Zachodni najemnicy walczą z prorosyjskimi bojownikami na Ukrainie

Kategorie: 

Nie jest dobrze, gdy w zachodnich mediach zaczynają się pojawiać informacje potwierdzające, że na Ukrainie z separatystami walczą też pracownicy amerykańskich "firm ochroniarskich". Jak podaje niemiecki dziennik Bild powołujący się na źródła w wywiadzie zagranicznym BND, na Ukrainie walczy przynajmniej 400 uzbrojonych najemników.

 

W mediach rosyjskich pojawiają się też informacje, że w starciach pod Słowiańskiem dowodzenie wspomagali polscy wojskowi. Wszystko to zaczyna się składać w bardzo niebezpieczny scenariusz. Prezydent Putin już wcześniej wskazywał Polskę jako inspiratora zamachu stanu na Ukrainie. Brakuje jeszcze tego, aby pojawiły się dowody naszego zaangażowania militarnego w sąsiednim państwie.

 

Trudno nie odnieść wrażenia, że ktoś świadomie wystawia Polskę na wielkie niebezpieczeństwo realizując nieodpowiedzialną politykę. Oby nie było to prawdą, że zachodnie mocarstwa dokonały destabilizacji na Ukrainie korzystając z naszej aktywnej pomocy i teraz, gdy wściekłość pokazuje rosyjski niedźwiedź, to my jesteśmy wystawieni do strzału jak "głupi jasio". Wiadomo, że jeśli ktoś poniesie konsewencje tej zawieruchy, to nie USA tylko właśnie Polska, czyli my wszyscy.

 

Na dodatek propaganda przedstawia wszystko tak jak przedstawiała rewelacje o Klewkach mając w zupełnym poważaniu relacjonowanie rzeczywistych wydarzeń. Wciąż cisza o szkoleniach Ukraińców w Legionowie. Nie ma też w mediach za wielu wzmianek na temat uczestnictwa w tych walkach zachodnich najemników. Na dodatek polski rząd nie dementuje właściwie kwestii zaangażowania na Ukrainie i wiele osób podświadomie czuje, że to coś więcej niż tylko dyplomatyczne zaniechanie.

 

Można sobie wyobrazić obecnie bardzo wiele scenariuszy, które mogą doprowadzić do konfrontacji militarnej Polski z Rosją. W kontekście ostatnich zdarzeń już mało kto pamięta o incydencie smoleńskim, a to tylko jedna z "bomb zegarowych", które pewnego dnia mogą "wystrzelić" nam prosto w twarz. Do tego dochodzi nasze zaangażowanie na Ukrainie, które najwyraźniej nadal trwa. Jak wiadomo Rosja zawsze mści się za mieszanie w ich interesach.

 

Lech Kaczyński swoją postawą w Gruzji bardzo naraził się Kremlowi i już nie ma go wśród żywych. Zapewne i tym razem przyjdzie czas na zemstę, pytanie tylko czy ucierpi znowu garstka elity politycznej, czy tym razem całe społeczeństwo wmanewrowywane przez siły zachodnie w skazany na porażkę konflikt zbrojny z mocarstwem ze wschodu. 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Pantałyk

Przecież od samego początku

Przecież od samego początku tej hucpy wiadomo było, kogo poprze marionetkowy rząd polskojęzyczny. Skąd zatem zdziwienie, że polskie psy wojny walczą u boku pogrobowców z UPA?
To tak oczywiste jak to, że jesteśmy kolonią państwa Izrael. I nie ma co dłużej polemizować. Takie rzeczy będą wypływać, a media dalej będą ogłupiać ten naród, za wszystko winiąć rosyjską propagandę i złego Putina.
Wystarczy mieć trochę oleju w głowie. Natomiast prawdą jest, że miliony ludzi w tym kraju, mają tam tylko sraczkę.

Portret użytkownika witamina C

"Zachodni najemnicy

"Zachodni najemnicy walczą
Zachodni najemnicy walczą z prorosyjskimi bojownikami na Ukrainie"
Po pierwsze, najemnicy są ze wszystkich krajów świata (można sobie zobaczyć w necie chociażby z jakich krajów są żołnierze Legii Cudzoziemskiej, kiedy już się wyszkolą zostają najemnikami). Po drugie najemnicy walczą dla każdego kto im płaci i w d... mają ideały, walczą również w Rosji i dla Rosji, jeśli płaci. To są najemnicy, inaczej "płatni mordercy", im nie robi różnicy czy strzelają do Ruskich czy do Ukraińców czy do Eskimosów czy do Irakijczyków czy do Irańczyków czy do Amerykanów czy kogokolwiek. Czy pracują dla rządów czy mafi czy kościoła, wsio ryba. Kto płaci dla tego pracują, dlatego sam tytuł jest bezsensowny jak lato z radiem i podpisać się pod nim może tylko ktoś kto pracuje dla ruskiej propagandy

Portret użytkownika Blackhawk83

LOL jak czytam wypowiedzi

LOL jak czytam wypowiedzi Maximusa i Nostradamusa to odnosze wrażenie że to jedna i ta sama osoba. Jedziesz już na dwa konta żeby popierać sam siebie? Czy to rozdwojenie jaźni? Z resztą nie odpowiadaj, bo obstawiam że poziom twojej wypowiedzi ograniczy sie do wyzwisk i do nawiedzonego bełkotu. A tak o temacie Ukrainy, to putin jest największym hipokrytą na tym globie. Wysłał tam swoich najemników i całemu swiatu prosto w oczy wmawia że on nie ma z tym nic wspólnego. Czyli na to wychodzi ze przeciętny "cywil" ze wschodniej Ukrainy ma w domu na stanie sprzet do zestrzeliwania smigłowców i kałasznikowa. Mało tego że ma na stanie, bo potrafi go jescze obsługiwać. Ci "cywile" to muszą być bardzo kumaci ludzie, skoro bez żadnych szkoleń na strzelnicy i z obsługi sprzetu typu ziemia powietrze, bez pojęcia o działanich taktycznych są w stanie stawiać czynny opór jednostkom antyterrorystycznym i armi ukraińskiej. A mało tego że stawić opór, sa w stanie zajmować kolejne cele i posówac sie na przód. No ale cóż putin umywa ręce od tego i pali głupa że to nie jego ludzie tylko ludnosć "cywilna" Ukrainy.

Portret użytkownika Wlodi

W poniedziałek wieczorem w

W poniedziałek wieczorem w Kronbergu w Taunusie odbywało się kolejne przyjęcie urodzinowe na cześć 70-letniego, byłego kanclerza Niemiec Gerharda Schroedera. Tym razem był to prezent grupy bankowej Rothschild.

Chyba oczy trybunow ludowych pokroju Angelusa patrza nie w ta strone...

Portret użytkownika dąb

prosiłbym o wgłębienie się w

prosiłbym o wgłębienie się w temat . Trzeba zrozumieć , że wojsko ukraińskie jak i wszystkie sużby są przesiąknięte ruską agenturą . Rząd w Kijowie nie może się opierać na tych formacjach . Dlatego na wschodzie Ukrainy walczy przede wszystkim gwardia narodowa zorganizowana z patriotów ukraińskich. Co dziwne że ten prawy sektor czyli nacjonaliści odmówili wstapienia do gwardii i brania udziału w walkach . Prawdopodobnie też są przesiąknieci ruskimi agentami ,a szczególnie podejrzanym jest szef tej grupy . Teraz nie dziwi mnie , że służby ukraińskie zlikwidowały zaraz po majdanie jednego z przywódców nacjonalistów bo wiele rzeczy jest zapewne innych jak nam się wydaje lub jak nam przedstawiają media.  A co do najemników to USA (bo to oni prawdopodobnie finansują)  przyjęło taktykę Putina . Skoro Putin wysyła na Ukrainę grupy dywersyjne i broń to i USA robią to samo. Dodatkowa informacja , na Krymie ukraińcy mieli 25 samolotów bojowych z czego 4 zdolne do latania - to jest też przyczyna że nie bronili Krymu .

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Właśnie w ten sposób żydowscy

Właśnie w ten sposób żydowscy syjoniści będą realizować plan ograniczenia ludności Polski do 15 mln.
 Oni zawsze to robią cudzymi rekami paląc głupa. Nasz zdradziecki rząd będący lewą ręka illuminata Olechowskiego, który to własnie powiedział, spiskuje przeciwko narodowi celowo i świadomie wpycha nas w kaźń..
Wściekłość wschodniego niedźwiedzia może być nastepująca:
1. jesli Putin nie bierze udziału w światowym spisku - oczyści Warszawę nuklearnym ładunkiem i zmiecie ścierwo z wiejskiej i innych lokalizacji. Szkoda tylko niewinnych mieszkańców...
2. Jeśli jednak jest w zmowie z illuminatami światowymi pod pretekstem naruszenia interesu Rosji przez PO-lajców zdepopuluje ludność wschodniej Polski.
 NIe ma jednak co się karmić złudną nadzieją... Wybraliście zdrajców i morderców, więc wypijcie to piwo.

Portret użytkownika 85r

Niestety może być w zmowie z

Niestety może być w zmowie z rothschildami bo jego kolega Gerharda Schroeder jest na pewno.
"Wczoraj wieczorem w Kronbergu w Taunusie odbywało się kolejne przyjęcie urodzinowe na cześć 70-letniego, byłego kanclerza Niemiec Gerharda Schroedera. Tym razem był to prezent grupy bankowej Rothschild."
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/przyjecie-na-70-urodziny-gerharda-schroedera-zaklocila-grozba-zamachu-bombowego/8qmle
 
Po za tym czemu nie wkracza wojskami na wschodnią ukraine na co on czeka, już nie wspominając że chciał odwołania referendum na wschodniej ukrainie.
Coraz bardziej to wszystko podejrzane. Po za tym ta twoja teoria że oni chcą wymordować słowian tą wojenką mi się jakoś nie widzi bo ileż im się udało na razie zabić tych ukrainców 300? Przecież tam jest 45 milionów ludzi żeby zabić choćby 1/10 tej populacji to trzeba by użyć broni masowego rażenia. A na to się nie zapowiada narazie. Po za tym jesli poleciała by atomówka na warszawę to sadze że poleciała by też na inne kraje. Jeśli chcą rozpętać 3 wojnę światową to nie zginą tylko słowanie.
Żeby depopulować ludzi oni nie potrzebują wojny wystarczy gospodarczo wyniszczać kraj i truć ludzi jedzeniem GMO. Bo to daje lepsze efekty niż destabilizaja wywołana wojną po cichu i skutecznie. Tak jak robią to obecnie.
 
Po za tym jeśli sądzisz że ludzie mają jakiś wpływ obecnie na wybory to jesteś naiwiny eurowizja niedawno pokazała jak nas robią w ch..a
 

Portret użytkownika 85r

Ten plan jest nie realny

Ten plan jest nie realny jeśli do tego celu chcą użyć broni atomowej, z tego względu że po takiej wojnie atomowej planeta była by nie zdatna do zamieszkania przez najbliższe 100 lat. No chyba że mają jakąs inną do tego celu broń.

Portret użytkownika koń który mówi

Cała prawda o

Cała prawda o Odessie:
https://www.youtube.com/watch?v=BQkUAboSops&hd=1
Czy Włodi i reszta tych frędzlowatych, prounijnych naganiaczy skomentuje? No wypowiedz się typie co sądzisz o mordowaniu kobiety w ciąży albo paleniu ludzi żywcem za pomocą napalmu domowej roboty? Wy wszyscy którzy jeszcze ośmielacie się bronić tych ukraińskich rzeźników wymieszanych z syjonistycznymi służbami też macie w ten sposób krew niewinnych ludzi na rękach. I nigdy jej nie zmyjecie.
Tak właśnie wygląda prawda o tamtych wydarzeniach. Doskonały materiał prosto z Rosji. Aż dziwne, że Putin nie wysłał armii po tym wydarzeniu, ale myślę, że na tym właśnie polega jego geniusz - to bydło spodziewało się odwetu, a on nie zrobił nic i uśpił ich czujność w ten sposób.
Jeszcze nadejdzie czas zapłaty.

Portret użytkownika Nostra Damus

Kara będzie niewątpliwie

Kara będzie niewątpliwie sroga.
Przysłowie mówi: Strzeżcie się zemsty cierpliwego Człowieka.

Mordercy z Kijowa będą wisiec, co do tego nie ma wątpliwości. Co niektóry zatruje się ołowiem albo polonem.
Zrobią to ich własni ludzie.
Kto mieczem wojuje,od miecza ginie.
Tak się stanie. Amen.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

Portret użytkownika bb

Jeden z wyjątkowo

Jeden z wyjątkowo tendencyjnych "artykułów". Można kochać rosję i putina ale żeby takie brednie wypisywać i jeszcze je rozważać ?. Ukraina to kraj który oddał arsenał broni jądrowej w zamian za gwarancję integralności granic które strzec miała m.in. rosja. Rosja organizuje "referenda", porywa obserwatorów OBWE zamiast pozowlić im pracować i obserwować, anektuje część niepodległego kraju, a europa nie robi NIC.  Przecież jest jasne że Krym wzięto żeby nie płacic ukrainie za wynajem, na wschodzie jest przemysł bez którego rosja będzie miała problem z wojskowym wyposażeniem własnej armii (choć wydaje się że sterowanie i radary do rakiet produkują pod kijowem), teraz jeszcze ten Gaz. Martwi mnie bierność ukrainy. Dlaczego bowiem nie nalicza karnych odsetek za Krym oraz nie zmieni stawek za wynajem. Dlaczego nie zmieni stawek za TRANZYT gazu ????? Tego nie rozumiem.... No ale retoryka że Putin pomaga i stabilizuje jest moim zdaniem retoryką ślepych i silnie ograniczonym osób.

Portret użytkownika Nostra Damus

@bb 1. Ukraina nie posiadała

@bb

1.
Ukraina nie posiadała broni jądrowej. Broń należała do Ruskich.
2.
To nie Rosja złamała traktakt z Budapesztu, ale tzw. demokratyczny zachód, ingerujac w wewnętrzne sprawy Ukrainy, doprowadzając do puczu, oraz instalując w Kijowie nielegalny rząd i dziki parlament.

Permanentnie mylisz skutki z przyczyną. Rosja tylko reaguje na wrogie posunięcia zachodu.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

Portret użytkownika koń który mówi

Czy mam rozumieć, że należysz

Czy mam rozumieć, że należysz do tej śmiesznej grupy ludzi która popiera marionetkowy rząd ukraiński sformowany po regularnym puczu i obaleniu demokratycznie wybranego prezydenta?
Putin obiecał strzec granic pod warunkiem, że Ukrainą rządzić będą normalni ludzie i trzymający jego stronę, a nie jakieś bydło o zapędach faszystowskich. W takiej sytuacji prezydent Rosji musi działać, aby chronić miliony Rosjan mieszkających na Ukrainie przed ew. agresją tego pseudo rządu który wysyła wojsko na cywilów i współpracuje z zachodnimi agendami w celu wywołania wojny domowej. Czegoś tu nie rozumiesz jeszcze?
I nie opowiadaj głupot o Krymie. Krym zawsze należał do Rosji. Został dosłownie podarowany Ukrainie przez pijanego jak bela Chruszczowa. To jest powszechnie znany fakt. Podobnie jak ten, że Chruszczow był z pochodzenia ukraińcem.

Portret użytkownika Nostra Damus

Oświadczenie Ludowej

Oświadczenie Ludowej Republiki Donieck:
Dowódca Sił Zbrojnych Ludowej Republiki Donieck, Igor Strelkow, zapowiedział walkę przeciw Terrorystom z Kijowa. Wzywa wszystkich Ukraińskich żołnierzy i oficerów aby w ciągu 48 godzin albo przeszli na stronę Republiki, albo opuścili jej teren.
"Wszyscy żołnierze i oficerowie sił zbrojnych lub Ukraińskiego Misnisterstwa Spraw Wewnętrznych, SBU lub innych zbrojnych struktur Ukrainy znajdują się od natychmiast nielegalnie na terytorium Ludowej Republiki Donieck. Wszystkie one muszą w ciągu 48 godzin albo złożyć przysięgę na wierność Republice Donieck albo opuścić jej terytorium" - brzmi rozkaz Strelkowa.
Członkwie Bojówek Gwardii Narodowej (bojówki działające poza prawem), Prawego Sektora (Hitlerowcy, przyp. autora) oraz batalionu Ljaszko (płatni mordercy) będą w ramach akcji antyterrorystycznej aresztowani.
___
TAK TRZYMAC !!!
 
 

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

Portret użytkownika Rolver

Wiecie co po tym co sie

Wiecie co po tym co sie dzieje na Ukrainie i Gejowizji a przede wszystkim po slowach pewnego Rosjanina " Polsko wstawaj, jestescie slowianami " zaczolem sobie uswiadamiac ze dluzej nie mozemy sie dzilic i oszukiwac... musimy nareszcie zrozumiec ze my nalezymy do wschodu,  plynie w nas Slowianska krew... nie powinnismy pozwalac na to by pluto nam w twarz i nie powinnismy cienkim przestraszonym glosikiem mowic ze nic sie nie stalo... BO SIE WLASNIE KU**A STALO.
 

Portret użytkownika euklides

Słowianie to nie dzikie stepy

Słowianie to nie dzikie stepy mongolskie jak się wam sowietom wydaje, tylko centralna Europa. Od Arkony po Ruś i od Bałtyku po Morze Śródziemne. Jako potomek Czingis-chana może i należysz do wschodu, ale nie mieszaj w to autochtonów.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

euklides, sprawiasz wrażenie

euklides, sprawiasz wrażenie inwalidy na wózku, którym jedynym źródłem informacji jest literatura TVN i teoretyczne rozważania. Jesli jesteś istotnie inwalidą, to przepraszam jesli cie dotknąłem, ale nie wkurzaj ludzi wypowiedziami bez sensu i nie podnoś cisnienia czytającym i zorientowanym w syjonistycznym gnoju, w którym brodzimy po uszy.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem