Zastępca Dumy Państwowej: Janukowycz umarł, w Rostowie wystawili sobowtóra

Kategorie: 

Roman Wanczugov (ros. Роман Ванчугов), zastępca rosyjskiej Dumy Państwowej powiedział, że Wiktor Janukowycz zmarł, a tej śmierci nie planował Władimir Putin. Nieprzewidziane wydarzenie mogło pokrzyżować plany rosyjskiej interwencji na Ukrainie na pełną skalę, podaje TNS i Mixnews.

 

Zdaniem deputowanego, Janukowycz zmarł na atak serca w okresie od 03 do 08 marca po krótkiej hospitalizacji. W Rostowie świat rzekomo oglądał i słuchał wystąpienia kogoś innego niż Janukowycz.

„Janukowycz miał być kluczową postacią w brudnym planie Putina federalizacji całej Ukrainy. Wcześniej Janukowycz rzekomo dzwonił do Putina z prośbą o interwencję wojskową w kontynentalnej części Ukrainy, ale tak się nie stało” – powiedział Wanczugov.

Na konferencji prasowej w Rostowie nie było Wiktora Janukowycza, a jego sobowtór.

„Jeśli Janukowycz żyłby, zapewne dążyłby do „niesienia pomocy” mieszkańcom na wschodzie kraju. Ze względu na niespodziewaną śmierć, Kreml nie zdążył przygotować się do realizacji innego scenariusza” – dodał polityk. Według niego, Moskwa wkrótce ogłosi informacje o śmierci Janukowycza, gdyż nie ma potrzeby tego ukrywać.

O tym, że na konferencji prasowej w Rostowie nie wystąpił Wiktor Janukowycz, mówił również Taras Czornowil, który pracował z Janukowyczem przez cztery lat.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika polonista

Dlageo Роман Ванчугов

Dlageo Роман Ванчугов napisaliście przez "v" a nie "w"? Oficjalnie litera V nie występuje w polskim alfabecie - stosuje się ją tylko dla nazwisk i nazw własnych pisanych przez v w językach obcych, a za wschodnią granicą nie stosują litery V bo piszą cyrylicą.

Portret użytkownika Medium

Oczywiście, że wiadomość jest

Oczywiście, że wiadomość jest propagandą, Janukowycz żyje.
Widziałam nawet lepszy "dowód" filmowy na jego domniemaną śmierć, a zaraz potem jego wystąpienie.
Jeśli autor nie rozróżnia informacji fałszywych i prawdziwych, współczuję, w innym wypadku wniosek jest jeden: "Zmiany na Ziemi" to polityczna tuba propagandowa.
Kiedy rodzice (lub dzieci) szanownego autora opuszczą ten świat (oby Bóg dał im zdrowie), czy uwierzy on wróżce, astrologowi, czy tarociście, czy zażąda nieco bardziej przekonywujących dowodów?
A gdyby tatuś szanownego autora padł ofiarą obstrzału z broni automatycznej pełniąc funkcję prezydenta, to jaki byłby wtedy wniosek?
 
A co do metod niekonwencjonalnych, to po astrologii - nawet nie znając godziny urodzenia prezydenta Ukrainy, a co za tym idzie dokładnej pozycji Księżyca - mogę nawet bez tego orzec, że jego czas nie nadszedł. I naród ukraiński, co bardziej intuicyjny, dobrze o tym wie.

Portret użytkownika 34

Fotki janukowycza w

Fotki janukowycza w zestawieniu w filmiku to błąd lub celowa manipulacja.
Lewa fotka jest cyfrowo przetworzona i tak naprawdę pokazuje lewy profil janukowycza. Na tej fotce grzywkę ma czesana w lewo natomiast na prawej fotce ma grzywkę czesaną w prawo.
Nad prawą brwią janukowycz ma pieprzyk widoczny na prawej fotce, pieprzyka nie widać na lewej fotce nad jego niby to prawą brwią.
Materiał w lepszej rozdzielczości pozwoliłby porownywać najdrobniejsze znamiona, pieprzyki i krostki na cerze. Można by tez z powodzeniem porównać układ zmarszczek.
Jak widzimy materiał filmowy jest kompletnie niewiarygodny, janukowycz najprawdopodobniej ma asymetryczne płatki w uszach, być może jest to efekt zabiegu  na płatku lewego ucha. Płatek ten, zaznaczony na lewej fotce, jest dobrze widoczy we fragmencie w którym janukowycz przemawia w ukraińskim parlamencie. Inne fragmenty filmiku potwierdzają autentyczność prawego płatka ucha janukowycza z prawej fotki.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Śmierć Janukowycza jest

Śmierć Janukowycza jest bardzo nie na rękę Rosji... Należy domniemywać, że został otruty przez syjonistycznego agenta z otoczenia prezydenta.
 Ta sytuacja uniemozliwia Putinoi wykonanie prośby Janukowycza o przywrócenie ładu prawnego na Ukrainie, trudno bowiem przywrócic nieboszczyka do godności Prezydenta kraju...
 Teraz sytuacja sie skomplikowała. Ciekaw jestem, czy Putin ma plan "B"...

Portret użytkownika Mojeimię44

To nie tylko możliwe ale tak

To nie tylko możliwe ale tak jest. Polacy żeby okraść Ukrainę i żeby zapełnić w przyszłym roku dziurę budżetową podpisali układ z diabłem. Z roku na rok nasza władza zaciągała coraz więcej kredytów przy czym rozliczała się za nie pseudo prywatyzacją. Dziś nie ma już co sprzedać w tym kraju. Emerytury już okradli więc co najlepjej zrobić? Sprzedać cudze kradzione. Gorzej niż kur.... Liczą na to, że Ukraińcy za pół darmo oddadzą nam przedsiębiorstwa albo my Polacy pomorzemy im sprzedawać te przedsiębiorstwa w pseudo prywatyzacji jak u nas 20-10 lat temu. No szkoda wielka, że przepadł Krym bo tak mogliby nasi Polscy agenci odkupić złoża ropy i gazu. Jednak snowden wykradł wszystkie plany i Putin głupim polskim syjonistom postawił szach-mat. Ukraina bez krymu jest nie dużo warta dlatego kraje europy zachodniej zaczęły się tak ociągać w sprawie Ukrainy. Żeby pokazać że to w imię demokracji i że chodzi o ideały zaślepiają plebstwu oczty pseudo sankcjami dla Rosji. Przecież to jasne i oczywiste. Nie rozumiem, że tego nie widzicie jeszcze?
likeujcie link:
 
https://www.facebook.com/pages/Podziemie-Polskiej-Armii/279795768841758?fref=ts
jutro będą podane szczegóły konferencji bo nie miałem czasu w ten weekend.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem