Zamiast końca świata mamy początek zimy

Kategorie: 

Zima zaatakowała z całą mocą. Trudno się jednak temu dziwić skoro właśnie dzisiaj jest oficjalnie jej pierwszy dzień. Oznacza to raczej, że sytuacja w związku z atakiem mrozu i wielkimi opadami śniegu może szybko ulegać zmianie.

 

Trudna sytuacja w związku z opadami śniegu i mrozem panuje w kilku stanach USA. Podobnie wygląda też aura na południu Europy. W Wielkiej Brytanii nadal trwa wielka powódź a Rosjan nękają kilkudziesięciostopniowe mrozy. To jest taki czas w roku, że wszyscy głosiciele teorii o globalnym ociepleniu uciekają do mysiej dziurki.

 

W USA są wielokilometrowe korki, wiele lotnisk miało poważne zakłócenia z powodu warunków pogodowych. W sumie 400 000 osób pozostaje bez energii elektrycznej. Sprawozdania o korkach pochodzą ze stanów Iowa, Nebraska i Wisconsin. Najgorsza sytuacja jest w Milwaukee, gdzie pasażerowie międzynarodowego terminalu lotniska już drugi dzień czekają na wyjazd. W sumie ponad 120 lotów z tego lotniska zostało odwołanych.

Tymczasem Alabama liczyć obrażenia po potężnym tornadzie. Trąba powietrzna poważnie uszkodziła kilkadziesiąt budynków. Naoczni świadkowie mówią, że wiatr był tak silny, że z łatwością rzucał samochody i wyrywał drzewa z korzeniami.

Ratownicy w Wielkiej Brytanii pilnie wzmacniają wały i tamy. Ulewne deszcze na południu Zjednoczonego Królestwa trwały przez kilka dni, a poziom wody w rzekach doszedł do punktu krytycznego. Ludzie są w gotowości do opuszczenia swoich domów.  

Wpływ cyklonu wywarł piętno na południowej Europie. W Rumunii spadło bardzo dużo śniegu a wiatr powodował zamiecie. Wichury powaliły dużo słupów wysokiego napięcia i pozostawiły tysiące domostw bez prądu. Ulice i drogi stały się nieprzejezdne gdyż ogromne zaspy niemal całkowicie je przykryły. 

 

Podobny obraz jest w Turcji. W kilka godzin w Stambule spadło mniej więcej połowę średnich miesięcznych opadów. Przedsiębiorstwa użyteczności publicznej pracują tam obecnie w trybie awaryjnym. Z kolei władze bułgarskie ogłosiły "pomarańczowy" poziom zagrożenia dla 12 województw.  W północno-wschodniej części kraju termometr spadł do minus 20 stopni Celsjusza. Zginęło, co najmniej pięć osób a dziesiątki zostało hospitalizowanych z powodu hipotermii. Meteorolodzy obiecują tam ocieplenie od początku przyszłego tygodnia.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika rico

Ten portal jest daremny.Od

Ten portal jest daremny.Od jakiegoś czau podskurnie "sugerował" i żył 21.12.2012 Sugerował Nibiru,przebiegunowanie itp.Raczej proponuje czytać teksty źródłowe, szukać na wiarygodnych portalach i mieć włączony film krytycyzmu i logiki.Wieszczę śmierć tej stony,bo zrobiła się niewiarygodna.Tytuły wydarzeń są zazwyczaj sensacyjne, a fakty zwyczajne.jak ZnZ zaczynały byłem zadowolny.Teraz to brukowiec...Do następnego "końca świata"!!!
 

Portret użytkownika Dorek

A ja śledze tą strone od

A ja śledze tą strone od niedawna (może troszke ponad rok) Nie ma tutaj natłoku informacji i nowych artykułów ale zawsze jest co poczytać w wolnym czasie. Jezeli jakiś temat nie jest dla mnie ciekawy, wiarygodny lub przesycony EXTRA CUDAMI to go pomijam a przynajmniej nie wypowiadam się w nim.  Śledziłem rózne tematy i dzięki komentarzom znalazłem duzo ciekawych innych stron i materiałów z których potrafie sam wyłowić ciekawe informache. 
Wszystko trzeba traktowac z dystansem. Pozdrawiam. 

Portret użytkownika ozyrys

@Dorek i bardzo trafna

@Dorek i bardzo trafna wypowiedź .
Sensacji to najlepiesz szukac na onecie,a jeszcze lepiej na TVNie Lol
Jak ktoś mógł pomysleć ,że to bedzie fizyczny koniec świata,jak ktoś mógł pomyslec ,że co???planeta ziemia przestanie istnieć ???
Nie to jest kres pewnych wzorców ,zachowań -rozdzielają się warstwy ,tych ,którzy idą jedną ścieżką od tych ,którzy kroczą drugą ścieżką .
a tak na marginesie ,nie uważacie ,że coś mocno dowaliło na całym świecie tych różnych kataklizmów -tego się spodziewaliście ??czy tego ,że Was zmiecie lub okaleczy???
Zastanówcie się nad kreacją uczuć i emocji-nie siejcie ,bo zbierzecie -teraz własnie tak się będzie działo.
Myśli w bardzo szybki sposób będą się materializować ,ale nie sądźcie ,że z dnia na dzień staniecie się milionerami ,bo w tym przypadku należy wyrzucić z siebie mnóstwo negatywnych przekonań ,o których nie macie zielonego pojecia ,że blokują Wam dostęp do pełnej obfitości,ponieważ one siedzą głęboko -zakorzenione w podświadomości,przewlekane przez pokolenia i wcielenia.Polecam zapoznanie się z tematem na :
http://vistafit.manifo.com/theta-healing
 
A tymczasem cieszcie się spokojem jaki macie w domach i okolicy ,że energia zła nie dotarła do Was Lol
Pozdrowienia Świąteczne dla Wszystkich -spokojnych i radosnych Lol
 

Portret użytkownika Zahi

rico...jeśli portal dla

rico...jeśli portal dla Ciebie jest nie wiarygodny to polecam onet i inne podobne...po za tym jak by świat się dzis skończył to już bys nie miał co czytac...internet i treści w nim zawarte są tak duże że napeno znajdziesz dla siebie miejsce...więc powodzenia w poszukiwaniu dalszej drogo życia...kto wie...może zawiodło Ciebie to że nic się nie stało ale pamiętaj o tym że większość osób jaka tu wchodziła to szukała info dla siebie lub też miala obawy co do tych proroctw...więc jeśli okazały się one koleinym sztucznym końcem świata to ciesz się życiem...a może zrezygnuj z neta i wyjdz do ludzi...a nie pieprzysz....i prieprzysz...Ja i cała reszta w imieniu braku końca świata przepraszam Ciebie ale dziękuje Bogu że była to zludna obietnica czegoś złego...pozdrawiam...i życze Ci sukcesu na onet i innych podobnych stronach...bez odbioru :) 

Guardian Angel
"Prawdziwy wróg ukryje się tam gdzie się go najmniej spodziewasz"

Portret użytkownika rank1

Racja w 100%. Zauważ, że

Racja w 100%. Zauważ, że administracja jest tak pewna siebie, że nie usuwa takich postów - co jest samo w sobie zabawne. Kiedyś gdy jeszcze nie byli tak pewni siebie to moderowali bardziej rygorystycznie a teraz tego nie robią i jeszcze potrafią wcisnąć jeleniom, że to szacunek do wolności słowa. LOL.
 
Co teraz przed nami? Nic. Ale niebawem znów ukwitną końce świata...tym razem ten który przewidział...Newton? Nie kojarzę kto...na 2050-60 (sorry, nie pamiętam bo mam to gdzieś).
 
 

Portret użytkownika XX

końca świata nie ma,UFO też

końca świata nie ma,UFO też jakoś dziwnym trafem poznikało nawet z różnych portali no ito na tyle 
pozdrawiam Wszystkich zdrowych wesołych Świąt Bożego Narodzenia
oczekuję z niecierpliwością na następny koniec--- czegokolwiek Smile

Portret użytkownika rank1

No niektórzy na tym końcu

No niektórzy na tym końcu świata nieźle zarobili.
Patryk Geryl pewnie czymchnie niebawem ze swojej "bazy" która miała uchronić przed katastrofą (sprzedawał tam miejsca za grube pieniądze) - a czmychnie bo pewnie jelenie których nabił w butelkę się zbuntują (swoją drogą fajnie jakby ten portal napisał o jego dalszych losach hehe).
 
Same zmianynaziemi.pl w ogóle urosły dzięki tej bzdurze. A ilu pismaków miało materiał na swoje wypociny w różnych mediach....łohohoho.
 
Jelonki zostały w domach a co niektórzy skorzystali. I tak oto, świat kołuje się od tysięcy lat.
 
 

Portret użytkownika 59 latek z krakowa

Dlaczego wszyscy mówią , że

Dlaczego wszyscy mówią , że końca świata nie było?
Dlaczego media oczekiwały tsunami,trzęsień ziemi i innych katastrof ?
Pytam czy prawdą jest że:
Planety ustawiły się dziś w jednej lini?
Układ słoneczny przeszedł przez oś drogi mlecznej\galaktyki\ ?
Przeszliśmy z ery Ryb w erę Wodnika ?
Przecież dla Majów kończył się ich rok czyli  ich świat
Jestem laikiem więc proszę o wyjaśnienie i komentarze
 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem