Zastępca Dumy Państwowej: Janukowycz umarł, w Rostowie wystawili sobowtóra

Kategorie: 

Roman Wanczugov (ros. Роман Ванчугов), zastępca rosyjskiej Dumy Państwowej powiedział, że Wiktor Janukowycz zmarł, a tej śmierci nie planował Władimir Putin. Nieprzewidziane wydarzenie mogło pokrzyżować plany rosyjskiej interwencji na Ukrainie na pełną skalę, podaje TNS i Mixnews.

 

Zdaniem deputowanego, Janukowycz zmarł na atak serca w okresie od 03 do 08 marca po krótkiej hospitalizacji. W Rostowie świat rzekomo oglądał i słuchał wystąpienia kogoś innego niż Janukowycz.

„Janukowycz miał być kluczową postacią w brudnym planie Putina federalizacji całej Ukrainy. Wcześniej Janukowycz rzekomo dzwonił do Putina z prośbą o interwencję wojskową w kontynentalnej części Ukrainy, ale tak się nie stało” – powiedział Wanczugov.

Na konferencji prasowej w Rostowie nie było Wiktora Janukowycza, a jego sobowtór.

„Jeśli Janukowycz żyłby, zapewne dążyłby do „niesienia pomocy” mieszkańcom na wschodzie kraju. Ze względu na niespodziewaną śmierć, Kreml nie zdążył przygotować się do realizacji innego scenariusza” – dodał polityk. Według niego, Moskwa wkrótce ogłosi informacje o śmierci Janukowycza, gdyż nie ma potrzeby tego ukrywać.

O tym, że na konferencji prasowej w Rostowie nie wystąpił Wiktor Janukowycz, mówił również Taras Czornowil, który pracował z Janukowyczem przez cztery lat.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika polonista

Dlageo Роман Ванчугов

Dlageo Роман Ванчугов napisaliście przez "v" a nie "w"? Oficjalnie litera V nie występuje w polskim alfabecie - stosuje się ją tylko dla nazwisk i nazw własnych pisanych przez v w językach obcych, a za wschodnią granicą nie stosują litery V bo piszą cyrylicą.

Portret użytkownika Medium

Oczywiście, że wiadomość jest

Oczywiście, że wiadomość jest propagandą, Janukowycz żyje.
Widziałam nawet lepszy "dowód" filmowy na jego domniemaną śmierć, a zaraz potem jego wystąpienie.
Jeśli autor nie rozróżnia informacji fałszywych i prawdziwych, współczuję, w innym wypadku wniosek jest jeden: "Zmiany na Ziemi" to polityczna tuba propagandowa.
Kiedy rodzice (lub dzieci) szanownego autora opuszczą ten świat (oby Bóg dał im zdrowie), czy uwierzy on wróżce, astrologowi, czy tarociście, czy zażąda nieco bardziej przekonywujących dowodów?
A gdyby tatuś szanownego autora padł ofiarą obstrzału z broni automatycznej pełniąc funkcję prezydenta, to jaki byłby wtedy wniosek?
 
A co do metod niekonwencjonalnych, to po astrologii - nawet nie znając godziny urodzenia prezydenta Ukrainy, a co za tym idzie dokładnej pozycji Księżyca - mogę nawet bez tego orzec, że jego czas nie nadszedł. I naród ukraiński, co bardziej intuicyjny, dobrze o tym wie.

Portret użytkownika 34

Fotki janukowycza w

Fotki janukowycza w zestawieniu w filmiku to błąd lub celowa manipulacja.
Lewa fotka jest cyfrowo przetworzona i tak naprawdę pokazuje lewy profil janukowycza. Na tej fotce grzywkę ma czesana w lewo natomiast na prawej fotce ma grzywkę czesaną w prawo.
Nad prawą brwią janukowycz ma pieprzyk widoczny na prawej fotce, pieprzyka nie widać na lewej fotce nad jego niby to prawą brwią.
Materiał w lepszej rozdzielczości pozwoliłby porownywać najdrobniejsze znamiona, pieprzyki i krostki na cerze. Można by tez z powodzeniem porównać układ zmarszczek.
Jak widzimy materiał filmowy jest kompletnie niewiarygodny, janukowycz najprawdopodobniej ma asymetryczne płatki w uszach, być może jest to efekt zabiegu  na płatku lewego ucha. Płatek ten, zaznaczony na lewej fotce, jest dobrze widoczy we fragmencie w którym janukowycz przemawia w ukraińskim parlamencie. Inne fragmenty filmiku potwierdzają autentyczność prawego płatka ucha janukowycza z prawej fotki.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Śmierć Janukowycza jest

Śmierć Janukowycza jest bardzo nie na rękę Rosji... Należy domniemywać, że został otruty przez syjonistycznego agenta z otoczenia prezydenta.
 Ta sytuacja uniemozliwia Putinoi wykonanie prośby Janukowycza o przywrócenie ładu prawnego na Ukrainie, trudno bowiem przywrócic nieboszczyka do godności Prezydenta kraju...
 Teraz sytuacja sie skomplikowała. Ciekaw jestem, czy Putin ma plan "B"...

Portret użytkownika Mojeimię44

To nie tylko możliwe ale tak

To nie tylko możliwe ale tak jest. Polacy żeby okraść Ukrainę i żeby zapełnić w przyszłym roku dziurę budżetową podpisali układ z diabłem. Z roku na rok nasza władza zaciągała coraz więcej kredytów przy czym rozliczała się za nie pseudo prywatyzacją. Dziś nie ma już co sprzedać w tym kraju. Emerytury już okradli więc co najlepjej zrobić? Sprzedać cudze kradzione. Gorzej niż kur.... Liczą na to, że Ukraińcy za pół darmo oddadzą nam przedsiębiorstwa albo my Polacy pomorzemy im sprzedawać te przedsiębiorstwa w pseudo prywatyzacji jak u nas 20-10 lat temu. No szkoda wielka, że przepadł Krym bo tak mogliby nasi Polscy agenci odkupić złoża ropy i gazu. Jednak snowden wykradł wszystkie plany i Putin głupim polskim syjonistom postawił szach-mat. Ukraina bez krymu jest nie dużo warta dlatego kraje europy zachodniej zaczęły się tak ociągać w sprawie Ukrainy. Żeby pokazać że to w imię demokracji i że chodzi o ideały zaślepiają plebstwu oczty pseudo sankcjami dla Rosji. Przecież to jasne i oczywiste. Nie rozumiem, że tego nie widzicie jeszcze?
likeujcie link:
 
https://www.facebook.com/pages/Podziemie-Polskiej-Armii/279795768841758?fref=ts
jutro będą podane szczegóły konferencji bo nie miałem czasu w ten weekend.

https://plus.google.com/u/1/?hl=pl moje schizmy i przemyślenia

Portret użytkownika Zenek

  A teraz jest ciekawe czy

 
A teraz jest ciekawe czy ten "deputowany" rzeczywiście to "powiedział" i właśnie jedzie zwiedzać Syberie czy też kłamliwe, nazistowskie, chazarskie mośki z "królestwa izraela" mu to (te słowa) podłożyły by siać zamęt u Rosjan bo ostatnio jak jeden deputowany nie był za przyłączeniem Krymu do Rosji to go mało na sali nie zlinczowali więc takie "podkładanie Putinowi świni", jeśli to naprawdę powiedział, skończy się szybką "polonizacją" jego pożywienia czy zsyłką na "syberyjską placówkę dyplomatyczną"  właśnie.
 

Portret użytkownika hordys

Wcale mnie taka informacja

Wcale mnie taka informacja nie dziwi. Brakuje mi do tego danych o grasującym samobójcy w Moskwie. Putin mógł się pozbyć w ten sposób niewygodnego świadka. Prawdopodobnie nasz "rudy olsen" też zdał sobie z tego sprawę z kim trzyma i dlatego zmienił front. Metody stalinowskie nadal żywe.

Portret użytkownika Aaron

Dasen, bardzo czujne

Dasen, bardzo czujne spostrzeżenie!
twarz pod innym kątem potrafią trzymać tylko reptilianie!! z różnych poważnych źródrł wiem, że to właśnie oni maczają brudne macki w inwazji.

Portret użytkownika shin.shimoyet

O tym że Janukowycz death, to

O tym że Janukowycz death, to słyszałem już na poczatku marca.Zresztą lekarze ruscy trąbili na różnych poważnych stronach medialnych, potem ich zatkano ale widać prawda się zawsze obroni.
W tym konflikcie Ruscy pokazali swoje prawdziwe oblicze: mordercy z Katynia. terroryści z Krymu i do tego złodzieje majątku innego kraju [sprzętu].
A na konieć oszuści bawiący się w brzuchomwców,oraz pojawiający się na Polskich stronach oszołomy siejący sowiecką tanią propagandę.
Leczcie się, w Polsce jest dla was ośrodek wypoczynkowy "Warta". Biggrin
С уважением советских агитаторов Biggrin
Pozdrawiam

Portret użytkownika olo manolo

Do tej pory Cie ignorowalem,

Do tej pory Cie ignorowalem, ale teraz chcialbym ci dac znac ze zwrociles moja uwage, gratuluje.

Dlaczego?

Troche zaczynasz bawic - dlatego kontynuuj te linie bytnosci na forum a przejmiesz miano pierwszego blazna od - jakby sie wydawalo do tej pory - niepodwazalnych liderow komedii jakimi sa rozne Rexy, Damusy, zibiusy itp.

Pozdrawiam i gratuluje, sadze ze bedziemy mieli dzieki tobie jeszcze czesto wesole miny i duzo smiechu Smile

Z powazaniem - olo manolo wraz z rodzina, sluzba, pracownikami, podwladnymi i trzoda.

Portret użytkownika Tolek

Ciekawe. Coś w tym jest.

Ciekawe. Coś w tym jest. Zastanowiło mnie to, jak szybko Janukowycz zszedł ze sceny. Porównując te dwie konferencje możemy odczuć różnicę. Pierwsza - Janukowycz nie dosłyszy, nie rozumie, przysłuchuje się i widzać, że jest "gdzieś z boku". Natomiast ostatnia to jak przeczytany list od dowódcy w wojsku. Po za tym, na Twiterze Podawano, że Janukowycz zmarł na zawał. Podawał to sanitariusz z ugrupowania Prawego Sektora, który wodział ponoć kartę. Jeżeli Janukowycz nie żyje, To rząd w Kijowie automatycznie ze śmiercią Janukowycza stał się legalny i tu Rosjanie maja problem, bo w takim wypadku jest to napaść na suwerenny kraj. Władze NATO i wywiad krajów zainteresowanych powinien już dawno o tym wiedzieć. Może postarajmy się odnaleźć te informacje o śmierci Janukowycza oraz więcej zdjęć do porównania.

Portret użytkownika olo manolo

"To rząd w Kijowie

"To rząd w Kijowie automatycznie ze śmiercią Janukowycza stał się legalny"

Wydaje mi sie to nieprawda, przeciez procedura obowiazujaca w wypadku smierci prezydenta nie zostala dotrzymana.

Zreszta zapisy konstytucyjne i prawne maja niewielkie znaczenie gdy w gre wchodza interesy finansjery i ich popychadel politykow.

Portret użytkownika Nostra Damus

Hahaha. Tania ukraińska

Hahaha. Tania ukraińska propaganda, opierająca się na numerologii i astrologii. Banderowcy chwytają się już absurdalnych sposobów by zdskredytować Rosję.
Właśnie położyłem karty tarota, i wyszło że banderowcy po początkowych "sukcesach" będą zniszczeni...
 
;)))))
 
 
 

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać.
http://nostradamus.blog.pl

Portret użytkownika antylewak

Typowe bredzenie lewackich

Typowe bredzenie lewackich idiotów, że ktoś dał buźkę i mruga okiem. Analfabeci posługują się emotikonami. Już nawet sąd wydał wyrok zkazujący inernautę, choć ten tłumaczył się, że napisał żarcik, a dowodem żartu ma być emotikon. Analfabeci nie rozumieją, że emtikon nic nie oznacza. Żeby coś było żartem lub ironią musi być odpowiednio sformułowane. Ironii nie da się skonstruować przy pomocy emotikona. Wyobrażacie sobie komika, który wynajmuje innego aktora, który jak w Shreku pokazuje napis lub emotikon, keiedy się śmiać? Nie ma takiej opcji, bo można użyć emotikonu, żeby śmiać z poważnej sprawy, a tresć sama w sobie nei jest ironią lecz faktami. Dawniej nei potrzeba było emotikonów, żeby zrozumieć ironię, żart lub powagę. Ktoś kto się odwołuje do emtikonów jest dla mnie skończonym idiotą. 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
 _______ __     __ ______  ____ 
|__ __| \ \ / / |____ | / __ \
| | \ \ /\ / / / / | | | |
| | \ \/ \/ / / / | | | |
| | \ /\ / / / | |__| |
|_| \/ \/ /_/ \___\_\

Przepisz kod wyrażony w postaci znaków ASCII