innemedium.pl

Rosja chce ustalić, czy spinnery zombifikują młodzież

Fidget spinner - niewielka zabawka, która w ostatnim czasie zyskała popularność na całym świecie. Jest to z pozoru niewinny przedmiot, zapewiający rozrywkę dla młodzieży. Tymczasem w Rosji zaczęto głośno mówić o potencjalnie niebezpiecznym wpływie tego urządzenia na młodzież, która może zacząć stawać się agresywna i dokonywać aktów wandalizmu.

Świadek nagrał pościg samolotów wojskowych za NOL-em

Obserwacja niezidentyfikowanego obiektu latającego miała miejsce 21 maja 2017 roku w Joshua Tree w Kalifornii. Jedna z osób obserwujących zdarzenie zarejestrowała nagranie za pomocą noktowizora.

Świadek opisał zdarzenie dla organizacju MUFON w dość szczegółowy sposób:

Ufolog potwierdza istnienie Obcych korzystając z „dowodów naukowych”

Dziennikarz, zajmujący się zjawiskami paranormalnymi, twierdzi, że odkrył szczątki obcego niedaleko miejsca, w którym znajdują się słynne rysunki z Nazca w Peru. Jego zdaniem, gatunki pozaziemskie współistniały niegdyś z ludźmi na Ziemi.

Na konferencji prasowej w zeszłym tygodniu, meksykański dziennikarz Jaime Maussan opowiedział o odnalezieniu pięciu zmumifikowanych ciał obcych dwa miesiące temu. Ufolog przyznał, że ciała te wykazują więcej podobieństw z gadami, niż z ludźmi.

Ostatnia wypowiedź papieża: „relacje z Jezusem są niebezpieczne i szkodliwe”

Podczas jednego ze swoich kazań w Watykanie papież był zaskoczony i zszokowany własnymi słowami, które są fundamentalnie sprzeczne z tysiącletnią tradycją chrześcijańską. Głowa Kościoła ostrzega, że wierni nie powinni mieć osobistych relacji z Jezusem Chrystusem, bo jest to niebezpieczne i bardzo szkodliwe.

Odnaleziona w 1969r prehistoryczna mozaika wstrząsnęła naukowcami

Według artykułu z amerykańskiej gazety opublikowanego w 1969 roku, tajemnicza mozaika znaleziona przez pracowników budowlanych z Oklahomy miała szansę zmienić całą historię ludzkości. Znalezisko zaszokowało środowiska akademickie i sprowokowało debatę odnośnie tego czy jest ona dziełem ludzi czy natury. Całość sprawy dodatkowo pogorszył fakt, że tajemnicze znalezisko zostało oszacowane na 200 000 lat.

Pierwsze wzmianki o enigmatycznym odkryciu znajdują się w gazecie Oklahoman. Oto kilka szczególnie interesujących fragmentów ze wspomnianego artykułu.

Odkryto ślady człowieka sprzed 3 milionów lat !

Co takiego stało się z ludzkością, że nie może oficjalnie uznać, iż w przeszłości dokonała się materializacja planety Ziemia, przeprowadzona kiedyś przez niewyobrażalnie zaawansowaną Inteligencję ?! Ktoś narzucił nam "naukowo" wyglądający pogląd ewolucjonistyczny, o tym że materia jest sama z siebie zdolna do stwarzania się i przemieniania siebie w coraz to bardziej inteligentne stworzenia. Jeżeli tak to ma być odbierane, to nie jest to materia, ale jakieś inteligentne tworzywo - albo ukryta w materii inteligencja ! Coś takiego miało się dziać od miliardów lat, z bliżej nieokreślonego tworu prazupy, powolne procesy zmian zachodzących w czasie nazwano "ewolucją".

W Wielkiej Brytanii dziwne białe kule wyleciały z drzew

08 lipiec 2017 kamera drona, latającego nad parkiem Heaton w Manchesterze, zarejestrowała niesamowite zjawisko. Z drzew wyleciały dziwne białe kulki. Obiekty poruszały się z dużą prędkością wokół parku.

Most Ramy - jedna z najstarszych pozostałości dawnych dziejów

Gdy, były dyrektor Służby Geologicznej Indii uważa, że znalazł ostateczny dowód na to, że liczący 1,7 miliona lat Most Ramy zlokalizowany u wybrzeży Indii i Cejlonu wskazuje na istnienie inteligentnej cywilizacji  funkcjonującej miliony lat temu zdecydowanie warto jest się temu przyjrzeć. Oczywiście, takie twierdzenia stoją w zupełnej sprzeczności z oficjalną wersją historii, ale w dzisiejszym świecie dotyczy to chyba wszystkich przełomowych odkryć.

Olbrzymi czerep pojawił się nad Wezuwiuszem

Wulkan w pobliżu Neapolu nie wybuchł jeszcze, ale trwająca erupcja i związana z nią emisja dymu stała się katastrofą dla południa Włoch. Na stokach góry płoną lasy, a władze zarządziły ewakuację ludzi z pobliskich obszarów. Niektórzy mieszkańcy i turyści musieli ratować się ucieczką. We Włoszech dwa dni temu obudził się Wezuwiusz.

U mumii buddyjskiego mnicha zachował się zdrowy mózg

W chińskim klasztorze Ding Hui w Wu'an (prowincja Hebei) przechowywana jest w wielkim poszanowaniu mumia buddyjskiego mnicha Ci Xiang. Człowiek ten urodził się w Indiach, ale pod koniec pierwszego tysiąclecia pojawiły się w Chinach, gdzie z powodzeniem głosił i rozpowszechniał buddyzm.

Obcy obecni byli przy ukrzyżowaniu Chrystusa

Jedną z najbardziej szalonych teorii wymyślonych przez entuzjastów UFO, jest obecność kosmitów i UFO w czasach Jezusa Chrystusa. Według tej teorii, odnosząc się do starożytnych tekstów znalezionych w Egipcie, Jezus ze swoimi fenomenalnymi zdolnościami był rzeczywiście obcy.

Tajemnicze UFO z Ohio pozostaje niewyjaśnione, zdaniem organizacji MUFON

Wieczorem 10 czerwca 2017 roku, świadek z hrabstwa Mahoning w Ohio zaobserwował i sfotografował świecący obiekt na niebie. Sprawa ta otrzymała numer seryjny 84308 w bazie danych Mutual UFO Network (MUFON).

Mężczyzna zeznał:

„Wyszedłem na zewnątrz po ładowarkę, kiedy zobaczyłem ten obiekt unoszący się na niebie. Miałem tylko chwilę na to, żeby zrobić zdjęcie i nagrać film, ponieważ po chwili straciłem go z pola widzenia.”

W Syberii odnaleziono kolejny ząb zaginionych przodków ludzi

Archeolodzy prowadzący prace wykopaliskowe w syberyjskiej jaskini odnaleźli ząb należący do "młodej dziewczyny", która mieszkała w jaskini ponad 100 tysięcy lat temu. Ząb jest uznawany za jedną z najstarszych pozostałości gatunku ludzkiego odkrytych w Azji Centralnej i jest o około 50 000 do 10 000 lat starszy od pierwszego znanego przedstawiciela tej gałęzi rodzaju ludzkiego. Mowa tu o nieuchwytnych Denisowianach.

Kolonizacja Marsa będzie zarezerwowana tylko dla elit?

We wrześniu zeszłego roku, Elon Musk wypowiedział się w Guadalajarze na temat swojej wizji kolonizacji Marsa dzięki projektowi firmy SpaceX. Jego plan zakłada wysłanie milion osób na Marsa, z czego koszty na osobę będą oscylować pomiędzy 100 a 200 tys. dolarów.

Milion osób będzie wymagał ogromnej infrastruktury budowlanej. Pytanie brzmi kto zajmie się rozwijaniem tak ogromnego przedsięwzięcia? Czy inżynierowie i budowniczy będą pierwszą grupą, która znajdzie się na Marsie? Czy surowce potrzebne do budowy również będą tam wysyłane?

Strony