Za głównego antysemitę Ameryki uznano lidera muzułmańskiej organizacji Nation of Islam

Kategorie: 

Anti - Defamation League (ADL) uznała Louisa Farrakhana, przywódcę radykalnej organizacji Nation of Islam, za „największego antysemitę Stanów Zjednoczonych”. Farrakhan oskarża Izraelczyków i syjonistycznych Żydów o przeprowadzenie zamachu terrorystycznego na bliźniacze wieże World Trade Center we wrześniu 2001 r.

 

Przemawiając w Chicago w dniu 22 lutego br. w corocznym przemówieniu do członków Nation of Islam i przedstawicieli innych organizacji muzułmańskich, Farrakhan powiedział, że „dziś każdy wie, że kluczową rolę w przygotowaniu ataku na USA odegrali Izraelczycy i syjonistyczni Żydzi.

"Jestem gotowy, aby odpowiedzieć za swoje przekonania. Mogę udowodnić, że się nie mylę" – cytuje słowa szefa islamistycznej organizacji Jewish News Agency.

Według Abraham Foxmana, dyrektora ADL, radykalne Nation of Islam i jej przywódcy są dobrze znane z powodu upowszechniania nienawiści wobec Żydów.

„Oświadczenia Farrakhana prowadzi Amerykę do innej epoki - epoki ekstremizmu i nietolerancji. Farrakhan wykorzystuje wysoki poziom antysemityzmu na świecie w celu promowania swoich wizji"- powiedział Foxman.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika MiterMan

i to pytanie jest jak

i to pytanie jest jak bingo....  bo jak jest naprawde a jak jest operowany semityzm w tych po===nych czasach to wie tylko ten co ma szerszy zakres wiedzy.. Moabici akadowie  eblaici amoryci kananejczycy aramejczycy hebrajczycy edomici asyryjczycy czy fenicjanie to wszystko semici....  tworcy miedzy innymi panstwa Hamurabiego w Babilioni... a wiec odpowiedz jest krotka zwiezla i tresciwa... Tak Arabowie pochodza od semitow...

Portret użytkownika dąb

Żeby zacząć ab ovo , warto

Żeby zacząć ab ovo , warto posłuchać na you tube "czy Jezus i Maryja byli żydami" . To jest wykład 14minutowy księdza nt. jakie są rodzaje żydów , skąd się wzięli , o co chodzi z Kościołem Katolickim . Wielu z was się zdziwi jacy to są żydzi na świecie . Jesteś katolikiem czy też nie jesteś to i tak warto tego posłuchać bo chodzi o rozszyfrowanie narodu żydowskiego , który nie ma już nic wspólnego z narodem wybranym - dlatego warto posłuchać.  jak to O. Tadeusz mówi : więcej czytasz , stajesz się mądrzejszy Smile

Portret użytkownika Kazek12

Przeciwstawianie róznych

Przeciwstawianie róznych religii to celowy zabieg, który ma spowodowac konflikt między religiami i nie łączenie sił różnych panstw do walki z niesprawidliwościa na świecie , szerzona przez USA i  Anglie i ich elity. To ich motto działania i chaos na świecie ma spowodowac brak jedności w tej walce.

Portret użytkownika MiterMan

Juz nawet nie patrzac na

Juz nawet nie patrzac na fakty ze po raz kolejny ktos oskarza semitow o dokonanie zbrodni przeciw ludzkosci zostanie nazwany przez wiadome srodowiska antysemita Biggrin  medialne zrownany z ziemia i w ogole..... pewnie sie powiesi "sam" z tego powodu...

Portret użytkownika MiterMan

Oficjalnie powiedzial to co

Oficjalnie powiedzial to co miliony filmow z YT.... przekret WTC byl jak mozna wnioskowac w celu pozbycia sie wrogów izraela... zarobienia na tym kasy i wprowadzenie ustaw ktore panstwo USA z demokratycznego zmieniaja w Totalitarne.... sam nostradamus w swoich centuriach to przewidzial stwierdzajac ze panstwa zamienia sie w supertotalitarne panstwa zaraz przed 3 wojna swiatowa....   europa tez w garniturze demokracji jest panem totalitarnym.... nie trzeba duzo kopac aby to udowodnic....  niestety w absolutnym dazeniu o wplywy na calym swiecie stosują sie dwie zasady albo zycie i gra po naszej stronie (wiadomo kogo), albo czlowieczenstwo i brak zycia....   a co do 9/11 budynek w sposob o ktory sie filozofom nie snilo zostal pieknie obalony... Ci w temacie wiedza ocb ale dla tych co nie wiedza...  strefa zero w tlumaczeniu gdyz po 11/09 zostala zmieniona definicja to miejsce detonacji ladunku nuklearnego...  tak wiec dwa blizniaki zapadly sie pod ziemie z powodu wykreowania wneki pod ziemia ladunkiem nuklearnym... dlatego sie tak ladnie zlozyl... i z najwyzszych budynkow nie zostala sterta gruzy na kilka przecznic manhatanu tylko mala stertka na powierzchni.... niewiarygodne lecz prawdziwe.... promieniowanie cieplne nie mogla zaistniec bo pod ziemia nie ma powietrza z czym tez nie ma fali uderzeniowej.... powstala ladna duza dziura w ktora zapadl sie nawet wtc7....  bo ze w pentagon uderzyla rakieta przeciw okretowa to chyba juz kazdy wie.... pozdrawiam

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem