Wolno spadająca kula ognia nad Teksasem

Kategorie: 

Spadającą kulę ognia widzieli na niebie przestraszeni mieszkańcy miasta Houston w Teksasie. I chociaż kosmolodzy zapewniają, że kula ognia była zwykłym meteorytem, to wielu upatruje w tym dowody na istnienie życia pozaziemskiego i obcych cywilizacji.

 

W niedzielę wieczorem 18 stycznia br. niebo nad Houston nagle pojaśniało, ponieważ pojawił się na nim niezidentyfikowany obiekt latający, przypominający kometę. Świadkowie twierdzą, że ciało niebieskie „pływało” po niebie bardzo powoli i obserwować je można było przez co najmniej trzy minuty.

 

Patricia Reyff, profesor fizyki i astronomii z William Marsh Rice University (USA) wyraziła opinię na temat UFO w Houston. Według profesor, ciało niebieskie (ognista kula) było rodzajem meteorytu. Profesor wyjaśniła, że obiekt miał specyficzną trajektorię lotu i wchodząc w atmosferę wytracił prędkość.

 

Spadający meteoryt nie był zbyt duży. Gabarytami mógł być zbliżony do wielkości kuchenki mikrofalowej, a upadając nie spowodował żadnych strat materialnych i nie ranił mieszkańców Houston.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Spotter

Faktycznie, z całą  pewnością

Faktycznie, z całą  pewnością był to meteor. hehe. Nie wiem jak można porównywać meteor do samolotu na wysokości przelotowej oświetlonego zachodzącym słońcem. Pomijając fakt że film był nagrany kalkulatorem to i tak nie można się tak w idiotyczny sposób pomylić.

Polecam samemu poobserwować zachody słońca a pewne jest że co najmniej kilka takich samych zjawisk zaobserwujecie.

Dziwię się tylko że to już któryś raz podobny temat jest wstawiany i opisywany jak coś dziwnego a tak na prawdę okazuje się zwykłym przelotem samolotu. Zwykłe szukanie sensacji lub zwyczajna głupota.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem