Zima w tropikach – zwierzęta zamarzają żywcem

Kategorie: 

Chłód przyszedł do Tajlandii, Wietnamu, Turcji, na Bliski Wschód. Opanował Azję, a nawet Amerykę Południową, pisze No Tricks Zone. Dotknął miejsc, które słyną z gorącego klimatu.

 

W Tajlandii setki tysięcy mieszkańców północnych i północno - wschodniej części kraju, cierpi z powodu ataku zimy, a w wielu regionach można mówić o poważnej katastrofie. 100 tys. osób zmaga się z zimnem. Ludzie nie posiadają ciepłej odzieży. Nie można też jej w tej chwili kupić w lokalnych sklepach. Tajlandzki Instytut Meteorologiczny prognozuje dalszy spadek temperatury o 4 - 7 ° C.

 

Śnieg spadł także w Wietnamie! Mieszkańcy Północnego Wietnamu nigdy wcześniej nie widzieli białego puchu. Nie tylko w Azji Południowo - Wschodniej jest obecnie źle z powodu niezwykle silnych mrozów. Zimno opanowało obszary Azji Środkowej, Bliski Wschód i Afrykę Północną. Te regiony świata słyną raczej z ciepłych temperatur.

 

Sytuacja będzie komplikować się przez kolejne siedem dni. Mróz w Turcji utrzymuje się od kilku tygodni. Według Rocketnews24.com „zwierzęta dosłownie zamarzają tam, gdzie stoją.” Z kolei w Egipcie w minionym tygodniu spadł pierwszy śniegu od ponad 112 lat. W Izraelu mieszkańcy Jerozolimy przeżyli najgorszą zamieć śnieżną od przeszło 70 lat. W Syrii uchodźcy w obozach robią wszystko, aby utrzymać ciepło. Dowódca syryjskich rebeliantów zamarzł na śmierć, podaje ABC News.

 

 


 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Blackhawk83

Wow jestem pod wrażeniem

Wow jestem pod wrażeniem ilości teorji spiskowych. H.A.A.R.P i rzekomej kontroli człowieka nad pogodą - Usmieałem się zdrowo. Zamiast snuć takie wyssane z palca teorie spiskowe, polecam poczytać sobie o Historii klimatu na ziemi. Kilka set lat temu w Europie była taka zima że przez Tamizę w Londynie można było przejśc pieszo, mało tego, ludzie urządzali sobie na tafli lodu jarmarki - HAARP ? Biggrin I to jest Fakt. Kiedyś ludzie obwiniali za klęski żywiołowe bogów, dzisiaj H.A.A.R.P'a - Ciekawe kiedy dojrzą że to matka natura tym wszystkim kręci.

Portret użytkownika Hept

Cóż za glupoty. Ludzie,

Cóż za glupoty. Ludzie, weryfikujcie informacje, które piszecie. Kolega z Tajlandii mówi, że to glupoty. W egipcie, śnieg padał dużo częściej, a te 112 lat to był wymysł gościa z Twittera powielany przez idiotów, którzy nie weryfikowali informacji. Jak można takie głupoty pisać...

Portret użytkownika zxcvbnm

Mój ostatni komentarz

Mój ostatni komentarz pogodowy:
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/anomalia-cieplna-golfsztromu-winowajca-ostatnich-turbulencji-atmosferycznych?page=6
Teraz już nie wiem czy będzie chociaż 16 stopni w grudniu, jednak stawiam na pewniaka że układ mas powietrza nad bałtykiem da o sobie w styczniu znać. Widzę jeszcze jedną szanse na 20 stopni oprócz dni 24-25.XII. Będzie to okres 3-6.I.2014. Jedno jest pewne na 80 %, zimy w sezonie 2013/2014 niestety nie będzię. Na wielkanoc też nie naszczęście.
 
To być może mój ostatni komentarz pogodowy na ten rok, okres tworzenia się układu mas powietrza nad bałtykiem (grudzień-20 luty) jest trudny do obliczenia i nie chcę się ośmieszać złymi obliczeniami. Wrócę 1 marca.
 
PS: Proszę o opinie jak oceniacie moją działalność.

Portret użytkownika zxcvbnm

Chemtrails długo nie

Chemtrails długo nie pociągnie, a to przez właściwości układ mas powietrza nad bałtykiem na które to dziadostwo nie wpłynie. Zobaczą że to im się nie opłaca. Trzymajmy więc kciuki za siłe układu mas powietrza nad bałtykiem który będe teraz nazywał U.M.P.
----------------------------------------------------
Precz z NWO

Portret użytkownika łoś

dla mnie to obraz ludzkiego

dla mnie to obraz ludzkiego zbydlęcenia, stoją i kręcą zamarzające zwierzęta, mam nadzieje że po tym żałosnym pokazie zaprowadzili te biedne stworzenia dociepłej obory i usuneli ten zmarzający śnieg z ich futer! bo jeżeli nie to sami stajemy się zwierzętami choć to im ubliża !!!

Portret użytkownika Obserwator 2

Broń klimatyczna to nic

Broń klimatyczna to nic nowego. Na naszych terenach była już wykorzystywana do zagłady wszystkiego co żyje. W sfałszowanej nauce, naUFOwcy przedstawiają te zbrodnie jako cztery "naturalne" zlodowacenia. Jednak prawda przetrwała w legędzie pt. "Awestyjskieja legenda o dobrym pasterzu Jimie".
Fragment: ... Przyszedł ku ziemi i zmroził ją, rośliny wszystkie uschły i przemarzły, zamarzły wszystkie zwierzęta i wszyscy ludzie, którzy nie schronili się w Warze. Ziemia opustoszała i wymarło na niej wszystko, co żyło. Źródło: http://www.halkiew.pl/kaganat-ariow/
Lecz głowy do góry, to już ostatnie podrygi starego systemu i wszelkich uciążliwości związanych m.in. z czterokrotnymi zmianami pór roku. NASA zwoliniła 97% załogi, aby zapobiec przecikom, dotyczącym tego co już dzieje się w naszej przestrzeni kosmicznej. Desperackie działania m.in. NWO są w dużym zakresie neutralizowane. Fajerwerki i inne szopki na niebie pewnie nas nie ominą. Jednak cała konfederacja tych istot, zaczyna sobie uświadamiać, że nie jest już w stanie dłużej ukrywać i zatrzymać procesów kosmicznych jak np. napływ nowego promieniowania o wyższych wibracjach, rozpoczętego procesu totalnego przebudzania planety i wszystkich istot zamieszkujących w jej sferze, prostowanie osi (sztucznie pochylonej) Ziemi, pojawianie się drugiego słońca aby energią żeńską zharmonizować energie męskie i przywrócić równowagę. Pełna harmonia to brak napięć, czyli zapowiadany raj na Ziemi. Wielu przebudzonych już dostrzega coraz gwałtowniej zachodzące zmiany.
O2

Portret użytkownika Światłość

Nie tylko na Ziemi występują

Nie tylko na Ziemi występują anomalie klimatyczne. Moim zdaniem globalne ocieplenie ma związek ze zbliżającą się Nibiru która jak narazie widoczna jest tylko przez zaawansowany sprzęt jakim dysponuje NASA i Watykan. Od kilku lat można zauważyć nasilone zmiany klimatyczne. Im bliżej Nibiru tym większe zmiany. Wg indian Hopi żyjemy w tzw 7 letnim "końcu czasu" który zaczął się od pojawienia się komety Holmes czyli wg nich Niebieskiej Kaczyny w 2007. Wg nich wszystkie proroctwa się już wypełniły, oprócz właśnie ostatniego na które czekają, a ostatnia to pojawienie się Czerwonej Kaczyny czyli Tego co Oczyszcza. Mówią że w każdej chwili może się pojawić ale do 2016 powinna się już wszystkim ukazać. Nostradamus w swych centuriach Nibiru opisywał jako Rdzawą Tarczę która będzie Wielkim Niszczycielem zesłanym przez Boga by oczyścić Ziemię z grzechu. A więc widzicie zbieżność... Ciekawe czy ISON ma jakiś związek z Nibiru? Niedawno została zasztyletowana znana pani astronom, co też może wskazywać że coś za dużo wiedziała na temat Ison lub Nibiru... "NASA lied about comet Ison in order to discredit Nibiru - Astonomer/Professor Carol Ambruster murdered - Dec 12, 2013" http://ufosightingshotspot.blogspot.ca/2013/12/nasa-lied-about-comet-ison-in-order-to.html?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed:+U...(UFO+Sightings+Hotspot)&m=1 
 
"Anomalie w Układzie Słonecznym

jednakże ze wszystkich rzeczy, o których Barbato dowiedział się w 2001 od jezuity, dwie zdają się być niepokojące. Od roku 2004 Planeta X (sumeryjska Nibru) miała zacząć wpływać swą obecnością na Układ Słoneczny (patrz: wywiad Lucy Scantamburlo z C. Barbato w magazynie ?UFO Notiziaro?, #62 IV ? V 2006 str. 40).

Czy istnieją na to jakiekolwiek dowody? Odpowiedź może być twierdząca, ponieważ takowe zdają się pochodzić z kilku źródeł. Postaramy się przyjrzeć się im bliżej.

Pierwszą kwestią jest anormalna aktywność słoneczna. Jeśli nie brak komuś cierpliwości, można prześledzić dane zarejestrowane przez Radioheliograf Nobeyama (NoRH) ? japoński radioteleskop, który pracuje jako radiowy interferometr wykorzystywany w badaniu Słońca. Jak wskazał Koji Lang: ?Słońce jest definitywnie silnie powiązane z tym, co dzieje się na Ziemi? (magazyn ?Shooting Star?, 21 III 2003).

Są to czysto naukowe badania, ale do powiedzenia jest znacznie więcej ? to dowód, który musimy wziąć pod uwagę. Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości, powinien zapoznać się z następującym raportem o efekcie cieplarnianym i globalnym ociepleniu pt. ?The Truth About Global Warming - It's the Sun That's to Blame? (?Prawda o globalnym ociepleniu ? Należy obwiniać Słońce?) autorstwa Michaela Leidiga oraz Roya Nikkhaha: ?Globalne ocieplenie zostało ostatecznie wyjaśnione: Ziemia staje się cieplejsza, ponieważ Słońce płonie jaśniej niż kiedykolwiek w czasie ostatniego 1000 lat, o czym mogą świadczyć wyniki nowych badań.

Badanie przeprowadzone przez szwajcarskich i niemieckich naukowców wskazuje, że wzrastające promieniowanie słoneczne odpowiedzialne jest za współczesne zmiany klimatyczne [?] Dr. Solanki powiedział, że jaśniejsze Słońce i wyższe stężenie ?gazów cieplarnianych?, jak np. dwutlenku węgla, przyczyniają się do zmian w temperaturze Ziemi, jednakże trudno powiedzieć co miało ostateczny wpływ na taki stan rzeczy.?

Anomalie magnetyczne zauważane są także na innych ciałach niebieskich w naszym układzie słonecznym:

1) Globalne ocieplenie na Plutonie zastanawia naukowców (patrz: specjalne raporty: "SUV's On Jupiter? - Solar System Warming, Are humans Responsible for Climate Change on the Outer Reaches of the Solar System, or is it the Sun?", Space.com 17/11/06): [...] Astronomowie orzekli, że Pluton przechodzi globalne ocieplenie w swojej cienkiej atmosferze, nawet gdy oddala się od Słońca po swej długiej orbicie.?

2) Globalne ocieplenie na Trytonie, jednym z księżyców Neptuna ? 28/06/98: ?Co najmniej od 1989 Tryton przechodzi okres globalnego ocieplenia? ? potwierdza astronom James Elliot, profesor nauk o Ziemi, atmosferze oraz planetach w Instytucie Technologii w Massachusetts.

3) Globalne ocieplenie na Marsie (o którym donosi artykuł NASA JPL pt. ?MOC Observes Changes in the South Polar Cap: Evidence for Recent Climate Change on Mars? = ?MOC obserwuje zmiany na Biegunie Południowym: Dowód na ostatnie zmiany klimatyczne na Marsie?, MGS MOC # MOC2-297, 06/12/01): ?Nowe obrazy Mars Orbiter Camera dostarczyły zaskakującej obserwacji: pozostałości czap lodowych na marsjańskim biegunie południowym zmieniają się. Fakt ten sugeruje, że Mars może przechodzić globalne zmiany klimatyczne, które mają miejsce na tą samą skalę, co zmiany klimatyczne na Ziemi w czasie ostatniej epoki lodowcowej.?

4) ?Nowa burza na Jowiszu wskazuje na zmiany klimatyczne? (Sara Gourazi, Space.com ? 04/05/06]: ?Jowisz rozwija nową czerwoną plamę, a teleskop Hubble?a fotografuje zdarzenia. [?] "Red Spot Jr." jak ją nazwano sformowała się z trzech białych owalnych burz (z których dwie mają co najmniej 90 lat) w okresie od 1998 do 2000

5) Ogromna burza na Saturnie widoczna jest na obrazach uzyskanych 11 października 2006 przez sondę Cassini. O zdarzeniu donosiły media, w tym m.in. BBC: ?Burza przypominająca huragan wielkości 2/3 średnicy Ziemi rozpętała się na południowym biegunie Saturna, co pokazały nowe zdjęcia sondy NASA Cassini. Mierząca 8000 km średnicy, burza jest pierwszym huraganem wykrytym na innej niż Ziemia planecie.?

6) ?Niespodziewane deszcze meteorów odsłaniają możliwość istnienia potencjalnie niebezpiecznej komety?: Naukowiec Instytutu SETI oraz specjalista od meteorów Peter Jenniskens donosi w telegramie wystosowanym przez Centrum Mniejszych Planet przy Międzynarodowej Unii Astronomicznej, że mające miejsce niespodziewanie 5 października pojawienie meteorów zdradzić może obecność potencjalnie niebezpiecznej dla Ziemi komety. Sama kometa nie została odkryta, ale możliwe jest, że powróci w sąsiedztwo Ziemi raz na 200 ? 10.000 lat. [za: Seti.org]."
http://www.oobe.pl/park/index.php?showtopic=802

Portret użytkownika _LEMIESZ

Dobra, my tu pierdu pierdu

Dobra, my tu pierdu pierdu ale czy Polonia z Turcji, Syrii, Tajwanu, Wietnamu etc. może to potwierdzić? Wiem, że się zdarzyło-widziałem zdjęcia białych piramid, ale jaka skala? Śnieg w Afryce się zdarza tak jak i burze piaskowe w Europie. Tylko szybko topnieje i zostają wspimnienia. Jak jest teraz? A tak BTW, jak się potwierdzą prognozy na Święta to w Boże Narodzenie zrobię głośny oblot okolicy jednośladem:) Byłoby ciekawie.

Portret użytkownika dedal

  wali się kolejna teoria o

 
wali się kolejna teoria o zamrożeniu całej Ziemi w przeszłości. teraz widać że może spaść śnieg w terenach ciepłego klimatu. za to odpowiedzialne są wulkany i słońce. ale także promieniowanie kosmiczne.  ciekawe jaki był klimat na ziemii gdzy zawartość tlenu była o wiele wyższa niż dzisiaj

Portret użytkownika bony

na tych osłach widać to

na tych osłach widać to oszronienie typowe ostatnio dla zim...dawniej tego nie było para która zamarza albo coś co pokrywa wszystko niby ładnie wygląda ale czy to normalne? i te mgły i zamglenia które przy spadkach temperatur tworzą szadź lodową osiadającą na wszystkim są w mojej opinii wynikiem zabaw pogodą! i tzw chemitrails! a argumentacja że nie są w stanie kontrolować efektów pogodowych eksperymentów że kontrolowanie pogody jest niemożliwe tylko potwierdza moje przypuszczenia że to co obserwójemy to są właśnie skutki tych zabaw nie koniecznie te zamierzone często zapewne uboczne!
podobnie jak mamy uboczny efekt zabaw energią atomową w postaci fukuszimy
i czy to że są uboczne skutki kogoś odwiodło od budowania elektrowni czy produkcji lekó syntetycznych??? niektórzy piszą że chemitrails czy manipulacje globalną pogodą to bzdury bo sami by się nararzali twórcy tych manipulacji na skutki uboczne...jakoś potwierdzona szkodliwoś radioaktywnego skarzenia nie odwiodła nikogo od eksperymentów z bronią atomową !

Portret użytkownika Zenek

Nie dlaczego. To

Nie dlaczego. To tylko...
 
jak sataniści Bogu tak pogoda satanistom.
 
To taka mała wprawka pokazująca jaka tu może być klimatyczna rozpierducha jak Apokalipsa dojrzeje do zaistnienia w fizycznym wymiarze.

Portret użytkownika Wojox

Satanistom zależy na jak

Satanistom zależy na jak najszybszym zniszczeniu Ziemi. Im pogoda nie potrzebna. Nie na darmo zapisano w Biblii:
Ks. Objawienia 11 :
18 Ale narody srodze się rozgniewały i nadszedł twój srogi gniew i wyznaczony czas na sądzenie umarłych i danie nagrody twym niewolnikom, prorokom, i świętym, i bojącym się twego imienia, małym i wielkim, oraz na doprowadzenie do ruiny tych, którzy rujnują ziemię”.

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem