Zmasowany atak zimy sparaliżował Szwajcarię i Włochy

Kategorie: 

Zima dała się we znaki mieszkańcom Szwajcarii, gdzie w niektórych miejscach spadło nawet ponad metr śniegu. Podobnie trudna sytuacja panuje w północnych Włoszech.

 

Rekordowy opad miał miejsce w okolicy Przełęczy Świętego Gotarda, tam spadło 127 cm śniegu. Średnio w Szwajcarii zalega od 20 do 40 cm śniegu. Ogłoszono ostrzeżenie lawinowe na terenie Alp. Połączenia kolejowe między Szwajcarią a Włochami zostały przerwane na 12 godzin. Zamknięto autostradę San Bernardino.

 

Tymczasem na południu Włoch dochodzi do powodzi i osuwisk ziemi. Na morzu notowano siedmiometrowe fale. Zerwaniu uległo połączenie promowe na Sycylię. Podobne kłopoty zanotowano w Hiszpanii, gdzie tysiące pasażerów utknęło na stacjach kolejowych i w portach lotniczych.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika vertexfx

Moi drodzy gołym okiem można

Moi drodzy gołym okiem można zauważyć że na świecie dzieje się coś dziwnego z pogodą ,nie jest to normalne aby na raz spadło ponad metr śniegu nawet w zimie wciągu 2-ch czy nawet 3ch godzin ,jest to związene z zakłuceniem cyrkulacji powietrza i willgoci w atmosferze a takrze prądów strumieniowych w oceanach .Na całym świecie notowane są dziwne zjawiska pogodowe np na Syberii jest teraz niespotykanie ciepło  wręcz wiosennie w Polsce i innych krajach wschodnioeuropejskich a np kraje ciepłe takie jak Egipt Syria Jerozolima  dotknięte zostały obfitymi opadami śniegu a także temperaturami dochodzącymi do kilku stopni poniżej zera .Niedawno europa dotknięta była huraganem -Orkan Ksawery który wyżądził sporo zniszczeń w wielu krajach europejskich a niemalże w tym samych czasie połowa stanów zjednoczonych (cieplejsze stany ameryki)dotknięte zostali kataklizmem w postaci burz śnieżnych i paraliżem komunikacyjnym .Ten rok niestety przyniesie poważne zmiany na świecie ! dużo zniszczeń powodzi  kataklizmów i będzie coraz to gwałtowniejsze i nieprzewidywalne zjawiska pogodowe  z jakimi ludzkkość nie  spotykała się dotychczas !

Portret użytkownika olo manolo

Bedziesz mogl tak pisac jak

Bedziesz mogl tak pisac jak taka sytuacja bedzie sie utrzymywac przez kolejnych kilka lat - czego wam i sobie zycze.

Na razie sa to zwykle i do tego niewielkie odchylenia od normy, rzeklbym ze statystyczne.

Wielu zaoszczedzi na opale.

Portret użytkownika Emma

Jezeli chodzi o Italię..to

Jezeli chodzi o Italię..to tylko na samej północy jest śnieg,w Alpach,więc to jak najbardziej normalne,już trochę niżej..Wenecja,Bolonia temperatura w dzień wynosi ok.12 stopni i nie ma mowy nawet o przymrozkach.Włosi na Św.B.N.zawsze jeździli na narty w Alpy,więc to nie są żadne anomalie.

Portret użytkownika Pantałyk

Nie zmieniajcie tematu.

Nie zmieniajcie tematu. Machloje i jawne przestępstwa rządu to jedno, a sytuacja na Ziemi- drugie. Choc niejako jedno z drugiego też wypływa.
 
Pomyślcie przez chwilę. Co zrobilibyście, gdyby ktoś Wam powiedział że na Waszej skórze bytuje koszmarnie upierdliwy i zjadliwy pasożyt, który chce przejąć kontrolę nad coraz większym obszarem Waszego ciała?
Zapewne wypowiedzeli byście mu wojnę totalną i wszelkimi możliwymi medykamentami, chcieli usunąć go raz na zawsze czyż nie?
No i właśnie w ten sposób nasza Gaia stara się robić pożądek z ludzkim robactwem. Albo dostosujemy się do jej wewnętrznej wibracji i rytmu Wszechświata albo...pójdziemy w diabły nawet nie zawiązawszy tobołka.
A zważywszy, że ówczesne przemysłowe- bankowe- medialne- polityczne i wojskowe elity to banda skretyniałych i patologicznie chciwych skurwieli, toteż scenariusz wyprowadzenia na prostą jawi się jako bardzo wyboisty.
Ale pamiętajcie o jednym. Nas są MILIARDY. Ich jest tylko garstka.

Portret użytkownika cheseches

Przebiegunowanie kulis

Przebiegunowanie kulis ziemskiej? Skutki uboczne nowych broni magnetycznych typu HAARP, EMO, Bluebeam, a może to naturalny stan ziemski co ileś tam tysięcy lat. Które z tych odpowiedzi jest prawdziwe, chociaż jedno jest dobre w Polsce, na Syberii gdzie ludzie biedni trzęsli się z zimna nie będa już musieli się martwić o opał, ciepłe kraję będa u nas, trochę zarobimy na turystyce.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
 • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
 _  _____   ___   ____ 
/ | \_ \ / _ \ /___ \
| | / /\/ / /_)/ // / /
| | /\/ /_ / ___/ / \_/ /
|_| \____/ \/ \___,_\
Przepisz kod wyrażony w postaci znaków ASCII