Zatrzymany w Korei Północnej pastor "przyznał się", że współpracował z USA i chciał obalić rząd

Kategorie: 

Na początku tego roku, służby Korei Północnej aresztowały pastora Hyeon Soo Lima, głowę Koreańskiego Kościoła Prezbiteriańskiego z Toronto. Podczas niedawnej konferencji prasowej "przyznał się", że działał na szkodę państwa a jego ostatecznym celem było obalenie północnokoreańskich rządów.

 

Hyeon Soo Lim oświadczył, że pomoc humanitarna była jedynie przykrywką dla prowadzenia tajnej działalności w Korei Północnej. W rzeczywistości jego ostatecznym celem było dokonanie kluczowych zmian politycznych w kraju - miał współpracować z władzami w Korei Południowej i Stanach Zjednoczonych aby zbudować "państwo religijne". Nie można oczywiście wykluczyć tego, że Korea Północna po prostu go zastraszyła i zmusiła do składania fałszywych zeznań na niekorzyść znienawidzonego Zachodu.

 

Prowadzenie na terytorium kraju działalności religijnej jest zabronione, choć rzeczniczka Koreańskiego Kościoła Prezbiteriańskiego z Toronto, Lisa Pak twierdzi, że Lim pomagał jedynie ludziom i nie miał nic wspólnego z jakąkolwiek aktywnością polityczną. Korea Północna wielokrotnie zatrzymywała cudzoziemców, oskarżając ich o działalność na szkodę państwa i umieszczała ich w obozach pracy.

 

 

Źródło: http://www.reuters.com/article/2015/07/30/us-canada-northkorea-pastor-idUSKCN0Q42AJ20150730

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Jan335

Artur J. - jesteś

Artur J. - jesteś paranoikiem? Ciągle gadasz tylko o Rosji, wszędzie widzisz ruskich agentów, ruską propagandę i atakujesz każdego kto ma inne zdanie. A widzisz też białe myszki? Może czerwone??

Portret użytkownika Trujek

A powiedz mi ilu tutaj

A powiedz mi ilu tutaj codziennie pisze o żydach,illuminatach,masonach ciągle gadanie o nich i doszukiwanie się ich w KAŻDYM użytkowniku,widzicie ciągle propagandę USA to już nie jest paranoja ?

Portret użytkownika raptor

Nie w każdym użytkowniku

Nie w każdym użytkowniku tylko w jednym mianowicie chodzi o Klausa , a że ma wiele kont zaraejestrowanych  i jeszcze więcej niezarejestrowanych to się odnosi takie a nie inne wrażenie że pisze wiele osób.

Portret użytkownika Artur J.

A Rosja właśnie nie dogadała

A Rosja właśnie nie dogadała się z Turcją w sprawie nitek gazociagu przez Morze Czarne. Wczesniej Chiny zawiesiły współpracę w ramach Ałtaj - Sila Syberii 2. USA nałożyły kolejne sankcje na Rosję. Putin proponował Kubie współpracę jak za czasów ZSRR a ta dogoadała się z USA. USA porozumiały się także z Iranem, co jako czynnik dodatkowy obniża cenę ropy na światowych rynkch. Chiny idą w gaz łupkowy, gazcociąg w Świnoujściu lada moment otworzą nawet Łukaszenko chce szukać białoruskiego gazu. Turkmenistan ogłosił GAZPROM bankrutem.
Co się tyczy powyższego artykułu - Kim Dzong Un, bydle naszych czasów jakich mało, dostał zaproszenie na obchody 9 maja do Moskwy.
Привет из евреев, масонов из Америки для ZNZ

Portret użytkownika excar

Klausik vel Artur J napisała:

Klausik vel Artur J napisała: Kim Dzong Un, bydle naszych czasów jakich mało, dostał zaproszenie na obchody 9 maja do Moskwy.
Znam wiele nazwisk i Polsce i na świecie zasługujących w 100% na to okreslenie. Teraz jednak o 9tym maja. W Polsce pejsy zorganizowały w tym roku imprezkę z udziałem Niemców ,Ukrainców ,Rumunów i jakichś nic nie znaczących ludzi z republik nadbałtyckich na Weasterplatte. Gdyby jeszcze zaprosić jakieś resztki po Musolinim z Włoch i jakiegoś kamikaze z Japoni to mielibyśmy piękny dzień klęski zamiast Dnia zwycięstwa. Mielibyśmy komplet niemieckich kolaborantów i tylko my jako gospodarze jedyni byliśmy w czasie II WŚ po stronie zwycięskiej dzięki naszym żołnierzom z Armi Polskiej sformowanej w ZSRR i naszej partyzantce. Wszyscy pozostali aktywnie wspierali Hitlera. W składzie wojsk napadających na ZSRR byłi i Rumuni i Włosi a pozostali oprócz Japoni powystawiali chociaż jakieś dywizje SS lub zorganizowali bandy rabusiów i morderców którym dzisiaj dorabiają legendę partyzantki. Ukraincy mają najwięcej "kombatantów" którzy walczyli na wieżyczkach obserwacyjnych w niemieckich obozach koncentracyjnych zorganizowanych na terenie okupowanej Polski. 

Portret użytkownika znawca tematu

Arturku... Masz za mały

Arturku... Masz za mały rozumek, by pojąć genialną strategię Putina...
Oczywiście Turcja jest bardzo zainteresowana tym porozumieniem, a Putin w ten sposób weźmie Turków pod swoje opiekuńcze skrzydełka i nie dopuści do awantury w Syrii i Iranie

Portret użytkownika SBL_R

Korea Północna ma

Korea Północna ma przynajmniej obozy pracy. A w Polsce darmozjady siedzą w więzieniach jedząc za darmo, oglądając TV za darmo (a w szpitalu płać!). Państwo dokłada 2000zł do każdego więźnia... 

Portret użytkownika Artur J.

Oto klasyczny agenturalny

Oto klasyczny agenturalny wpis. Z jednej strony pochwała sojusznika Putina, usprawiedliwienie dla istnienia rosyjskich obozów pracy z drugiej strony okazja do skrytykowania Polski i Polaków.
Rosyjscy trolle, właśnie Kreml poinformował o redukcjach zatrudnienia w rosyjskim MSW i armii. Najemnikom wlaczącym w Donbasie od dawna nikt nie płaci, a do kozaków nawet strzela (walki wewnętrzne między tzw. separatystami). I wam też przestaną płacić.
 

Portret użytkownika Jan335

Oto klasyczny agenturalny

Oto klasyczny agenturalny wpis zachodniego (być może amerykańskiego) agenta. Zresztą jakiś czas temu Platforma Obywatelska przeznaczyła fundusze na trolli internetowych. Być może jesteś jednym z nich.
 
Waszym celem jest ogólnie krytykowanie Rosji, co zresztą robisz pod każdym artykułem, nawet nie związanym z tematem. To jest akurat najmniej ważne, ale atakujecie każdego Polaka o odmiennym zdaniu, zarzucacie mu współpracę z Rosją (sic!) choć sami współpracujecie z USA. Dużo Ci płacą dolarów (euro? szekli?) za takie wpisy? Zostałeś zdemaskowany, trollu.
 
USA i Izrael wydają rozkazy pozostałym krajom zachodnim, a Ty jesteś tylko nic nie znaczącą marionetką.
 
 

Portret użytkownika tubylec

Niedługo będziesz kulił się w

Niedługo będziesz kulił się w ciemnym kącie i wrzeszczał: "Oni tu są!! Oni tu są!!" Lol .. potem przyjdą tacy panowie, zawiną cię w biały kaftan, dostaniesz serię elektrowstrząsów prosto w beret po których staniesz się warzywem i tak się skończą twoje paranoje.

Portret użytkownika znawca tematu

Nie ulega żadnej wtpliwości,

Nie ulega żadnej wtpliwości, że pastor, co prawda zapewne pod przymusem, wyznał prawdę.
Usraelski pomiot pod znakiem krzyża miał na celu własnie to.
Arturku... idź tam, gdzie najlepiej ci wychodzi... sprzątać sławojki rosyjskich żołnierzy..
 A jeśli nie potrafisz, to ćwicz, bo wkrótce ta umiejętność ci sie przyda... Smile

Portret użytkownika raptor

Ciekawe czy sam wypisujesz te

Ciekawe czy sam wypisujesz te głupoty czy twoi przełoźeni ci je dają sam nam tu prezentujesz klasyczną agenturę bo każdy kto nie poddaje się propagandzie medialnej i pisze w komentarzach zupełnie coś innego musi być nazywany rosyjskim agentem i tak jest na polskich forach media co chwilę piszą bzdury o Rosji  i daje to takie efekty wyzywanie od ruskich trolli jeszcze agentura wpływu podgrzewa atmosferę. Rusofobia w naszym kraju nie ma granic polacy na stronach internetowych popadają w paranoję bo każdy prorosyjski wpis to ruski troll lub ruski agent 

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem