Żyrinowski ujawnia, że Rosja może mieć broń zdolną do tworzenia katastrof naturalnych

Kategorie: 

Wielu zwolenników alternatywnej linii wydarzeń twierdziło i nadal twierdzi, że wielkie trzęsienie ziemi w Japonii mogło zostać indukowane za pomocą jakiejś nieznanej broni tektonicznej. Teorie tego typu w oficjalnych mediach są zbywane jedynie uśmiechem. Jednak z tego, co mówi jeden z polityków rosyjskich wynika, że nie ma się za bardzo, z czego śmiać.

 

Kiedyś takim śmiechem zbywano w Polsce opowieści o Talibach lądujących na Mazurach. Jak się okazało każdy, kto dał się zwieść rozbawionym mediom był niczym innym jak zmanipulowanym ciemnym ludem, który „kupi” wszystko byle podane w odpowiedniej formie. Co ciekawe osoby wierzące we wszystko, co mówią media nawet po takim spektakularnym potwierdzeniu czegoś uważanego za mega teorie spiskową nie czują dysonansu i dają się manipulować ponownie.

 

Kto wie może już za kilka lat fakt istnienia specjalnych broni zdolnych do generowania kataklizmów nie będzie już tylko teorią spiskową. O HAARP słyszał chyba każdy, zabawy z jonosferą początkowo miały na celu ewentualne wypychanie z trajektorii rakiet balistycznych, ale jak to zwykle bywa istnieją też inne zastosowania instalacji na Alasce, o których nawet nie wiemy. Jednym z tych zastosowań może być propagacja fal niskich i wysokich częstotliwości i skupianie ich w określonym punkcie.

 

Od dawna podejrzewa się, że urządzenie tego typu znajduje się również na rosyjskim dalekim wschodzie. Powyższe wideo przedstawia wypowiedź rosyjskiego odpowiednika śp. Andrzeja Leppera, Władimira Żyrinowskiego. Ten kontrowersyjny polityk słynie z wypowiedzi o bardzo ostrym zabarwieniu. Wielu powie, że plecie on trzy po, trzy ale jak w przypadku Klewek warto się zastanowić nad tym, co mówi.

 

Żyrinowski, w filmie z maja tego roku, twierdzi, że na świecie są tylko 4 liczące się stolice: Waszyngton, Bruksela, Pekin i Moskwa. Stwierdza też, że i Waszyngton i Bruksela to stolice reprezentujące społeczeństwa w końcowej fazie upadku. Trudno się z nim tutaj nie zgodzić. Polityk bagatelizuje Chiny ustawiając w centrum Moskwę. To zdecydowana przesada, ale najciekawsze jest to, co mówi w kontekście Gruzji.

 

Wyraźnie wzburzony Żyrinowski grozi prezydentowi Gruzji bronią z pomocą, której jego kraj może nawiedzić wielka katastrofa z tsunami włącznie. Na ile jest to retoryka a na ile przysłowiowe „chlapnięcie” na wizji? Trudno powiedzieć, ale jest to wypowiedź posła do Dumy i lidera jednej z liczących się partii politycznych a to samo w sobie jest wystarczającym powodem do zacytowania go.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika na świadectwo

cytuje : " na świecie są

cytuje : " na świecie są tylko 4 liczące się stolice: Waszyngton, Bruksela, Pekin i Moskwa "   , pierwsze 3 zwierzeta-panstwa z 7 rozdziału Ksiegi Daniela czesto sa interpretowane jako : 1 - podobne dolwa z orlimi skrzydłami jako USA 2 - podobne do niedzwiedzia jako CHINY i ROSJA 3 - podobne do pantery majace 4 skrzydła jako UNIA EUROPEJSKA , opis tych panstw jest nadal przyszłoscia - najpierw wojny , rewolucje i wielki chaos wzburzaja WIELKIE MORZE czyli wg ludzkosc - na tych 3 panstwach czy zwiazkach panstw sie nie skonczy poniewaz one beda trzonem 4 zwierzecia ktore jak mówi PISMO bedzie inne niz wszystkie panstwa i pochlonie cala ziemie z tego panstwa powstanie 10 władców a po nich powstanie biblijny ANTYCHRYST ktory bedzie panowal okolo 3.5 roku w tym czasie wprowadzi m.in znamie antychrysta bez ktorego nic sie nie kupi ani nie sprzeda , w tym czasie bedzie mordowal chrzescijan  : " Czwarte zwierzę oznacza czwarte królestwo na ziemi, które jest inne niż wszystkie królestwa; ono pochłonie całą ziemię, podepcze i zmiażdży ją. (24) A dziesięć rogów znaczy, że z tego królestwa powstanie dziesięciu królów, a po nich powstanie inny; ten będzie inny niż poprzedni i obali trzech królów. (25) I będzie mówił zuchwałe słowa przeciwko Najwyższemu, będzie męczył Świętych Najwyższego, będzie zamyślał odmienić czasy i zakon; i będą wydani w jego moc aż do czasu i dwóch czasów i pół czasu (3,5 roku) " KSIĘGA DANIELA 8:23-25 , jesli 2 zwierze oznacza CHINY i ROSJE a 3 zwierze UNIE EUROPEJSKA to wojna z 8 rozdziału KSIEGI DANIELA rozegra sie własnie miedzy tymi krajami - przy czym zachód - UNIA EUROPEJSKA pokona CHINY i ROSJE - oczywiscie wszystko to na dzis dzien jest tylko interpretacja zeby na 100 % byc pewnym trzeba poczekac az do tej wojny dojdzie a wojska ze wschodu maja stanac na rzeka ULAJ ktora znajduje sie w okolicach SUZY a wiec w obecnym IRANIE - obserwujmy te tereny

Portret użytkownika dziekan

Żyrynowski podaje chiny jako

Żyrynowski podaje chiny jako jeden z czterch krajów liczących sie na świecie choć poważnie ich nie bierze pod uwagę , a faktycznie należałby się przyglądać bacznie chinom tam się dużo dzieje ........Tylko my nie mamy wglądu w poczynania tego kraju.....

Portret użytkownika dziekan

Bardzo ciekawe. Ja chciałbym

Bardzo ciekawe.Ja chciałbym nawiązać do wypowiedzi phila schnajdera byłego inżyniera ze strefy 51, który to opowiadał o maszynie drążącej  w ziemi , kruszącej skały na proch , a następnie po przez topienie ich tworząc naturalną ścianę . Następnie pamiętacie trzęsienie ziemi w japoni ze skutkiem tworzącego się tam wiru , leja o ogromnych rozmiarach oraz przed tymi kataklizmami - światłami wydobywającymi się u podnóża gór . Dla mnie te argumenty składają się w całość. Kto wie? czy na chwilę obecną ziemia nie jest poryta pod nami w skali globalnej- wiem?! to brzmi jak brednie ale jest to możliwe.Wystarczy poskładać troszkę faktów i wyłania się obraz . 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem