Wirus Ebola zaatakował terrorystów Państwa Islamskiego

Kategorie: 

Islamskie Państwo może przynieść wirusa Ebola do Wielkiej Brytanii. Wiadomo, że co najmniej dwóch bojowników jest zainfekowanych śmiertelnym wirusem.

 

Uzbrojeni i zamaskowani bojownicy, maszerując, wygrażają Wielkiej Brytanii. Obywatele brytyjscy, walczący po stronie Państwa Islamskiego, mogą chcieć rozprzestrzenić wirusa Ebola w Wielkiej Brytanii.

 

Źródła medyczne w irackim Mosulu potwierdziły, że ostatnio hospitalizowano dwa podejrzane przypadki. Chorymi byli bojownicy, którzy przywlekli chorobę ze swoich afrykańskich ojczyzn.

 

Zdeterminowani i gotowi na wszystko dżihadyści mogą przenieść wirusa do Wielkiej Brytanii. Wywiady państw europejskich ostrzegają, że jest to całkiem realne.

 

W ostatnich dniach Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) próbowała rozeznać sytuację w części Iraku, kontrolowanej przez islamistów. Podejrzewa się, że mogą tam występować nowe ogniska choroby. Na razie nie można tego sprawdzić.

„Brak infrastruktury medycznej, lekarzy i dostawy leków sugeruje, że epidemia dotyka bojowników, ale także mieszkańców Mosulu” – twierdzi Benjamin Decker.

W ostatnich tygodniach terroryści zabili wielu lekarzy, którzy byliby w stanie potwierdzić diagnozę. Zachodni lekarze nie podróżują obecnie na Bliski Wschód, obawiając się porwania lub ścięcia. Iracki rząd nie ma żadnego wpływu na Państwo Islamskie. Grupy terrorystyczne walczą o utworzenie jednolitego państwa islamskiego na całym terytorium Iraku i w sąsiedniej Syrii.

 

Oficjalna iracka gazeta Al – Sabaah, powołując się na źródła medyczne, pisze o dwóch przypadkach wirusa Ebola i 26 AIDS w Mosulu. Panuje przekonanie, że choroby przywlekli terroryści, pochodzący z krajów afrykańskich.

 

Rząd iracki także czyni próby, aby dotrzeć i zbadać podejrzane przypadki na terenach kontrolowanych przez rebeliantów. Objawy Ebola to nudności, wymioty, biegunka, krwawienie i siniaki. Są one jednak również podobne do wielu innych chorób tj. malaria i żółta febra.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika lolo

  Ciekawe kogo Autor ma na

 
Ciekawe kogo Autor ma na mysli, bo mozliwe sa w takim razie dwie opcje: europejczycy/Amerykanie albo obywatele panstw islamskich?     A przy okazji taka perspektywa walki jest przedstawiona w filmie "Patriota" ze Steven'em Seagal'em.

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika Pulsar

@tecza17 Głosować mogą tylko

@tecza17
Głosować mogą tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy.
To samo się tyczy publikacji komentarzy na stronie.
Osoby zarejestrowane i zalogowane mają bezpośrednio automatycznie publikowane komentarze na stronie, w przeciwieństwie do gości (osób niezarejestrowanych), gdzie komentarze ich przechodzą przez sito moderatorskie, i są zatwierdzane manułalnie (ręcznie).
Zalecam więc się zarejestrować i zalogować.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem