Włochy są gotowe do walki z Państwem Islamskim ramię w ramię z Rosją

Kategorie: 

Włosi szykują się do walki z międzynarodowym terroryzmem wspólnie z Rosją. W środę specjalny komunikat w tej sprawie opublikowali parlamentarzyści obu krajów

 

Od czasu gdy prezydent Władimir Putin zmontował rzeczywistą koalicję przeciwko terrorystom sunnickim z Państwa Islamskiego przyłączyło się do niej kilka krajów w tym Iran i Chiny. Bardzo się to nie spodobało stojącym na straży interesów Arabii Saudyjskiej pozostałym członkom dotychczasowej nieskutecznej koalicji przeciw ISIS, ponieważ utracili inicjatywę. Teraz włosi mogą dołączyć do krajów rzeczywiście zwalczających barrbarzyńskich dżihadystów

„Pod koniec posiedzenia komisji podpisaliśmy razem komunikat, który odniósł się do konieczności wspólnej walki z terroryzmem i stworzenia szerokiej koalicji międzynarodowej do zwalczania głównych zagrożeń terrorystycznych, jakim jest Państwo Islamskie. Trzeba też znaleźć rozwiązania polityczne, aby uspokoić sytuację w krajach tj. Syria i Libia” - powiedział Aleksander Żukow, pierwszy wicemarszałek Dumy po spotkaniu rosyjsko - włoskiej komisji międzyparlamentarnej.

W środę przewodniczący Dumy Państwowej Siergiej Naryszkin powiedział o wznowieniu dialogu między rosyjskimi i włoskimi parlamentarzystami. Wcześniej poinformowano, że Rada Federacji Rosyjskiej zatwierdziła użycie rosyjskich wojsk w operacjach zagranicznych. Wkrótce potem ruszyły naloty na Syrię.

 Na podstawie: Gazeta.ru

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Konfederacja Słowiańska

Czyli Meyssan ma rację,

Czyli Meyssan ma rację, mówiąc, że "Trzeciej wojny światowej nie będzie: http://polski.blog.ru/218641411.html
 
Można wysnuć z tego tekstu taki wniosek, że tzw. anglo-amerykańska część świata (obejmująca też, niestety, Francję, Niemcy, Kanadę i... Polskę) zupełnie nie zdała egzaminu, bo prowadziła swoje narody ku III wojnie. Na szczęście, ani elity, ani też narody tych państw nie są antyrosyjskim i antyislamskim monolitem, a nawet znalazł się taki "Obama-mirotworiec", co się dogadał z Rosją i Iranem "za plecami" neokonserwatywnych "jastrzębi".

Zapraszam na moj blog:

http://systemwkryzysie.blox.pl

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika achiles

Putin: dane na temat

Putin: dane na temat cywilnych ofiar pojawiły się przed rozpoczęciem operacji w Syrii
Informacje o ofiarach wśród ludności cywilnej w Syrii pojawiły się przed tym, jak w powietrze wzbiły się rosyjskie samoloty, oświadczył prezydent Rosji Władimir Putin.

Putin nazwał doniesienia niektórych zachodnich mediów o rzekomych cywilnych ofiarach od rosyjskich nalotów „atakami informacyjnymi”.

— Inne kraje już od ponad roku dokonują nalotów na terytorium Syrii”, — przypomniał głowa państwa na posiedzeniu Rady Praw Człowieka.

Podkreślił on, że działania te są prowadzone „bez rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ i bez formalnego wniosku władz syryjskich”.

— My otrzymaliśmy taki wniosek i zamierzamy walczyć właśnie z organizacjami terrorystycznymi”, — zapewnił rosyjski przywódca.
Czytaj więcej:http://pl.sputniknews.com/swiat/20151001/1131339.html#ixzz3nK1xurH3
ŁGAJĄ, ŁAGAJĄ, JAK NAJĘCI, A JAK DZIŚ POKAZALI ZAPLUTEGO ZE ZŁOŚCI MC,CEINA W SZATAŃSKIM SENACIE, TO AŻ SERCE SIĘ RADUJE SAME. 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem