Zwolennik Stanów Zjednoczonych Europy zostanie szefem Komisji Europejskiej

Kategorie: 

Po każdych wyborach do parlamentu europejskiego następuje dziwaczny spektakl. Nagle okazuje się, że demokracja demokracją, ale wybór najważniejszego urzędnika w Unii Europejskiej jest zbyt ważny aby ryzykować jakieś wybory. Lepiej mianować kogoś popieranego przez mroczną klikę. Wygląda na to, że wybór nowego "Barroso" już nastąpił i będzie nim Jean Claude Juncker.

 

Kandydatura luksemburskiego polityka wzbudza wielkie kontrowersje, ponieważ jest on zwolennikiem federalizmu, czyli koncepcji Stanów Zjednoczonych Europy. Brytyjski premier, David Cameron, oświadczył, że jeśli szefem Komisji Europejskiej zostanie Juncker, to w jego kraju znacznie szybciej zostanie przeprowadzone referendum secesyjne, które może się skończyć wyprowadzeniem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

 

Okazuje się jednak, że bez względu na sprzeciw Brytyjczyków, były premier Luksemburga ma szansę na nominację. Dzisiaj poparła go na przykład Angela Merkel, a jak wiadomo to ona rządzi w UE. Jeśli Niemcy popierają Junckera, to oznacza to, że nominację ma praktycznie w kieszeni.

 

Gdyby do tego doszło może to prowadzić do szybkiego wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Stworzy to ciekawą sytuację dla milionów Polaków, którzy postanowili uciec z "zielonej wyspy"  Donalda Tuska.

 

Cały czas wmawia się nam, że wejście Polski do UE to coś wspaniałego. Podobno to dzięki temu możemy podróżować po Europie. Tak się składa, że  akurat Wielka Brytania nie podpisała umowy z Schengen, dlatego nadal trzeba stać tam w kolejce do kontroli paszportowej, aby wjechać na terytorium tego kraju.

 

Niewątpliwie jednak Polacy czerpią korzyści z tego, że Brytyjczycy wpuścili ich do swojego kraju, ale nie dajmy sobie wmówić, że nasi rodacy żerują na socjale, oni tam ciężko pracują a gdyby wszyscy wrócili do kraju to byłby wielki problem dla tego islamolubnego kraju. Co stanie się zatem z milionami polskich emigrantów, gdy Wielka Brytania wycofa się z tego dziwacznego tworu zwanego UE? Prawdopodobnie nic. Sprawa jest jednak poważna, a ryzyko perturbacji bardzo duże.

 

Po raz kolejny okazuje się, że decyzje na temat obsady stanowiska szefa Komisji Europejskiej zapadają w niejasnych okolicznościach, które nie mają nic wspólnego z demokracją. Bardzo możliwe, że decyzję o mianowaniu Junckera podjęto podczas zakończonego w weekend spotkania Grupy Bilderberg i to dlatego Angela Merkel poinformowała dzisiaj o tych postanowieniach. Podobno Herman van Rompuy, również został nominowany podczas spotkania tej nieformalnej grupy.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

"99% populacji to owce przeznaczone do strzyżenia w czasie pokoju i na rzeź w czasie wojny. Politycy i biurokraci to owczarki, a gospodarzami farmy są bankierzy i midasy - światowa finansjera"(motto+awatar z www.glosulicy.pl)

Portret użytkownika hoog_Stan

skąd adminie takie informacje

skąd adminie takie informacje masz że trzeba mieć paszport aby wjechać do uk? wybieram się tam za niedługo tylko turystycznie i wszędzie czytam że wystarczy sam dowód! więc sorry ale trochę wprowadzasz ludzi w błąd. To, że nie są w strefie schengen nie oznacza że nie ma tam wjazdu bez pszportu

Portret użytkownika Ślepy Mędrzec

Jedyną drogą do pokonania NWO

Jedyną drogą do pokonania NWO i zniszczenia ścian iluzji, jest rozwój duchowy i wyzwalanie  duszy z po jażmów ciała i ograniczeń. Jedynie poprzezto możemy zaznać prawdziwego szczęścia, bez złudnego świata Matrixa. Na początek polecam ćwiczenie Eksterioryzacji

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Tu się zgodzę. Uwalnianie się

Tu się zgodzę. Uwalnianie się od blokad energetycznych to podstawa, jedno z najważniejszych to pozbycie się sakramentów. Równocześnie nauka obsługi ciała mentalnego, jak ktoś nie jest silnie zablokowany to tak jak mówisz, OOBE (tylko nie wolno dać się złapać jahwistycznej agenturze), do tego nauczenie się leczenia energią, walka mentalna i astralna i uzbrajanie i opancerzanie ciał subtelnych na ile się da. Jeśli to możliwe, to także próby telekinezy, pirokinezy, lewitacji...
Każdy kto nie jest syjonistą i lemingiem ma dużo większy poziom mocy i możliwości od nich pod względem "magicznym" i "paranormalnym".

Ave Satan New russian

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem