowane radary, które mają na celu wyszukanie tajemnych przejść i ukrytych komnat.

 

Tajemnicza śmierć 12 małp w Indiach. Czy ze strachu stanęły im serca?

Pracownicy ochrony przyrody znaleźli na leśnej polanie dwanaście martwych małp. Początkowo stwierdzono, że małpy zostały otrute, ponieważ leżały obok siebie w sporej grupie. Wyjaśnienie okazało się być jednak bardziej zaskakujące.

Zwłoki małp zostały zabrane do kliniki weterynaryjnej, położonej w indyjskim stanie Uttar Pradesh, znajdującym się na terenach Niziny Gangesu. Według wyników autopsji, małpy nie zostały otrute – wszystkie zmarły jednocześnie, z powodu nagłego zatrzymania krążenia.

W norweskich górach znaleziono starożytny miecz Wikingów

Podróżnicy Geir Inge Follestad i Einar Åmbakkznaleźli w skałach w południowej Norwegii miecz, który, jak zakładają naukowcy, może mieć ponad tysiąc lat. Miejsce odkrycia miecza badają archeolodzy, ale na razie nie znaleziono tam innych artefaktów.

Nadchodzi setna rocznica fatimskiego cudu Słońca

"Objawienia fatimskie" interesowały sobą osoby religijne i świeckie już od bardzo wielu lat. Jakby nie patrzeć, w tym roku świętujemy stulecie wydarzeń z portugalskiej miejscowości. Część z osób zainteresowanych tym tematem uważała, że 13 Maja czyli w rocznicę pierwszego spotkania dzieci z Fatimy z tak zwaną Matką Bożą Fatimską nadejdzie koniec świata. Nic takiego nie nastąpiło a my zbliżamy się do rocznicy ostatniej rozmowy dzieci z Matką Bożą oraz słynnego cudu Słońca.

Niewiarygodne zdjęcie pokazuje spód pojazdu UFO

Zdjęcie rzekomo przedstawiające spód latającego spodka obiegło Internet i jest obecnie uznawane za najbardziej spektakularną fotografię niezidentyfikowanego obiektu latającego, jaką kiedykolwiek wykonano. Zdjęcie zostało zrobione spontanicznie przez człowieka, nad którego głową pojawiło się UFO.

Skinwalker Ranch - miejsce gdzie spotykają się UFO, duchy i demony

Spośród wielu paranormalnych hotspotów czyli miejs które zdaniem niektórych przyciągają do siebie zjawiska paranormalne duża część pozostaje nieznana dla przeciętnego zjadacza chleba. Jakby nie patrzeć, mało kto słyszał o ranczu w amerykańskim stanie Utah, które ma przyciągać do siebie niesamowite zjawiska pokroju obiektów UFO, Yeti, Orbów czy indiańskich demonów.

Strony