Zwolennik Stanów Zjednoczonych Europy zostanie szefem Komisji Europejskiej

Kategorie: 

Po każdych wyborach do parlamentu europejskiego następuje dziwaczny spektakl. Nagle okazuje się, że demokracja demokracją, ale wybór najważniejszego urzędnika w Unii Europejskiej jest zbyt ważny aby ryzykować jakieś wybory. Lepiej mianować kogoś popieranego przez mroczną klikę. Wygląda na to, że wybór nowego "Barroso" już nastąpił i będzie nim Jean Claude Juncker.

 

Kandydatura luksemburskiego polityka wzbudza wielkie kontrowersje, ponieważ jest on zwolennikiem federalizmu, czyli koncepcji Stanów Zjednoczonych Europy. Brytyjski premier, David Cameron, oświadczył, że jeśli szefem Komisji Europejskiej zostanie Juncker, to w jego kraju znacznie szybciej zostanie przeprowadzone referendum secesyjne, które może się skończyć wyprowadzeniem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

 

Okazuje się jednak, że bez względu na sprzeciw Brytyjczyków, były premier Luksemburga ma szansę na nominację. Dzisiaj poparła go na przykład Angela Merkel, a jak wiadomo to ona rządzi w UE. Jeśli Niemcy popierają Junckera, to oznacza to, że nominację ma praktycznie w kieszeni.

 

Gdyby do tego doszło może to prowadzić do szybkiego wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Stworzy to ciekawą sytuację dla milionów Polaków, którzy postanowili uciec z "zielonej wyspy"  Donalda Tuska.

 

Cały czas wmawia się nam, że wejście Polski do UE to coś wspaniałego. Podobno to dzięki temu możemy podróżować po Europie. Tak się składa, że  akurat Wielka Brytania nie podpisała umowy z Schengen, dlatego nadal trzeba stać tam w kolejce do kontroli paszportowej, aby wjechać na terytorium tego kraju.

 

Niewątpliwie jednak Polacy czerpią korzyści z tego, że Brytyjczycy wpuścili ich do swojego kraju, ale nie dajmy sobie wmówić, że nasi rodacy żerują na socjale, oni tam ciężko pracują a gdyby wszyscy wrócili do kraju to byłby wielki problem dla tego islamolubnego kraju. Co stanie się zatem z milionami polskich emigrantów, gdy Wielka Brytania wycofa się z tego dziwacznego tworu zwanego UE? Prawdopodobnie nic. Sprawa jest jednak poważna, a ryzyko perturbacji bardzo duże.

 

Po raz kolejny okazuje się, że decyzje na temat obsady stanowiska szefa Komisji Europejskiej zapadają w niejasnych okolicznościach, które nie mają nic wspólnego z demokracją. Bardzo możliwe, że decyzję o mianowaniu Junckera podjęto podczas zakończonego w weekend spotkania Grupy Bilderberg i to dlatego Angela Merkel poinformowała dzisiaj o tych postanowieniach. Podobno Herman van Rompuy, również został nominowany podczas spotkania tej nieformalnej grupy.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

"99% populacji to owce przeznaczone do strzyżenia w czasie pokoju i na rzeź w czasie wojny. Politycy i biurokraci to owczarki, a gospodarzami farmy są bankierzy i midasy - światowa finansjera"(motto+awatar z www.glosulicy.pl)

Portret użytkownika hoog_Stan

skąd adminie takie informacje

skąd adminie takie informacje masz że trzeba mieć paszport aby wjechać do uk? wybieram się tam za niedługo tylko turystycznie i wszędzie czytam że wystarczy sam dowód! więc sorry ale trochę wprowadzasz ludzi w błąd. To, że nie są w strefie schengen nie oznacza że nie ma tam wjazdu bez pszportu

Portret użytkownika Ślepy Mędrzec

Jedyną drogą do pokonania NWO

Jedyną drogą do pokonania NWO i zniszczenia ścian iluzji, jest rozwój duchowy i wyzwalanie  duszy z po jażmów ciała i ograniczeń. Jedynie poprzezto możemy zaznać prawdziwego szczęścia, bez złudnego świata Matrixa. Na początek polecam ćwiczenie Eksterioryzacji

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Tu się zgodzę. Uwalnianie się

Tu się zgodzę. Uwalnianie się od blokad energetycznych to podstawa, jedno z najważniejszych to pozbycie się sakramentów. Równocześnie nauka obsługi ciała mentalnego, jak ktoś nie jest silnie zablokowany to tak jak mówisz, OOBE (tylko nie wolno dać się złapać jahwistycznej agenturze), do tego nauczenie się leczenia energią, walka mentalna i astralna i uzbrajanie i opancerzanie ciał subtelnych na ile się da. Jeśli to możliwe, to także próby telekinezy, pirokinezy, lewitacji...
Każdy kto nie jest syjonistą i lemingiem ma dużo większy poziom mocy i możliwości od nich pod względem "magicznym" i "paranormalnym".

Ave Satan New russian

Portret użytkownika Ślepy Mędrzec

Powiedział bym że to bardziej

Powiedział bym że to bardziej atrybuty w New age niż NWO. 
A do czego toim zdaniem służą moce kienetyczne czyli potocznie zwane "kinezami". W dodatku  rozmowawiając z duszami , wychodząc z ciała, medytując. Poznaje się jedyną i niezależną prawdę. Przez całe życie zajmujecie się sprawami z punktu widzenia świata duchowego zbędnymi, niepotrzebnymi, zaniżając tyko energę tej planety czy nie warto się obudzić i wsłuchać w rytm wnętrza pierwotnego "ja".

Portret użytkownika staryzenek20

Szefem Komisji Europejskiej

Szefem Komisji Europejskiej był już:
-nazistowski zbrodniarz z IG FARBEN - Walter Hallstein,
-członek loży masońskiej Obstinée w hitlerowskim obozie - Jean Rey,
-członek Socjaldemokratycznej Parti Robotniczej Holandi - Sicco Mansholt, 
-człowiek odpowiedzialny za największą afere korupcyjną w histori Wspólnoty Europejskiej - Jacques Santer,
-agent KGB - Romano Prodi,
-maoista z maoistowskiego Rewolucyjnego Ruchu Portugalskiego Proletariatu któy obalił władze w Portugali - José Manuel Durão Barroso.
Teraz czas na kolejnego oszołoma.

 
Przetrwać apokalipsę: Bunkier FEMA w Denton
http://youtu.be/ZzrYy2Nj00A
Schron przeciwatomowy w Kaliszu
http://youtu.be/wEv0Mq70kNY
 

Portret użytkownika marcinkrys

widzieliscie to stado psow

widzieliscie to stado psow opadło Opalonego. jak łasili się. jak nisko upadło to państwo. zapraszam Opalonego do Lugiańska tam na cywili faszysci banerowscy sypią bomby kasetonowe. stany zjednoczone to największy zbrodniarz na świcecie

Portret użytkownika Dedal

nie martw się Admin; jak on

nie martw się Admin; jak on obejmie urząd to Adblock zostanie ustawowo zakazany i znow będziesz mogł byc dwulicowy bez przepraszania, że żyjesz.
 
A wiesz czemu to piszę?  bo reklamy w 99% należą do koncernow i globalistów, z którymi tak 'podobno' walczysz' swoimi artami. Chciałbyś więc mieć ciastko (czyli móc sobie walczyć i być niezależnym) i zjeść ciastko (czyli doić wszystkich wokoło - czytelników z oglądania reklam i koncerny z ich dawania).
Dwulicowość?  NIE - normalne myślenie. Trudno być bohaterem.
Ideowcy wymarli.
Skoro już to wiesz, to możesz przestać srożyć sie na NWO, na KE, na globalną mafię itp.  Po prostu poznaj miejsce w szeregu.
 

Portret użytkownika Kingbear

Kierunek bardzo ciekawy:)

Kierunek bardzo ciekawy:) Jeśli historia tego "narodu" zostanie rozpoczęta od powstania państwa Chazarów, z którego pochodzi ponad 80% "narodu żydowskiego" iii jeśli na temat ich kultury opowiedzą o tym iż rodowici Żydzi z Palestyny nigdy nie stworzyli własnej kultury, własnego stulu w architekturze i sztuce to badzo chętnie zapiszę się, aby zgłębić wiedzę na ten temat. Ale jeśli ma to być kolejna propagandowa papka to dziękuję i Tobie też odradzam.

Portret użytkownika Roki

Fajnie fajnie tylko że

Fajnie fajnie tylko że podobno przed pierwszymi zajęciami trzeba odgryźć koledze z ławki napletek tudzież chichotaczkę i upiec na tych resztkach macę dla rektora. Podobno trzeba też spędzać kilka godzin dziennie na bujaniu pod szafą płaczu. Jednakże może warto, bo po wstępnych lekcjach każdy dostanie elegancki tatuaż tzn. gwiazdhię salomhona.
Widziano także osła którego żydufka zniosła (ze schodów) a na tym łosiołku bedziesz się uczył rytualnego uboju, ciołku.Szekle szekle a na drugim roku nauczą cię lichwy i ubijania katoli z wyskoku. Ostatecznie mój panYe do Izrahella pojadziesz i tam zostHaniesz.
pss. Tylko bez płaczu to żart antyżydhowski.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem