Wirus Ebola zaatakował terrorystów Państwa Islamskiego

Kategorie: 

Islamskie Państwo może przynieść wirusa Ebola do Wielkiej Brytanii. Wiadomo, że co najmniej dwóch bojowników jest zainfekowanych śmiertelnym wirusem.

 

Uzbrojeni i zamaskowani bojownicy, maszerując, wygrażają Wielkiej Brytanii. Obywatele brytyjscy, walczący po stronie Państwa Islamskiego, mogą chcieć rozprzestrzenić wirusa Ebola w Wielkiej Brytanii.

 

Źródła medyczne w irackim Mosulu potwierdziły, że ostatnio hospitalizowano dwa podejrzane przypadki. Chorymi byli bojownicy, którzy przywlekli chorobę ze swoich afrykańskich ojczyzn.

 

Zdeterminowani i gotowi na wszystko dżihadyści mogą przenieść wirusa do Wielkiej Brytanii. Wywiady państw europejskich ostrzegają, że jest to całkiem realne.

 

W ostatnich dniach Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) próbowała rozeznać sytuację w części Iraku, kontrolowanej przez islamistów. Podejrzewa się, że mogą tam występować nowe ogniska choroby. Na razie nie można tego sprawdzić.

„Brak infrastruktury medycznej, lekarzy i dostawy leków sugeruje, że epidemia dotyka bojowników, ale także mieszkańców Mosulu” – twierdzi Benjamin Decker.

W ostatnich tygodniach terroryści zabili wielu lekarzy, którzy byliby w stanie potwierdzić diagnozę. Zachodni lekarze nie podróżują obecnie na Bliski Wschód, obawiając się porwania lub ścięcia. Iracki rząd nie ma żadnego wpływu na Państwo Islamskie. Grupy terrorystyczne walczą o utworzenie jednolitego państwa islamskiego na całym terytorium Iraku i w sąsiedniej Syrii.

 

Oficjalna iracka gazeta Al – Sabaah, powołując się na źródła medyczne, pisze o dwóch przypadkach wirusa Ebola i 26 AIDS w Mosulu. Panuje przekonanie, że choroby przywlekli terroryści, pochodzący z krajów afrykańskich.

 

Rząd iracki także czyni próby, aby dotrzeć i zbadać podejrzane przypadki na terenach kontrolowanych przez rebeliantów. Objawy Ebola to nudności, wymioty, biegunka, krwawienie i siniaki. Są one jednak również podobne do wielu innych chorób tj. malaria i żółta febra.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika lolo

  Ciekawe kogo Autor ma na

 
Ciekawe kogo Autor ma na mysli, bo mozliwe sa w takim razie dwie opcje: europejczycy/Amerykanie albo obywatele panstw islamskich?     A przy okazji taka perspektywa walki jest przedstawiona w filmie "Patriota" ze Steven'em Seagal'em.

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika Pulsar

@tecza17 Głosować mogą tylko

@tecza17
Głosować mogą tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy.
To samo się tyczy publikacji komentarzy na stronie.
Osoby zarejestrowane i zalogowane mają bezpośrednio automatycznie publikowane komentarze na stronie, w przeciwieństwie do gości (osób niezarejestrowanych), gdzie komentarze ich przechodzą przez sito moderatorskie, i są zatwierdzane manułalnie (ręcznie).
Zalecam więc się zarejestrować i zalogować.

Portret użytkownika 3plabc

hahaha nie ma to jak

hahaha nie ma to jak fanatycznemu wrogowi gotowemu na śmierć dać do ręki śmiertelnie niebezpieczną broń biologiczną o jeszcze potężniejszym działaniu psychologicznym! Jeśli naprawdę ISIS ma w posiadaniu wirus ebola to Europo szykuj się na epidemie i to taką po której sami ze strachu dacie się zachipować jak psy. Gdyż tu właśnie  o strach chodzi!

Portret użytkownika Xystos

zastanawiajace jest dlaczego

zastanawiajace jest dlaczego nigdy zaden Zyd niezostal zainfekowany i zmarl na EBOLA-HIV-CHOLERA i wiele innych zakaznych chorob,
dlaczego Zydzi nieszczepia sie na np. GRYPE ?

czyzby fakt ze w wyniku wielowiekowego rozmnazania wsobnego ich organizmy niemaja pewnego bialka ? ktore juz w sredniowieczu chronilo Zydow przed cholera-dzuma i innymi plagami ? sredniowieczni bryci-francuzi-niemcy oskarzali Zydow o roznoszenie zarazy i slusznie
palono Zydów na stosach gdyz tylko ogien zabijal
odp.wirusy i bakterie,tak sie robi rowniez w naszych czasach.

brak jakiegokolwiek wyksztalcenia,szustego zmyslu ,jak rowniez milosc do zlota uczynily ze Kazimierz wielkim zwany importowal Zydow do polski w XIV wieku na zgube nasza,teraz konieczne jest repatriowanie Zydów do krajów ich pochodzenia-najsluszniej do kraju Faraonów,
coby znowu cegly lepic mogli !

Portret użytkownika qismo

Kolego, żydzi w średniowieczu

Kolego, żydzi w średniowieczu nie byli zarażani na w/w przez Ciebie choroby bo w przeciwieństwie do innych ludzi dbali o higienę osobistą.
Nie żadne białko tylko higiena osobista. Gdzie wybuchały wszelkie epidemie zaraz? W dużych i zatłoczonych miastach. Tam gdzie ludzie nie dbali o higienę, przez co chorowali. I nikt nie podejrzewał szczury o przenoszenie chorób, ponieważ szczury żyły z ludźmi w średniowieczu prawie w domach. Nikt nie zastawiał łapek na nie itp. A to one były głównym roznosicielem chorób.
I wbrew pozorom nie jestem obrońcą żydów ale zmiana faktów na kompletnie inne jest nie na miejscu. Jak masz jakieś informacje które potwierdzają brak owego białka to je podaj.

" Znam twój ucisk i ubóstwo - ale ty jesteś bogaty -
i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
a nie są nimi, lecz synagogą szatana. "
Ap 2:9
 

Portret użytkownika Zenek :)

  HA HA HA   chasydzi i

 
HA HA HA
 
chasydzi i "higiena osobista".
 
Od nich capi bardziej niż od szamba.
 
Higiena w średniowieczu to była na terenach zajmowanych przez Słowian. Reszta zgodnie z "naukami" żydowskich mędrców kościoła żyła w gnoju (taka "religijna asceza" na jaką debile dały się naciąć "świetobliwym" katorabe) by tak "dostąpić raju". KK ma nawet kilkunastu świętych za umartwianie się wewnątrz szamb czy obór. To jest ta ŻYDOWSKA HIGIENA w praktyce.
 
 
 

Portret użytkownika Angelus Maximus Joker

To przecież wiadome, że mason

To przecież wiadome, że mason Żyd Nostradamus roznosił zarazę w celu depopulacyjnym w Niemczech i Francji.
Broń bakteriologiczna była zastosowana pierwszy raz przez żydów podczas oblężeń miast kannanejskich.
Ebola żyda nie dotknie, bo żyd ten zarazek stworzył dla celów depopulacyjnych w Afryce.
 Obecnie pewne laboratoria wytworzyły zarazek dotykający wyłącznie żydów, więc jest nadzieja na odchwaszczenie ludzkości.
  Ostatni czas, by żydzi odwrócili się od zbrodniczego Talmudu, bo czeka ich nieuchronna zagłada.

Miecz nie jest mordercą ale narzędziem w rękach zabójcy...

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem