Zamieszki w Moskwie po zabójstwie Rosjanina dokonanym przez imigranta

Kategorie: 

Do poważnych zamieszek doszło wczoraj w stolicy Rosji. Wybuchły one po zamordowaniu 25 letniego Rosjanina, Jegora Szczerbakowa. Został on dźgnięty nożem w serce po tym, gdy stanął w obronie swojej dziewczyny, która była zaczepiana przez mężczyznę o "niesłowiańskim wyglądzie".

 

Napastnik uciekł do enklawy imigrantów z Kaukazu znajdującej się w jednej z dzielnic Moskwy. Poziom napięcia osiągnął niesamowity poziom i ponieważ policja nie była w stanie odnaleźć napastnika sprawy w swoje ręce wzięli sami mieszkańcy.

 

Tłum składający się z rosyjskich nacjonalistów, kibiców i innych obywateli postanowił wedrzeć się do jednego z lokalnych domów targowych i samemu wymierzyć sprawiedliwość. Imigranci zabarykadowali się w budynku. Rosjanie próbowali go podpalić. Do akcji wkroczyła policja, która aresztowała 380 uczestników zamieszek. Teren w okolicy zdarzeń jest zdewastowany. W przekazach medialnych widać powywracane samochody.

 

Policja zatrzymała również 1200 osób o "niesłowiańskim wyglądzie", które skrywały się w domu towarowym. Wśród nich trwają poszukiwania sprawcy morderstwa młodego Rosjanina. Według doniesień medialnych władze znalazły tam samochód z pieniędzmi i bronią na pokładzie.

 

Narastająca fala nienawiści do imigrantów to nie tylko rosyjska specyfika. Zwykle jednak nie objawia się to w tak brutalny sposób. Na zachodzie Europy zwykle to imigranci odpowiadają za akty przemocy, czego przykładem były problemy, jakie widzieliśmy w Paryżu czy Londynie. W Rosji agresja jest kierowana również przez rdzennych mieszkańców, którzy nie są aż tak zastraszeni jak Francuzi czy Brytyjczycy.

 

 

Źródła:

http://rt.com/news/moscow-nationalists-killing-violence-142/

http://rt.com/news/moscow-migrants-warehouse-raid-167/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika JD

Rosjanie nie są słowianami.

Rosjanie nie są słowianami. Rosjanie to dziś zlepek ponad trzystu rózmaitych narodów i plemion. Wymieszała się ta ludność w takim stopniu, że mówić, że są jakimś jednym plemienim jest nonsensem. Można o nich mówić Rosjanie. Są przedstawicielami cywilizacji bizantyjskiej podrasowanej przez 3/4 wieku marksizmem itp. socjalistycznymi zabobonami. Ponadto sami Rosjanie popełniają ten sam błąd i swoich ziomków o azjatyckim wyglądzie z jakiegoś powodu mniej sobie cenią, a przecież takich jest tam teraz większość.
 
Nawiasem mówiąc Polacy i Węgrzy też nie są słowianami, z tym, że Wegrzy doskonale wiedzą, że ani my ani oni nie sa słowianami a w Polsce w PRLu tak wtłaczano tę bajeczkę w imię poddania się Sowietom, że teraz otumanieni ludzie myślą, że są jakimiś słowianami.
Przed kilkoma tysiącemi lat wojownicze koczownicze plemię wolnych ludzi przybyło ma tereny obecnej Polski i obecnych Węgier i już zostali. Potem urabiane tysiąc lat przez cywilizację łacińską stało się aktualnie  jej największym europejskim obrońcą, jako Węgry i Polska.
Żadni słowianie.

Portret użytkownika Ja

Multikulturalizm to fikcja,

Multikulturalizm to fikcja, ludzie nie pochodzą z tej planety, wszyscy jestesmy przyjezdnymi "tzn. gośćmi ;]" każda tzw. rasa pochodzi z różnych regionów wszechświata ;] Słowianie natomiast mają pochodzić z Marsa :]
 
P.S. nie ma się co dziwić że ludzie nie mogą się dogadać skoro każda rasa została stworzona w różnym celu, a religie tylko je nakręcają - jedyna nadzieja że ludzie zapanują nad swoimi "temperamentami" wynikającymi z ich DNA, oraz nad różnymi patologiami wynikającymi z zanieczyszczeń ich DNA przez inne... obce-sztuczne twory ;]
 
Naprzykład, Psychopaci maja zakodowane od urodzenia w swoim DNA kim są mają ściągnięte wszelkie hamulce "nie czuja strachu, nie czują empatii, etc..." które utrudniałyby im bycie mordercą, moga wprawdzie zapanować nad tym "ba nawet wykorzystać we właściwym kierunku ;]" ale wymaga to ogromych poświęceń z ich strony oraz właściwego wychowania ;] - polecam film o Richardzie Kuklińskim ;]

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ