Wybuch meteorytu nad Argentyną

Kategorie: 

Nad argentyńskim niebie w prowincji Santa Fe, nastąpił wybuch, który spowodował wibracje odczuwalne w siedmiu miastach. Przerażający huk słyszany był na obszarze o promieniu 40 kilometrów. Eksperci uważają, że doszło do eksplozji meteorytu.

 

Meteoryt miał eksplodować, podczas wejścia w atmosferę, podaje dziennik La Razon. Astronom Jorge Coghlan powiedział, że do wybuchu doszło na wysokości 60 km, a głośny dźwięk było słychać w promieniu 40 kilometrów. Niektórzy uważają, że wybuch odczuwalny był nawet 120 kilometrów od miejsca zdarzenia. Zjawisko wywołało strach u mieszkańców prowincji Santa Fe.

„Był hałas. Dźwięk spowodował strach u niektórych naszych sąsiadów. Ludzie słyszeli to w kilku miastach na raz” – powiedział George Grande, przedstawiciel straży pożarnej.

„Duża kula ognia rozpadła się w atmosferze i wywołała wibracje odczuwalne w strefie znajdującej się około 400 kilometrów na zachód od Buenos Aires”- powiedział dyrektor Obserwatorium Astronomicznego Santa Fe, Jorge Coghlan.

Obecnie nie odnotowano uszkodzeń mienia. Nie ma doniesień o rannych. Lokalne media przypominają, że kilka miesięcy temu w początku kwietnia mieszkańcy Santiago del Estero i innych północnych prowincji twierdzili, że widzieli o świcie na niebie  bardzo jasne światło związane z upadkiem meteorytu.


 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika PlebanZenobiusz

Manipulacja. Wszystkie

Manipulacja.
Wszystkie materiały wideo jakich uzyli to meteoryt z Czebiańska. Sami sprawdzcie. Nawet zdjęcia poszkodowanych ofiar to ci sami rosjanie z Czebianska. Wyssany z palca news aby tamtejsi tubylcy mieli sensacje i mieli o czym rozmawiac. Mozliwe ze wytworzyli tą sensacje aby przykryc jakies polityczne wydarzenie lub cos innego.
WŁAŚNIE TAK MOŻNAUFAĆ MEDIOM.
 
MEDIA KŁAMIĄ!!!!!!!!!!!!!!
Weryfikujcie kazdego newsa.
Pozdrawiam

Portret użytkownika staryzenek20

Nad Argentyną rzeczywiście

Nad Argentyną rzeczywiście była eksplozja, prawdopodobnie meteorytu tylko nie ma filmów z tego. W Rosji to prawie każdy ma kamerke w samochodzie i zawsze kilku osobom uda się nagrać. Dlatego tyle filmów było z Czelabińska. A w Argentynie to leją na jakieś kamerki więc i nie ma filmów. Ale czytałem wiele portali zagranicznych i też piszą o tajemniczym wybuchu. A media jak to media, nie mieli filmu to na siłe wcisneli Czelabińsk.

 
Przetrwać apokalipsę: Bunkier FEMA w Denton
http://youtu.be/ZzrYy2Nj00A
Schron przeciwatomowy w Kaliszu
http://youtu.be/wEv0Mq70kNY
 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem