Zabójstwo Niemcowa częścią planu wzbudzenia "Majdanu" w Moskwie?

Kategorie: 

Media zachodnie od razu uznały, że to Władimir Putin jest winny zabójstwa jednego z mniej ważnych liderów opozycji, Borysa Niemcowa. Zabójstwo pokazywane jest jako zemsta Putina. Jednocześnie idą przekazy z odbywających się Marszów Pamięci Borysa Niemcowa.

 

Zamordowany w piątek Niemcow to poważny wizerunkowy problem Kremla. Biorąc pod uwagę fakt, że zastrzelono go w okolicy Kremla, w oczywisty sposób wiąże się to z setkami relacji telewizyjnych na całym świecie pokazujących miejsce zabójstwa opozycjonisty z wieżyczkami Kremla w tle. Wizerunkowo to dla Rosji zupełna katastrofa.

 

Putin to rozumie, dlatego oświadczył, że staje na czele komisji w sprawie wyjaśnienia zbrodni na Niemcowie. Obiecał też rodzicom zamordowanego, że powie im kto stoi za śmiercią ich syna. Jego gesty zostały odebrane na zachodzie jako szczyt cynizmu. Przypomina się często śmierć dziennikarki, Anny Politkowskiej, którą zabito w urodziny Władimira Putina, co było odczytane jako prezent. Potem również przeprowadzono głośne śledztwo i nawet skazano wykonawców, ale nigdy zleceniodawców.

 

W publicznych wypowiedziach Władimir Putin oświadczył, że morderstwo Niemcowa to prowokacja. Zasugerował, że stoją za tym wrogie siły, które chcą doprowadzić do niepokoju w Rosji. Dzisiaj rzeczywiście w Moskwie i w Sankt Petersburgu, odbyły się Marsze pamięci Borysa Niemcowa.

 

Były one zaplanowane jako marsze przeciwko Putinowi i jego wojnie na Ukrainie. Nie wydaje się jednak, aby można było liczyć na jakiś zorganizowany protest, który mógłby się zakończyć obaleniem Putina, ale tego typu pomysły pojawiają się cały czas i ma do tego dojść sprawdzonymi w Afryce Północnej i na Ukrainie, metodami.

 

Morderstwo Niemcowa mogło być obliczone jako impuls, który miał dać mit założycielski opozycji i wyzwolić ludzi do działania przeciwko Putinowi. Jednak wątpliwe wydaje się aby ruch ten stał się masowy i doprowadził do jakichkolwiek zmian w Rosji. Nie można też wykluczać, że Borys Niemcow zginął ze względu na kobietę, 23 letnią modelkę z Ukrainy, która towarzyszyła mu w chwili zamachu. Nie można wykluczyć, że polityk odbił ją komuś, na przykład jakiemuś mafiozie. Bez względu na to jaka jest prawda faktem jest, że może dojść do destabilizacji sytuacji w Rosji.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika ben

 Polak co mówić i pisać nie

 Polak co mówić i pisać nie potrafi ,a i tytuł szlachecki w swym rodzie ma haha, a ja sam  się dziwie sobie że tyle błędów robie. Wstyd to jest głowa państwa  same wpadki.Bandera też jest naszym bohaterem narodowym trochę się go wybieli i retuszu doda razem z Niemcowem w jednej lini będą stali to przecież oni za Polskę swe  życie oddali .Tak powstaje nowa historia Polski.

Portret użytkownika ben

Polsat news Niemcow

Polsat news Niemcow reprezentował to co najlepsze w Rosji tak to widzi USA. Kuźwa co za farsa jeba---y ćpun erotoman złodziej wróg publiczny krótko szumowina idetyfikowanie się z tym śmieciem to porażka .Za całokształt powinien być odsz---elony już parę lat wcześniej.Człowiek bez honoru żyd na usługach  nazistów banderowskich ,malwersant działający na szkode nie tyle rządu co ludności Rosji,krótko śmieć .
 

Portret użytkownika Wlod

Wasze antysemickie fobie

Wasze antysemickie fobie czynia z was  ludzi,a ja  czegoz można spodziewać sie  po mnie po slugusach Bandery. W dodatku jestem zaklamany jak moja Ukraina - bedac faszystami wyzywamy innych od faszystow, bedac mordercami wyzywamy innych od mordercow, oburzamy sie na dostawy broni na ukraine ale sami dostajemy  ją od Nato    podsycamy wojne, krytykujemy zekomych  Rosjan  to my zabijaliśmy w   katyniu ale jednoczesnie oddajemy   poklon nawolujac do powrotu zsrr .  Unia slowianska ktora z slowianami zapewni pokój na ziemi .Jestescie silni jesteście mocarzami. Rosja robi manewry i bardzo dobrze a krowa ktora duzo ryczy Poroszenko   już nie długo  wolć będzie o potedze Rosji  .Tymczasem gospodarczo upada  USA- ceny w gore, kartki na zywnosc, bandytyzm, korupcja...W filmikach propagandowych USA  dziennikarze, dzialacze opozycyjni, osoby ktore krytykuja sa zabijani. Typowe metody syjonistycznego rządu zamordyzmu. Rosja  ma  do zaoferowania swiatu  wolność  i bezpieczeństwo , a ja przepraszam teraz dopiero widze dobro Rosji i was wybaczcie  że byłem taki niegrzeczny przepraszam za wszystkie moje klony a było ich duzo, coz taka byla moja rola za to mi placili ale przestali dlatego Rosja mateczko moja wybacz.

Portret użytkownika Wlodi

Wasze antysemickie fobie

Wasze antysemickie fobie czynia z was malpoludy a nie ludzi, ale czegoz sie spodziewac po slugusach kremla.

W dodatku jestescie zaklamani jak wasza rosja - bedac faszystami wyzywacie innych od faszystow, bedac mordercami wyzywacie innych od mordercow, oburzacie sie na dostawy broni na ukraine podczas gdy rosja sama to robi podsycajac wojne, krytykujecie zekomych zydow z nkwd ktorzy zabijali w katyniu ale jednoczesnie oddajecie im poklon nawolujac do powrotu zsrr (pod inna nazwa - unia slowianska ktora ze slowianami nie ma nic wspolnego)

Jestescie slabi a tylko dzieki propagandzie udajecie mocarzy. Rosja robi manewry i popisowke ale krowa ktora duzo ryczy...
Putin wola o potedze rosji ktora tymczasem gospodarczo upada - ceny w gore, kartki na zywnosc, bandytyzm, korupcja...

Zsrr tez pialo o swej potedze gospodarczej w filmikach propagandowych tyle ze w roli glownej byl jeden kombajn w pokazowym kołchozie. Taka to potega

W dodatku dziennikarze, dzialacze opozycyjni, osoby ktore krytykuja sa zabijani. Typowe metody sowieckiego zamordyzmu.

Rosja nie ma nic do zaoferowania swiatu a te wszystkie bandyckie wydarzenia to odwieczne kompleksy panstwa ktore jest niczym a ma zapedy na mocarstwo.

Portret użytkownika Wlodi

Wlasnie twoja glupota polega

Wlasnie twoja glupota polega natym ze ciebie cieszy nie to ze czegos nie ma tylko ze sie cos przemilcza. Mysle ze w rosji jest najwiecej gejow w euro- azji, a to ze sie o tym nie mowi bo nie wolno bo to wadzi w wizerunek totalitaryzmu to wlasnie zamordyzm.
"Syjonizmu" buahahaha nie osmieszaj sie. Konkrety misiu konkrety
"Trepow typu wlodi"? Hmmm gratuluje emocji i argumentow...
"I wiele jeszcze innych". - nadal gratuluje argumentow.
Ogolnie prosty chlop z ciebie, w co kreml chce w to uwiezysz. Tzw pozyteczny idiota

Portret użytkownika Orzel Bialy

Zobacz jak Ruskie Trolle

Zobacz jak Ruskie Trolle reagują. Dadzą ci minusa ale nic nie napiszą no nie dostali jeszcze maila z instrukcjami :). Co się dziwić jak w internecie najwięcej filmików ze śmiesznymi sytuacjami jest właśnie z Rosji... Same pijaki, bandyci i gwałciciele... jak od pługa oderwani...

Portret użytkownika Wlodi

Emocje im puszczaja hehe

Emocje im puszczaja hehe beniu faszysta sie uplul, a angelus mu serwetki nosi. Obiecane kacapom projekty slowiansko nowo rosyjskie sa tam gdze plany superkolchozu i potegi sowieckiej heh
Coz kompleksy wzgledem zachodu biora gore, no bo jak inaczej. Slabo im.

Portret użytkownika prawdaoj

,Naczytałem się różnych

,Naczytałem się różnych interpretacji na temat zabicia Niemcowa. Ale to wszystko jakoś nie trzyma się kupy.  Osobiście widzę to tak, dlaczego zginą Niemcow? Przecież wiemy, że on był zawsze w opozycji, działał jak mógł przeciwko Putinowi i to było od zawsze, wiec narzuca się pytanie czemu Putin miał by go teraz dopiero zabić? W tym momencie trzeba sobie teraz uzmysłowić, że czasy się zmieniły i zwrócić wększą uwagę na fakty i zaistniałą sytuację i napięcie  i podział społeczeństwa w wewnątrz Rosji, Rosjanie obawiają się w swoim kraju wybuchu Rewolucji takiej jak w Ukrainie na Majdanie, a skoro ludzie w Rosji są podzieleni bo tak jest, także między innymi z powodu zaangażowania się Rosji w ten konflikt i wspierania separatystów na Ukrainie, więc w Rosji obecnie powstaje coraz bardziej mocna opozycja przeciwko Putinowi i trzeba sobie to powiedzieć, na pewno wspierana przez zachód itp. Więc gdyby doszło do takiej rewolucji potrzebny jest jakiś dobry przywódca tej opozycji, najlepiej jakiś były polityk z doświadczeniem i stażem politycznym,  lepszego kandydata do tej misji jak Niemcow w Rosji z pewnością nie było i już nie będzie, On był pro zachodni i spokojnie mógłby bez najmniejszego ale, zastąpić Putina, zachód był by zadowolony. Kto wie czy nie były prowadzone jakieś rozmowy po cichu Niemcow - Zachód na temat tego co będzie po rewolucji, którą można wywołać za pieniądze z zagranicy, podzielona Rosja szybko by zapłonęła. Więc jedynie dlaczego zginął Niemcow, to właśnie dlatego, że zaczął się stawać, a właściwie mógł się stać ważną ikoną, liderem opozycji przeciwko Putinowi, która zaczęła rosnąć w siłę w obecnie podzielonej Rosji, jeśli rzeczywiście doszło by do rewolucji w Rosji jak na Majdanie, Niemcow stał by się szybko bardzo poważnym kandydatem na prezydenta i prawdziwym zagrożeniem dla Putina, to mogło się stać już tej już następnego dnia, przed śmiercią Niemcowa były zaplanowane poważne protesty społeczne w Rosji przeciw Putinowi, wystarczy, żeby zginęło parę osób ,milicja użyła by broni i był by pierwszy krok do takiej rewolucji, najprawdopodobniej był jakiś przeciek lub rosyjskie służby wywęszyły i plan co mogło nastąpić, dlatego tak szybko zlikwidowali Niemcowa tuż przed rozpoczęciem następnego dnia zaplanowanych protestów, zlikwidowali praktycznie najlepszego kandydata na zastępstwo Putina za którym mogli by iść ludzie.  
 
Niemcow zginął w dzień święta służb specjalnych - http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/nowe-swieto-w-rosji-dzien-sil-operacji-specjalnych,519382.html

Portret użytkownika Zenek :)

"jakiś były polityk z

"jakiś były polityk z doświadczeniem i stażem politycznym, lepszego kandydata do tej misji jak Niemcow w Rosji z pewnością nie było i już nie będzie"

- chodorkowski ma być TĄ osobą, jak dożyje swojej premiery.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

buhahhaaaaa. Tak ci

buhahhaaaaa. Tak ci podpowiedzieli twoi mocodawcy jak wcisnąć ten kit?
Niemcow nie miał poparcia w Rosji, bo był sługusem moczymordy Jelcyna!
 Ukatrupił go Chabad, by wzbudzić wzburzenie "narodu" rosyjskiego oraz zmąconej propagandą gawiedzi (czytaj spedalonego żydostwa)
 Gdyby nie ta "bohaterska śmierć opozycjonisty" to na manifestację by nikt poza pedalstwem nie przyszedł.

Portret użytkownika ben

 A teraz news , został

 A teraz news , został zastrzelony   mężczyzna w Los Angeles był to  znany w swych  kręgach opozycjonista  przez długie lata     bezdomny z wyboru   który nie mógł pogodzić się  z systemem syjonistycznym zagorzały przeciwnik  polityki USA względem Rosji  zamordowany przez 3 policjantów w czasie  obchodu dzielnicy dla ubogich , policjanci ci w bestialski sposób  oddali kilka strzałów do opozycjonisty. Śledztwo prowadzi   policja razem z FBI  a całe zdarzenie koordynuje  CIA. Daje to wiele do myślenia! Podejrzewa się że opozycjonista  mógł się kontaktować z służbami Rosji .Tyle w temacie.

Portret użytkownika MARGO

Taki arcik

Taki arcik znalazłam...
 
"...Po całej serii inspirowanych i finansowanych (a nierzadko wspieranych militarnie) przez USRael, udanych „kolorowych rewolucji”, „spontanicznych demonstracji demokratycznych”, czy innych „majdanów” – macherzy Nowego Porządku Światowego napotkali na nieoczekiwany opór w kilku państwach.
Szczególnie irytująca była Rosja, kraj nieprzebranych zasobów naturalnych, który już-już wydawał się wpadać w ich łapska za czasów smuty Jelcyna… dopóki nie pojawił się kagiebista, czy może zimny czekista Putin, który okazał się być po prostu rosyjskim patriotą, a ponadto człowiekiem rozumnym i przenikliwym – przy którym marionetki czytające z telepromptera odpowiedzi na „spontaniczne” pytania dziennikarzy wyglądają jak… no właśnie. Jak marionetki, którymi zresztą są.
Rosji potrzebna jest zatem rewolucja. Coś na wzór banderowskiego Majdanu.
Opłaceni przez USRael demonstranci… kupa rodzimych idiotów którym przeszkadzają sukcesy gospodarcze i polityczne Rosji… trochę snajperów strzelających zarówno do demonstrantów, jak i do policji… i mamy rozróbę.
„Cały szwiat” staje oczywiście po stronie „demonstrantów”, wszystkie media ryczą jednym koszernym wrzaskiem „Precz z Putinem”, USRael wysyła słabo zawoalowane pogróżki, polskie kundle ujadają jak wściekłe, choć ich nikt o to nawet nie prosił, bo są bez znaczenia dla wielkiej polityki…
Jednym z wypróbowanych sposobów są mordy polityczne, które z reguły wywołują powszechne oburzenie, w tym wśród ludzi, którzy o polityce zielonego pojęcia nie mają i w ogóle nie wiedzą, o co chodzi. Jednak to oni najlepiej wiedzą, kto dokonał zabójstwa i dlaczego.
Zabójstwo Niemcowa jest właśnie takim zapalnikiem dla moskiewskiego majdanu. Ma wywołać oburzenie mas i demonstracje, których liczebność będzie podawana przez media w dziesięciokrotnym zawyżeniu. Ma wywołać nienawiść do sił porządkowych, które zgodnie z prawem będą próbować stłumić rozruchy i spacyfikować „pokojowych” demonstrantów, dziwnym trafem nierzadko uzbrojonych w broń palną. Całości obrazu dopełnią wynajęci przez USRael snajperzy, strzelający do obydwu stron konfliktu.
Od Putina i jego rządu zależy teraz, czy dopuści, aby rozwój wypadków wymknął mu się z rąk, jak nieszczęsnemu Janukowiczowi – czy stłumi rozróby w zarodku.
Bo że rozróby będą, to raczej pewne. Duża rolę odegra też świadomość społeczeństwa rosyjskiego: czy pozwoli się otumanić antyrosyjskiej propagandzie, czy zachowa rozsądek.
Czy skuszą ich łgarskie obietnice bez pokrycia, czy raczej zaufają temu, co już mają i co sami wypracowali..."
 
http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=16488#more-16488
Po Zdrówka

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem Boga?  
Tak, jak dąb zawarty jest w żołędziu - tak Bóg  ukryty jest w Człowieku...

Portret użytkownika alternatywny

Angelus i Witold37, piszecie

Angelus i Witold37,
piszecie o tym, że Smoleńsk to próba (w sumie udana) skłócenia Polski z Rosją. Piszecie, że krajom zachodu zależy na oderwaniu krajów Słowiańskich od Rosji, no i okej ma to sens, tylko jedno mnie nurtuje. Skoro nie chcą aby kraje Słowiańskie utworzyły swój blok, to dlaczego te same kraje zachodu sprzedały nasz kraj i wszystkich Słowian ruskim zaraz po II WŚ? Z perpektywy badanego dłuższego czasu wasza teza staje się nieuzasadnioną. Zdaje sobię sprawę że od razu po wojnie Rosja była za mocna dla zachodu i chcieli ją udobruchać, ale można było to osiągnać w inny sposób i z pewnością bez oddawania Polski, która wyprówała sobie wtedy flaki walcząc o wolność na którą do cholery zasłużyła. A i jeszcze jedno, byliśmy w takim bloku Słowiańskim prawie 45 lat, czy to był dobry okres dla naszego kraju? Nie wiem, nie umiem na to odpowiedzieć bo jestem za młody by to pamiętać, a historia spisana z tych czasów jest jakby za mgłą, niby coś się działo ale nic nie wiadomo o niczym... Na pewno były strajki i panowało powszechne niezadowolenie z systemu - więc i tak kicha. Tylko bez spiny, poproszę - chętnie poczytam waszych argumentów.
Według mnie destabilizacja prędzej czy później dotknie Rosję, ale nie teraz i ten incydent nic nie zmieni w ich polityce. Putin ma raczej poparcie ludu, destabilizacja Rosji nastąpi z dniem jego śmierci lub z dniem jego odsunięcia od władzy. Rusek potrzebuje twardej ręki, która umie chwycić za mordy poddanych, w sumie Polakowi też by się taki władca przydał. Słowianie to taka nacja, która jest mocno niezdyscyplinowana, waleczna ale oporna i uparta, z dobrym liderem można zdobywać świat, lecz z pipą na czele mamy bylejakość wszechobecną.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

To nie tak... Żydzi sprzedali

To nie tak... Żydzi sprzedali Polskę Zydom... Syjoniści Zachodu, syjonistom Wschodu
 i ze strachu przed Stalinem.
 Teraz Rosyjski syjonizm ma kaganiec KGB
 Putin genialnie to wykombinował..
 Wie, że zydów wytepić się nie da, ale można ich kontrolować dając im to co lubią najbardziej... Kase i wpływy..
 Tylko te syjonistyczne zjeby zaślepione bogactwem i pozorną władzą nie zauważyły kagańca...
 Dlatego własnie tak się burzą na ulicach Moskwy...,z drugiej strony fałszywie poklepując Putina "ile to dobrego zrobił dla żydowskich braci.."
 Gówno... dostali mięsko na harpuniku.... hehheee...

Portret użytkownika Witold37

Angelus i Witold37, "piszecie

Angelus i Witold37,
"piszecie o tym, że Smoleńsk to próba (w sumie udana) skłócenia Polski z Rosją. Piszecie, że krajom zachodu zależy na oderwaniu krajów Słowiańskich od Rosji, no i okej ma to sens, tylko jedno mnie nurtuje. Skoro nie chcą aby kraje Słowiańskie utworzyły swój blok, to dlaczego te same kraje zachodu sprzedały nasz kraj i wszystkich Słowian ruskim zaraz po II WŚ? Z perpektywy badanego dłuższego czasu wasza teza staje się nieuzasadnioną."
 
Nie rozumiem jaki związek ma jedno z drugim. Ciężko odpowiedzieć na tak postawione pytania, to kogel – mogiel, ale spróbuję, tak na szybko.
W1945 roku był zupełnie inny układ geopolityczny aniżeli jest teraz. Właśnie zakończyła się wtedy II wojna światowa, w której ZSRR poniósł od 27 do ponad 40 milionów ofiar w ludziach, zależnie od źródeł. Straty kolosalne, kraj był dodatkowo wyniszczony gospodarczo w wyniku walk i niemieckiej okupacji. Miasta leżały w gruzach. Armia radziecka była jednak bardzo silna. Polska została oddana Związkowi Radzieckiemu przez zachód jako pewnego rodzaju forma rekompensaty za straty wojenne. Zostaliśmy sprzedani. Armia radziecka stacjonowała już w Polsce i w Europie środkowo wschodniej, wyrzucenie ich stamtąd groziło kolejną wojną światową, której zachód wtedy nie chciał. Dla społeczeństw zachodnich Związek Radziecki był przecież aliantem i sojusznikiem wtedy, który najbardziej przyczynił się do zwycięstwa nad Niemcami i poniósł wielkie ofiary. Społeczeństwa zachodnie więc nie były propagandowo nastawione na nagłą wojnę z sojusznikiem, na taki szokujący zwrot. Do zmiany myślenia w ludziach trzeba czasu, często lat, aby z dawnego sojusznika zrobić wroga. Zachód pragnął pokoju i stabilności aby podnieść się po wojnie. Przecież dopiero co wielkim wysiłkiem udało się pokonać w Europie III Rzeszę. Oddano nas dla świętego spokoju.
 
Następnie rozpoczęła się zimna wojna, której efektem ostatecznym był upadek Związku Radzieckiego, rozwiązanie Układu Warszawskiego, powstanie Unii Europejskiej i NATO i wchłonięcie państw Słowiańskich do tejże Unii.
Czyli udało im się dokonać w dłuższej perspektywie to o czym piszesz – przejąc kraje Słowiańskie, w tym Polskę.
 
Następnie, po upadku ZSRR, przyszła kolej na samą Rosję. Zachód zaczął osłabiać wewnętrznie i przejmować Rosję (rządy Jelcyna), poprzez dziką prywatyzację. Gdyby nie Putin udałoby im się dokonać wszystkiego bez problemowo i dziś Rosja byłaby w podobnej sytuacji co Polska. Czyli całkowicie przejęta i skolonizowana przez zachód. Możliwe, że rozebrana na wiele państewek zależnych od zachodu, rozbita terytorialnie i już nie licząca się w świecie. Cały plan by się powiódł, choć zajęłoby to kilkadziesiąt lat. Zresztą pewne plany robione są na tak długo, a pewne korekty wprowadzane są w miarę jak rośnie świadomość w ludziach i zaczynają zawodzić stare metody. Wtedy robi się przetasowanie, przykładowo poprzez wojnę światową (szeroki temat). Pojawił się jednak w Rosji silny i patriotyczny przywódca – Putin i powiedział niet! Putin zatrzymał przejmowanie Rosji, ograniczył wpływy zachodniego kapitału w kraju, odzyskał media i kontrole nad wydobyciem i sprzedażą surowców.
Dodatkowo zaczął hamować globalizm na świecie, oraz plan wdrażania Nowego Porządku Świata. A to już nie mogło pozostać bez odpowiedzi iluminatów. Rozpoczęła się wielka gra, aby izolować Rosję od innych krajów, a także aby ją ostatecznie zniszczyć, ponieważ okazała się nieposłuszna, okazała się przeszkodą w ich planach.
 
"…Rosja była za mocna dla zachodu i chcieli ją udobruchać, ale można było to osiągnać w inny sposób i z pewnością bez oddawania Polski…"
 
W jaki sposób – według Ciebie -  można było to osiągnąć bez oddawania Polski? Polska już była przejęta, a to dlatego, że na naszym terytorium stacjonowała Armia Radziecka, ten fakt był już więc dokonany i był jedynie formalnością. Nie oddawanie Polski – wiązałoby się z koniecznością wyrzucenia Armii Radzieckiej z Polski, a więc z wojną światową, której zachód wtedy nie chciał.
 
"A i jeszcze jedno, byliśmy w takim bloku Słowiańskim prawie 45 lat, czy to był dobry okres dla naszego kraju? Na pewno były strajki i panowało powszechne niezadowolenie z systemu - więc i tak kicha."
 
To nie był blok Słowiański, tylko komunistyczny, rządzony przez komunistyczną ideologię. Nie wiem do czego zmierza Twoje rozumowanie? Uważasz, że jak wystąpimy z Unii Europejskiej i stworzymy Unię Słowianską, to będzie to powtórką z komunizmu w bloku wschodnim? Kompletnie się nie rozumiemy. Postrzegasz bardzo wąsko te zagadnienia.
 
Czy jeżeli dziś do Polski miałyby wrócić Kresy Wschodnie, należące do nas za czasów I Rzeczpospolitej, to oznaczałoby to, ze automatycznie wracamy do epoki feudalizmu (w której byliśmy za czasów I Rzeczpospolitej)? A cóż ma jedno wspólnego z drugim?!
 
Na Zmianach na Ziemi, był artykuł „Unia Słowiańska odpowiedzią na ostatnie zmiany na Ziemi?”. Tam w komentarzach jest także moja wypowiedź (może pod innym nickiem, nie pamiętam) odnośnie mojej wizji Unii Słowiańskiej.
 
Ja pisząc dziś o Unii Słowiańskiej nie mam na myśli dawnego bloku wschodniego. Proszę jednego nie mylić z drugim. Dawny blok wschodni, narzucony został Polsce siłą i był obcy nam kulturowo, nieprzyjazny ekonomicznie, wrogi ideologicznie. To przyszło z zewnątrz i było zniewoleniem dla wszystkich członków tego bloku, w dużej mierze także dla samych Rosjan w ZSRR. To jest także część odpowiedzi na Twoje pytanie – dlaczego oddano nas w 1945 roku. Czyli oddano dlatego, że wiedziano, że to się nie uda, że Słowianie rozsadzą taki system od środka. Wiedzieli, że Polacy i inni będą się buntować, i w końcu w ten czy inny sposób komunizm upadnie. A jako zbawca zaprezentuje się zachodni kapitalizm, który już będzie czekał z otwartymi ramionami.
 
Wiedzieli takze, że w ten sposób obrzydzą w społeczeństwach idee socjalne jakie zawierał system komunistyczny, a w zamian zaoferują system dzikiego kapitalizmu, w którym często posiada ten który jest cwaniakiem, nie ma skrupułów, wykorzystuje bliźniego aby się dorobić, w którym każdy sobie rzepkę skrobie, w którym zamierają idee solidarności społecznej na rzecz alienacji wewnętrznej ludzi we własnych społecznościach (prosty przykład działający na wyobraźnię to grodzenie płotami apartamentowców od reszty miasta, czyli biedoty i slumsów, co ma dziś miejsce w Polsce, tak działa alienacja, znieczulica, itd.)
 
W tej wojnie propagandowej dwóch systemów zachód zagrał mistrzowsko, ukazując siebie i swój system jako jedyną drogę dla ludzkości, dzięki skompromitowaniu systemu konkurencyjnego, w którym z punktu widzenia ogólnoludzkiego – nie wszystko było złe! Nie chce się rozpisywać co było lepsze kiedyś w porównaniu z czasami dzisiejszymi, bo to tak naprawdę jest bez większego znaczenia, oba systemy są złe, i z obu ludzkość musi zrezygnować, ale jeśli chcesz wiedzieć, popytaj starszych ludzi, którzy za komuny byli w wieku produkcyjnym, czyli pracowali, nich oni dadzą Ci porównania, jeśli Cię to interesuje. To sam system był wrogi wobec społeczeństw poszczególnych państw bloku wschodniego. To, że tworzyły ten blok w dużej mierze państwa słowiańskie, nie oznacza, że był on blokiem słowiańskim w swej naturze i że kierował się ideą słowiańskiej współpracy, która byłaby podstawą przyszłej Unii Słowiańskiej.
 
Unia Słowiańska, polegać będzie na lużnej konfederacji państw. Nie będzie to ani feudalizm, ani komunizm, ani demokracja, ani kapitalizm. Co to będzie? Pożyjemy zobaczymy! Będzie to najlepszy system społeczno – ekonomiczny jaki w znanych nam dziejach świata istniał na tej planecie.
Dzis, w XXI wieku, mamy już bardzo śmiałe, rozsądne i sprawiedliwe koncepcje systemów społeczno – polityczno – ekonomicznych, z których można czerpać, aby taki system ustanowić.
Aby jednak tego dokonać, trzeba być najpierw państwem niepodległym politycznie i niezależnym ekonomiczne. Dzisiejsza Polska nie spełnia tych warunków ponieważ jesteśmy krajem pod ukrytą okupacją i całkowicie zależnym od Waszyngtonu, Brukseli, Berlina i Tel Awiwu. To tam podejmowane są decyzje odnośnie tego co dzieje się w Polsce. Także w sferze ekonomicznej jesteśmy w czarnej dziurze. Kraj gigantycznie i celowo zadłużony, majątek narodowy rozkradziony, jesteśmy całkowicie zależni od zachodu.
Kiedy się od tego uwolnimy i znajdziemy sojuszników – będziemy mogli rozpocząć budowanie nowego, sprawiedliwego systemu i kraju, w którym życie będzie powodem do dumy.
System ten stanowić będzie przeciwieństwo tego czym jest dzisiaj Unia Europejska, nie będzie więc miejsca na dziki kapitalizm, globalizm, demoralizację społeczeństwa, walkę z patriotyzmem, z Bogiem i z religią, lansowanie homo niewiadomo, gender, GMO, materializmu dla samego materializmu, nie będzie systemu niewolnictwa długu, zakłamanych mediów piorących ludziom mózgi, i wszystkich tych patologii systemowych i chorych wynalazków masonerii, o których długo by pisać. Będzie to system, wspierający to co w społeczeństwie i w człowieku jest zdrowe i dobre, a nie przegniłe i chore.
To są bardzo szerokie zagadnienia!
 
Ale zapewniam Cię, że tak jak upadł komunizm, bo okazał się ślepą uliczką dla ludzkości, tak i upadnie dzisiejszy kapitalizm oraz demokracja, która jest dziś tylko złudzeniem i oszustwem, działającym zgodnie z zasadą, że „gdyby wybory mogły coś zmienić (na lepsze), to już dawno by ich zakazano”.  Tak dokładnie działa dzisiejsza „demokracja”, tak działa system ekonomiczny, w którym bogaci coraz bardziej się bogacą a biedni biednieją, gdzie jeden procent mieszkańców Ziemi ma tyle pieniędzy co 3,5 miliarda ludzi, czyli połowa ludzkości.
 
W przyszłości ludzie postrzegać będą nasze czasy i system w którym teraz żyjemy jako barbarzyństwo i hańbę dla człowieczeństwa, podobnie jak my dziś jako barbarzyńców postrzegamy starożytnych Rzymian, którzy wysługiwali się niewolnikami i lubowali się w oglądaniu walk gladiatorów na arenach.
 
To upadnie wszystko co dziś mamy, i trzeba mieć już gotowe koncepcje i wizje jak urządzić świat w lepszy sposób w przyszłości, tak aby życie było radosną podróżą, nie zaś drogą przez mękę, dla większości populacji świata. W przeciwnym razie iluminaci nam ten świat urządzą po swojemu, w sposób jeszcze gorszy aniżeli teraz mamy – wprowadzając NWO.

Portret użytkownika czesiek z choiny

Witold37   To upadnie

Witold37
 
To upadnie wszystko co dziś mamy, i trzeba mieć już gotowe koncepcje i wizje jak urządzić świat w lepszy sposób w przyszłości, tak aby życie było radosną podróżą, nie zaś drogą przez mękę, dla większości populacji świata. W przeciwnym razie iluminaci nam ten świat urządzą po swojemu, w sposób jeszcze gorszy aniżeli teraz mamy – wprowadzając NWO.
 
blefujesz czy masz jakieś argumenty?

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem