Zachodni najemnicy walczą z prorosyjskimi bojownikami na Ukrainie

Kategorie: 

Nie jest dobrze, gdy w zachodnich mediach zaczynają się pojawiać informacje potwierdzające, że na Ukrainie z separatystami walczą też pracownicy amerykańskich "firm ochroniarskich". Jak podaje niemiecki dziennik Bild powołujący się na źródła w wywiadzie zagranicznym BND, na Ukrainie walczy przynajmniej 400 uzbrojonych najemników.

 

W mediach rosyjskich pojawiają się też informacje, że w starciach pod Słowiańskiem dowodzenie wspomagali polscy wojskowi. Wszystko to zaczyna się składać w bardzo niebezpieczny scenariusz. Prezydent Putin już wcześniej wskazywał Polskę jako inspiratora zamachu stanu na Ukrainie. Brakuje jeszcze tego, aby pojawiły się dowody naszego zaangażowania militarnego w sąsiednim państwie.

 

Trudno nie odnieść wrażenia, że ktoś świadomie wystawia Polskę na wielkie niebezpieczeństwo realizując nieodpowiedzialną politykę. Oby nie było to prawdą, że zachodnie mocarstwa dokonały destabilizacji na Ukrainie korzystając z naszej aktywnej pomocy i teraz, gdy wściekłość pokazuje rosyjski niedźwiedź, to my jesteśmy wystawieni do strzału jak "głupi jasio". Wiadomo, że jeśli ktoś poniesie konsewencje tej zawieruchy, to nie USA tylko właśnie Polska, czyli my wszyscy.

 

Na dodatek propaganda przedstawia wszystko tak jak przedstawiała rewelacje o Klewkach mając w zupełnym poważaniu relacjonowanie rzeczywistych wydarzeń. Wciąż cisza o szkoleniach Ukraińców w Legionowie. Nie ma też w mediach za wielu wzmianek na temat uczestnictwa w tych walkach zachodnich najemników. Na dodatek polski rząd nie dementuje właściwie kwestii zaangażowania na Ukrainie i wiele osób podświadomie czuje, że to coś więcej niż tylko dyplomatyczne zaniechanie.

 

Można sobie wyobrazić obecnie bardzo wiele scenariuszy, które mogą doprowadzić do konfrontacji militarnej Polski z Rosją. W kontekście ostatnich zdarzeń już mało kto pamięta o incydencie smoleńskim, a to tylko jedna z "bomb zegarowych", które pewnego dnia mogą "wystrzelić" nam prosto w twarz. Do tego dochodzi nasze zaangażowanie na Ukrainie, które najwyraźniej nadal trwa. Jak wiadomo Rosja zawsze mści się za mieszanie w ich interesach.

 

Lech Kaczyński swoją postawą w Gruzji bardzo naraził się Kremlowi i już nie ma go wśród żywych. Zapewne i tym razem przyjdzie czas na zemstę, pytanie tylko czy ucierpi znowu garstka elity politycznej, czy tym razem całe społeczeństwo wmanewrowywane przez siły zachodnie w skazany na porażkę konflikt zbrojny z mocarstwem ze wschodu. 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Pantałyk

Przecież od samego początku

Przecież od samego początku tej hucpy wiadomo było, kogo poprze marionetkowy rząd polskojęzyczny. Skąd zatem zdziwienie, że polskie psy wojny walczą u boku pogrobowców z UPA?
To tak oczywiste jak to, że jesteśmy kolonią państwa Izrael. I nie ma co dłużej polemizować. Takie rzeczy będą wypływać, a media dalej będą ogłupiać ten naród, za wszystko winiąć rosyjską propagandę i złego Putina.
Wystarczy mieć trochę oleju w głowie. Natomiast prawdą jest, że miliony ludzi w tym kraju, mają tam tylko sraczkę.

Portret użytkownika witamina C

"Zachodni najemnicy

"Zachodni najemnicy walczą
Zachodni najemnicy walczą z prorosyjskimi bojownikami na Ukrainie"
Po pierwsze, najemnicy są ze wszystkich krajów świata (można sobie zobaczyć w necie chociażby z jakich krajów są żołnierze Legii Cudzoziemskiej, kiedy już się wyszkolą zostają najemnikami). Po drugie najemnicy walczą dla każdego kto im płaci i w d... mają ideały, walczą również w Rosji i dla Rosji, jeśli płaci. To są najemnicy, inaczej "płatni mordercy", im nie robi różnicy czy strzelają do Ruskich czy do Ukraińców czy do Eskimosów czy do Irakijczyków czy do Irańczyków czy do Amerykanów czy kogokolwiek. Czy pracują dla rządów czy mafi czy kościoła, wsio ryba. Kto płaci dla tego pracują, dlatego sam tytuł jest bezsensowny jak lato z radiem i podpisać się pod nim może tylko ktoś kto pracuje dla ruskiej propagandy

Portret użytkownika Blackhawk83

LOL jak czytam wypowiedzi

LOL jak czytam wypowiedzi Maximusa i Nostradamusa to odnosze wrażenie że to jedna i ta sama osoba. Jedziesz już na dwa konta żeby popierać sam siebie? Czy to rozdwojenie jaźni? Z resztą nie odpowiadaj, bo obstawiam że poziom twojej wypowiedzi ograniczy sie do wyzwisk i do nawiedzonego bełkotu. A tak o temacie Ukrainy, to putin jest największym hipokrytą na tym globie. Wysłał tam swoich najemników i całemu swiatu prosto w oczy wmawia że on nie ma z tym nic wspólnego. Czyli na to wychodzi ze przeciętny "cywil" ze wschodniej Ukrainy ma w domu na stanie sprzet do zestrzeliwania smigłowców i kałasznikowa. Mało tego że ma na stanie, bo potrafi go jescze obsługiwać. Ci "cywile" to muszą być bardzo kumaci ludzie, skoro bez żadnych szkoleń na strzelnicy i z obsługi sprzetu typu ziemia powietrze, bez pojęcia o działanich taktycznych są w stanie stawiać czynny opór jednostkom antyterrorystycznym i armi ukraińskiej. A mało tego że stawić opór, sa w stanie zajmować kolejne cele i posówac sie na przód. No ale cóż putin umywa ręce od tego i pali głupa że to nie jego ludzie tylko ludnosć "cywilna" Ukrainy.

Portret użytkownika Wlodi

W poniedziałek wieczorem w

W poniedziałek wieczorem w Kronbergu w Taunusie odbywało się kolejne przyjęcie urodzinowe na cześć 70-letniego, byłego kanclerza Niemiec Gerharda Schroedera. Tym razem był to prezent grupy bankowej Rothschild.

Chyba oczy trybunow ludowych pokroju Angelusa patrza nie w ta strone...

Portret użytkownika dąb

prosiłbym o wgłębienie się w

prosiłbym o wgłębienie się w temat . Trzeba zrozumieć , że wojsko ukraińskie jak i wszystkie sużby są przesiąknięte ruską agenturą . Rząd w Kijowie nie może się opierać na tych formacjach . Dlatego na wschodzie Ukrainy walczy przede wszystkim gwardia narodowa zorganizowana z patriotów ukraińskich. Co dziwne że ten prawy sektor czyli nacjonaliści odmówili wstapienia do gwardii i brania udziału w walkach . Prawdopodobnie też są przesiąknieci ruskimi agentami ,a szczególnie podejrzanym jest szef tej grupy . Teraz nie dziwi mnie , że służby ukraińskie zlikwidowały zaraz po majdanie jednego z przywódców nacjonalistów bo wiele rzeczy jest zapewne innych jak nam się wydaje lub jak nam przedstawiają media.  A co do najemników to USA (bo to oni prawdopodobnie finansują)  przyjęło taktykę Putina . Skoro Putin wysyła na Ukrainę grupy dywersyjne i broń to i USA robią to samo. Dodatkowa informacja , na Krymie ukraińcy mieli 25 samolotów bojowych z czego 4 zdolne do latania - to jest też przyczyna że nie bronili Krymu .

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Właśnie w ten sposób żydowscy

Właśnie w ten sposób żydowscy syjoniści będą realizować plan ograniczenia ludności Polski do 15 mln.
 Oni zawsze to robią cudzymi rekami paląc głupa. Nasz zdradziecki rząd będący lewą ręka illuminata Olechowskiego, który to własnie powiedział, spiskuje przeciwko narodowi celowo i świadomie wpycha nas w kaźń..
Wściekłość wschodniego niedźwiedzia może być nastepująca:
1. jesli Putin nie bierze udziału w światowym spisku - oczyści Warszawę nuklearnym ładunkiem i zmiecie ścierwo z wiejskiej i innych lokalizacji. Szkoda tylko niewinnych mieszkańców...
2. Jeśli jednak jest w zmowie z illuminatami światowymi pod pretekstem naruszenia interesu Rosji przez PO-lajców zdepopuluje ludność wschodniej Polski.
 NIe ma jednak co się karmić złudną nadzieją... Wybraliście zdrajców i morderców, więc wypijcie to piwo.

Portret użytkownika 85r

Niestety może być w zmowie z

Niestety może być w zmowie z rothschildami bo jego kolega Gerharda Schroeder jest na pewno.
"Wczoraj wieczorem w Kronbergu w Taunusie odbywało się kolejne przyjęcie urodzinowe na cześć 70-letniego, byłego kanclerza Niemiec Gerharda Schroedera. Tym razem był to prezent grupy bankowej Rothschild."
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/przyjecie-na-70-urodziny-gerharda-schroedera-zaklocila-grozba-zamachu-bombowego/8qmle
 
Po za tym czemu nie wkracza wojskami na wschodnią ukraine na co on czeka, już nie wspominając że chciał odwołania referendum na wschodniej ukrainie.
Coraz bardziej to wszystko podejrzane. Po za tym ta twoja teoria że oni chcą wymordować słowian tą wojenką mi się jakoś nie widzi bo ileż im się udało na razie zabić tych ukrainców 300? Przecież tam jest 45 milionów ludzi żeby zabić choćby 1/10 tej populacji to trzeba by użyć broni masowego rażenia. A na to się nie zapowiada narazie. Po za tym jesli poleciała by atomówka na warszawę to sadze że poleciała by też na inne kraje. Jeśli chcą rozpętać 3 wojnę światową to nie zginą tylko słowanie.
Żeby depopulować ludzi oni nie potrzebują wojny wystarczy gospodarczo wyniszczać kraj i truć ludzi jedzeniem GMO. Bo to daje lepsze efekty niż destabilizaja wywołana wojną po cichu i skutecznie. Tak jak robią to obecnie.
 
Po za tym jeśli sądzisz że ludzie mają jakiś wpływ obecnie na wybory to jesteś naiwiny eurowizja niedawno pokazała jak nas robią w ch..a
 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem