Zatrzymany w Korei Północnej pastor "przyznał się", że współpracował z USA i chciał obalić rząd

Kategorie: 

Na początku tego roku, służby Korei Północnej aresztowały pastora Hyeon Soo Lima, głowę Koreańskiego Kościoła Prezbiteriańskiego z Toronto. Podczas niedawnej konferencji prasowej "przyznał się", że działał na szkodę państwa a jego ostatecznym celem było obalenie północnokoreańskich rządów.

 

Hyeon Soo Lim oświadczył, że pomoc humanitarna była jedynie przykrywką dla prowadzenia tajnej działalności w Korei Północnej. W rzeczywistości jego ostatecznym celem było dokonanie kluczowych zmian politycznych w kraju - miał współpracować z władzami w Korei Południowej i Stanach Zjednoczonych aby zbudować "państwo religijne". Nie można oczywiście wykluczyć tego, że Korea Północna po prostu go zastraszyła i zmusiła do składania fałszywych zeznań na niekorzyść znienawidzonego Zachodu.

 

Prowadzenie na terytorium kraju działalności religijnej jest zabronione, choć rzeczniczka Koreańskiego Kościoła Prezbiteriańskiego z Toronto, Lisa Pak twierdzi, że Lim pomagał jedynie ludziom i nie miał nic wspólnego z jakąkolwiek aktywnością polityczną. Korea Północna wielokrotnie zatrzymywała cudzoziemców, oskarżając ich o działalność na szkodę państwa i umieszczała ich w obozach pracy.

 

 

Źródło: http://www.reuters.com/article/2015/07/30/us-canada-northkorea-pastor-idUSKCN0Q42AJ20150730

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Jan335

Artur J. - jesteś

Artur J. - jesteś paranoikiem? Ciągle gadasz tylko o Rosji, wszędzie widzisz ruskich agentów, ruską propagandę i atakujesz każdego kto ma inne zdanie. A widzisz też białe myszki? Może czerwone??

Portret użytkownika Trujek

A powiedz mi ilu tutaj

A powiedz mi ilu tutaj codziennie pisze o żydach,illuminatach,masonach ciągle gadanie o nich i doszukiwanie się ich w KAŻDYM użytkowniku,widzicie ciągle propagandę USA to już nie jest paranoja ?

Portret użytkownika raptor

Nie w każdym użytkowniku

Nie w każdym użytkowniku tylko w jednym mianowicie chodzi o Klausa , a że ma wiele kont zaraejestrowanych  i jeszcze więcej niezarejestrowanych to się odnosi takie a nie inne wrażenie że pisze wiele osób.

Portret użytkownika Artur J.

A Rosja właśnie nie dogadała

A Rosja właśnie nie dogadała się z Turcją w sprawie nitek gazociagu przez Morze Czarne. Wczesniej Chiny zawiesiły współpracę w ramach Ałtaj - Sila Syberii 2. USA nałożyły kolejne sankcje na Rosję. Putin proponował Kubie współpracę jak za czasów ZSRR a ta dogoadała się z USA. USA porozumiały się także z Iranem, co jako czynnik dodatkowy obniża cenę ropy na światowych rynkch. Chiny idą w gaz łupkowy, gazcociąg w Świnoujściu lada moment otworzą nawet Łukaszenko chce szukać białoruskiego gazu. Turkmenistan ogłosił GAZPROM bankrutem.
Co się tyczy powyższego artykułu - Kim Dzong Un, bydle naszych czasów jakich mało, dostał zaproszenie na obchody 9 maja do Moskwy.
Привет из евреев, масонов из Америки для ZNZ

Portret użytkownika excar

Klausik vel Artur J napisała:

Klausik vel Artur J napisała: Kim Dzong Un, bydle naszych czasów jakich mało, dostał zaproszenie na obchody 9 maja do Moskwy.
Znam wiele nazwisk i Polsce i na świecie zasługujących w 100% na to okreslenie. Teraz jednak o 9tym maja. W Polsce pejsy zorganizowały w tym roku imprezkę z udziałem Niemców ,Ukrainców ,Rumunów i jakichś nic nie znaczących ludzi z republik nadbałtyckich na Weasterplatte. Gdyby jeszcze zaprosić jakieś resztki po Musolinim z Włoch i jakiegoś kamikaze z Japoni to mielibyśmy piękny dzień klęski zamiast Dnia zwycięstwa. Mielibyśmy komplet niemieckich kolaborantów i tylko my jako gospodarze jedyni byliśmy w czasie II WŚ po stronie zwycięskiej dzięki naszym żołnierzom z Armi Polskiej sformowanej w ZSRR i naszej partyzantce. Wszyscy pozostali aktywnie wspierali Hitlera. W składzie wojsk napadających na ZSRR byłi i Rumuni i Włosi a pozostali oprócz Japoni powystawiali chociaż jakieś dywizje SS lub zorganizowali bandy rabusiów i morderców którym dzisiaj dorabiają legendę partyzantki. Ukraincy mają najwięcej "kombatantów" którzy walczyli na wieżyczkach obserwacyjnych w niemieckich obozach koncentracyjnych zorganizowanych na terenie okupowanej Polski. 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem