Wojsko rosyjskie wejdzie na Ukrainę - trwają incydenty graniczne

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Powyższe nagranie zostało wykonane dzisiaj i przedstawia przejazd sporej kolumny wojskowej w opanowanym przez separatystów Ługańsku. Wygląda na to, że nadchodzi nowa faza konfliktu ukraińskiego, w której na wschodniej Ukrainie pojawią się oficjalnie wojska rosyjskie.

 

Nowe czołgi i zestawy rakietowe, które wjechały do Ługańska nie wzięły się znikąd i zapewne pochodzą z Rosji. Na dodatek istnieją doniesienia, że na granicy z Ukrainą widziano pojazdy wojskowe oznakowane jako "siły pokojowe". To może oznaczać, że wkrótce rozpocznie się oficjalnie rosyjska inwazja.

 

Wygląda na to, że Władimir Putin zacznie działać i możliwe, że zaraz po zakończeniu Mundialu rozpocznie się właściwa operacja wojskowa na Ukrainie wspierająca Noworosję. Przypomnijmy, że po zakończeniu Igrzysk w Soczi wydarzenia na Krymie znacznie przyspieszyły i kto wie, czy teraz nie będzie podobnie.

 

Wariant z inwazją wspierają też ostatnie doniesienia, wedle których ostrzał rakietowy z Ukrainy zaczyna docierać na terytorium Rosji. Media rosyjskie podają, że ukraińska rakieta zabiła mieszkańca Rostowa. Pretekstów do wojny może być nawet więcej.

Dzisiaj Ukraińcy oskarżyli Rosjan o to, że wczoraj wtargnęli 3 kilometry wgłąb Ukrainy, aby zabezpieczyć korytarz transportowy z czołgami i zestawami GRAD oraz zaopatrzeniem dla powstańców.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika P.WALKER

bb .kolega nie zyje.oficjalna

bb .kolega nie zyje.oficjalna wersja ze zginał w wypadku pod wpływem alkocholu.ciekawe jest ze był chory i nawet 1 piwo by go zabiło,a w organizmie znalezli prawie 2 litry gorzoły.wygogluj sobie ilu i jacy ludzi zgineli w podejrzanych okolicznosciach ,typu naukowcow i tych ktorzy za duzo wiedzieli.

Portret użytkownika P.WALKER

do moich nowych fanów tak

do moich nowych fanów tak jezdzicie mi po rajtuzach hehe ze debil jestem ze glupoty ze na leczenie,a czytacie widze z uwaga i nawet poswiecacie swoj cenny czas by  odpisac na moje brednie.robi to namniewrazenie jak sie napinacie mam taki polew smiechu co niemiara wczoraj musiaem komputer wylaczyc bo juz niedawalem rady.pozdrawiam was przyjaciele.hehehe

____________________________________________________

"Rym cym cym z dupy dym"     F. Kiepski

Portret użytkownika jarek

Czy ktoś ma informacje jak

Czy ktoś ma informacje jak wygląda sytuacja obecnie w Polsce? Czy my nie mamy problemu z falą imigrantów i zorganizowanymi grupami kryminalnymi? To, że media o tym nie informują nie znaczy, że nie ma żadnego problemu.

Własnie m mam informajce ze ukrainka z listy SLD nagabuje prezydent Warszawy żeby zorganizować im przytulne spańka???>

Portret użytkownika johan

PUTIN prawdziwy prezydent

PUTIN prawdziwy prezydent narodu. Jako wytrawny strateg oszukał usraelskie symulacje komputerowe w Syrii (żydki w akcie desperacji sami chcieli nacisnąć wojenny przycisk), nie dał się też podejść na Ukrainie. My mamy rzondy które wspierają faszystowskich banderowców, okrutnych morderców Polaków, a natowskie samoloty codziennie rozpylają nam chemię na głowy by żyło się lepiej. 

Portret użytkownika Sergius

Właśnie znalazłem ciekawą

Właśnie znalazłem ciekawą wiadomość na portalu wolnemedia.net, cytat:
 
"Słowacja jest zaniepokojona nasileniem się napływu nielegalnych imigrantów z Ukrainy. Zdaniem premiera kraju Roberta Fico, chodzi o kilku tysiącach osób. Jednocześnie wyraził niepokój w związku z tym, że na granicy Słowacji i Ukrainy zaktywizowały się zorganizowane grupy kryminalne, które zajmują się wysyłaniem do kraju nielegalnych imigrantów. Ze Słowacją graniczy najbardziej zachodni obwód Ukrainy, zakarpacki. Jest to najkrótszy odcinek granicy państwowej Ukrainy, który wynosi 98 km."
 
http://wolnemedia.net/polityka/ukraina-wyslala-sprzet-bojowy-na-granice-z-krymem/
 
Czy ktoś ma informacje jak wygląda sytuacja obecnie w Polsce? Czy my nie mamy problemu z falą imigrantów i zorganizowanymi grupami kryminalnymi? To, że media o tym nie informują nie znaczy, że nie ma żadnego problemu.

Strony

Skomentuj