Załoga zaginionego samolotu Malaysia Airlines mogła popełnić samobójstwo

Kategorie: 

Pojawiają się kolejne doniesienia na temat przyczyn zniknięcia z ekranów radarów lotniczych samolotu Malaysia Airlines. Są one sensacyjne, bo i sprawa jest niezwykła, rodem z Trójkąta Bermudzkiego.

 

Sprawa tajemniczego rozpłynięcia się w powietrzu malezyjskiego samolotu pobudza badaczy tej katastofy do formowania najróżniejszych teorii. Najnowsza hipoteza głosi, iż kapitan statku powietrznego i drugi pilot, w czasie lotu nr MH370, mogli popełnić samobójstwo. Wersję taką podało EPAK NEWS TV.


Zaginiony samolot wystartował o godz. 00:41 w Kuala Lumpur. Miał wylądować w Pekinie o godz. 6:30. Na pokładzie było 227 pasażerów i 12 członków załogi . Brakuje twardych dowodów na  potwierdzenie wersji rzekomego samobójstwa. Wiadomo jednak, że od 1970 roku co najmniej osiem katastrof lotniczych było spowodowane celowym działaniem załogi.


Obecnie aż 25 tysięcy ochotników przegląda zdjęcia satelitarne udostępnione przez USA. Mają nadzieje, że uda się zobaczyć ślady katastrofy, plamy oleju i benzyny, albo dryfujące szczątki. Dotychczas niczego takiego nie odnaleziono. Pojawiły się też informacje o tym, że jeden z pracowników platformy wiertniczej widział katastrofę. Nadal potrzebne jest jednak potwierdzenie tych informacji, ponieważ obecnie są nieweryfikowalne.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika fdfds

Wy chyba czegoś nie

Wy chyba czegoś nie rozumiecie, w miejscu gdzie sygnał samolotu zanikł były prowadzone już poszukiwania. I okazzało się że nie ma tam ani samolotu ani jego szczątków. Później okazuje się żesilniki jeszcze przez 4 H wysyłały informacje  o swoim stanie. Więc nie wiadomo gdzie ten samolot jest.
Przeszukać taki terenm to ogromne wyzwanie nawet dla dzisiejszej techniki 

Portret użytkownika FuBBu

Co do namierzania komórek, to

Co do namierzania komórek, to w tamtych rejonach działa to trochę inaczej niż u nas. Sygnał połączenia wystęuje nawet przy wyłączonym telefonie odbiorcy. Jest tak zrobione, bo tam zagęszczenie ludzi jest większe i żeby sieci komórkowe wyrabiały, to wprowadzono taki system, który odpowiednio tymi połączeniami zarządza. 

Portret użytkownika Bolek

A może po prostu został

A może po prostu został zestrzelony nad jakąś pustynią? Parę burzy piaskowych i śladu po nim nie będzie. W ten sposób można "zniknąć" wszystko.

Oczywiście zakładam w tej opcji, że z tymi działającymi telefonami to jakaś plotka. To byłoby zbyt proste bo przecież system operatora przechowuje latami dane wszystkich logowań komórek do danego BTS-a. Także nawet jak taka komórka przestałaby działać to i tak wiadomo gdzie szukać samolotu z dokładnością do paru kilometrów. Na dodatek promieniowanie cieplne żaden problem wykryć z satelity.

Sprawa jest gruba i śmierdząca. Niech ktoś mądry od samolotów wykaże się praktycznie i przeanalizuje trasę lotu. Bardzo jestem ciekaw czy przypadkiem nie było pustyni po drodze...

Portret użytkownika b@ron

opcja z samobójstwem, nie

opcja z samobójstwem, nie jest niemożliwa...nie od dziś wiadomo że ludzki mózg jest wrażliwy na częstotliwości ELF odpowiednie użycie tych częstotliwości jest w stanie wpędzić wręcz w depresję ...w przypadku samolotu byłoby to łatwe, zamontować taki transmiter...potrzebny jest jeszcze powód...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika zibi

Teraz to już ciężko będzie

Teraz to już ciężko będzie się dowiedzieć co z tym samolotem może miał awarie i rządasy to ukrywają ,a może rzeczywiście go porwali, tak czy siak normalny człowiek nie wsiada do tych trumien latających,mam tą zasadę od ponad 20 lat i wszystko w temacie i nikt mnie nie namówi do latania,raz leciałem awionetką i to było ostatni raz w wieku młodzieżowym,jestem tego zdania że lepiej tłuc się po drogach,przez 20 lat podróżowałem autem i żyje,na razie się tego trzymam

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem