Zamach terrorystyczny w Jerozolimie, konflikt przybiera na sile

Kategorie: 

Dwóch napastników, uzbrojonych w broń białą (noże, tasaki) oraz broń palną, weszło dziś rano do synagogi w Jerozolimie i zaatakowało modlących się tam ludzi. Zginęło czterech Izraelczyków, co najmniej 8 osób zostało rannych a napastnicy zostali zastrzeleni przez policję. Konflikt między Izraelem a Palestyńczykami w każdej chwili może przerodzić się w prawdziwą wojnę.

 

Według władz Izraela, uzbrojeni napastnicy byli kuzynami i przynależeli do Ludowego Frontu Wyzwolenia Palestyny (PFLP). Policja potwierdziła ich tożsamość. Organizacje palestyńskie PFLP oraz Hamas pochwaliły zamach, który w rzeczywistości tylko dolał oliwy do ognia i zbliżył skonfliktowane strony do kolejnej wojny.

 

W wyniku zamachu, izraelski Minister ds. Bezpieczeństwa Publicznego Yitzhak Aharonovitch powiadomił że chce jak najszybciej wprowadzić nowe przepisy, które złagodzą kontrolę posiadania broni i będą dotyczyć wszystkich, którzy są w posiadaniu takiego zezwolenia.

 

Sytuacja w tym rejonie jest coraz trudniejsza. Zamieszki, walki między Palestyńczykami a izraelskimi siłami bezpieczeństwa oraz ataki na Żydów są już codziennością. Premier Benjamin Netanjahu zapowiedział, że jego państwo da ostrą odpowiedź na dzisiejszy zamach.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika wonangelus

Angelusie ty marny

Angelusie ty marny prowokatorze wyzywający naród polski od stada baranów zamknij tę swoją zdraciecką gębę ... dla ciebie nie ma Polski liczy sie tylko "matuszka rassija" jak ją nazywasz! wiec stul pysk dziadzie czerwony Język

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

... To prawda... Już mają

... To prawda... Już mają polskie paszporty.
3,5 mln pejsaczy  nie znający polskiego języka... Ale się mylisz... Przyjdzie dzień i chwila...
 Jak zwykle Polacy wszystko robią na ostatnią chwilę...
Ale skutecznie...
 mimo, że w Polsce jest już ich 8 mln...
 Przyjdzie dzień, że nie pomogą im szlabany na podmiejskich osiedlach...

Portret użytkownika charis

nienarodzeni na nowo ludzi

nienarodzeni na nowo ludzi okazują nienawiść i odpowiadają nienawiścią na nienawiść, ludzie narodzeni na nowo nienawiść zwalczają miłością, dobrze czynią tym, którzy ich krzywdzą. Błogosławią tym, którzy im złorzeczą, modlą się za tymi którzy wyrządzają im zło i krzywdą ich oraz miłują nieprzyjaciół.
" Lecz ja wam mówię: Miłujcie waszych nieprzyjaciół, błogosławcie tym, którzy was przeklinają, dobrze czyńcie tym, którzy was nienawidzą i módlcie się za tych, którzy wam wyrządzają zło i prześladują was " - Ewangelia Mateusza rozdział 5 wers 44 Uwspółcześniona Biblia Gdańska - tak potrafi czynić tylko człowiek, który narodził się na nowo. Jeśli tacy byliby wszyscy ludzie nie byłoby zamachów terrorystycznych, nie byłoby wojen, nie byłoby mordów itd.

Portret użytkownika POpis

gdyby tak było jak prawisz to

gdyby tak było jak prawisz to zło zapanowałoby na całym świecie, a ci nadstawiający drugiego policzka zostali wgnieceni w ziemię z której powstali,powstałby brak równowagi o którym piszę, więc schowaj Jezusa w kieszeń lub zawieś go sobie, gdyż on zapewne wiedział a Ty nie masz pojęcia

Portret użytkownika Dr Piotr

Tak, tak...a tym złym tylko w

Tak, tak...a tym złym tylko w to graj, ta cała miłość i inne słodkie pierdołki tylko ułatwiają sprawę dla NWO, bo szybko, łatwo i przyjemnie powyżynają stadko miłujących się baranków i zrobią z nimi co chcą, zaprowadzając nowy ład.
Sorry, ale czasem trzeba chwycić za broń i usunąć zło siłą!
A siła miości, to tylko nas wyśle szybciej ich rękami na tamten świat.

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem