Wojsko rosyjskie wejdzie na Ukrainę - trwają incydenty graniczne

Kategorie: 

Powyższe nagranie zostało wykonane dzisiaj i przedstawia przejazd sporej kolumny wojskowej w opanowanym przez separatystów Ługańsku. Wygląda na to, że nadchodzi nowa faza konfliktu ukraińskiego, w której na wschodniej Ukrainie pojawią się oficjalnie wojska rosyjskie.

 

Nowe czołgi i zestawy rakietowe, które wjechały do Ługańska nie wzięły się znikąd i zapewne pochodzą z Rosji. Na dodatek istnieją doniesienia, że na granicy z Ukrainą widziano pojazdy wojskowe oznakowane jako "siły pokojowe". To może oznaczać, że wkrótce rozpocznie się oficjalnie rosyjska inwazja.

Źródło: twitter

Wygląda na to, że Władimir Putin zacznie działać i możliwe, że zaraz po zakończeniu Mundialu rozpocznie się właściwa operacja wojskowa na Ukrainie wspierająca Noworosję. Przypomnijmy, że po zakończeniu Igrzysk w Soczi wydarzenia na Krymie znacznie przyspieszyły i kto wie, czy teraz nie będzie podobnie.

Źródło: twitter

Wariant z inwazją wspierają też ostatnie doniesienia, wedle których ostrzał rakietowy z Ukrainy zaczyna docierać na terytorium Rosji. Media rosyjskie podają, że ukraińska rakieta zabiła mieszkańca Rostowa. Pretekstów do wojny może być nawet więcej.

Źródło: twitter

Dzisiaj Ukraińcy oskarżyli Rosjan o to, że wczoraj wtargnęli 3 kilometry wgłąb Ukrainy, aby zabezpieczyć korytarz transportowy z czołgami i zestawami GRAD oraz zaopatrzeniem dla powstańców.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika P.WALKER

bb .kolega nie zyje.oficjalna

bb .kolega nie zyje.oficjalna wersja ze zginał w wypadku pod wpływem alkocholu.ciekawe jest ze był chory i nawet 1 piwo by go zabiło,a w organizmie znalezli prawie 2 litry gorzoły.wygogluj sobie ilu i jacy ludzi zgineli w podejrzanych okolicznosciach ,typu naukowcow i tych ktorzy za duzo wiedzieli.

Portret użytkownika P.WALKER

do moich nowych fanów tak

do moich nowych fanów tak jezdzicie mi po rajtuzach hehe ze debil jestem ze glupoty ze na leczenie,a czytacie widze z uwaga i nawet poswiecacie swoj cenny czas by  odpisac na moje brednie.robi to namniewrazenie jak sie napinacie mam taki polew smiechu co niemiara wczoraj musiaem komputer wylaczyc bo juz niedawalem rady.pozdrawiam was przyjaciele.hehehe

____________________________________________________

"Rym cym cym z dupy dym"     F. Kiepski

Portret użytkownika jarek

Czy ktoś ma informacje jak

Czy ktoś ma informacje jak wygląda sytuacja obecnie w Polsce? Czy my nie mamy problemu z falą imigrantów i zorganizowanymi grupami kryminalnymi? To, że media o tym nie informują nie znaczy, że nie ma żadnego problemu.

Własnie m mam informajce ze ukrainka z listy SLD nagabuje prezydent Warszawy żeby zorganizować im przytulne spańka???>

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem