Wietnam jest gotowy do przystąpienia do Unii Celnej z Rosją

Kategorie: 

Rosyjski prezydent Władimir Putin rozmawiał z sekretarzem generalnym Komunistycznej Partii Republiki Wietnamu. Kraj ten jest gotowy do przystąpienia do Unii Celnej. Nguyen Phu Trong, sekretarz generalny Komitetu Centralnego Komunistycznej Partii Wietnamu, podejmowany był przez prezydenta Rosji w rezydencji w Soczi.

 

Kurtuazyjnym uprzejmościom nie było końca.

„Przez dwa dni mogłem spotkać się z kierownictwem Dumy Państwowej, z przedstawicielami Rady Federacji, a także z rosyjskimi partnerami i przyjaciółmi” - powiedział gość z Wietnamu. „A dzisiaj jestem bardzo zadowolony, że mogłem poznać osobiście prezydenta Putina”.

Władimir Putin, pamiętając partyjne etykiety, błyskawicznie ripostował:

„Szanowny Towarzysz Sekretarzu Generalny! Ciepło Was witam. Stosunki między Rosją i Wietnamem rozwijają się pomyślnie”.

W wyniku negocjacji i rozmów dwustronnych podpisano ponad dwadzieścia dokumentów. Grupy robocze przygotowały siedemnaście projektów inwestycyjnych na łączna kwotę 20 miliardów dolarów. Reaktywowano nawet istnienie rosyjskiej stacji radiowej GLONASS, nadającej w Wietnamie.


Wietnam od dawna jest zainteresowany tworzeniem Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej w kooperacji z Rosją. Na początku brzmiało to jak egzotyczny żart, ale stopniowo idea zaczęła się urzeczywistniać. Stworzono nawet strefy wolnego handlu.

„Jednym z celów mojej wizyty w Rosji jest omówienie i podjęcie wspólnych działań do dalszego pogłębienia stosunków między naszymi krajami” - powiedział sekretarz generalny. „Pogłębienie współpracy, z pewnością przyczyni się do stworzenia strefy wolnego handlu między państwami - członkami Unii Celnej. Wietnam może stać się pierwszym krajem, z którym taka umowa zostanie zawarta” – tłumaczył Putin.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Apropo Putina Obamy i reszty

Apropo Putina Obamy i reszty aktorów polityki:
https://www.youtube.com/watch?v=KsYC-1MQQpw
Krótka analiza pewnego filmu.
-piąta sekunda - Putin opowiada Obamie żart, Obama zaczyna się śmiać.
-szósta sekunda - Obama się połapał że nie może się śmiać z dowcipów Władimira i zaciska usta. 
Wniosek? Obama to mierny aktorzyna. W tak ważnym momencie kiedy szedł w jednej lini z głównym wrogiem Putinem dał się sprowokować Putinowi do śmiechu po czym skojarzył, że będzie to źle wyglądało w oczach widzów na całym świecie.  Żadne media oczywiście tego nie podchwyciły. 

 

Portret użytkownika kontestator

Zachód (czyt. USA i wasale)

Zachód (czyt. USA i wasale) coraz bardziej izolowany. Zachód stracił reputację. Teraz to już szybko pójdzie, a jak się zacznie pruć gospodarka to tak samo posypnie się polityka.  Media w Polsce i USA to totalny beton, cenzura, omijanie niewygodnych tematów, są tak jednostronne i stronnicze że aż nudne w swej jednorodności. NSA i pomniejsze służby wszystkich szpiegują. Militarnie USA z wasalami zdemolowali kilkanaście krajów, zginęło z 2 miliony ludzi, mnóstwo uciekło z domów. To jest szaleństwo.  Do tego zadłużenie gospodarek zachodnich. Dlatego USA + wasale są coraz bardziej izolowani i osamotnieni, są klubem starców któremu nikt już nie wierzy że coś dadzą, a każdy się boi że zostanie przez nich okradziony.

Portret użytkownika samodzielnie_myślący

nd napisał: I dobrze , obyśmy

nd wrote:

I dobrze , obyśmy jeszcze my przystąpili i będzie git , usa nie bedzie nas w ch**a robić hue hue , a tak na poważnie to szykuje się coś ;x

Tak,na zarobek zamiast do Londynu będziesz jeździł do Jamalsko-Nienieckiego obwodu autonomicznego(najwyższe zarobki w Rosji),zamiast po BMW e60 z początku produkcji polecisz do salonu po nowiuśką Ładę Kalinę ,lemingi na wakacje będą jeździc do Soczi zamiast do Chorwacji czy Tunezji .
W ogóle za komuny było lepiej ,ile autostrad i dróg ekspresowych pobudowano za komuny,komuniści zostawili nam drogi bez dziur ,a auto w Polmozbycie można było dostać od ręki za 10 średnich krajowych...
 
Rosja ,kraj gdzie karty SIM są wydawane na dowód osobisty to musi być ostoja wolności od NWO.

Portret użytkownika achiles

A co masz do ŁADY, a może I

A co masz do ŁADY, a może I do KAMAZA, też coś masz, który to wygrał ostatni DAKAR i został uznany przez uczestników, jako najlepszą ciężarową maszynę, jaka brała udział w tym wyścigu. A co do kart na dowód, to zawsze łatwiej jest podstawić kogoś, do zakupu takiej karty i pozostawanie anonimowym, jak w przypadku ZACHODU i wolności tutejszej, gdzie możesz kupować kart ile chcesz i jakie, a wystarczy, że system wyszukiwania po głosie, z każdą taką kartą gdziekolwiek będziesz ciebie zlokalizuje i podsłucha, jeśli nagrywających wola będzie taka. A co do autostrad gierkowskich i dróg wówczas budowanych, to miej na względzie, że budowali je nasi obywatele, zarabiały, na tym nasze firmy, i były doskonałe, czego dowodem jest to, że Gierkówka, jakieś 30 lat wytrzymała z małymi remontami, a te dzisiejsze AUTOSTRADY, nie dość że są najdroższe na świecie, polskie firmy ich budować nie mogą, a podwykonawcy, za wykonaną pracę i poniesione z tego tytułu koszty, są OKRADANI, to na dodatek regularnie są remontowane i to często już po roku, od oddania do użytku publicznego. A tak na marginesie nadmienię dla młodych, że kiedyś byliśmy jednymi z lepszych budowniczych dróg, na świecie, zaraz, za NIEMCAMI, nasze firmy i inżynierowie budowali autostrady i drogi w tak wymagających klimatycznie krajach, jak LIBIA, IRAK, LIBAN i wiele, wiele innych krajów w dawnym wschodnim BLIKU, a te drogi w tych KRAJACH służą ludziom bez remontów z powodzeniem, no chyba, że przez ZACHÓD, zostały zbombardowane, podczas podbojów, tych NARODÓW. 

Portret użytkownika samodzielnie_myślący

Już to widzę jak prawilniacy

Już to widzę jak prawilniacy przesiadają się  z beemek na łady ,ha ha ha.
Gierkówka jest w łatach i koleinach.A firmy takie jak Mostostal czy Mirbud to nie są przypadkiem polskie firmy ?
Budowana za komuny autostrada Września-Konin już w I połowie lat 90-tch miała takie koleiny ,że kamaz bez trzymia kierownicy sam trzymał się drogi ,a budodowa w III RP austrada Wrocław-Katowice jakna razie nie ma kolein.
Autostrady teraz są jakie są ,ale są ,a za komuny po za gierkówką całe g...wybudowano.
Ekspresówkinie są płatne.
W klimacie zwrotnikowym suchym nie jesiennych ulew,mrozów i roztopoów dlatego drogi dłużej się trzymają.
Czytałem o polskich budowniczych drogowych w Libii to oni tam tylko asfalt kładli.
Polacy najlepszymi budowniczymi dróg zaraz po Niemcach ?
Buaha ha ha.W Szczecinie  na ul.cukrowej jest ponimiecki bruk po ,którym da się jechać 70 km/h .Ciekawe czy po bruku made in II RP da się tyle jechać.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
k
Ekspresówki nie są płatne
Czy firmy Mostostal czy Mirbud to niepolskie firmy ?
 
W klimacie zwrotnikowym suchym nie robią się dziury  bo nie mrozów i roztopów.Czytałem o polskich budowlańcach drogowych w Libii i oni tam tylko asfalt kładli.

Portret użytkownika smok

Ty może i jesteś

Ty może i jesteś samodzielnie_myślący, ale nie chyba samo-piszący.  Mirbud-działa od 25lat , Mostostal?? ale który??? I to jest ąkcjonariuszem tych spółek, szczególnie ten pozostały odsetek włascicieli akcji Lol

Portret użytkownika achiles

A co się dziwić mamy WŁADZOM

A co się dziwić mamy WŁADZOM obecnym WIETNAMU, przecież to nie są głupi ludzie i sami umieją dostrzec i przeanalizować, co w gospodarce światowej się obecnie dzieje, jak i w zawierusze POLITYCZNEJ, związanej ze stanem gospodarki światowej, głównie tej części ZACHODNIEJ. I w związku z tym władze WIETNAMU i zapewne też i przeważająca część społeczeństwa, nie ma ochoty wsiadać na TITANIKA ZACHODNIEGO, który to coraz bardziej nabiera wody i to zanim jeszcze się, nie zderzył z górą lodową. Ponadto żyją też jeszcze w tym KRAJU, ludzie, którzy doskonale pamiętają miliony ofiar, jakie im zgotowało super mocarstwo ZACHODNIE, CZYLI STANY, podczas wojny jaką im rozpętali, paląc, gwałcąc, stosując, na tej ludności broń chemiczną, biologiczną i wszystkie najbardziej śmiercionośne sposoby eliminowania ludności, nie chcącej się podporządkować najeźdźcy i okupantowi, no może oprócz broni ATOMOWEJ, choć i o tym niektóre przekazy wspominają z tego czasu, że miało miejsce, tylko na znacznie mniejszą skalę, jak to było uczynione w HIEROSZIMIE I NAGASAKI u schyłku, a właściwie już po zakończeniu II wojny światowej. Oprócz tych wszystkich argumentów, jakie powyżej wymieniłem, obywatele WIETNAMU mają u siebie dostęp do telewizorów i innych środków masowego przekazu, gdzie jak na dłoni mogą zobaczyć, czym się obecnie charakteryzuje DEMOKRACJA w ZACHODNIM KRAJU, gdzie jak w jednym z KRAJÓW które to się podbicie go ZACHODOWI przymarzyło demonstranci wykorzystani w cyniczny sposób do tego nazwani zostali BOHATERAMI MAJDANU, podczas takich zachowań, jak palenie MILICJANTÓW, strzelania do swoich i tej drugiej strony, zajmowanie, grabienie i podpalanie budynków użyteczności publicznej, a z drugiej strony bestialskie pacyfikowanie demonstracji u siebie ( FERGUSON I NIE TYLKO ) nazywając tych rozczarowanych LUDZI, po braku kary, dla rasistowskiego mordercy młodego chłopaka, hołotą. Kończąc swój wywód nadmienię tylko, że to była decyzja władz WIETNAMU prosta do przewidzenia i takich decyzji będzie znacznie więcej, bo ten pociąg UNII CELNEJ ruszył i coraz bardziej nabiera prędkości w przeciwieństwie ZACHODNIEGO TITANIKA, który jak już wcześniej wspomniałem nabiera coraz bardziej wody i ciągle płynie na zderzenie z GÓRĄ LODOWĄ. Gospodarka świata ZACHODNIEGO, czy się komuś to podoba, czy też nie jest już bankrutem i to są jej ostatnie podrygi, będą jeszcze wierzgali i się wili, ale to już jest nieuniknione i tylko kwestią mniejszego, jak większego czasu, jak to nawet sami doświadczymy, na sobie, no chyba, że wcześniej rozpętają III wojnę światową, do czego zdają się dążyć nieustannie od 2001 ROKU, ale wówczas kiedy tak się stanie, nikt nie będzie z nas oglądał tego, a jedynie ci zwyrodnialcy, którzy za tym stoją, pochowani, jak szczury w swoich podziemnych norach, których to tak sporo ostatnio pokończyli budować, na całym świecie.

Portret użytkownika klrmf

 USA z Unią w wyłowaniu wojny

 USA z Unią w wyłowaniu wojny widzą szansę na utrzymanie swojej władzy, kapitalizm się im sypnął to trzeba teraz zrobić zadymę, zagonić ludzi w kozi róg a potem wspaniałomyślnie podarować im nowy pokój i nowy ustrój, w którym władzę oczywiście będą dzierżyć oni a ludzie nie będa mieli prawa krytykować cudownych rozwiązań tak jak teraz wszyscy, którzy krytykują krwiożerczy i nieludzki kapitalizm jest wyśmiewany, bo "nikt jeszcze nie wymysl lepszego systemu". Pytanie tylko dla kogo lepszego- a no bogaczy i bogacących sie cudzym kosztem, np. bankierów wyłudzających w biały dzień pieniądze, jak ten co dziwnie zwlekał dwa lata z odezwaniem się do spadkobierczyni majątku z długiem po zmarłym bracie o zapłatę długu, o którym kobieta pojęcia nie miała, bank naliczył sobie holendarne odsetki, a wina jest oczywiście kobiety,bo tak stanowi ustawa prawo bankowe. Idąc tym tropem banki mogłyby przez 10 lat sie nie odzywać a następnie naliczyć sobie odsetki , wystapić do sądu o tytuł egzekucyjny i zlicytować domek. Jakie to proste!

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem